MINICHAMPS 1:18 BMW E34 535İ Black

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

Re: MINICHAMPS 1:18 BMW E34 535İ Black

İletiYazar: ogzhndncl » 21 Mar 2010, 22:25

Ali SAMANGÜL yazdı:Hayırlı olsun Oguzhan kardeşim.Tam patron arabası :)))İyi günlerde seyirle.

Teşekkürler Ali abi.
Resim
Kullanıcı avatarı
ogzhndncl
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Oguzhan Dincel
1/18 Model Sayısı: 9
1/24 Model Sayısı: 4
1/32 Model Sayısı: 25
1/43 Model Sayısı: 10
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 2
Toplam Model Sayısı: 52
Rep Puani: 180
ogzhndncl rep puani yok

Re: MINICHAMPS 1:18 BMW E34 535İ Black (Model teslim alındı)

İletiYazar: oguzhandincel » 05 Haz 2010, 21:33

Herkese merhabalar.Modeli aldığımda fotoğrafları Kerem abinin kareleriyle paylaşmıştım.Model yurtdışında olduğumdan dolayı bu haftaya kadar Kerem abide kaldı ve kendisine de zahmet verdim.Çok teşekkür ederim kendisine tekrar burdan.Modeli Samsun'da Kerem abiyle buluşup teslim aldım hafta içinde.Ufak ama çok hoş sohbetimiz oldu kendisiyle,ayrıca yüzyüze tanışabildik sonunda :pray1: Sohbet içinde ayrıca teşekkürler Kerem abiye.Sohbet sonunda en yakın zamanda modellerle fotoğraf çekimi için buluşmak üzere sözleştik.Önümüzdeki hafta çalışmaya başlıyorum Samsun'da ve işe alıştıktan sonra bir tarih ayarlarız,sizlerede duyuyuruz.Katılabilecek olan üyelerimiz olursa çok seviniriz.Konuya dönecek olursam model ilk Mc modelim ve detayları çok şahane.Çocukluğumda ve halen gördüğüm bir araç olması ve Bmw hayranlığım dolayısıyla benim için klasik Bmw ler arasında olan bu modeli koleksiyonuma kattığıma tekrar sevindim modeli alınca.Özellikle kaput makenizmasının gerçeğe uygun şekilde açılıp kapanması en beğendiğim detayı oldu modelin.Bugün kiraz toplamaya gitik annemin iş arkadaşlarıyla ve orda da bir kaç kare çekme imkanım oldu hem 535i ile hemde X5 ile.Onlarıda burdan paylaşıyorum.

ResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResim
Resim

mesaj için oguzhandincel teşekkür aldı- 3:
BuRaK-B, G.HEPARSLAN, keremgurel
Kullanıcı avatarı
oguzhandincel
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Oguzhan DINCEL
1/18 Model Sayısı: 20
1/43 Model Sayısı: 12
1/72 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 2
Toplam Model Sayısı: 65
Rep Puani: 1325
oguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yok

İletiYazar: oguzhandincel » 05 Haz 2010, 21:40

Dış mekan fotoğrafları ve Ali abiye sevgiler :smile:

Samsun'dan gece görünüşü
Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

ResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResim

ResimResimResimResimResimResim

Odamda bulunan müzik seti dolabının alt kısmını boşaltmıştım,baktım orası boş kaldı modeller güzel durur dedim sonuç ortada :grin: Ama tabiki evde olmadığım süreçte modeller kutularında kalacak.Bu yaz vitrin yaptırma düşüncem var ve artık 9 modelim var.Kesin vitrin gerekli diye düşünüyorum.

ResimResimResimResim
Resim

mesaj için oguzhandincel teşekkür aldı- 2:
G.HEPARSLAN, keremgurel
Kullanıcı avatarı
oguzhandincel
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

oguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yok

İletiYazar: Ahmet » 05 Haz 2010, 21:57

Modeline kavuşmana sevindim kardeşim çok güzel bir seri oluyor BMW ler.. Artık sana bir vitrin şart gerçekten iyi seyirler dilerim. :nazar: :drinksb:
Resim

mesaj için Ahmet arkadaşımıza teşekkür edenler:
oguzhandincel
Kullanıcı avatarı
Ahmet
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ahmet SENSU
1/18 Model Sayısı: 28
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 30
1/72 Model Sayısı: 5
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 287
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 353
Rep Puani: 7528
Ahmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yok

İletiYazar: oguzhandincel » 05 Haz 2010, 22:02

Ahmet yazdı:Modeline kavuşmana sevindim kardeşim çok güzel bir seri oluyor BMW ler.. Artık sana bir vitrin şart gerçekten iyi seyirler dilerim. :nazar: :drinksb:

Teşekkür Ahmet.Bmw lere devam tabiki :grin: Vitrin için kesin bişeyler yapmam lazım.Bakalım neler olacak :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
oguzhandincel
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 05 Haz 2010, 22:08

Yoğun geçen bir dönemde kaçırdığım konulardan olmuş ve bu özel modelini gecikmeli cevaplandırdığım için kusuruma bakma Oğuzhan... :cicek:
Gerçi sen de bu hafta içinde teslim almışsın modeli ancak yine de konuyu açış tarihinde cevaplayamadığım için üzüldüm ve o dönemlerde bu gibi bir çok konu kaçırdım.. :(( Bu vesile ile de konularını atladığım arkadaşlarımın da kusuruma bakmamalarını diliyorum... :angel:
Model için söylenecek fazla söz yok... :x: :inlove:
Tek kelime ile mükemmel diyorum. Bu özel modele de tüm fotoğraflar ile gereken ilgiyi verdiğini düşünüyorum kardeşim. :y:
Ellerine sağlık ve hayırlı olsun. İyi günlerde sergilemen dileklerimle... :+1: :nazar: :drinksb:

mesaj için G.HEPARSLAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
oguzhandincel
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16731
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: oguzhandincel » 05 Haz 2010, 22:21

Admin yazdı:Yoğun geçen bir dönemde kaçırdığım konulardan olmuş ve bu özel modelini gecikmeli cevaplandırdığım için kusuruma bakma Oğuzhan... :cicek:
Gerçi sen de bu hafta içinde teslim almışsın modeli ancak yine de konuyu açış tarihinde cevaplayamadığım için üzüldüm ve o dönemlerde bu gibi bir çok konu kaçırdım.. :(( Bu vesile ile de konularını atladığım arkadaşlarımın da kusuruma bakmamalarını diliyorum... :angel:
Model için söylenecek fazla söz yok... :x: :inlove:
Tek kelime ile mükemmel diyorum. Bu özel modele de tüm fotoğraflar ile gereken ilgiyi verdiğini düşünüyorum kardeşim. :y:
Ellerine sağlık ve hayırlı olsun. İyi günlerde sergilemen dileklerimle... :+1: :nazar: :drinksb:

Gökhan abi güzel yorumun ve duyguların için teşekkür ederim öncelikle ve hepimizin yoğun geçen dönemleri oluyor ve olacaktır da.Bu sebeple kusur değil kesinlikle normal bir durum diyorum.Gereken ilgiyi vitrin yaptırabilirsem çok daha fazla vericem abi.Çok istiyorum ama işin maddi kısmı sıkıntı oluyor.Umarım en yakın zamanda yaptırabilirim vitrin.İyi dileklerin için teşekkürler abi.İyi forumlar.
Resim
Kullanıcı avatarı
oguzhandincel
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: keremgurel » 05 Haz 2010, 22:44

Oğuzhan öncelikle tekrardan hayırlı olsun kardeşim.
Benim için manevi değeri yüksekti (ki kendisini alabilmek için 2007 referandumunda görev alıp bir dağ başında 16 saat bilfiil çalışmış idim) ve senin gibi sevdiği bir kardeşime gitmesi beni çok memnun etti.
Model her ne kadar kutusunda seni bekliyor olsa da başına herhangi bir şey gelmesinden çekindiğim için emaneti sağsalim teslim etmek ayrı bir huzur kaynağı oldu bende.
En kısa sürede daha kapsamlı bir buluşma düzenlemek bize şart oldu.
Şimdi fotoğrafları görünce tekrar aklıma geldi, yahu biz neden beraber bir anı fotoğrafı çekinmedik ki, o kadar laf muhabbet her ikimizin de aklına gelmedi sanırım. :lol:
Fotoğraflar için ayrıca teşekkürler.
Resim

mesaj için keremgurel arkadaşımıza teşekkür edenler:
oguzhandincel
Kullanıcı avatarı
keremgurel
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Kerem GÜREL
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 483
keremgurel rep puani yokkeremgurel rep puani yok

İletiYazar: oguzhandincel » 05 Haz 2010, 22:56

keremgurel yazdı:Oğuzhan öncelikle tekrardan hayırlı olsun kardeşim.
Benim için manevi değeri yüksekti (ki kendisini alabilmek için 2007 referandumunda görev alıp bir dağ başında 16 saat bilfiil çalışmış idim) ve senin gibi sevdiği bir kardeşime gitmesi beni çok memnun etti.
Model her ne kadar kutusunda seni bekliyor olsa da başına herhangi bir şey gelmesinden çekindiğim için emaneti sağsalim teslim etmek ayrı bir huzur kaynağı oldu bende.
En kısa sürede daha kapsamlı bir buluşma düzenlemek bize şart oldu.
Şimdi fotoğrafları görünce tekrar aklıma geldi, yahu biz neden beraber bir anı fotoğrafı çekinmedik ki, o kadar laf muhabbet her ikimizin de aklına gelmedi sanırım. :lol:
Fotoğraflar için ayrıca teşekkürler.

Kerem abicim çok teşekkür ederim.Manevi değerini görüştüğümüzde de anlatmıştın.Biz modelleri alırken bu gibi şeyler yaşayınca modellerin değeri bin kat daha artıyor.Bende senden böyle bir model aldığım için çok memnunum.Buluşma organizasyonunu önümüzdeki hafta olmaz ama sonraki hafta konuşalım abi.Malum yeni başlayacağım çalışmaya.
Muhabbet koyu geldi sanırım ikimizde,anı fotoğrafını unuttuk.Sağlık olsun.Daha çok görüşürüz fotoğraf çekiniriz beraber. :f:
:drinksb:
Resim
Kullanıcı avatarı
oguzhandincel
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: srht » 05 Haz 2010, 22:57

Tekrardan hayırlı olsun.Çekimler ayrı güzel zaten.
Resim

mesaj için srht arkadaşımıza teşekkür edenler:
oguzhandincel
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
1/18 Model Sayısı: 0
Rep Puani: 5590
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

İletiYazar: oguzhandincel » 05 Haz 2010, 23:04

srht yazdı:Tekrardan hayırlı olsun.Çekimler ayrı güzel zaten.

Teşekkürler Serhat.
Resim
Kullanıcı avatarı
oguzhandincel
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: yabaroz » 09 Haz 2010, 12:43

Çok güzel bir model Oğuzhan abi.Sen almasan ben alacaktım :lol:

Siyah üzerinde çok iyi duruyor.Ama M serilerini bitirmeden bulaşmak istemiyorum.Çünkü bunu alırsam E32'de alırım.Kırmızısını da alırım.İyice batarım.

Bu güzel paylaşım için :+1:
Resim

mesaj için yabaroz arkadaşımıza teşekkür edenler:
oguzhandincel
Kullanıcı avatarı
yabaroz
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Ozan Berke Yabar
1/18 Model Sayısı: 90
Rep Puani: 2225
yabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yok

İletiYazar: oguzhandincel » 09 Haz 2010, 21:28

yabarozz yazdı:Çok güzel bir model Oğuzhan abi.Sen almasan ben alacaktım :lol:

Siyah üzerinde çok iyi duruyor.Ama M serilerini bitirmeden bulaşmak istemiyorum.Çünkü bunu alırsam E32'de alırım.Kırmızısını da alırım.İyice batarım.

Bu güzel paylaşım için :+1:

Teşekkürler Ozan.Yanına E32 de alıcam ilerde siyah :grin: Sende bulaş bence :yuppi:
Resim
Kullanıcı avatarı
oguzhandincel
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

Önceki

Yeni Alınan 1/18 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 23 misafir