SERVİS SAĞLAYICIMIZI DEĞİŞTİRİYORUZ!.. / TEŞEKKÜR

Duyuruların ve Forum Kullanımı İle İlgili Bilgilerin Bulunduğu Bölüm

Yetkili: Emre E., G.HEPARSLAN, resatsirin

Re: SERVİS SAĞLAYICIMIZI DEĞİŞTİRİYORUZ!.. / TEŞEKKÜR

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 01 Tem 2010, 22:02

Ali SAMANGÜL yazdı:Hakkımızda hayırlısı olsun diyim Gökhan'ım.Telefonda olayı anlatdın ve bu 1/1 bilgilendirme için teşekürler Gökhan'ım.Verdiğin emeklerin ne denli oldugunu çok iyi bilenlerdenim.İnşallah yeni servis sağlayacımızda sorunsuz geçiç yaparak paylaşımların had safada olur.Güzel çalışmların için teşekürler Gökhan.Başarılar dilerim.

Telefonda da bahsettiğim gibi tek amacımız; hobimizi en güzel bir şekilde ve sorunsuz bir ortamda paylaşmak, devam ettirmek...
İlgine ve alakana teşekkürler kardeşim. :kamyon: :syg:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16726
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: oguzhandincel » 01 Tem 2010, 22:21

Gökhan abi hayırlı olsun hepimiz için.Harcadığın çaba ve emeklerin karşılığını umarım yeni servis sağlayıcısında alabilirsin.

Bu arada bu resimde Haziran ayı var ve Finlandiya %0 olarak gözüküyor. :lol: Abi eğer ulaşabiliyorsan önceki aylara ait aynı ekran görüntüsünü ekleyebilirmisin buraya.Finlandiya'dan tek başıma ne kadarlık bir katılım yapabilmişim ona bakmak istiyorum :grin:

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.
Resim

mesaj için oguzhandincel arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
oguzhandincel
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Oguzhan DINCEL
1/18 Model Sayısı: 20
1/24 Model Sayısı: 4
1/32 Model Sayısı: 25
1/43 Model Sayısı: 12
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 2
Toplam Model Sayısı: 65
Rep Puani: 1325
oguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yok

İletiYazar: Desolator » 01 Tem 2010, 22:25

Admin'im ne şartlarda anlaştık tam ayrıntılarıyla bir ara konuşuruz ama böyle bir geçiş kararı aldıysan bundan sonra artık kesintimiz olmayacak demek oluyor bu değişiklik. Fakat şöylede bir sorun var. Bazı sıkıntılar yüzünden zamansız yaptığımız bu değişiklik bize bazı maddi külfet yükleyecektir. Bu konuyla ilgili olarakta herkesin elini taşın altına sokmasını ve adminimizi biraz rahatlatmak adına destekte bulunmasını istiyorum. Bu sitenin daha iyi ve daha hızlı ve (artık inşallah) kesintisiz bir şekilde devam etmesini istiyorsak bunu yapmamız gerekiyor diye düşünüyorum. Gökhan abi ortak bir karara varalım bu konu hakkında ve herkes üzerine düşeni yapsın.
:dikkat:

Sitemiz adına atılan bu adım hayırlı olacak buna eminim.. :nazar:
Resim

mesaj için Desolator teşekkür aldı- 4:
Emre E., G.HEPARSLAN, masato, oguzhandincel
Kullanıcı avatarı
Desolator
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Sinan Ates
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 22
Rep Puani: 630
Desolator rep puani yokDesolator rep puani yokDesolator rep puani yok

İletiYazar: mustafacelebi » 01 Tem 2010, 22:26

İlk kurulduğu dönemden itibaren hobi adına yaptığımız paylaşımlar ile siz değerli koleksiyonerlerle daima artan bir ivme ile devam ediyoruz.Bu olaylar hobimize ve hobiye emek veren insanlara forum içerisinde verilen değerin kanıtıdır.
Grafikler, günlük gösterimler,paylaşımlar doğru yolda emin adımlarla,ilk kurulduğumuz günün heyecanıyla ve hep kendini yenileyen bir yapıyla ilerlediğimizi gösteriyor..

Maddi ve manevi anlamda emeği geçen tüm forum üyelerimize teşekkür ediyorum.

Asıl işleri web tasarımı, bilgisayar programcılığı olmayan ve bu hobiye ticari olarak yaklaşmayıp sadece hobi adına emek veren Başta kurucumuz Admin'imiz Gökhan hocaya ve tüm yönetici arkadaşlarıma teşekkür ederim..
Resim

mesaj için mustafacelebi arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
mustafacelebi
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mustafa Çelebi
1/24 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 33
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 53
Rep Puani: 1901
mustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yok

İletiYazar: Ahmet » 01 Tem 2010, 22:32

Abim 1/1 olarak bilgilendirme için öncelikle teşekkür ederim :f: Hobimizin,sitemizin yani ailemizin gelişip büyüdüğünü görmek çok sevindiriyor beni.Bu değerli emeklerin hobimizin adına sadece ayakta alkışlanabilir.Elimden gelenler konusunda tam manası ile destek olamasamda çalışmalarımla haberlerimle daimi yanındayım abim... :drinksb:
Resim

mesaj için Ahmet arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Ahmet
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ahmet SENSU
1/18 Model Sayısı: 28
1/43 Model Sayısı: 30
1/72 Model Sayısı: 5
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 287
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 353
Rep Puani: 7528
Ahmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yok

İletiYazar: S.CANKILIC » 01 Tem 2010, 22:35

Desolator yazdı:Admin'im ne şartlarda anlaştık tam ayrıntılarıyla bir ara konuşuruz ama böyle bir geçiş kararı aldıysan bundan sonra artık kesintimiz olmayacak demek oluyor bu değişiklik. Fakat şöylede bir sorun var. Bazı sıkıntılar yüzünden zamansız yaptığımız bu değişiklik bize bazı maddi külfet yükleyecektir. Bu konuyla ilgili olarakta herkesin elini taşın altına sokmasını ve adminimizi biraz rahatlatmak adına destekte bulunmasını istiyorum. Bu sitenin daha iyi ve daha hızlı ve (artık inşallah) kesintisiz bir şekilde devam etmesini istiyorsak bunu yapmamız gerekiyor diye düşünüyorum. Gökhan abi ortak bir karara varalım bu konu hakkında ve herkes üzerine düşeni yapsın.

DESTEK DESTEKKKKK DESTEKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK

S.CANKILIC
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: oguzhandincel » 01 Tem 2010, 23:05

Desolator yazdı:Admin'im ne şartlarda anlaştık tam ayrıntılarıyla bir ara konuşuruz ama böyle bir geçiş kararı aldıysan bundan sonra artık kesintimiz olmayacak demek oluyor bu değişiklik. Fakat şöylede bir sorun var. Bazı sıkıntılar yüzünden zamansız yaptığımız bu değişiklik bize bazı maddi külfet yükleyecektir. Bu konuyla ilgili olarakta herkesin elini taşın altına sokmasını ve adminimizi biraz rahatlatmak adına destekte bulunmasını istiyorum. Bu sitenin daha iyi ve daha hızlı ve (artık inşallah) kesintisiz bir şekilde devam etmesini istiyorsak bunu yapmamız gerekiyor diye düşünüyorum. Gökhan abi ortak bir karara varalım bu konu hakkında ve herkes üzerine düşeni yapsın.

Sinan abi işin maddiyat kısmı benimde aklıma geldi ilk sayfada Gökhan abinin yazdıklarını okuyunca ancak forumda çok eski bir üye olmadığım için böyle bir düşünce atmak istemedim ortaya.Elimden gelen her türlü desteği vermeye hazırım.
Resim

mesaj için oguzhandincel teşekkür aldı- 2:
Desolator, G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
oguzhandincel
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Oguzhan DINCEL
1/32 Model Sayısı: 25
1/43 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 2
Toplam Model Sayısı: 65
Rep Puani: 1325
oguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yok

İletiYazar: ArdaPerk » 02 Tem 2010, 00:15

Gökhan Abim arayarak birebir bilgilendirdiğin için ve ilgine çok teşekkür ederim.
Kaliteyi bozmadan ilerliyoruz ve büyüyoruz gün geçtikçe.Malum yaz aylarında herkesin tatilde olmasından dolayı paylaşım eğer 3 ise 5 olacaktır bu da dediğin gibi ağırlaşma demek.
Elimden ne gelirse yapmaya hazırım Abicim istemen yeterli biliyorsun.
İyi ki varsın :drinksb:

Tüm ailemiz için hayırlı uğurlu olsun :y:
Resim

mesaj için ArdaPerk arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
ArdaPerk
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Arda Perk
1/18 Model Sayısı: 60
1/24 Model Sayısı: 6
1/32 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 2
1/72 Model Sayısı: 111
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 4
Toplam Model Sayısı: 171
Rep Puani: 6115
ArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yok

İletiYazar: Emre Özdemir » 02 Tem 2010, 11:12

Gökhan Abi gerçekten iyi yapmışsın bazen siteye girdiğimde "bandwidth limit exceeded" diye bir yazı çıkıyordu. Artık çıkmıyor umarım bundan sonra da çıkmaz çünkü siteye girmeyince ailemden uzak kalmış gibi oluyorum. :lol: :lol: :lol:
Resim

A.EMRE ÖZDEMİR DİECAST COLLECTİON: http://www.e-modelcars.tr.gg

mesaj için Emre Özdemir arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Emre Özdemir
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Abdussamed Emre
1/18 Model Sayısı: 13
1/24 Model Sayısı: 7
1/32 Model Sayısı: 13
1/43 Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 37
Rep Puani: 1130
Emre Özdemir rep puani yokEmre Özdemir rep puani yokEmre Özdemir rep puani yokEmre Özdemir rep puani yokEmre Özdemir rep puani yok

İletiYazar: gokhan derli » 02 Tem 2010, 15:15

Gökhan, bende üzerime düşen neyse yapmaya hazırım kardeşim. Bu site artık bizim için vazgeçilmez oldu.. Onsuz, daha doğrusu sizsiz yapamıyorum. Modellerim bana bakıyor, ben modellere bakıyorum.. Ne bileyim bu hobinin tadı böyle daha bir başka..
Resim

mesaj için gokhan derli arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
gokhan derli
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 1590
Rep Puani: 3930
gokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yok

İletiYazar: masato » 02 Tem 2010, 20:04

Gökhan abi bu son değişim olur inşallah abi... Elimden gelen desteği vermeye hazırım abi... Nice güzel paylaşımlara... :tey:
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan

mesaj için masato arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 02 Tem 2010, 20:16

gokhan derli yazdı:Gökhan, bende üzerime düşen neyse yapmaya hazırım kardeşim. Bu site artık bizim için vazgeçilmez oldu.. Onsuz, daha doğrusu sizsiz yapamıyorum. Modellerim bana bakıyor, ben modellere bakıyorum.. Ne bileyim bu hobinin tadı böyle daha bir başka..

:+1:
Tamamıyle haklısın Gökhan...
:+1:

mesaj için Emre E. teşekkür aldı- 2:
G.HEPARSLAN, gokhan derli
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 134
Toplam Model Sayısı: 134
Rep Puani: 19150
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: MAKOSHARK » 06 Tem 2010, 22:33

Hepimize hayırlı olsun Gökhan hocamında emeğine sağlık diyorum. :y: :y: :y:
Resim

mesaj için MAKOSHARK arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

Önceki

Duyurular & Forum Kuralları & Yardım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir