Hem Yıllardır sakladığım kamyonum hemde kurtarıcı meleğim :D

90'lı yıllar öncesi Matchbox / Majorette / Corgi v.b. Modelleri Bu Başlık Altında Paylaşabilirsiniz...

Yetkili: G.HEPARSLAN

Hem Yıllardır sakladığım kamyonum hemde kurtarıcı meleğim :D

İletiYazar: Serdar Gökhan » 01 Haz 2010, 00:53

Kamyonum yıllardır benimle ama ne yazıkki benim modellere yönelen veletleri uzak tutmak için feda ediyorum baya hasar görmüş olabilir ama hayla taş gibi benim gözümde ;) sizinle paylaşmak istedim oyuncağımı :) Alaman malıdır kendisi :D

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

En son BuRaK-B tarafından, 26 Tem 2010, 20:43 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 değişiklik yapıldı.
Sebep: Fotoğraf Ekleme Kuralına Göre Düzenlenmiştir.
Model otomobil bir tutkudur...

mesaj için Serdar Gökhan arkadaşımıza teşekkür edenler:
Falcon_X
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serdar
1/18 Model Sayısı: 30
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 7
1/64 Model sayısı: 88
1/72 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 9
- / -- Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 3
Toplam Model Sayısı: 143
Rep Puani: 3790
Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

Re: Hem Yıllardır sakladığım kamyonum hemde kurtarıcı meleği

İletiYazar: Falcon_X » 26 Tem 2010, 11:18

Güzelmiş.Bende de traktör var böyle.Bu başlıkla aklıma o geldi.Ben 3 yaşındayken babam almıştı.11 yıl önce yani.Küçükken ne oynardım onunla.Mahalleye kamyonlar kum yığdığında tüm çocuklar kamyonlarımızı dozerlerimizi alıp üşüşürdük kuma.Hiç unutmam.Römorka kum doldurup 2m ileriye dökerdik.Ağızımızdan araba sesi çıkararak.Hala oyuncak sepetinde duruyor ve hep duracak.Paylaşım için teşekkürler.
Resim
DK-Performance Diecast Tuning
Kullanıcı avatarı
Falcon_X
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Deniz KANBUROGLU
1/18 Model Sayısı: 21
1/24 Model Sayısı: 6
1/32 Model Sayısı: 13
1/43 Model Sayısı: 5
1/64 Model sayısı: 12
1/72 Model Sayısı: 8
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 13
Motorsiklet Model: 10
Toplam Model Sayısı: 88
Rep Puani: 550
Falcon_X rep puani yokFalcon_X rep puani yokFalcon_X rep puani yok

İletiYazar: Bora TURAN » 26 Tem 2010, 11:21

Çok güzel bir model Serdar. Dış mekan çekimlerini merakla bekliyorum. :lol:

Çocukken oynadığımız araçların kıymetini pek bilemedik. Oldukça fazla arabam vardı. Şuan hiçbiri yok. Bilseydim ziyan edermiydim? Ahhhhh. Çocukluk İşte. :sweat:
Resim
Kullanıcı avatarı
Bora TURAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Bora TURAN
1/18 Model Sayısı: 71
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 3
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 12
Toplam Model Sayısı: 87
Rep Puani: 6140
Bora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yok

İletiYazar: Serdar Gökhan » 26 Tem 2010, 11:53

Teşekkür ederim arkadaşlar. Benimde geçmişte hala elimde olsaydı dediğim oyuncaklarım var ama giden gidiyor işte kalanlarıda sizlerle paylaşıyorum. Dış mekan çekimlerine gelince şuan beklemedeyim sitedeki samsunlu arkadaşlarla buluştuğum zaman dış mekanları çekebilirm ancak. ;) onu bir çocuk benim arabalara göz diktiği için çıkarmıştım o anda aklıma geldi ve koydum siteye :D
Model otomobil bir tutkudur...
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serdar
1/18 Model Sayısı: 30
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 7
1/64 Model sayısı: 88
1/72 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 9
- / -- Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 3
Toplam Model Sayısı: 143
Rep Puani: 3790
Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

Diecastr - Nostalji

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir