Welly 1:18 Citroén C2 2002 Son Değişiklikler

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION, Musa Can ÇİL, Alper GÖÇENER

Welly 1:18 Citroén C2 2002 Son Değişiklikler

İletiYazar: ArdaPerk » 07 Haz 2010, 01:22

Sizden ayrı kaldığım süre içerisinde aldığım modellerden biride Citroén C2.
Maket araba konusunda Hayal Dünyasını çok seviyorum :lol:
Kocaeli Derince Kipadaki Hayal Dünyasına girdiğimde 10 tane model üst üste kasanın yanında duruyordu.Başka yok mu diye sorduğumda raflarda yer olmadığını ve yeni mal gelmediğini söyledi,o anda gözüme bu C2 takıldı.Hemde 30 liraydı :smile:
Malum öğrencilik adama 1-2 gün içinde gelip alıcağımı söyledim ve ayırmalarını istedim,adam zaten aylardır satılmadığını söyleyince tamam diyip yurduma gittim.Bir kaç gün sonra gidip aldım ve kurcaladıkça kurcaladım :sport1:
Umarım sırıtmamıştır.
Fotoğraflar :yeni: :foto:

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

İzmir Hayal Dünyasından 35 liraya aldığım Motormax Ford Focus ile birlikteler :lol:
C2nin aynalarını gövde rengi yaptım,bastım,tampon altı dili yaptım ve egzoz taktım :yol:
İçinide boyamak istiyorum ama karar veremedim fikirlerinizi bekliyorum :duyuru:

Arka tampon altını siyah yapmayı planlıyorum,farlarlada oynayabilirim son olarak;

Saygılarımla umarım beğenirsiniz :sapka:

Ve son değişiklikler.Ayak üstü çektiğim fotoğraflar buyurun :smile:

:drinksb:
En son ArdaPerk tarafından, 09 Haz 2010, 19:27 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 değişiklik yapıldı.
Resim

mesaj için ArdaPerk arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
ArdaPerk
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Arda Perk
1/18 Model Sayısı: 60
1/24 Model Sayısı: 6
1/32 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 2
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 111
1/87 Model Sayısı: 6
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 4
Toplam Model Sayısı: 171
Rep Puani: 6115
ArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yok

Re: Welly 1:18 Citroén C2 2002

İletiYazar: masato » 07 Haz 2010, 08:41

Arda model çok şirin... Uygulamalarda yernde olmuş bence çok şık olmuş... Umulmadık modeller umulmadık yerlerden çıkıyor... Başka ne modeller vardı bilemiyorum ama uygun fiyatlı bir kaynak gibi duruyor bence :tey: iyi günlerde seyireyle yeni modelini :tey:
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: tuningbg » 07 Haz 2010, 12:42

öncelikle ekonomik ve hesaplı model hayırlı olsun :smile: gerçekten bende rastlıyorum bazen umulmadık yerlerde uygun fiyatlı güzel modeller oluyor.modele yaptıkların ayrı bir güzellik katmış eline sağlık :y: dış mekan çekimleride çok başarılı aralarında bir kaç tane favori resmim var.paylaşım için teşekkürler. keyifli seyirler :coffee:
Kullanıcı avatarı
tuningbg
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Burak
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1660
tuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yok

İletiYazar: ArdaPerk » 07 Haz 2010, 12:54

masato yazdı:Arda model çok şirin... Uygulamalarda yernde olmuş bence çok şık olmuş... Umulmadık modeller umulmadık yerlerden çıkıyor... Başka ne modeller vardı bilemiyorum ama uygun fiyatlı bir kaynak gibi duruyor bence :tey: iyi günlerde seyireyle yeni modelini :tey:

Abi teşekkür ederim fiyatına göre çok hoşuma gitti ayrıntıları,ucuz oluncada üzerinde oynama cesareti verdi bana yoksa oynayamıyorum :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
ArdaPerk
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

ArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yok

İletiYazar: ArdaPerk » 07 Haz 2010, 12:56

tuningbg yazdı:öncelikle ekonomik ve hesaplı model hayırlı olsun :smile: gerçekten bende rastlıyorum bazen umulmadık yerlerde uygun fiyatlı güzel modeller oluyor.modele yaptıkların ayrı bir güzellik katmış eline sağlık :y: dış mekan çekimleride çok başarılı aralarında bir kaç tane favori resmim var.paylaşım için teşekkürler. keyifli seyirler :coffee:

Teşekkür ederim Burakcım umulmadık yerlerde umulmadık şeyler bulmak her zaman hoşuma gidiyor gerçekten :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
ArdaPerk
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Emre E. » 07 Haz 2010, 14:29

Çok şık C2.
Focus göz kırptı galiba bana... :angel:

---
Emre Erbaşar
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 121
1/64 Model sayısı: 460
Toplam Model Sayısı: 121
Rep Puani: 19225
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: srht » 07 Haz 2010, 15:53

Hayırlı olsun.Yaptıklarınla araç daha da güzel olmuş.Ancak nacizane tavsiyelerim var;
-Ön tampona taktığın "lip" çok kalın durmuş.Biraz kes,incelt.
-Ön tampona "amerikan park" takmışsın;arkaya da kırmızısından yap gibi bütünlük olsun.
-Jantları beyaza ya da bronz rengine boyayabilirsin.Aracın rengiyle uyumluluk sağlar.Ama beyaz daha iyi olur derim.
-Arkaya da kare plaka yap.
-Ön panjuru siyah yapabilirsin.
-Kapı direğindeki mavi alan da siyah olursa arka camla bütünlük sağlanır.

Güzül günlerde sergilemen dileğiyle.
Resim
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 5610
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 07 Haz 2010, 18:24

Hayırlı olsun Arda... Bana da bir benzilikte denk gelmişti ama ben 60 liradan almıştım. Çok uyguna bulmuşsun. :x:
Ama şu gerçekten de çok düşündürücü bir konu; bu modeli 30 liradan satan kişiler de kar ediyor...
Nasıl bir mantık ve 60' a satan kişi de nasıl bir amaç var çözsem de çözemedim... :x:
Fiyatlarına göre de, Welly gerçekten de güzel işler çıkarıyor. :y:
Diecastr güneşliklerimiz de pek yakışmış hani... Maviş maviş... :pool:
Birbirinden güzel fotoğraflar için de ayrıca teşekkürler kardeşim. Keyif aldım... :friends: :drinksb: :+1:

Favorim;

Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16876
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 07 Haz 2010, 21:21

Keyifle seyret Arda, çok şık bir seçim yapmışsın, heleki Focus'la beraberki poz çok daha güzel :lol:
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/43 Model Sayısı: 35
1/64 Model sayısı: 25
Motorsiklet Model: 14
Toplam Model Sayısı: 145
Rep Puani: 10045
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: ArdaPerk » 07 Haz 2010, 22:10

srht yazdı:Hayırlı olsun.Yaptıklarınla araç daha da güzel olmuş.Ancak nacizane tavsiyelerim var;
-Ön tampona taktığın "lip" çok kalın durmuş.Biraz kes,incelt.
-Ön tampona "amerikan park" takmışsın;arkaya da kırmızısından yap gibi bütünlük olsun.
-Jantları beyaza ya da bronz rengine boyayabilirsin.Aracın rengiyle uyumluluk sağlar.Ama beyaz daha iyi olur derim.
-Arkaya da kare plaka yap.
-Ön panjuru siyah yapabilirsin.
-Kapı direğindeki mavi alan da siyah olursa arka camla bütünlük sağlanır.

Güzül günlerde sergilemen dileğiyle.

Bu güzel ve önemli tavsiyeler için teşekkür ederim.Evet ön lip çok kalın oldu zaten deneme amaçlı bantla yapmıştım tamamen bir sanayiye girdğinde yapıştırıcam komple.Fırçam yoktu yurtta kırmızıyı yapamadım boyam olmasına rağmen ama oda aklımda.Jantlarda her an beyaz olabilir :drinksb:
KIsaca yazdıklarının hepsini uygulayacağım :dance5:
Resim
Kullanıcı avatarı
ArdaPerk
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: ArdaPerk » 07 Haz 2010, 22:15

BuRaK-B yazdı:Keyifle seyret Arda, çok şık bir seçim yapmışsın, heleki Focus'la beraberki poz çok daha güzel :lol:

Focusuda paylaşıcam ama biraz daha çekim yapmam lazım aldığımda çektiğim 1 kareyi paylaşayım :lol:

Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
ArdaPerk
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: ArdaPerk » 07 Haz 2010, 22:22

Emre Abi,Gökhan Abi ve Ali Abi güzel yorumlarınız için teşekkür ederim :smile:
Resim
Kullanıcı avatarı
ArdaPerk
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: BuRaK-B » 07 Haz 2010, 23:12

ArdaPerk yazdı:
BuRaK-B yazdı:Keyifle seyret Arda, çok şık bir seçim yapmışsın, heleki Focus'la beraberki poz çok daha güzel :lol:

Focusuda paylaşıcam ama biraz daha çekim yapmam lazım aldığımda çektiğim 1 kareyi paylaşayım :lol:

Resim

Modifiyeyi seven birisi olduğun için, aşağıda linkini verdiğim konuya bir göz at derim Arda :wink1:
http://www.diecastr.com/viewtopic.php?f=125&t=2150
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/43 Model Sayısı: 35
1/64 Model sayısı: 25
Motorsiklet Model: 14
Toplam Model Sayısı: 145
Rep Puani: 10045
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

Sonraki

1/18 MODELLER

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir