vitrinimsi bişey oldu

Modellerinizin Toplu Halde Çekilmiş Fotoğraflarını Bu Başlık Altında Paylaşabilirsiniz...

Re: vitrinimsi bişey oldu

İletiYazar: Akın AYDIN » 20 Haz 2010, 00:33

Pistin yeride çok iyi değilmiş ya kapalı otopark derken nereyi kullandılar benim görüdğüm fotolarda arabalar kaldırım kenarlarındalardı :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Akın AYDIN
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: AKIN
1/18 Model Sayısı: 2
1/24 Model Sayısı: 7
1/32 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 1
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 17
Rep Puani: 1005
Akın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yok

İletiYazar: S.CANKILIC » 20 Haz 2010, 00:36

Pist futbol sahasının etrafıydı Akın.Slalom yarışıydı.Kapalı otoparkta araçların kontrolleri yapıldıktan sonra dışarı çıkamayacakları bir mekandı
S.CANKILIC
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: Akın AYDIN » 20 Haz 2010, 00:41

saha etrafında olduğunu duymuştumda otopark olayını bilmiyodum bayaa uğraşılmış bi organizasyonmuş. Caddelerde denk gelmediğim araçlar varmış fotolardan gördüğüm kadarıyla özellikle o porsche :):)
Resim
Kullanıcı avatarı
Akın AYDIN
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

Akın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yok

İletiYazar: S.CANKILIC » 20 Haz 2010, 00:46

O organizasyon işlerini hiç sorma Akın.Süper araçlar vardı ralli aracı bile vardı.Nasipse eylülde ralli düzenlenecek eskişehirde Akın esparktan start alıp esparkta bitecek sss(seyirci özel etabı)da olacak galiba.Sen onu bunu bırak yarın Gökhan abiden azar işitmek istemiyorum bu konuyu kapatalım burada Akın olur mu :))
S.CANKILIC
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: Ahmet » 20 Haz 2010, 17:39

Kardeşim hayırlı olsun :drinksb: Toz problemi olmasa sergile için 1/1 aslında ama senin kolleksiyona yetmez :lol: Evi raflarla doldurmadan vitrinselleş bence :lol: :happy:
Resim

mesaj için Ahmet arkadaşımıza teşekkür edenler:
Akın AYDIN
Kullanıcı avatarı
Ahmet
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ahmet SENSU
1/18 Model Sayısı: 28
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 30
1/72 Model Sayısı: 5
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 287
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 353
Rep Puani: 7528
Ahmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yok

İletiYazar: masato » 20 Haz 2010, 18:20

Bence çok güzel bir vitrin olmuş... Farklı bir tasarım ... Özellikle amerikanların küçükten büyük ölçeğe doğru sıralanışı çok hoş... Duvarda raf koyacak yer kalmaması dileği ile iyi günlerde seyireyle... :tey:
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan

mesaj için masato arkadaşımıza teşekkür edenler:
Akın AYDIN
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 2
1/64 Model sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: oguzhandincel » 20 Haz 2010, 20:41

Akın kardeşim güzel bir fikir ve akıllıca bir uygulama ile çok güzel bir sergileme şekli elde etmişsin,tebrikler.İyi seyirler.
Resim

mesaj için oguzhandincel arkadaşımıza teşekkür edenler:
Akın AYDIN
Kullanıcı avatarı
oguzhandincel
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Oguzhan DINCEL
1/18 Model Sayısı: 20
1/24 Model Sayısı: 4
1/32 Model Sayısı: 25
1/43 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 2
Toplam Model Sayısı: 65
Rep Puani: 1325
oguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yok

İletiYazar: Akın AYDIN » 20 Haz 2010, 23:21

Ali SAMANGÜL yazdı:Akın'cım ;
Güzel çalışma olmuş ben begendim işin açıkçası bendemi yapsam böyle bişey acaba :lol: Eline sağlık kardeşim.İyi günlerde seyirle. :f:

Saol Ali abi.

Ahmet yazdı:Kardeşim hayırlı olsun :drinksb: Toz problemi olmasa sergile için 1/1 aslında ama senin kolleksiyona yetmez :lol: Evi raflarla doldurmadan vitrinselleş bence :lol: :happy:

Eyvallah kardeşim saolasın. Yok doldurmam evi raflarla :)

masato yazdı:Bence çok güzel bir vitrin olmuş... Farklı bir tasarım ... Özellikle amerikanların küçükten büyük ölçeğe doğru sıralanışı çok hoş... Duvarda raf koyacak yer kalmaması dileği ile iyi günlerde seyireyle... :tey:

Saol Alper abi.

oguzhandincel yazdı:Akın kardeşim güzel bir fikir ve akıllıca bir uygulama ile çok güzel bir sergileme şekli elde etmişsin,tebrikler.İyi seyirler.

Saol Oğuzhan kardeşim.
Resim
Kullanıcı avatarı
Akın AYDIN
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: BuRaK-B » 20 Haz 2010, 23:24

Akıncım çok şık olmuş, ben beğendim, eline sağlık keyifle sergile modellerini :nazar:

mesaj için BuRaK-B arkadaşımıza teşekkür edenler:
Akın AYDIN
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 62
1/24 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 25
1/64 Model sayısı: 24
1/87 Model Sayısı: 6
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 130
Rep Puani: 10025
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: Akın AYDIN » 20 Haz 2010, 23:25

BuRaK-B yazdı:Akıncım çok şık olmuş, ben beğendim, eline sağlık keyifle sergile modellerini :nazar:

Teşekkür ederim Burak abicim beğenmene sevindim
Resim
Kullanıcı avatarı
Akın AYDIN
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: Eran » 21 Haz 2010, 10:19

viewtopic.php?f=127&t=5119&start=0

Öncelikle hayırlı olsun diyeyim Akın. . Verdiğim linkte benim de kullandığım görülüyo, ama denildiği gibi, toz olayında evde her gün temizlik yapılmasına rağmen üzerine tanımam, bi haftada rezil oluyo arabalar . . Belki Istanbul olmasının ve odamın camının açık olmasının da etkisi vardır bilemiyorum . . Ben burda sadece fotoğraf çektim sonra hemen kutuladım modelleri, bi ara branda yapmıştım 1998 Model Impreza'ma burda sergilemiştim . . :lol:

Sana tavsiyem, varsa kendi plastik kutularında saklaman . . Ya da plastik kutuya koyup o şekilde raflara koyup sergilemen . .

Açıkcası ben kıyamıyorum modellerime, hatta kutulayıp güneş almıycak bi yere koydum, sen düşün :smile:

Tekrardan iyi günlerde sergilemen dileklerimle . . :sapka:
Resim

mesaj için Eran arkadaşımıza teşekkür edenler:
Akın AYDIN
Kullanıcı avatarı
Eran
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Erhan
1/18 Model Sayısı: 13
1/24 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1635
Eran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yok

İletiYazar: Akın AYDIN » 22 Haz 2010, 21:41

Eran yazdı:http://www.diecastr.com/viewtopic.php?f=127&t=5119&start=0

Öncelikle hayırlı olsun diyeyim Akın. . Verdiğim linkte benim de kullandığım görülüyo, ama denildiği gibi, toz olayında evde her gün temizlik yapılmasına rağmen üzerine tanımam, bi haftada rezil oluyo arabalar . . Belki Istanbul olmasının ve odamın camının açık olmasının da etkisi vardır bilemiyorum . . Ben burda sadece fotoğraf çektim sonra hemen kutuladım modelleri, bi ara branda yapmıştım 1998 Model Impreza'ma burda sergilemiştim . . :lol:

Sana tavsiyem, varsa kendi plastik kutularında saklaman . . Ya da plastik kutuya koyup o şekilde raflara koyup sergilemen . .

Açıkcası ben kıyamıyorum modellerime, hatta kutulayıp güneş almıycak bi yere koydum, sen düşün :smile:

Tekrardan iyi günlerde sergilemen dileklerimle . . :sapka:

Saol Erhancım yorum için. Plastik kutu yok. Kendi kutuları var. Onlarla oraya koyuncada kötü bi görüntü oluyo. Güneş seçeneğini de düşündüm ama ev güneş görmediği için o seçenek zaten iptal oluyo. Tozuda 3 günde bir siliyorum sorun çıkmıyo şimdilik ya bakalım ilerde ne olacak.
Resim
Kullanıcı avatarı
Akın AYDIN
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 22 Haz 2010, 23:42

Ellerine ve emeklerine sağlık kardeşim.. Forumdan kopmuş halin buysa, gerisini düşünemiyorum... :y: :lol: :+1:
Çalışmalarında başarılar dilerim... :f:

mesaj için G.HEPARSLAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
Akın AYDIN
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16811
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

ÖncekiSonraki

Üye Modelleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir