2008 FORD MUSTANG BULLITT - AUTOART

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

Re: 2008 FORD MUSTANG BULLITT - AUTOART

İletiYazar: mustafacelebi » 10 Haz 2010, 15:50

Çok kıskandım çokkkkk...!
:nazar:
Resim

mesaj için mustafacelebi arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
mustafacelebi
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mustafa Çelebi
1/18 Model Sayısı: 20
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 33
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 53
Rep Puani: 1901
mustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 10 Haz 2010, 19:54

Herkese teşekkürlerimi iletiyorum, gerçekten hem renk hemde sadeliğinle diğerleri arasında farklılığını hissettiren bir model oldu.

Ahmet yazdı:Abim hayırlı olsun haberini daha dün gibi hatırlıyorum şimdi senin garajda yani olması gereken yerde iyi seyirler dilerim abim. :nazar: :drinksb:
Ahmet bende dün gibi hatırlıyorum konuyu :lol:
http://www.diecastr.com/viewtopic.php?f=133&t=4621

chrono yazdı:dostum süpersin!!! :drinksb:
ben daha 65-70 arasını biteremedim...bir bitersem bu modern vahşilere de bulaşacağım:)
yeşil seçimi çok güzel olmuş bunun yanına 2004 ve 68 bullit iyi gider... :+1:
Güney 2004 Bullitt bende var ancak siyah renkli. 1968 Bullitt ise kafa listemde ve o garajıma eklendiğinde 2004 siyahın yanına birde bu Highland Green rengini alacağım ve üçlüyü tamamlayacağım inşallah :pray1:
Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Emre ERBASAR yazdı:Harika güzellikte bir canavar bu Burak.
Diğerlerinin yanına çok yakıştığına eminim. keyifli seyirler diler, REP'imi veririm, köşeme çekilirim.
Serdar abi zaten kanımdaydı, bir de sen girdin şimdi kanıma... Pazar ola hayrola. :foto:
Pazar günü mü?.... :happy:
Abi bence çıkmasın kanından, senden de şöyle güncel bir Muscle Car seçimi görelim artık :wink1:

bigshark yazdı:Burak, istikrarlı ve güzel bir şekilde Mustang serisini devam ettiriyorsun.. Rengi gerçekten çok güzel.. Güle güle sergile modelini, diğerlerinin yanında eminim çok güzel duracaktır.. :nazar: :good2: :good2:
Yeni model Mustang'ler benim de ilgimi cekiyor, Amerika'da yaşasaydım günlük kullanım için muhakkak bir muscle kullanırdım. Ama "bu ne olurdu?" dersen, yeni nesil muscle arabalar arasında seçim yapmak çok zor olurdu. O kadar güzelleri var ki..... :x: :x: :x: :x: :inlove: :inlove: :inlove:
Abim Mustang ile uğraşmak başlı başına bir hobi benim için, koleksiyonda daha çok eksik olsada ömrüm ve maddi imkanlarım elverdikçe genişleteceğim. Yeni nesil Amerikan Muscle araçlar benimde favorilerim. ABD'de yaşasaydım kesinlikle bende bu araçları tercih ederdim günlük hayatta ancak başka güzeller olsada ben ya 2008 Ford Mustang Shelby GT500KR yada 2010 Ford Mustang Premium GT kullanırdım. :inlove: :inlove: :inlove:

mustafacelebi yazdı:Çok kıskandım çokkkkk...! :nazar:
"na sar et méne o'lura ca lis se nind éol urr" :lol:

mesaj için BuRaK-B teşekkür aldı- 2:
Emre E., mustafacelebi
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 62
1/43 Model Sayısı: 25
1/64 Model sayısı: 24
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 130
Rep Puani: 10025
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: masato » 10 Haz 2010, 22:43

Çok güzel modeller bunlar... :tey: Bu yeni nesil mustanglerin direksiyon olayına bitiyorum zaten çok güzel tasarlamışlar adamlar... Bu modelinde jant lar bence yakmakta ortalığı...Hafta sonu Emre abiden bir büyük bombardıman kokusu geliyor bu arada... İyi günlerde seyireyle Burak'cım yeni modelini ... Umarım en kısa zamanda istediğin küçük temanı tamalarsın... :tey:
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan

mesaj için masato arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: Bora TURAN » 10 Haz 2010, 22:54

Çok etkilendim doğrusu.

Hatta aşık oldum diyebilirim :lol:

İyi günlerde sergile Burak.
Resim

mesaj için Bora TURAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
Bora TURAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Bora TURAN
1/18 Model Sayısı: 71
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 12
Toplam Model Sayısı: 87
Rep Puani: 6140
Bora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yok

İletiYazar: Desolator » 11 Haz 2010, 00:04

HaYırlı olsun Burak..Harika bir parça bu :) detaylar hakkaten süper.. :good2:
Resim

mesaj için Desolator arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
Desolator
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Sinan Ates
1/18 Model Sayısı: 20
1/43 Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 22
Rep Puani: 630
Desolator rep puani yokDesolator rep puani yokDesolator rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 12 Haz 2010, 19:35

masato yazdı:Çok güzel modeller bunlar... :tey: Bu yeni nesil mustanglerin direksiyon olayına bitiyorum zaten çok güzel tasarlamışlar adamlar... Bu modelinde jant lar bence yakmakta ortalığı...Hafta sonu Emre abiden bir büyük bombardıman kokusu geliyor bu arada... İyi günlerde seyireyle Burak'cım yeni modelini ... Umarım en kısa zamanda istediğin küçük temanı tamalarsın... :tey:
Teşekkürler Alper. Jantlar benimde en etkilendiğim yanı oldu çünkü mat siyahmış gibi görünsede aslında ışık açısına göre çok güzel parlıyor aynı 1:1 orjinalindeki gibi. Direksiyon konusunda ise basit ama hoş bir tasarımı var. Ben 2010'unkini daha çok beğeniyorum :smile5:
Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

bratrn yazdı:Çok etkilendim doğrusu.
Hatta aşık oldum diyebilirim :lol:
İyi günlerde sergile Burak.
Teşekkür ederim ve tavsiye ederim :sapka:

Desolator yazdı:HaYırlı olsun Burak..Harika bir parça bu :) detaylar hakkaten süper.. :good2:
Teşekkürler Sinan. Modelin iki renk seçeneği vardı; diğeri de siyahtı. Aklıma nedense hep sen geliyorsun böyle durumlarda :lol: Ancak busefer siyah beğenim ağır basamadı çünkü bu yeşil renk siyahına göre gerçekten çok daha harika duruyor :good2:
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 12 Haz 2010, 20:40

Beyaz İnci takasından vaz geçtim!.. Bu modele yoğunlaşalım... :handshake: :lol:
Hayırlı olsun kardeşim. Liste başı olmayı hak eden ve rengi ile de harika bir seyir keyfi var... :y: :nazar:

mesaj için G.HEPARSLAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16811
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: Kenan Şavklı » 12 Haz 2010, 22:55

Burak zaten Mustang; bir de Bullit olunca kışkırtıcı ve zehirleyici oluyor. Öteden beridir yazıyorum; senin Mustang paylaşımları bardak taşırır cinsten. Hep derim ve yine de diyorum; Mustang kadar güzel silüeti olan kaç araba var? Bu kusursuzluğu paylaştığın için teşekkür eder; almak gibi müthiş bir seçim yaptığın şiçin de tebrik ederim. Boyasını merak da ettim; öyle bir anlatmışsın ki... :bravo:
Resim

mesaj için Kenan Şavklı arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: yabaroz » 13 Haz 2010, 15:04

Burak abi hayırlı olsun öncelikle.Sanırım karşılaştığımız cumartesi günü bu modeli almıştın :smile:

Bu renk bence en çok yakışanı.Mustanglere girersem kesinlikle almak istediğim modeller arasında.

Güle güle izle abi.
Resim

mesaj için yabaroz arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
yabaroz
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Ozan Berke Yabar
1/18 Model Sayısı: 90
Rep Puani: 2225
yabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 13 Haz 2010, 23:33

Admin yazdı:Beyaz İnci takasından vaz geçtim!.. Bu modele yoğunlaşalım... :handshake: :lol:
Hayırlı olsun kardeşim. Liste başı olmayı hak eden ve rengi ile de harika bir seyir keyfi var... :y: :nazar:
Teşekkür ederim Gökhan Abicim. 18 Temmuzda kapalı garaja çekip üzerine branda örteyim bari :lol:

gearbox yazdı:Burak zaten Mustang; bir de Bullit olunca kışkırtıcı ve zehirleyici oluyor. Öteden beridir yazıyorum; senin Mustang paylaşımları bardak taşırır cinsten. Hep derim ve yine de diyorum; Mustang kadar güzel silüeti olan kaç araba var? Bu kusursuzluğu paylaştığın için teşekkür eder; almak gibi müthiş bir seçim yaptığın için de tebrik ederim. Boyasını merak da ettim; öyle bir anlatmışsın ki... :bravo:
Teşşekkürler Kenan. Siyah rengi tercih etmedim çünkü Bullitt'i Bullitt yapan bu High Green vede jantları ön plana en güzel çıkartan renk sanırım bu. Boyasını gerçekten çok güzel ayarlamış Autoart. Normalde vitrinimde çok koyu duruyor ancak boyadaki simli yapı sayesinde floresan ışığı altında farklı, ampul ışığı altında farklı, güneş ışığı altında farklı bir ton ortaya çıkıyor ve çok güzel parlıyor :inlove: Bullitt nedense sade bir yapısı olmasına rağmen beni çok cezbediyor ve üretim özelliği sayesinde modelide koleksiyonumda benim için özelleşiyor, birde uçuk olmayan fiyatlarla '68 Bullitt bullabilsem :pray1:

yabarozz yazdı:Burak abi hayırlı olsun öncelikle.Sanırım karşılaştığımız cumartesi günü bu modeli almıştın :smile:
Bu renk bence en çok yakışanı.Mustanglere girersem kesinlikle almak istediğim modeller arasında.
Güle güle izle abi.
Teşekkürler Ozancım, beğendiğine sevindim, tavsiye edeceğim özel Mustang'lerden birisidir.
Çok öncesinden ayırttığım halde karşılaştığımız Cumartesi maalesef alamadım modeli çünkü yanlışlıkla başkasının vitrinine gitmiş model, sonradan yeni bir tane elime ulaştı ve bende hemen çekimlerini yapıp yayınladım :wink1:
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Kenan Şavklı » 14 Haz 2010, 02:22

Burak '68 konusunda çok haklısın; umarım makul fiyatlarda karşına çıkar. Bullit'in sadeliği düşüncene kesinlikle katıldığım gibi; yalın kusursuzluğu en güzel örneklerinden biri diye düşünüyorum. Boyayı da anlata anlata zehir veriyorsun çok fena ama; Allah'tan farklı şeylere kanalize oldum şu ara ve alıma ara verdim. Umarım aynı renkte bir de 68' çıkar da; yanyana tadından yenmez bir ikii çıkar. Tekrar tebrikler...
Resim

mesaj için Kenan Şavklı arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
1/18 Model Sayısı: 0
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 16 Haz 2010, 11:02

OFFFFFF OFFF burak yaktın ortalığı yine :y:
O kadar çok söylencek şey varki nerden başlaşam acaba........!
En iyisi bu hastalık nasıl bulaştı ordan başlayım :)
İlgilizlerin yaptığı bir araştırmada Otomabil temalı 20 filmin 1 numarasında "Bullit" geliyor.
Steve Mc Queen’in Bullit filminde çoğunluğunu kendi kullandığı petrol yeşili 4.6 litre 325 beygirlik 1968 390 GT Mustang ile siyah 7.2 litre 375 beygir R/T Dodge Charger kullanan gangsterlerden San Fransisco sokaklarında önce kaçtığı sonra onları kovalamaya geçtiği bölüm aktüel kamera çekimleri, geri plan müziği olmadan ve hiçbir elektronik hile ve yardım olmadan gerçekten otomobiller ve insan tarafından gerçekleştirildiği için eşsiz kabul ediliyor. Kendisi LeMans’ta yarışmış bir pilot olan Steve McQueen de zaten bu filmi ayrı tuttuğunu hep söylermiş. Bu filmin yarattığı bir Mustang Bullit efsanesi oldu ama Charger, belki de kötü adamlar kullandığı için, aynı şekilde nemalanamamıştı.
Peki bu yeni model petrol yeşili Bullit'den neden 7700 adet yapılmış biliyormusunuz ?
7700 adet üretilmesinin sebebi filmdeki takip sahnesininin 7 dakika sürmesi. aynı filmdeki gibi arabada hiçbir marka logo yok. içine oturunca direksiyonda bullitt yazıyor ve aracın egzoz sesinin 1968 yılında filmde kullanılan aracın sesine benzemesi için özel bir çalışma dahi yapılmış.
Fazla uzatmadan Burak kardeşim bu güzel paylaşımını için teşekkür edyorum ve iyi günlerde sergilemesini dilerim. :handshake: tabibi repsiz olmaz :+1:

Seninde bildiğin gibi bende de 2001'in siyahı var. Ama bende eski ve yeni versiyonlarının bu güzel ve özel yeşil renginden sahip olmak istiyorum ama özellikle 68 model olanı uçuk fiyatlara gidiyor ne yapacağız bilmiyorum kardeş!
Resim

mesaj için REVOLUTION arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5230
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 16 Haz 2010, 22:11

Devrim Abi hikayesini çok beğendim, teşekkür ederim. :smile:

Bu arada Mustang belgesellerini izlerken genci yaşlısı farklı araçlara sahip olsalarda Mustang'i birkez kullananlar dahi "Kendisini diğer arabalardan ayıran apayrı bir ruhu var" diye anlatıyor. Bu bile anlatımda kelimelerin yetmediği çoğu şeyi açıklığa kavuşturuyor. :inlove:

AA'nın 2010 yeni üretim listesinde yer alsa da, şimdilerde '68 modeli için fiyat kovalamacasındayım, inşallah senin koleksiyonuna da '68 ve '08 Bullitt ekleriz. :drinksb:
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

ÖncekiSonraki

Yeni Alınan 1/18 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir