1970 CHEVY CHEVELLE gmp

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

Re: 1970 CHEVY CHEVELLE gmp

İletiYazar: Bülent Aydoğan » 25 May 2010, 22:24

iri mopar ne ola ki : rr..charger..gtx..superbee.. daha iri ne var.. :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Bülent Aydoğan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: bülent
1/18 Model Sayısı: 30
1/24 Model Sayısı: 4
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 9
1/64 Model sayısı: 2
1/72 Model Sayısı: 17
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 5
Motorsiklet Model: 12
Toplam Model Sayısı: 79
Rep Puani: 2794
Bülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yok

İletiYazar: ROD » 25 May 2010, 22:28

Bülent Aydoğan yazdı:iri mopar ne ola ki : rr..charger..gtx..superbee.. daha iri ne var.. :)

Mopar modellerinin hemen hemen hepsi diğer Chevy,Pontiac ve Mustang'lere göre iri zaten,Cuda ve Challenger'ı da unutmamak lazım,tabi senin saydıkların kendi aralarında en irileri..:)
ROD
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: GÖKHAN
1/18 Model Sayısı: 14
1/24 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1415
ROD rep puani yokROD rep puani yokROD rep puani yokROD rep puani yokROD rep puani yokROD rep puani yok

İletiYazar: chrono » 26 May 2010, 00:30

çekimler harika...kullanılan fonlarda müthiş...
elinize sağlık çok güzel çekimler olmuş...

mesaj için chrono arkadaşımıza teşekkür edenler:
Bülent Aydoğan
Kullanıcı avatarı
chrono
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Güney
1/18 Model Sayısı: 80
1/43 Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 16
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 3740
chrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yok

İletiYazar: bigshark » 26 May 2010, 08:09

Konu yanlis yerlere dogru gidiyor, GMP & Lane ile ERTL Elite edition karsilastirmasi yapmak gibi bir niyetim olmadi,benim soyledigim modelin dizayn ve goruntusu ve bazi yerlerdeki detaylar. ( Kaput menteseleri mesela, ama egzostlarinin son derece kotu ve amatorce oldugunu soylemistim.) Bulent'in de dedigi gibi ERTL'nin Elite Edition modeli 1970 Chevy Chevelle SS ve dis gorunus olarak fabrikasyon bir araba , ama Bulent'teki modifiye edilmis ve sanirim SS trimlerinde degil.Bana ERTL daha cok hitap ediyor , (belki orjinal Fabrikasyon hallerini sevdigimden )onun icin oyle yazmistim, hepsi bu.. Yoksa "bu daha iyi, su daha kotu !" diye siniflandirma yapmak icin once elmalari ayni kefeye koymak gerekir.. :drinksb: :drinksb:
Resim
Kullanıcı avatarı
bigshark
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Serdar GENC
1/18 Model Sayısı: 102
1/43 Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 7
Toplam Model Sayısı: 113
Rep Puani: 2405
bigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yok

İletiYazar: Bülent Aydoğan » 26 May 2010, 18:37

bigshark yazdı:Konu yanlis yerlere dogru gidiyor, GMP & Lane ile ERTL Elite edition karsilastirmasi yapmak gibi bir niyetim olmadi,benim soyledigim modelin dizayn ve goruntusu ve bazi yerlerdeki detaylar. ( Kaput menteseleri mesela, ama egzostlarinin son derece kotu ve amatorce oldugunu soylemistim.) Bulent'in de dedigi gibi ERTL'nin Elite Edition modeli 1970 Chevy Chevelle SS ve dis gorunus olarak fabrikasyon bir araba , ama Bulent'teki modifiye edilmis ve sanirim SS trimlerinde degil.Bana ERTL daha cok hitap ediyor , (belki orjinal Fabrikasyon hallerini sevdigimden )onun icin oyle yazmistim, hepsi bu.. Yoksa "bu daha iyi, su daha kotu !" diye siniflandirma yapmak icin once elmalari ayni kefeye koymak gerekir.. :drinksb: :drinksb:

evet bende şunu tekrar söyleyeyim belki anlatamadığımdan : gmp bazen gmp kadar iyi yapmıyor..tek bunu kastetmiyorum..örneğin plymouth ya da fairlane kadar iyi değil her modeli aynı fiyat olmasına rağmen..bu iki markanın chevelle lerine bakarsak ertl'nin daha basit olması zaten fiyat yüzünden de mantıklı..Serdar abi fabrika çıkışı lane'de mavi chevelle var benim daha çok beğendiğim aslında.. Ama kutudaki gerçek araba fotoğrafı model fotoğrafından da güzel görünüyor.. :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Bülent Aydoğan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: bülent
1/18 Model Sayısı: 30
1/43 Model Sayısı: 9
1/64 Model sayısı: 2
1/72 Model Sayısı: 17
- / -- Model Sayısı: 5
Motorsiklet Model: 12
Toplam Model Sayısı: 79
Rep Puani: 2794
Bülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 26 May 2010, 22:48

Efsane güzellik, harika bir çalışma ile karşımızda... :y:
Ellerine sağlık Bülent. Model de, çekimler de tek kelime ile mükemmel. :f: :+1:
Hayırlı olsun kardeşim. :pidu2:

mesaj için G.HEPARSLAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
Bülent Aydoğan
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16811
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: Rallyci » 28 May 2010, 16:15

Bülent abi modelde harika ama çekimlrede çok harika 10, 11, 13, 14. fotğraflar en süper :sapka: Benimde hep aklımda olan bişeey dış eikve gerçekçi bir tema.modelin başarısına diyecek yok bir çalışamdığı kalmış aslnda egzosa duamn grüntüsü verilecek photoshopta :smile:
Güzel günlerde seyret Bülent abi
Resim

mesaj için Rallyci arkadaşımıza teşekkür edenler:
Bülent Aydoğan
Rallyci
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Birol
1/18 Model Sayısı: 77
1/43 Model Sayısı: 10
1/72 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 91
Rep Puani: 1013
Rallyci rep puani yokRallyci rep puani yokRallyci rep puani yokRallyci rep puani yokRallyci rep puani yok

Önceki

Yeni Alınan 1/18 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 18 misafir