1:43'ler gezide...VW Polo lansman

Dış Mekan Çekimlerinizi Bu Başlık Altında Paylaşabilirsiniz..

Yetkili: G.HEPARSLAN

Re: 1:43'ler gezide...VW Polo lansman

İletiYazar: Onno » 26 Haz 2010, 12:11

gokhan derli yazdı:Onur, çekimler çok hoş olmuş. Burak'la favori resim konusunda hemfikirim. Hepsi güzel yalnız, Opel tüm resimlerde pek bir asortik çıkmış. Ellerine sağlık. Bu arada seni ozledik. Gökhan'la kulaklarını çınlattık dün..:) :+1:

Teşekkürler abicim :smile: Bende özledim sizleri, keşke bu ara gelebilsem aslında 5 temmuzda tatile giriyor şirket ama bakalım ben çıkabilecek miyim :/
Onno
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Onur G.
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 50
Rep Puani: 1840
Onno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yok

İletiYazar: Onno » 26 Haz 2010, 12:12

Emre ERBASAR yazdı:Bu fotoğraflara bakmadan gidemezdim bir yere... :lol:
Akşam telefonla aradığında gece yola çıkacağımı söylemiştim. Birazdan hareket edeceğim ve harika fotoğraflarını görüp de gideyim dedim.
REP de alır, teşekkür de. 1:43'lere de sardın hafiften Onur, hayırlısı... :angel:

:) hehe teşekkür ederim Emre abi hem polonun bana gelmesindeki yardımın hemde hareket etmeden göz attığın için :lol: :smile5: Valla 1:43 den farklı garip tatlar almaya başladım :inlove:
Onno
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

Onno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 26 Haz 2010, 12:46

Antalya' lılar da hemen arkasındalar, nazar değmesin... :friends: :lol:

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Emre ile telefonda da konuştuk ve son kalan bu siyah inci iyi denk gelmiş Onur. :y:
Fotoğraflar için de ellerine sağlık kardeşim. Değişik ölçeklerde model toplayanlar kervanına hoş geldin. :pidu2:
Artık, 1/43 aşısı da tuttu sayılır.
1/32 karışımını hazırlıyorum, Antalya' ya geldiğinde artık... :diecastasi: :sapka:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16811
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: srht » 26 Haz 2010, 14:32

Onur emeğine sağlık.Bu paylaşım :+1: 'i hak ediyor.Ama en çok ben de Rekord'un tek çekildiği kareyi sevdim.Işık filan çok güzel olmuş.Sanki eskilerden bir sobahar günü misali.. :smile:
Resim

mesaj için srht arkadaşımıza teşekkür edenler:
Onno
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 5595
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

İletiYazar: Onno » 26 Haz 2010, 17:04

Admin yazdı:Antalya' lılar da hemen arkasındalar, nazar değmesin... :friends: :lol:

Emre ile telefonda da konuştuk ve son kalan bu siyah inci iyi denk gelmiş Onur. :y:
Fotoğraflar için de ellerine sağlık kardeşim. Değişik ölçeklerde model toplayanlar kervanına hoş geldin. :pidu2:
1/32 karışımını hazırlıyorum, Antalya' ya geldiğinde artık... :diecastasi: :sapka:

Hehe teşekkürler abicim Ankara ve Antalya Kocaelinde buluştu mu demeliydim konuya yoksa :lol: :party:
1:32 değilde 1:43 çok tatlı bir bal çaldı agzıma ya :axe:
Onno
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 26 Haz 2010, 17:12

Onno yazdı:
Admin yazdı:Antalya' lılar da hemen arkasındalar, nazar değmesin... :friends: :lol:

Hehe teşekkürler abicim Ankara ve Antalya Kocaelinde buluştu mu demeliydim konuya yoksa :lol: :party:
1:32 değilde 1:43 çok tatlı bir bal çaldı agzıma ya :axe:

:lol:
Evet, senin belirlediğin konu başlığı daha uygun olmuş Onur. Yalnız, üyeler buluşup duruyor da modeller niye buluşmasın?
Aslında üretici olarak Opel' i saymazsak 1/43 AUTOART Türkiye Buluşması olmuş ve senin de güzel fotoğraflarınla tadından yenmez olmuş... :bye:

mesaj için G.HEPARSLAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
Onno
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16811
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: Akın AYDIN » 26 Haz 2010, 18:04

Hayırlı olsun abi. Resimlerde çok güzel.
Resim

mesaj için Akın AYDIN arkadaşımıza teşekkür edenler:
Onno
Kullanıcı avatarı
Akın AYDIN
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: AKIN
1/18 Model Sayısı: 2
1/24 Model Sayısı: 7
1/32 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 17
Rep Puani: 1005
Akın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yok

İletiYazar: Onno » 27 Haz 2010, 01:41

Ali SAMANGÜL yazdı:10 numara çekimler oldu onur.Eline sağlık kardeşim.

Tırları da isterim :lol:
Onno
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

Önceki

Dış Mekan Çekimleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir