1:43 VW POLO (yeni resimler)

Dış Mekan Çekimlerinizi Bu Başlık Altında Paylaşabilirsiniz..

Yetkili: G.HEPARSLAN

Re: 1:43 VW POLO (yeni resimler)

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 17 Haz 2010, 18:56

Bir paylaş, bin ah işit... :wink1:
Hobi, paylaşım ve yaşatmak istediklerimiz budur!.. :y: :+1:
Harcanan emek; maddiyat ve bilinen modelin önüne geçmiştir... :handshake:
İlgili ve bir dönem beğenilmeyen ve oyuncak kategorisinde bulunan 1/43 ölçek CARARAMA modelerin 10 liranın altına kesinlikle satışı yasak olduğu ve AA VW POLO' nun 9.90' a satıldığı konusunu geçmeden olmaz hani ve en kısa zamanda DIECAST GENEL' e de taşıyacağım bu konuyu... :wait:

Bazı Autoart modellerin hikayesini MAXITOYS' tan başlayarak ve nerelere geldiği akibetini hepimiz bilmekteyiz ve yakından ilgilenen kişiler olarak takip etmekteyiz Bora kardeşim...
Bazı ticari zihniyetler, bu modeli iddialı olarak; hala ve hala 40 liraya satmaya çalışırken de ticari anlamda saygı duymak lazım kendilerine, o ayrı tabi... :x:
Kimse ile yarışmak niyetinde değilim ve ticari bir kaygı duymuyorum ancak hobicilerin bilinen modellerde de kazıklanmak isteyişine göz yumamıyorum...
14.50' ye satın aldığım ve renk yaptığım bu modelleri; GG' de sırf hobiciler ile buluşsun diye, 9.50' den teklif açarak 2-3 teklif ile ve en fazla 10-15 liraya kargoladığım oldu... GG' nin benden kestiği ücretler; 0.35 krş ilan parası ve 10 liralık alış verişin %10' unu alarak 1 lirasını kesmek... 15 liraya sattığımı düşünün ve 1.35 kesin... 13.65' e gelir ki; yapmış olduğum 85 kuruşluk zarar bir kenara, paketlemek için harcadığım emek; hobiye değer bence...
Para elbette kolay kazanılmıyor ve bilinen bir model üstüne de insanların kazıklanması hoşuma gitmiyor... :wait:
Bu davranışta kar ne acaba? Bence, bir hobiciyi kazanmak!..

Fiyatını bir kenara bırakıp gelelim bu ayrıcalıklı modele... :coffee:

Bana göre; bahsi geçen model adına verdiğin emek ve paylaşım 40 liralık değil!.. Milyar dolarlık... :hearth: :wait:

Siteyi ilk kurduğumda görmek istediğim paylaşımlar buydu işte ve o zamanlarda da bu türden güzel paylaşımlar elbette geldiği için bu gün buralardayız...

Amaç; kaç liralık model paylaştığın değil!.. Hobi için ne kadar emek harcadığındır...

Bu anlamda da yaklaşım ve paylaşımı da başarılı bulduğumu belirtmek isterim... :y:

Yazmış olduklarım ve paylaşıma verdiğim değerin yanında ve yine hobi adına elbette ciddi paralar döken ayrıca samimiyetimiz ile dostlarımız arasında yer alan nice değerli kişilerin de hobi adına yaklaşımı budur... Bunu bilmek bile yetiyor ve bir paylaş bin ah işit konusuna denk geliyor bazı şeyler...
Elbette ki; benden, böylesine bir yorum geleceğini bilmeyerek ve tüm samimiyetin ile harcamış olduğun emeklere teşekkür ediyorum... :f:
Bu samimiyette yapacağın tüm paylaşım ve emekler için, şimdiden yüreğine sağlık diyorum... :hearth:
İyi forumlar... :coffee: :+1:

mesaj için G.HEPARSLAN teşekkür aldı- 2:
Bora TURAN, Emre E.
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16731
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: static_x07 » 17 Haz 2010, 19:12

Bora abi Polo çok hoş bir araç gerçekten.Çekimlerde çok hoş olmuş.Elinize sağlık. iyi seyirler :)
Resim

mesaj için static_x07 arkadaşımıza teşekkür edenler:
Bora TURAN
Kullanıcı avatarı
static_x07
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Ali NURDOGAN
1/18 Model Sayısı: 25
1/24 Model Sayısı: 9
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 8
Toplam Model Sayısı: 42
Rep Puani: 830
static_x07 rep puani yokstatic_x07 rep puani yokstatic_x07 rep puani yokstatic_x07 rep puani yok

İletiYazar: Bora TURAN » 17 Haz 2010, 21:52

Admin yazdı:Bir paylaş, bin ah işit... :wink1:
Hobi, paylaşım ve yaşatmak istediklerimiz budur!.. :y: :+1:
Harcanan emek; maddiyat ve bilinen modelin önüne geçmiştir... :handshake:
İlgili ve bir dönem beğenilmeyen ve oyuncak kategorisinde bulunan 1/43 ölçek CARARAMA modelerin 10 liranın altına kesinlikle satışı yasak olduğu ve AA VW POLO' nun 9.90' a satıldığı konusunu geçmeden olmaz hani ve en kısa zamanda DIECAST GENEL' e de taşıyacağım bu konuyu... :wait:

Bazı Autoart modellerin hikayesini MAXITOYS' tan başlayarak ve nerelere geldiği akibetini hepimiz bilmekteyiz ve yakından ilgilenen kişiler olarak takip etmekteyiz Bora kardeşim...
Bazı ticari zihniyetler, bu modeli iddialı olarak; hala ve hala 40 liraya satmaya çalışırken de ticari anlamda saygı duymak lazım kendilerine, o ayrı tabi... :x:
Kimse ile yarışmak niyetinde değilim ve ticari bir kaygı duymuyorum ancak hobicilerin bilinen modellerde de kazıklanmak isteyişine göz yumamıyorum...
14.50' ye satın aldığım ve renk yaptığım bu modelleri; GG' de sırf hobiciler ile buluşsun diye, 9.50' den teklif açarak 2-3 teklif ile ve en fazla 10-15 liraya kargoladığım oldu... GG' nin benden kestiği ücretler; 0.35 krş ilan parası ve 10 liralık alış verişin %10' unu alarak 1 lirasını kesmek... 15 liraya sattığımı düşünün ve 1.35 kesin... 13.65' e gelir ki; yapmış olduğum 85 kuruşluk zarar bir kenara, paketlemek için harcadığım emek; hobiye değer bence...
Para elbette kolay kazanılmıyor ve bilinen bir model üstüne de insanların kazıklanması hoşuma gitmiyor... :wait:
Bu davranışta kar ne acaba? Bence, bir hobiciyi kazanmak!..

Fiyatını bir kenara bırakıp gelelim bu ayrıcalıklı modele... :coffee:

Bana göre; bahsi geçen model adına verdiğin emek ve paylaşım 40 liralık değil!.. Milyar dolarlık... :hearth: :wait:

Siteyi ilk kurduğumda görmek istediğim paylaşımlar buydu işte ve o zamnlarda da bu tür türeği güzel paylaşımlar elbette geldiği için bu gün buralardayız...

Amaç; kaç liralık model paylaştığın değil!.. Hobi için ne kadar emek harcadığındır...

Bu anlamda da yaklaşım ve paylaşımı da başarılı bulduğumu belirtmek isterim... :y:

Yazmış olduklarım ve paylaşıma verdiğim değerin yanında ve yine hobi adına elbette ciddi paralar döken ayrıca samimiyetimiz ile dostlarımız arasında yer alan nice değerli kişilerin de hobi adına yaklaşımı budur... Bunu bilmek bile yetiyor ve bir paylaş bin ah işit konusuna denk geliyor bazı şeyler...
Elbette ki; benden, böylesine bir yorum geleceğini bilmeyerek ve tüm samimiyetin ile harcamış olduğun emeklere teşekkür ediyorum... :f:
Bu samimiyette yapacağın tüm paylaşım ve emekler için, şimdiden yüreğine sağlık diyorum... :hearth:
İyi forumlar... :coffee: :+1:

Gökhan Abi ;

Bu kadar içten ve bir o kadarda samimi yorumun için çok teşekkür ederim.

Söylenebilecek her şeyi söylediğin için, altına bir şey eklemeye gerek duymuyorum.

Beğenmene çok sevindim.

Tekrar tekrar teşekkür ederim ...
Resim

mesaj için Bora TURAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Bora TURAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Bora TURAN
1/18 Model Sayısı: 71
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 12
Toplam Model Sayısı: 87
Rep Puani: 6140
Bora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 17 Haz 2010, 22:06

Bir model bu kadar mı güzel fotoğraflanır... 1:43 yazmasan 1:18 zannederdim inan.
Benim vitrinimde de petrol yeşili bulunan bir AA klasiği. Onur Güney arkadaşımızın uyarısı ile Nezih'ten uygun fiyata almıştım.
Çekimler ve paylaşım için teşekkürler Bora... Çekim yaparken girdiğimiz pozisyonlar Dışmekan çekimlerinin birinde babamın objektifinden paylaşmıştım.
Müsadenle yazmak isterim:
viewtopic.php?f=66&t=5029
Gerçekten ilginç oluyor, sonradan bakınca...
Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

mesaj için Emre E. teşekkür aldı- 3:
Bora TURAN, G.HEPARSLAN, MAKOSHARK
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 134
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 134
Rep Puani: 19150
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: MAKOSHARK » 17 Haz 2010, 22:42

Bu işin büyüğü küçüğü yok sadece sevgi kısmı var fotolardanda bunu çok güzel görebiliyoruz,emeğine sağlık Bora kardeşim. :grin: :+1:
Resim

mesaj için MAKOSHARK arkadaşımıza teşekkür edenler:
Bora TURAN
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
1/24 Model Sayısı: 4
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

İletiYazar: Bora TURAN » 18 Haz 2010, 11:13

Emre ERBASAR yazdı:Bir model bu kadar mı güzel fotoğraflanır... 1:43 yazmasan 1:18 zannederdim inan.
Benim vitrinimde de petrol yeşili bulunan bir AA klasiği. Onur Güney arkadaşımızın uyarısı ile Nezih'ten uygun fiyata almıştım.
Çekimler ve paylaşım için teşekkürler Bora... Çekim yaparken girdiğimiz pozisyonlar Dışmekan çekimlerinin birinde babamın objektifinden paylaşmıştım.
Müsadenle yazmak isterim:
viewtopic.php?f=66&t=5029
Gerçekten ilginç oluyor, sonradan bakınca...
Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Gerçekten ne hallere geliyoruz Emre Abi.

Birde benim gibi 130 kilo bir adamsan işin dahada zor oluyor doğrusu. :grin:

Senin resminide önceki zamanlarda görmüştüm. Çok güzel bir kare. Senin ve babanın emeğine sağlık. :smile:
Resim
Kullanıcı avatarı
Bora TURAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Bora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yok

İletiYazar: Bora TURAN » 18 Haz 2010, 11:13

MAKOSHARK yazdı:Bu işin büyüğü küçüğü yok sadece sevgi kısmı var fotolardanda bunu çok güzel görebiliyoruz,emeğine sağlık Bora kardeşim. :grin: :+1:

Teşekkür ederim Deniz Abi.

Sİzler beğendikçe daha da iyilerini sergileyeceğim.

Saygılar...
Resim
Kullanıcı avatarı
Bora TURAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Onur GÜNEY » 08 Oca 2011, 19:08

Benim mesajdan ilerleyerek hazır konu konuyu açmışken görmüşken
:+1: vermeyi unutmayayım bazen mesjlarımız aralarda kayboluyor göremiyorum :))
Paylaşımın için teşekkürler;
İyi forumlar.
Resim
Kullanıcı avatarı
Onur GÜNEY
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Onur GÜNEY
1/18 Model Sayısı: 1
1/24 Model Sayısı: 14
1/32 Model Sayısı: 8
1/43 Model Sayısı: 403
1/72 Model Sayısı: 57
1/87 Model Sayısı: 81
- / -- Model Sayısı: 1500
Motorsiklet Model: 6
Toplam Model Sayısı: 2000
Rep Puani: 4250
Onur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yok

Önceki

Dış Mekan Çekimleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir