1/18 Hotwhells Elite Ferrari 458 Italia

Yetkili: sui_cast, DC Haber

1/18 Hotwhells Elite Ferrari 458 Italia

İletiYazar: Ahmet » 14 Haz 2010, 20:55

Elite buysa normali ne acaba çek bıraktan hallicemi ah HW ah :x: :dash1:

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim

yabancı kaynaktan alıntıdır..
Resim
Kullanıcı avatarı
Ahmet
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ahmet SENSU
1/18 Model Sayısı: 28
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 30
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 5
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 287
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 353
Rep Puani: 7528
Ahmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yok

Re: 1/18 Hotwhells Elite Ferrari 458 Italia

İletiYazar: Kenan Şavklı » 14 Haz 2010, 22:21

Ahmet'in emeğine sağlık da jantlar -modelleme ve eksen bakımından- çok komik. Diecast soykırımı tadında! Bizler HW firmasına bir gemi yollasak; içi CmC, Exoto ve BBR dolu! Herhelde biz de silahlı saldırıya uğrarız... Brovo Hw; katliama tam gaz devam... :smile7:
Resim

mesaj için Kenan Şavklı arkadaşımıza teşekkür edenler:
///Okan
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: Ahmet » 14 Haz 2010, 22:24

gearbox yazdı:Ahmet'in emeğine sağlık da jantlar -modelleme ve eksen bakımından- çok komik. Diecast soykırımı tadında! Bizler HW firmasına bir gemi yollasak; içi CmC, Exoto ve BBR dolu! Herhelde biz de silahlı saldırıya uğrarız... Brovo Hw; katliama tam gaz devam... :smile7:

:grin: :grin: :lol: :lol:

Durumu çok güzel özetledin abicim ... Aynen katılıyorum :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
Ahmet
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Ahmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 14 Haz 2010, 23:17

Ahmet'ciğim fotoğrafları nerden buldun bilmiyorum ama ben bu fotoğrafları daha önce internette dolaşırken görmüştüm ve normal modeli olarak gözüküyor ve fiyatıda ucuzdu !!! eğer bir yanlış olupta HW bunu Elite diye satacaksa............................. herhalde siz anlamışınızdır boşlukları !!!
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5235
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: Ahmet » 14 Haz 2010, 23:19

REVOLUTION yazdı:Ahmet'ciğim fotoğrafları nerden buldun bilmiyorum ama ben bu fotoğrafları daha önce internette dolaşırken görmüştüm ve normal modeli olarak gözüküyor ve fiyatıda ucuzdu !!! eğer bir yanlış olupta HW bunu Elite diye satacaksa............................. herhalde siz anlamışınızdır boşlukları !!!

Abi bende nette gezerken gördüm ve elite yazıyordu ki öyle gibi ... aynı duygulardayım abicim bende :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
Ahmet
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: ///Okan » 14 Haz 2010, 23:34

Benim anlamadığım kesinlikle bunarda oran/ölçek sorunları falan var.Kanımca HW artık oyuncak üretiyor.
Resim
Kullanıcı avatarı
///Okan
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Okan
Rep Puani: 618
///Okan rep puani yok///Okan rep puani yok///Okan rep puani yok

İletiYazar: Kenan Şavklı » 15 Haz 2010, 03:22

REVOLUTION yazdı:Ahmet'ciğim fotoğrafları nerden buldun bilmiyorum ama ben bu fotoğrafları daha önce internette dolaşırken görmüştüm ve normal modeli olarak gözüküyor ve fiyatıda ucuzdu !!! eğer bir yanlış olupta HW bunu Elite diye satacaksa............................. herhalde siz anlamışınızdır boşlukları !!!

Devrim abi; normal, elit, süper elit, extra elit, kaymak tabaka, burjuva, aristokrat elit, peygamber elit!... :shocked3: Yahu anlamıyorum! Bu kadar seviye seçeneğine girilmesi çok çirkin. Çünkü, süper-high-ultra up up + up, high Elit bile olsa, ben o modelin en rezil (detaysız) haliyle satıldığını da biliyorsam, o modelden, detaylı ise bile soğurum çünkü üretici firma benim için muteberliğini yitirir.

HW bir modeli, kapı ve kapaklarını pilastik üretecek kadar düşüren bir firma. Aynı boya tatbik edilmiş olmasına rağmen, materyal farklılığı olduğu için (metal-plastik) boyada renk tonu farklılığı bariz biçimde sırıtıyor. Bu kadar önemle beklenen bir modeli en azından Kyosho yapsaydı, mutluluk kaynağı olurdu. HW'in bu kadar yerilmesinin en başında; tekelinde bulundurduğu Ferrari modelleri üretmesi, başkalarına yaptırtmaması ve yetmiyormuş gibi böyle berbat yapması geliyor! Yazık günah... En kötüsü de; HW grubu dünyadaki en büyük/güçlü oyuncak üretici gruplarından biri ve asla iflas filan da etmez. :fiskos:
.
Resim
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

HOTWHEELS

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir