GÖKHAN HEPARSLAN'NIN HEDİYESİ GELDİ (ASIL HEDİYE'LER EKLENDİ

Re: GÖKHAN HEPARSLAN'NIN HEDİYESİ GELDİ

İletiYazar: Emre E. » 17 Haz 2010, 15:28

Yolda bayağı hırpalanmışa benziyor.
Bari bir gazete kağıdına sarsaydı.
Ama yine de manevi değeri önemli. Hayırlı olsun Ali.

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 118
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 118
Rep Puani: 19150
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: tuningbg » 17 Haz 2010, 15:44

Ali abi şaka gibi :doh2: bu model yola çıkmadan bence bu haldeymiş.yanlışlık olmalı.adminimiz böyle bir hediye göndermemiş olsa gerek.

mesaj için tuningbg arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
tuningbg
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Burak
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1650
tuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yok

İletiYazar: Eran » 17 Haz 2010, 16:40

Ali abi forumda kaos ortamı yaratmakta üzerine yok valla :lol: :grin:

Bi ara Gökhan abinin gönderdiği hediyeyi de çekip yayınla zahmet olmazsa :lol: :grin:
Resim

mesaj için Eran arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Eran
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Erhan
1/18 Model Sayısı: 13
Rep Puani: 1635
Eran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 17 Haz 2010, 16:45

Geç dalganı sen geç daha... :tey: :drinksb:
Bugün boş günüm ve kızıma kahvaltı ettirmeye çalışıyordum o yüzden açamadım ve ondan sonra da daha yeni oturdum bilgisayarın başına ve gönderdiğim hediyenin evrim geçirdiğini görünce çok şaşırdım... Sihirbaz gibi adamsın ne diyeyim... :grin:
Ne ettin gül gibi tırı?.. :punish: :kamyon: :grin:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16811
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: andy1 » 17 Haz 2010, 17:18

Ali Kardeşim,

Seni gerçekten seviyorum,müthişsin :)

Gökhan Kardeşim,

Sizler gibi insanları tanımaktan çok mutluyum,az önce Ali Kardeşimlede konuştuk öyle keyifle anlatıyorki :) ,iyiki varsın iyiki bu forumu kurmuşsun ve sizler gibi güzel yürekli kardeşlerimi tanımışım,yeğeniminde hediyesini unutmadım en kısa zamanda yolluyorum,benim için öp,bu vesileyle kandilinizide kutlarım Güzel ALLAH c.c'um sizleri hep sağlıkla huzurla bol rızklarla ve hep böyle neşeli huzurlu yaşatsın !

Sevgi ve saygılarımla

mesaj için andy1 arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
andy1
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Andy
Rep Puani: 525
andy1 rep puani yokandy1 rep puani yokandy1 rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 17 Haz 2010, 17:29

andy1 yazdı:Gökhan Kardeşim,

Sizler gibi insanları tanımaktan çok mutluyum,az önce Ali Kardeşimlede konuştuk öyle keyifle anlatıyorki :) ,iyiki varsın iyiki bu forumu kurmuşsun ve sizler gibi güzel yürekli kardeşlerimi tanımışım,yeğeniminde hediyesini unutmadım en kısa zamanda yolluyorum,benim için öp,bu vesileyle kandilinizide kutlarım Güzel ALLAH c.c'um sizleri hep sağlıkla huzurla bol rızklarla ve hep böyle neşeli huzurlu yaşatsın !

Sevgi ve saygılarımla

Teşekkürler Erol Abi... Ali kardeşim, telefonunuzu benden istedi ve aile samimiyetimize dayanarak numaranızı vermekte bir anlık tereddüt bile yaşamadım. :bow:
Yapmış olduğunuz bu görüşmeden mutlu olduğunuzu da Ali' den duymam çok hoşuma gitti... :friends:
Sizler de kendisinin ne kadar samimi ve içten olduğunu bu vesile öğrenmiş oldunuz. Bu vesile ile de tanıştığınıza sevindim. :sun:
Hediye konusunda yapmış olduğu ve benim de çok hoşuma giden bu davranışı üzerine biz de telefonda baya bir sohbet ettik ve gülüştük kendisi ile... :happy:
Zaten amaç da budur diye düşünüyorum. Hobinin vesile olduğu ve bu anlamda kurulan gerçek dostluklar çok öneli geliyor bana...
Hoş, kendisi için almış olduğum gerçek hediyenin de belki çok büyük bir maddi değeri yok ama bu samimiyet ve yüreklerimizle birleştirdiğimiz hobimizi seviyor ve her daim bu güzel mesajların gelmesini diliyoruz... :f:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16811
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: andy1 » 17 Haz 2010, 17:33

Gökhan Kardeşim,

Ali'nin bu güzel yüreği yeter,seni anlatırkende bayağı bir neşelenmiş anlattı :)

Benim için hediyenin en güzeli sizleri tanımak,bunu bu mubarek günde tüm yüreğimle söylüyorum,Ali Kardeşimin araması ise bana en güzel hediye oldu,tuaf olansa Ali aramdan önce biraz rahatsızdım yatıyordum tvde rize ile ilgili program vardı onu seyrederken Ali aradı :) ,bana verdiğiniz moral yeter,hepinize ne kadar teşekkür etsem az,ama inanın dualarımda hep varsınız !

Bu dostluklar kolay kurulamaz,buda senin güzel yüreğinin eseridir.

mesaj için andy1 arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
andy1
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Andy
Rep Puani: 525
andy1 rep puani yokandy1 rep puani yokandy1 rep puani yok

İletiYazar: gokhan derli » 17 Haz 2010, 18:18

:smile7: :smile7: Ali, valla sitenin Cem Yılmaz'ı oldun kardeşim ya.. Çok güldüm. Allah'da seni güldürsün İnşallah. İyiki varsınız.. :grin: :grin:
Resim

mesaj için gokhan derli arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
gokhan derli
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan
Toplam Model Sayısı: 1590
Rep Puani: 3930
gokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yok

İletiYazar: gokhan derli » 17 Haz 2010, 18:27

Benim paylaştığım bir konu vardı. Birden aklıma geldi..

viewtopic.php?f=46&t=3286
Resim
Kullanıcı avatarı
gokhan derli
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan
Toplam Model Sayısı: 1590
Rep Puani: 3930
gokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yok

İletiYazar: static_x07 » 17 Haz 2010, 18:30

gokhan derli yazdı::smile7: :smile7: Ali, valla sitenin Cem Yılmaz'ı oldun kardeşim ya.. Çok güldüm. Allah'da seni güldürsün İnşallah. İyiki varsınız.. :grin: :grin:

: :grin:

Ali abi süpersin ya :D Gökhan abinin de dediği gibi harika bir şaka olmuş. :grin:
Resim
Kullanıcı avatarı
static_x07
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Ali NURDOGAN
1/18 Model Sayısı: 25
1/24 Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 8
Toplam Model Sayısı: 42
Rep Puani: 830
static_x07 rep puani yokstatic_x07 rep puani yokstatic_x07 rep puani yokstatic_x07 rep puani yok

İletiYazar: Ahmet » 17 Haz 2010, 18:48

Ah Ali abim ah kırdın geçirdin gülmekten yine bizi :lol: :grin: :laughing: Gerçek hediyeyi bekliyoruz :tey:
Resim
Kullanıcı avatarı
Ahmet
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ahmet SENSU
1/18 Model Sayısı: 28
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 30
1/72 Model Sayısı: 5
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 287
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 353
Rep Puani: 7528
Ahmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yok

İletiYazar: Rallyci » 17 Haz 2010, 19:36

Ali abi ilahi yani :lol: :lol: :lol: fıstık gibi araba hemde metal tekerlekleride var ne farkı varki kyosholardan onunda 4 tekeri var bununda oda metal bu da bagajı bile açılıyormuş geree araba gibi.Biraz kalkmalar olmuş ama olsun yürüyeni iymi kporta tamir edilir aslında :lol: :yeah:
Resim
Rallyci
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Birol
1/18 Model Sayısı: 77
1/43 Model Sayısı: 10
1/72 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 2
Toplam Model Sayısı: 91
Rep Puani: 1013
Rallyci rep puani yokRallyci rep puani yokRallyci rep puani yokRallyci rep puani yokRallyci rep puani yok

İletiYazar: atesoglu » 17 Haz 2010, 19:52

:smile: :smile: :smile:
Çok güzel bir armağan olmuş.Dostluğunuzun daim olmasını diliyorum.Ali bu seriden tema yapsan mı diyorum :smile:
Resim
Kullanıcı avatarı
atesoglu
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ates
1/18 Model Sayısı: 44
1/24 Model Sayısı: 10
1/32 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 10
1/87 Model Sayısı: 14
Toplam Model Sayısı: 82
Rep Puani: 3850
atesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yok

Sonraki

YARIŞMALAR

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir