Mercedes-Benz 600 LWB Pullman (1:18 Autoart)

Modellerinizin Toplu Halde Çekilmiş Fotoğraflarını Bu Başlık Altında Paylaşabilirsiniz...

Mercedes-Benz 600 LWB Pullman (1:18 Autoart)

İletiYazar: keremgurel » 23 Arl 2008, 20:58

Koleksiyonumun bu en özel parçasını siz değerli dostlarımla da paylaşmak istedim.Dış mekan çekimi şansım olmadığı için hepsi stüdyo tarzı fotoğraflar oldu.Eh o kadar kusur kadı kızında da olurmuş değil mi? :laug:

Resim
Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

daha fazlası www.freewebs.com/keremgurel adresinde
Resim

mesaj için keremgurel arkadaşımıza teşekkür edenler:
sui_cast
Kullanıcı avatarı
keremgurel
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Kerem GÜREL
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 483
keremgurel rep puani yokkeremgurel rep puani yok

Re: Mercedes-Benz 600 LWB Pullman (1:18 Autoart)

İletiYazar: MAKOSHARK » 23 Arl 2008, 21:04

Kerem kardeşim bu güzel model ve güzel resimler için çok teşekkürler emeğine sağlık. :clap: :clap: :clap:
Resim
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
1/24 Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

İletiYazar: Falcon_X » 23 Arl 2008, 21:07

Gerçekten inanılamz bir model.İç detaylar süper.Çok güzel model Kerem abi..
Resim
DK-Performance Diecast Tuning
Kullanıcı avatarı
Falcon_X
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Deniz KANBUROGLU
1/18 Model Sayısı: 21
1/24 Model Sayısı: 6
1/32 Model Sayısı: 13
1/43 Model Sayısı: 5
1/64 Model sayısı: 12
1/72 Model Sayısı: 8
- / -- Model Sayısı: 13
Motorsiklet Model: 10
Toplam Model Sayısı: 88
Rep Puani: 550
Falcon_X rep puani yokFalcon_X rep puani yokFalcon_X rep puani yok

İletiYazar: mustafacelebi » 23 Arl 2008, 21:32

Kerem abi ellerine sağlık.iç mekan çalışmaları gerçekten harika.Model devasa boyutlarda.1/12 gibi duruyor desem abartmış olmam.
Resim
mustafacelebi
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mustafa Çelebi
1/18 Model Sayısı: 20
1/43 Model Sayısı: 33
Toplam Model Sayısı: 53
Rep Puani: 1901
mustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yok

İletiYazar: Falcon_X » 23 Arl 2008, 21:39

mustafacelebi yazdı:Kerem abi ellerine sağlık.Bu modeli doyasıya izlemiştim.İç mekan çalışmaları gerçekten harika.Model devasa boyutlarda.1/12 gibi duruyor desem abartmış olmam.

Bu modeli yakından görmeyi çok isterim ya.Kerem abi çok şanslısın.Mustafa abi sen şimdi böle büyük deyince daha da merak ettim şu modeli.
Resim
Kullanıcı avatarı
Falcon_X
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: keremgurel » 23 Arl 2008, 23:01

lkw Fahrer yazdı:Çok güzel bi çalışma olmuş kerem.Model için diyecek laf yok .Eline emeğine sağlık paylaşım için teşekkürler

Abi fotoğrafları beğenmene çok sevindim.Devamı da gelecek inşallah.

MAKOSHARK yazdı:Kerem kardeşim bu güzel model ve güzel resimler için çok teşekkürler emeğine sağlık. :grin:

Falcon_X yazdı:Gerçekten inanılamz bir model.İç detaylar süper.Çok güzel model Kerem abi..

Düşündüğün gibi ciddi anlamda görülmesi gereken bir model Deniz.Vaktin olursa beklerim :wink:

mustafacelebi yazdı:Kerem abi ellerine sağlık.Bu modeli doyasıya izlemiştim.İç mekan çalışmaları gerçekten harika.Model devasa boyutlarda.1/12 gibi duruyor desem abartmış olmam.

Beğenilerin için teşekkürler Mustafa kardeşim.Model ciddi anlamda takdiri hak ediyor.Boyutları, ayrıntıları, ağırlığı insanı etkiliyor.Almak için çok emek etmiştim, karşılığını da aldım doğrusu.Evde modeli koyacak kadar özel bir yer bulamadığım için aldığımdan beri kutusunda saklıyorum.
Resim
Kullanıcı avatarı
keremgurel
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Kerem GÜREL
Rep Puani: 483
keremgurel rep puani yokkeremgurel rep puani yok

İletiYazar: Falcon_X » 23 Arl 2008, 23:04

keremgurel yazdı:Düşündüğün gibi ciddi anlamda görülmesi gereken bir model Deniz.Vaktin olursa beklerim

Amasya'dayım ya.Nasıl gelebilirim ki.Ufff!
Amasya'da olmak ne kötü birşey.Ne kadar merak ettiğim model varsa hiiçbirini göremiyorum.Bu forumlar da olmasa ben modelciliğe veda ederdim.

Aslıdna sende Samsun'dasın.Ama yine gelemem.Çünkü geçen sene ablam Samsun'da okuyordu ve onun yanına gidiyorduk bazen.Şimdi okulunu bitirdi.Oooof offffff!!!
Resim
Kullanıcı avatarı
Falcon_X
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 24 Arl 2008, 01:30

Sunstar üretimini görmüştüm. Ancak pek ilgimi çekmemişti. AA, modelde çok başarılı çalışmalara imza atmış. Özellikle iç mekanda ki detaylar çok hoşuma gitti. Böylesine güzel bir modelin koleksiyonunda olması harika bir duygu olsa gerek. Bakmaya doyamadım. Fotoğraflar için de ellerine sağlık sevgili meslektaşım. İyi günlerde sergilemen dileklerim ve selamlarımla...
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16811
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: srht » 10 Oca 2010, 21:25

Konuyu tekrar canlandırıyorum ama şu aralar aklımda olan bir model.Gerçekten detay konusunda çok başarılı bir araç.Öncelikle hayırlı olsun.

Ancak bu tip Limuzin mi yoksa kısa şasesi arasında ikilemde kaldım resmen..Boyutları yüzünden.
Resim
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
Rep Puani: 5595
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

İletiYazar: Kenan Şavklı » 10 Oca 2010, 22:07

Bu konuyu neden görmediğimi merak ediyorum herşeyden önce! :shocked2: Kerem bey efenm alımı aşamalarına uzaktan şahit olduğum bu kraliçenin güzelliği bambaşka... Tekrar hayırlı uğurlu olmasını diliyorum efenm...

Serhat kararsızlığın konusunda, benim yorumuma cevaben yazdıkların ve benim yeni aldığım 600 swb'yi paylaşma fikri aklımda ama yeterince vaktim olmadığı için hala paylaşamadım! Hangisini almanın daha mantıklı olacağı hususunda da; en çok hangisine ihtiyacın olduğunu tepit edip, seçimini ona göre yapman gerektiği şeklinde olacak. Mesela ben, Pullman'ı ilk çıktığında çok beğenmiştim ama kısasının daçıkacağını öğrenince vazgeçmiştim. Çünkü benim bu klasikleri almamın ve düşkünlüğümün sebebi; ülkemizde de bulunan ve anısı olan; Türk'leşmiş Mercedes'ler konusundan yola çıkarak almaktır. Birmakam aracı olduğu için Pullman'ı almayı hala düşünmüyorum. Aslında anısı yok da değil; yıllarca Cumhurbaşkanlığı'nda kullanıldı... Seçim senin.
Resim

mesaj için Kenan Şavklı arkadaşımıza teşekkür edenler:
srht
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: srht » 10 Oca 2010, 22:20

Ama işte Kenan abi kısası da nerdeyse hiç yok ülkemizde.Kimse almamış ki..Benim de aklıma Cumhurbaşkanlığı tarafından kullanılmış olmasından ötürü Pullman yatıyor ama o da işte boyut sorunu var.Bakalım..:)
Resim
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
Rep Puani: 5595
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

İletiYazar: ogzhndncl » 11 Oca 2010, 00:34

Kerem abi uzun zamandır paylaşımlarını göremiyordum ve msn den de görüşemiyoruz.Bu aralar biraz yoğunum,senide göremiyorum msn de.Abi modele gelecek olursam senin koleksiyonunun ana modellerinden birisi bence.Çok yakışmış abi koleksiyonuna.Detayları göz dolduruyor.Klasik modellerine yeni bir soluk getirmiş bence.Hayırlı olsun abicim.Görüşmek üzere. :+1: Rep
Resim
Kullanıcı avatarı
ogzhndncl
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Oguzhan Dincel
1/18 Model Sayısı: 9
1/24 Model Sayısı: 4
1/32 Model Sayısı: 25
1/43 Model Sayısı: 10
1/72 Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 2
Toplam Model Sayısı: 52
Rep Puani: 180
ogzhndncl rep puani yok

İletiYazar: Kenan Şavklı » 11 Oca 2010, 00:42

srht yazdı:Ama işte Kenan abi kısası da nerdeyse hiç yok ülkemizde.Kimse almamış ki..Benim de aklıma Cumhurbaşkanlığı tarafından kullanılmış olmasından ötürü Pullman yatıyor ama o da işte boyut sorunu var.Bakalım..:)

Kısasını kimse almamış derken; eğer aracın 1/1'inden bahsediyorsan, dediğin gibi çok azdı. Çünkü 600, bugünün Maybach'ı ile S serisi arasında yer almış bir araçtı ve daha çok devlet tarafından az da olsa satın alındı. Bir de yine çok nadiren olmakla beraber bazı işadamları da almıştı.

Ama yok modelin 1/18'inden bahsediyorsan, bu ayın sonunda yeni çıkan tüm Aa'lar da olduğu gibi, Dekalo tarafından gelecek zaten. Yineliyorum; iki model arasında kararsız bırakan şeyleri ve temel kriterlerini gözden geçir ve ona göre kararını ver derim. Bu arada aklımda yoktu ama, şu Pullman'ın da beyaz şeritli yanakları olan lastiklerine bakınca aklım kaymıyor değil... Sevgiler. :devil:
Resim
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

Sonraki

Üye Modelleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir