Biz de dışarıya çıktık bugün..=)

Dış Mekan Çekimlerinizi Bu Başlık Altında Paylaşabilirsiniz..

Yetkili: G.HEPARSLAN

Re: Biz de dışarıya çıktık bugün..=)

İletiYazar: Emre Özdemir » 29 Haz 2010, 18:41

Çok güzel çekimler olmuş Serhat Abi. Bu çekimler repi hak ediyor. :+1:
Resim

A.EMRE ÖZDEMİR DİECAST COLLECTİON: http://www.e-modelcars.tr.gg
Kullanıcı avatarı
Emre Özdemir
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Abdussamed Emre
1/18 Model Sayısı: 13
1/24 Model Sayısı: 7
1/32 Model Sayısı: 13
1/43 Model Sayısı: 4
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 37
Rep Puani: 1130
Emre Özdemir rep puani yokEmre Özdemir rep puani yokEmre Özdemir rep puani yokEmre Özdemir rep puani yokEmre Özdemir rep puani yok

İletiYazar: srht » 29 Haz 2010, 20:59

Teşekkürler Emre'cim..
Resim
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 5590
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

İletiYazar: srht » 30 Haz 2010, 01:11

Çok teşekkür ederim Ali abi.Beğendiğine gerçekten sevindim.Sizlerin mesajlarından da belli oluyor;bu sefer eski çekimlerime nazaran ilk dış mekan çekimlerim olmasına rağmen güzel kareler yakalamışım.
Ayrıca o Renault tır da aniden oldu.Tam 220D'yi yola çıkarıcaktım;bir baktım sanayiden tır giriyor modeli filan bıraktım şunu bir çekip akşam Ali abiye gösterelim diye bastım denklanşöre..=)

Tekrardan teşekkürler.
Resim
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 30 Haz 2010, 01:52

Ellerine ve emeklerine sağlık kardeşim. Öncelikle o kadar modeli bile evden çıkarmak cesaret işi gerçekten ve en nihayetinde zarar görüyorlar ama işin keyfi elbette çok ayrı.
Ben de Mercedes 220 D' nin Minicity çekimlerinde yıldız vakası yaşamıştım ve daha sonra da yıldızı da kaybettim. Birol' un yapmış olduğu yıldızlardan yapıştırmıştım.
Bu ufak olayın haricinde de modellerin başına bir şey gelmeden çekimleri tamamladığına sevindim. Hepsi birbirinden güzeller ve bir çok favorim olduğundan ekleme yapmıyorum. Bu özel paylaşım için teşekkürler kardeşim. :d:

mesaj için G.HEPARSLAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
srht
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16726
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: srht » 30 Haz 2010, 02:52

Çok teşekkür ederim Gökhan abi.Yıldız olayı dalgınlığıma geldi bir anlık.Bereket kaybolmadı;tekrar yapıştırıcam.Modeli de zaten satma gibi bir derdim olmadığı için çok ta önemli değil kaybolmadıktan sonra kırılması..
Abi çekim için hepsini çıkarmak,özellikle çekim yaparken hangisini filan yapayım diye düşünmek zaman aldı epey.Zaten farkındaysanız en az 560SEL'in en çok ta 220D'nin fotoları çıkmış gibi.Bir dahaki sefere herkese eşit muamele yapıcam.İnşallah diğer çekimde 190E'de olacak bir aksilik olmazsa.
Resim

mesaj için srht arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: alpjalker » 23 Ağu 2010, 11:58

çok güzel gözüküyorlar.

alpjalker
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: srht » 23 Ağu 2010, 13:41

Sağol Alpaslan;teşekkür ederim.
Resim
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Serdar Gökhan » 23 Ağu 2010, 13:46

Ogünün ne kadar keyifli geçtiğine eminim özellikle klasikler konuşuyorsa :y: :nazar: :smile:
Model otomobil bir tutkudur...

mesaj için Serdar Gökhan arkadaşımıza teşekkür edenler:
srht
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serdar
1/18 Model Sayısı: 30
1/43 Model Sayısı: 7
1/64 Model sayısı: 88
1/72 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 9
- / -- Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 3
Toplam Model Sayısı: 143
Rep Puani: 3790
Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

Önceki

Dış Mekan Çekimleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir