KARANLIKTA BİR BEYAZ KUĞU '82 CAMARO Z28

Modellerinizin Toplu Halde Çekilmiş Fotoğraflarını Bu Başlık Altında Paylaşabilirsiniz...

Re: KARANLIKTA BİR BEYAZ KUĞU '82 CAMARO Z28

İletiYazar: maranello550 » 01 Tem 2010, 22:58

REVOLUTION yazdı:Onur fotoğraflama için tebrik ederim :handshake: Sunstar değilde bir Autoart gibi duruyor harikasın :y:
Bu arada o yıllarda bu modele beğenirdin ve dikkat etttinizmi o zaanki pontiac trans-am modelinin çizgilerini taşıyor!

Devrim Abicim çok çok teşekkür ediyorum değerli yorumuna :bow: . Detaylarıyla olmasa da duruşuyla gerçekten çok kişilikli bir model.Nazik bir canavar :lol:

Desolator yazdı:Modelde fotoğraflarda ayakta alkışlanacak cinsten :bravo:

Sinan çok teşekkür ediyorum kardeşim. Alkışlarını duydum :handshake: çok saolasın, saygılar... :bow:
Resim
Kullanıcı avatarı
maranello550
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: onur içöz
1/18 Model Sayısı: 300
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 300
Rep Puani: 960
maranello550 rep puani yokmaranello550 rep puani yokmaranello550 rep puani yokmaranello550 rep puani yok

İletiYazar: gokhan derli » 02 Tem 2010, 09:44

Onur, çok güzel bir model. Ben önce Ertl zannettim. Sunstar güzel yapmış.. Yanılmıyorsam, TransAm ile benzerlikleri 69'dan beri süregeliyor. Gerçi buna en iyi cevabı Serdar abi verecektir. Teşekkürler paylaşım için, hayırlı olsun Onur..
Resim

mesaj için gokhan derli arkadaşımıza teşekkür edenler:
maranello550
Kullanıcı avatarı
gokhan derli
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan
1/18 Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 1590
Rep Puani: 3930
gokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yok

İletiYazar: bigshark » 02 Tem 2010, 11:53

gokhan derli yazdı:Onur, çok güzel bir model. Ben önce Ertl zannettim. Sunstar güzel yapmış.. Yanılmıyorsam, TransAm ile benzerlikleri 69'dan beri süregeliyor. Gerçi buna en iyi cevabı Serdar abi verecektir. Teşekkürler paylaşım için, hayırlı olsun Onur..

General Motors grubu altindaki alt markalar, model yillarina bagli olarak ayni platformda araba uretmislerdir. A, B,. F body gibi adlar altinda markalar degisse de sase ve govde tipleri de birbirine benzer, bir cogunun kapilari, acma kollari, gosterge tablolari birbirine uyar. Transam ve Camaro ayni sinif arabalar olduklarindan birbirine asagi yukari her model yilinda benzerler. Amerikan'lar konusunda biraz arastirma yapip goz asinaligi kazandiginizda, ozellikle 40-50'li yillarda marka model bagimsiz -asagi yukari 1 sene yanilma payiyla- arabalarin model yilini tahmin etmeye baslarsiniz...

Bu konu basli basina bir tartisma , bilgilendirme konusu esasinda.. Her zaman derim; " Amerika'yi Amerika yapan 1950-1980 yillarinda ki otomotiv endustrisidir" diye....Hepinizin begendigi bir Amerikan vardir mutlaka, herkese-tema bagimsiz- en azindan bir tane begendigi Amerikan model araba almalarini ve sergilemelerini tavsiye ederim. :inlove: :inlove: :drinksb: :drinksb:
Resim

mesaj için bigshark teşekkür aldı- 3:
Bülent Aydoğan, gokhan derli, maranello550
Kullanıcı avatarı
bigshark
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Serdar GENC
1/18 Model Sayısı: 102
1/24 Model Sayısı: 4
Motorsiklet Model: 7
Toplam Model Sayısı: 113
Rep Puani: 2405
bigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 02 Tem 2010, 19:20

Tek kelime ile harika diyorum, tekrar tekrar baktım. Sunstar'ın limitli olmadığı halde okadar nadir modelleri varki, bu da onlardan biri muhtemelen. Çekimler için eline sağlık, çok çok güzel bir sunum olmuş :good2: :+1:
ResimResim

mesaj için BuRaK-B arkadaşımıza teşekkür edenler:
maranello550
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 100
1/43 Model Sayısı: 10
1/64 Model sayısı: 10
1/87 Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 17
Toplam Model Sayısı: 140
Rep Puani: 9985
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

Önceki

Üye Modelleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir