Maksat Gırgır Olsun...

Yetkili: Emre E., resatsirin

Maksat Gırgır Olsun...

İletiYazar: Bora TURAN » 07 Haz 2010, 17:52

Merhaba arkadaşlar.

Bugün yine sabahladım ve sabahın 5'inde aklıma böyle birşey yapmak geldi.
Birkaç örneği vardı ama bende benim en son gözdem ve her görenin merak dolu bakışları üzerinden eksik olmayan modelim Peugeot 504'üm ile böyle birşey yapmaya karar verdim.
İlerleyen zamanlarda mutlaka görenleriniz olacaktır ama ben en önce sizlerle paylaşmak istedim.

Sevgiler, saygılar...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-klasik-araclar-klasik-otomobiller-peugeot-1000-km-de-servis-bakimli-504/detay
Resim
Kullanıcı avatarı
Bora TURAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Bora TURAN
1/18 Model Sayısı: 71
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 3
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 12
Toplam Model Sayısı: 87
Rep Puani: 6140
Bora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yok

Re: Maksat Gırgır Olsun...

İletiYazar: VoldroY » 07 Haz 2010, 19:43

Ben o işi bir ara Porsche nin bir tanesi ile yaptım 40.000 liraya verdim aracı,daha yüksek olanı 76.000 lira idi.Anında 5 mesaj gelmişti ama ilan 2 gün sonra silindi biri anladı herhalde. :)

Güzel pozlar ile daha gerçekçi oluyor ve daha da eğlenceli oluyor ancak ben ciddi ciddi yazmıştım.Bir tek plakadan çakarlardı.Onu da paint ile kapatınca sorun ortadan kalktı. :)
Resim
Kullanıcı avatarı
VoldroY
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Berkcan
1/18 Model Sayısı: 18
1/24 Model Sayısı: 4
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 5
1/72 Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 31
Rep Puani: 105
VoldroY rep puani yok

İletiYazar: .alhas. » 07 Haz 2010, 21:03

Çok iyi fikir yahu :lol: ben de bir ara deneyeyim bunu :grin:
Resim BMW olur, Volvo olur herşeyi biriktiren koleksiyoner...
.alhas.
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Alhas YALÇINKAYA
1/18 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 3825
.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 07 Haz 2010, 21:31

Böylesine bir şaka belki çok yakın bir arkadaşımıza yapılabilir veya arkadaşlarımız arasında bir anlık gülüşmeye yol açabilir ancak;
genelde ve ciddi anlamda satış yapılan bir siteye ve insanlara yapılan bir saygısızlık olarak görüyorum ben... :n:
Hobimiz adına da oldukça yaralayıcı ve hobiyi sevebilecek bir insanı uzaklaşdırıcı bu yaklaşım ve paylaşım için gerçketen üzüldüm diyebilirim...
Anlayışına güvenle ve bir daha bu tür yaklaşımlarda bulunmamanı veya paylaşmamanı diliyorum... :shake:

Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16811
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: ///Okan » 07 Haz 2010, 22:06

Ben şahsen çok güldüm.1 dünya sahte ilan ve çeşitli şaklabanlıklarla açılmış ilanlar varken buda ayrı bir boyut katmış en azından onlar gibi değil.
Resim
Kullanıcı avatarı
///Okan
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Okan
Rep Puani: 618
///Okan rep puani yok///Okan rep puani yok///Okan rep puani yok

İletiYazar: atesoglu » 07 Haz 2010, 22:07

Gerçekten canın çok sıkılmış olmalı
Resim

mesaj için atesoglu arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
atesoglu
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ates
1/18 Model Sayısı: 44
1/24 Model Sayısı: 10
1/32 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 10
1/87 Model Sayısı: 14
Toplam Model Sayısı: 82
Rep Puani: 3850
atesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yok

İletiYazar: VoldroY » 07 Haz 2010, 22:13

Bu hobiyi kimine sevdirebilecek nitelikte bir şey olabilir ama bir yönden de öyle bakmak gerekli.Bu işi zengin işi,sıkıcı iş,ciddi iş sanan(buradaki kastım lütfen yanlış anlaşılmasın)sanan çok arkadaşım var.Yada oyuncak...Hobinin başka bir tarafı olarak da öne çıkabilir bence.

Kişiye göre değişir tabi...

Saygılar.
Resim

mesaj için VoldroY arkadaşımıza teşekkür edenler:
Bora TURAN
Kullanıcı avatarı
VoldroY
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

VoldroY rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 07 Haz 2010, 22:18

Kusura bakmayın ama mesajımda da bahsettiğim gibi ben bu türden bir şakayı Türkiye' de ciddi anlamda satış yapan bir site vasıtası ile yapılmasını uygun görmüyorum... En nihayetinde o site tarafından da ciddiyetsiz bir yaklaşım olarak görülerek silinicektir...
Marifet gibi, "Ben de yapmıştım ve iki gün sonra silinmişti!.." paylaşımını yapan kardeşimi de anlayamadım bu yorumu ile...
Peki bunda amaç nedir?
Gırgır olsun diye o kadar insanı meşgul etmenin anlamı nedir? Çözemedim ve çözülecek gibi de değil... :x:

mesaj için G.HEPARSLAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
Bora TURAN
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 07 Haz 2010, 22:26

///Okan yazdı:Ben şahsen çok güldüm.1 dünya sahte ilan ve çeşitli şaklabanlıklarla açılmış ilanlar varken buda ayrı bir boyut katmış en azından onlar gibi değil.

Bunlar bir anlık gülüşler olur Okan... Ayrıca çeşitli şaklabanlıklarla yayınlanan ilanlara kendimiz bakar ve güler geçeriz tıpkı bu ilanda olduğu gibi...
Önemli olan, böylesine değeri olmayan ve günlük hayatta bazılarının anlayıp güleceği, bazılarının da anlamayıp 5 defa arayacağı gibi ne kadar gereksiz bir davranışın gözler önüne sergilendiğidir bana göre... Bir dünya sahte ilanın içine girmesin bu hobi!... :exc:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Ahmet » 07 Haz 2010, 22:32

İnsanlarla alay etmek hobimize ne kazandırır merak etmekteyim...Bence hiç bir şey... Can sıkıntısı can sıkılarak giderilmemeli bana göre..
Resim
Kullanıcı avatarı
Ahmet
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ahmet SENSU
1/18 Model Sayısı: 28
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 30
1/72 Model Sayısı: 5
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 287
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 353
Rep Puani: 7528
Ahmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yok

İletiYazar: .alhas. » 07 Haz 2010, 22:33

Görevli abilerimiz,bu konunun kilitlenmesini talep ediyorum.Farklı görüşte arkadaşlarım ve abilerim var ve sürekli her iki tarafa da cevap hakkı doğuyor.Bunun önüne bir şekilde geçilsin ki forumda kırgınlık dargınlık olmasın.
Resim BMW olur, Volvo olur herşeyi biriktiren koleksiyoner...
.alhas.
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Alhas YALÇINKAYA
Rep Puani: 3825
.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok

İletiYazar: VoldroY » 07 Haz 2010, 22:36

Ahmet yazdı:İnsanlarla alay etmek hobimize ne kazandırır merak etmekteyim...Bence hiç bir şey... Can sıkıntısı can sıkılarak giderilmemeli bana göre..

İnsanlar ile alay etmek gibi bir konu değil bu.Sadece fikrimi ortaya koydum ben,kaybettirmez belki dedim o kadar.Can sıkacak bir durum göremiyorum.Zira açıklamada da yer verilmiş beni ciddiye almayın diye.

Saygılar.
Resim

mesaj için VoldroY arkadaşımıza teşekkür edenler:
Bora TURAN
Kullanıcı avatarı
VoldroY
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

VoldroY rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 07 Haz 2010, 22:40

.alhas. yazdı:Görevli abilerimiz,bu konunun kilitlenmesini talep ediyorum.Farklı görüşte arkadaşlarım ve abilerim var ve sürekli her iki tarafa da cevap hakkı doğuyor.Bunun önüne bir şekilde geçilsin ki forumda kırgınlık dargınlık olmasın.

Dargınlık veya kırgınlığın olacağını asla tahmin etmiyorum Alhas...
Yanlış olanı veya doğru olanı tartışmak forum olabilmenin amacıdır kardeşim. :coffee:
Konuyu açan ve özgürce fikirlerini belirten tüm üyelerimize asla bir kırgınlığımız olmaz kardeşim... :f:
Maç biter ve birbirimize sarılarak önümüzdeki maçlara bakacağız deriz, hepsi bu... :nod:

mesaj için G.HEPARSLAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
Bora TURAN
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Sonraki

Diecast Linkleri & Mağazalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir