1970 FORD MUSTANG BOSS 302 - HIGHWAY 61

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

Re: 1970 FORD MUSTANG BOSS 302 - HIGHWAY 61

İletiYazar: BuRaK-B » 09 Tem 2010, 17:38

masato yazdı:Çok güzel bir model gerçekten Burak... Detayları harika zaten... Bir şey dikkatimi çekti otoparkdaki son model arabalardan klasiklere yer kalmadı sanırm hiç orada göremiyoruz modelleri :tey: İyi günlerde keyif ile seyireyle... :tey:
Teşekkürler Alper, beğendiğine sevindim. Bahsettiğin durum benim de dikkatimi çekti ve bugün aklımdan geçmedi değil, hatta birkaç deneme yaptım ama yakışmıyorlar. Aklımda Klasikler için otopark harici apayrı bir diorama var, fırsatını bulursam başlamak istiyorum, bendeki otoparkı güncel modellere bıraktım çünkü :search: :lol:
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 62
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 25
1/64 Model sayısı: 24
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 6
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 130
Rep Puani: 10025
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: mustafacelebi » 09 Tem 2010, 18:40

Burak çok şık bir model gerçekten.İnce detaylar çok başarılı işlenmiş.Bağlantılar kusursuz.En çok da kaput mekanizması hoşuma gitti.Allah 1/1 Mustang nasip eder inşallah.Gezeriz beraber..
Resim
mustafacelebi
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mustafa Çelebi
1/18 Model Sayısı: 20
1/43 Model Sayısı: 33
1/64 Model sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 53
Rep Puani: 1901
mustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 11 Tem 2010, 00:32

mustafacelebi yazdı:Burak çok şık bir model gerçekten.İnce detaylar çok başarılı işlenmiş.Bağlantılar kusursuz.En çok da kaput mekanizması hoşuma gitti.Allah 1/1 Mustang nasip eder inşallah.Gezeriz beraber..
Modeli beğenin ve güzel temennin için çok teşekkürler Mustafa. Tüm Mustang severler için amin :pray1:

Ali SAMANGÜL yazdı:Burak kardeşim;
hayırlı olsun yeni modelin iyi günlerde seyirle.Çok şık ve güzel bir model.
Teşekkür ederim Ali Abi, sonuna kadar Mustang... :rock2:
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: Akın AYDIN » 11 Tem 2010, 00:43

Burak abi hayırlı olsun. Rengi çok güzelmiş. Detaylarda süper. Tam bi amerikan.
Resim

mesaj için Akın AYDIN arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
Akın AYDIN
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: AKIN
1/18 Model Sayısı: 2
1/24 Model Sayısı: 7
1/32 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 17
Rep Puani: 1005
Akın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yok

İletiYazar: andy1 » 11 Tem 2010, 07:59

Burak Kardeşim,

Model her şeyi anlatıyor,HW61utanmasalar çalışır motorda ekleyecekler,detaylar müthiş,Hw61 inanılmaz lisans haklarına saygılılar,eski hatalarını bıraktılar model detayları her sene yükselerek devam ediyor !

Hayırlı olsun,Güle Güle sağlıkla izle.

mesaj için andy1 arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
andy1
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Andy
1/18 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 525
andy1 rep puani yokandy1 rep puani yokandy1 rep puani yok

İletiYazar: chrono » 23 Tem 2010, 19:45

bu modeli bir daha inceleyeyim dedim:)
birkaç hafta sonrasına hazırlık olsun;)

mesaj için chrono arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
chrono
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Güney
1/18 Model Sayısı: 80
1/43 Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 16
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 3740
chrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yok

İletiYazar: atesoglu » 23 Tem 2010, 22:07

: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile:
Mustang her zamanki gibi çok yakışıklı.Senin çekimlerin ise her zamanki gibi mükemmel.HW61 bence çok kaliteli işler çıkarıyor bu modelde de harika çalışmış.HW61 ile ilgili yaşadığın sorun neydi?
Unutmadan rep geldi:) :drinksb: :+1:
Resim

mesaj için atesoglu arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
atesoglu
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ates
1/18 Model Sayısı: 44
1/24 Model Sayısı: 10
1/32 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 10
1/87 Model Sayısı: 14
Toplam Model Sayısı: 82
Rep Puani: 3850
atesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yok

İletiYazar: VoldroY » 23 Tem 2010, 22:13

Çok güzel bir model hayırlı olsun. :)
Resim

mesaj için VoldroY arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
VoldroY
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Berkcan
1/18 Model Sayısı: 18
1/24 Model Sayısı: 4
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 5
1/72 Model Sayısı: 2
Toplam Model Sayısı: 31
Rep Puani: 105
VoldroY rep puani yok

İletiYazar: bigshark » 24 Tem 2010, 15:53

Güzel araba, güle güle sergile...Fotograflar artık iyice profesyonelleştiğinin bir göstergesi.. Rahatlıkla her diecast dergisinde yada web tanıtım sitesinde yayınlanabilecek kalitede, yanlız özellikle makro yakın çekimlerden önce arabanın içinin tozunun alınmasında fayda var... :lol: :lol: :lol:
:good2: :+1:
HW61 son zamanlarda oldukça iyi, bende bir 70 yada 69 Boss suprizi yapabilirim... :lol: :inlove:
Resim

mesaj için bigshark arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
bigshark
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Serdar GENC
1/18 Model Sayısı: 102
1/24 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 7
Toplam Model Sayısı: 113
Rep Puani: 2405
bigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 27 Tem 2010, 18:11

Akın AYDIN yazdı:Burak abi hayırlı olsun. Rengi çok güzelmiş. Detaylarda süper. Tam bi amerikan.
Beğendiğine sevindim Akın, renk çok cezbedici :happy:

andy1 yazdı:Burak Kardeşim,

Model her şeyi anlatıyor,HW61utanmasalar çalışır motorda ekleyecekler,detaylar müthiş,Hw61 inanılmaz lisans haklarına saygılılar,eski hatalarını bıraktılar model detayları her sene yükselerek devam ediyor !

Hayırlı olsun,Güle Güle sağlıkla izle.
Güzel yorumun için teşekkürler Erol Abi. Model diğer HW61 Mustang'lere göre kalitesi bir çıta üstte bence. Bu kadar detaylara rağmen neden diğer modellerde de halı kaplama uygulamıyorlar anlam veremiyorum, beğenin için sağol abi.

chrono yazdı:bu modeli bir daha inceleyeyim dedim:)
birkaç hafta sonrasına hazırlık olsun;)
Artık senden de bekliyorum Güney, meraklandım şimdiden. Daha halen yolda mı yoksa :yol:

atesoglu yazdı: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile:
Mustang her zamanki gibi çok yakışıklı.Senin çekimlerin ise her zamanki gibi mükemmel.HW61 bence çok kaliteli işler çıkarıyor bu modelde de harika çalışmış.HW61 ile ilgili yaşadığın sorun neydi?
Unutmadan rep geldi:) :drinksb: :+1:
Ateş Abicim çok teşekkürler. Nasip olrda birgün denk düşerse modeli yakından incelemeni isterim. HW61 ile yaşadığım sorun aldığım diğer iki HW61 Mustang'imin de hasarlı gelmesiydi, yabancı forumlarda da okumuştum; ön aks sisteminin Mustang'lerde kasıntılı modellendiği konusuna bende destek veriyorum maalesef ve bu modelde allahtan hasarlı çıkmadı. Ancak kasıntı yine söz konusu bu yüzden hiç hareket ettirmiyorum, artık beyaz bayrak çektim HW61'e, diğer istediklerimde ise gözüm kapalı davranacağım artık... :bbyrk:

bigshark yazdı:Güzel araba, güle güle sergile...Fotograflar artık iyice profesyonelleştiğinin bir göstergesi.. Rahatlıkla her diecast dergisinde yada web tanıtım sitesinde yayınlanabilecek kalitede, yanlız özellikle makro yakın çekimlerden önce arabanın içinin tozunun alınmasında fayda var... :lol: :lol: :lol:
:good2: :+1:
HW61 son zamanlarda oldukça iyi, bende bir 70 yada 69 Boss suprizi yapabilirim... :lol: :inlove:
Fotoğrafları beğendiğine sevindim Serdar Abi, elimden geldiğince detaylı ve net çekim yapmaya çalışıyorum ama elimdeki makine maalesef compact. Makro çekimler içinse araç içinde resmen fırça ile dolaşıyorum diyebilirim ama bir türlü kurtulamıyorum tozdan. Açık hava çekimi yaptığım için saniyesinde toz oluyor :dash1: Güzel yorumun için çok teşekkürler abi.
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: ArdaPerk » 28 Tem 2010, 03:36

Ben bunu nasıl kaçırmışım ya ..

Sanki birazdan dumanlar saçarak uzaklaşacakmış gibi duruyor mükemmel :nazar:
Resim
Kullanıcı avatarı
ArdaPerk
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Arda Perk
1/18 Model Sayısı: 60
1/24 Model Sayısı: 6
1/32 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 2
1/72 Model Sayısı: 111
Motorsiklet Model: 4
Toplam Model Sayısı: 171
Rep Puani: 6115
ArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 28 Tem 2010, 17:30

KARKAS yazdı:Tek kelimeyle mükemmel.
:sapka:

ArdaPerk yazdı:Ben bunu nasıl kaçırmışım ya ..

Sanki birazdan dumanlar saçarak uzaklaşacakmış gibi duruyor mükemmel :nazar:
Senin de hayal gücün harika Arda, aynı şeyleri düşünüyor olduğumuzdan bende sürekli duman efektli olarak sergilemeyi hayal ediyordum bu modeli :angel:
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 28 Tem 2010, 18:16

Tesadüfü merak ettim ve adına çok sevindim Burak. :y:
Renk, detaylar, fotoğraflama... Hepsi de bir harika... :drinksb:
Hayırlı olsun kardeşim. :+1:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16811
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

ÖncekiSonraki

Yeni Alınan 1/18 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 20 misafir