DIECASTR AİLEMİZ

Yetkili: G.HEPARSLAN

DIECASTR AİLEMİZ

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 24 May 2010, 13:58

Hepinize selamlar sevgili dostlar...
Daha öncede forumumuzda bir çok örneğini gördüğümüz ve forum ailemiz olarak birbirimize ne denli bağlarla bağlandığımızın bir örneğini daha yaşamış bulunuyorum... İnanıyorum ki; ortak bir hobide buluşarak kurduğumuz dostluklar için attığımız adımlar, en kaliteli modellerden bile önde geliyor hepimiz için...
Bunun son örneklerini de geçtiğimiz haftalarda yaşadım ve bir çoğunuzun yaşadığı benzer güzellikler gibi sizlerle paylaşmak istedim...

Sizler de sabitlemiş olduğum bu başlık altına önceden yaşadığınız ve yaşayacak olduğunuz bu tür güzellikleri ekleyerek bu özel konuya katkıda bulunabilirsiniz. Böylelikle yaşadığımız bu özel değerleri de tek bir başlık altında toplamış olacağız. Aynı zamanda tüm hobicilere de örnek teşkil etmesini dilerken takip etme konusunda da keyifli bir hale gelecektir diye düşünüyorum. :bb:

Öncelikle Erol Abimizin II. Diecastr.com Fotoğraf yarışmasında dereceye giren üyelerimiz için hazırladığı hediyelerin yanında ve içinden nazik bir jest ile bana da göndermiş olduğu hediyeleri çıktı... Bu özel hediyeleri en güzel günlerde ve büyük bir sevgi ile yakamda taşıyacağım. :f:
Telefonda görüştüğümde ise kızım için de kendisi için manevi değeri olan bir bebeği göndereceğini ancak bu paket içinde unuttuğundan bahsetti ve beni gerçekten çok duygulandırdı... :hearth:
Erol abimize buradan bir kez daha teşekkür ediyorum. :f:

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Bir diğer yaşadığım duygu ise, Forumumuza üye olduktan sonra hepiminizin takip ettiği üzere Ömer kardeşimiz, Osmanlı fotoğrafları koleksiyonunu paylaşmıştı. Bizler de bir hobi adına beğeni ile karşılamıştık. Bir çok üyemiz gibi benim de nostaljiye verdiğim önem ile örtüşen bu değişik hobi ilgimi çekmiş ve kendisi ile yaklaşık 1,5 saat süren bir telefon görüşmem olmuştu...

Ömer kardeşimin, telefonu ilk açtığında "Merhaba Gökhan Bey" şeklindeki hitabı görüşmelerin ortasında "Gökhan Abi" hitabına dönüşürken; model arabadan, eskilerden derken keyifli bir sohbet yaşadık. Görüşmenin sonunda ve müzik öğretmeni olduğumu bildiğinden ve içinden gelerek; "Abi, kabul edersen sana bir hediye göndermek istiyorum" dedi. Olur du, olmaz dı derken ertesi gün kargo kapıdaydı... Asla bir karşılık olarak değil ancak ben de Ömer kardeşimin hediyelerini şimdiden hazırlamış bulunuyorum.

Aramızda yaşadığımız bu ufak sohbetten sonra baktıkça hatırlanacak ve manevi değerleri büyük olan bu tür yaklaşımlarımız, bir hobi ile uğraşmanın asıl amacı olan değerler konusunda örnek teşkil ediyor diye düşünüyorum. Ortada bir hediye olmasa bile zaten forumdaki buluşma paylaşımlarımızla da ne kadar içten ve candan paylaşımlarımızın olduğunu zaman zaman takip ederek mutlu olmaktayız...

Bu güzel aile ortamının asla bozulmadan ve daha da büyüyerek ilerlemesini diliyorum...

Ömer kardeşime de bu nazik jesti için tekrar teşekkür ediyor, buluşma fotoğraflarımızdan ve paylaşımlarımızın bazılarından derlediğim fotoğraflarla sizleri baş başa bırakıyorum... :cicek:

Sevgi ve saygılarımla... :f:

DIECASTR AİLEMİZ' den...

Nice güzelliklere hep birlikte... :drinksb:

:hearth: :f: :hearth:

Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16811
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

Re: DIECASTR AİLEMİZ

İletiYazar: Emre E. » 24 May 2010, 15:50

Budur.!!!
İnanın şu anda çok duygulandım. Paylaşımın ve fotoğrafları biraraya toplaman için çok teşekkürler Gökhan'ım.
Daha de diyeceğimi bilemiyorum, kelimeler kifayetsiz kalır...
BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ. :hearth:

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 118
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 118
Rep Puani: 19150
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: diecastufuk » 24 May 2010, 17:22

Gökhan abi çok güzel bir konu açmışsın herkes bir aile nasıl olur görmüştür umarım :lol: Tekrar teşekkürler Gökhan abi :bravo:
Resim
PERFORMANCE IN ACTION

mesaj için diecastufuk arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
diecastufuk
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: UFUK
1/18 Model Sayısı: 5
1/24 Model Sayısı: 9
1/32 Model Sayısı: 70
1/43 Model Sayısı: 94
1/72 Model Sayısı: 31
1/87 Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 3
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 877
diecastufuk rep puani yokdiecastufuk rep puani yokdiecastufuk rep puani yokdiecastufuk rep puani yok

İletiYazar: oguzhandincel » 24 May 2010, 17:25

Gökhan abi konuyu okurken çoj beğenerek ve zevk alarak okudum.Abi paylaştığın karelerin hiç birinde yokum ama en yakın zamanda yapılacak olan buluşmaya katılmak için elimden gelenin fazlasını yapıcam.Aile ortamımız hep böyle devam eder umarım.Emre abi gibi fotoğrafları görünce bende duygulandım. :hearth: Bu ortamın oluşmasında emeği geçen herkese binlerce teşekkürlerimi sunuyorum. :pray1:
Resim

mesaj için oguzhandincel arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
oguzhandincel
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Oguzhan DINCEL
1/18 Model Sayısı: 20
1/24 Model Sayısı: 4
1/32 Model Sayısı: 25
1/43 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 2
Toplam Model Sayısı: 65
Rep Puani: 1325
oguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 24 May 2010, 17:26

Hakikaten bende çok duygulandım. Gerçekten kocaman bir aileyiz biz. Adminim bu son derlemenle çok güzel bir anatım yarattın eski yeni tüm üyelerimize. Allah bozmasın, sağlıklı huzurlu bir şekilde nice yıllar beraberliğe... :f:

mesaj için BuRaK-B arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 62
1/43 Model Sayısı: 25
1/64 Model sayısı: 24
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 130
Rep Puani: 10025
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: static_x07 » 24 May 2010, 17:31

Siteye ilk üye olduğum günden itibaren sizlerle eğlendim sizlerle üzüldüm. Gerçekten ''sevgiyi'' ''dostluğu'' '' arkadaşlığı'' kısacası böyle güzel kavramları burada öğrendim. Bırakmış olduğum hobiye tekrar sizin sayenizde geri döndüm. Biz bir aileyiz. İyi ki varsınız.
Resim

mesaj için static_x07 arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
static_x07
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Ali NURDOGAN
1/18 Model Sayısı: 25
1/24 Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 8
Toplam Model Sayısı: 42
Rep Puani: 830
static_x07 rep puani yokstatic_x07 rep puani yokstatic_x07 rep puani yokstatic_x07 rep puani yok

İletiYazar: andy1 » 24 May 2010, 17:45

Gökhan Kardeşim,

Güzel içten sevgi dolu yorumuna çok Teşekkür ederim.

Gönül isterki en güzel hediyeler olsun,benim için Yürekten dua (herkes için aynıdır eminim) herşeye bedel,Sevgiye anılmak,kalp kırmadan yaşamak hayattaki paylaşılacak en güzel hediyelerdir !

Sizleri tanıdım inanın laf olsun yada ayıp olmasın diye yazmıyorum,sizleri tanımaktan gururluyum yaşamda halen sizler gibi güzel sevgi dolu insanlar aramızda var olduğunu bilmekten başka güzel ve mutluluk verici hiç bir şey yok !

Son zamanlarda pek yazamasamda inanın her gün okuyorum,Yaşamda herşey kazanılır yeterki istensin para güç,ev araba herşey ama herşeyi kazanmanız sizlerin elinde !!!Fakat bir şey varki servetle milyonlarla asla kazanılmaz maneviyat dostluk,arkadaşlık ve sevgi bu değerle kimsenin ne satın almaya gücü yeter nede elde etmeye,geriye kalan tek şey bu tür insanlar için yalnızlık ve mutsuzluktur !

Çoğunuz Özdemir Asaf'ı duymuşsunuzdur meşhur şairimiz,Babamın yakın dostu arkadaşı benim içinse çocukluğumun kahramanı örnek insanıydı,kahraman olmasının sebebi bahsetmiştim Zamnında Babamın iflas edişi yoksulluk ama asla 1 gram bile mutsuzluk yoktu !

O zamanlar,Çocukluğun yarı gençliğin verdiği doyumsuzluk hırs belki benide başka yollara itebilirdi,Annemin inancı yoksluğun bir nimet olduğu ALLAH c.c bizi sınadığı yönündeki cümleleri ve net tavırları hayatıma yön verdi !

Aslında doğruda söylemişti sınanmıştık,şükür ve nimete saygıyı öğrenmiştim,ekmeğe salça sürüp yemeyi zenginlik sayardım inanılmazda lezzetliydi,halende o tadı en güzel yiyeceklerde bile bulamam,eminimki içindeki Anne sevgisi duası o ekmeğin içindeki gerçek lezzetti !

Özdemir Asaf demiştim ya,işte öyle günlerden birinde koskocaman bir kutu geldi içinde sarı pırıl pırıl bir Balıkçı yağmurluğu,pırıl pırıl bir olta ve kullanılmış olta takımları,sordu en güzel hangisi bunlar senin ''kullanılmış olta takımları dedim '',neden dedi ''çok güzeller süper yapılmışlar,dediğimi hatırlıyorum'',Emek verilen herşey değerlidir dedi,bana iğne bağlamayı gerekirse tutuklarımı satıp harçlık yapmamı anlattı,uzun zamanlar hep bu cümlelerle yaşadım !

Balık tuttum,dediği gibi yaptım,akşam üstü bebeğe emirgana gider,istavrit tutardım kimse tutamazdı ben bir kova doldururdum,sebebi ise o eski olta takımlarının üstündeki alınteri emek,hiç eskimedi hep yanımda kaldı,oysa ne pırıl pırıl balıkçı yağmurluğu nede olta kamışı kalmıştı !

Akşam hava kararır,büyük abiler Lüfer ve Çinakop için sahile inerlerdi işte benim sevincim başlardı,çunki yakaladığım istavritleri canlı tutar kovada sularını tazelerdim,balıkçıda 3 lira olan istavriti ben 15 liraya satardım,onlarda bilirlerdi pazarlık bile etmezler hemen paramı verirlerdi,benden zengin adam yok sanırdım dünyada :) !

Neden anlattım,Dostluklar için,bir dost size bir ömür destek olur hayatta olmasa dahi size bıraktıkları sizle yaşar bir bakarsınız en kötü gününüzde yanınızda kalbinizde belirivermiş !

Dedim ya Özdemir ASaf onun sözünü yazmak isterim ''YALNIZLIK PAYLAŞILMAZ,PAYLAŞILSA YALNIZLIK OLMAZ'',dostlarınızın kıymetini bilin,onlarla paylaşın,kaçmayın yalanda olsa bir telefon açın nasılsın deyin,inanın dostluk dünyadaki tek servettir !

Annelerinizi Babalarınızı sevin,onlara sarılmayı ellerini öpmeyi onları şımartmayı ihmal etmeyin,unutmayın onlar bir gün yanınızdan sonsuza kadar ayrılacaklar,her anlarının kıymetini doya doya yaşayın,hayatın yaşamanın tadını çıkarın !

Sizleri tanımaktan çok mutluyum,buna inanın sizler gibi insanların var olmasıda aslında hepimize en büyük hediyedir !

Uzun yazdım kusuruma bakmayın.

Sevgi ve Saygılarımla
En son andy1 tarafından, 25 May 2010, 02:39 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 değişiklik yapıldı.

mesaj için andy1 teşekkür aldı- 3:
Emre E., G.HEPARSLAN, Onno
andy1
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Andy
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 525
andy1 rep puani yokandy1 rep puani yokandy1 rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 24 May 2010, 18:06

İki fotoğraf ta ben ekleyeyim :drinksb:

Devrim Abimle

Emre Abimle

mesaj için BuRaK-B teşekkür aldı- 3:
Emre E., G.HEPARSLAN, REVOLUTION
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 62
1/43 Model Sayısı: 25
1/64 Model sayısı: 24
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 130
Rep Puani: 10025
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: atesoglu » 24 May 2010, 19:07

Hobimizin güzelliği ve forumumuzn birliği yukarıdaki fotograflarda çok net olarak ortada.Gökhan Hocam bizleri biraraya getirdiğin için sonsuz teşekkürler. :drinksb:
Resim

mesaj için atesoglu arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
atesoglu
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ates
1/18 Model Sayısı: 44
1/24 Model Sayısı: 10
1/32 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 10
1/87 Model Sayısı: 14
Toplam Model Sayısı: 82
Rep Puani: 3850
atesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yok

İletiYazar: Onno » 24 May 2010, 19:28

Bu güzel foruma katılıp da tanıdığım herkese çok teşekkür ediyorum. İyiki varsınız. bu kadar kaliteli bir dostluk saygılı efendili eğlenceli bir aile olamaz. Allah nazarlardan saklasın.. Bu güzellikler incelikler gerçekten duygulandırıyor insanı..
Onno
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Onur G.
Toplam Model Sayısı: 50
Rep Puani: 1840
Onno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yok

İletiYazar: Ahmet » 24 May 2010, 19:33

Başlığı okurken yine çok duygulandım... Her zaman bir aile olduğumuzu söylerim ve buna hep inanırım.Siteye üye olduğum günden bu yana bu duyguyu hep hissediyorum işte farkımızda bu diye düşünüyorum.Örnek verilecek o kadar çok yaşanmışlık var ki yazsam bu satırlara sığmaz.Abilerim kardeşlerim arkadaşlarım iyiki varsınız iyiki kocaman bir aileyiz.... :f:
Resim
Kullanıcı avatarı
Ahmet
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ahmet SENSU
1/18 Model Sayısı: 28
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 30
1/72 Model Sayısı: 5
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 287
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 353
Rep Puani: 7528
Ahmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yok

İletiYazar: gokhan derli » 24 May 2010, 19:51

:drinksb: :drinksb:
En son gokhan derli tarafından, 24 May 2010, 19:55 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 değişiklik yapıldı.
Resim
Kullanıcı avatarı
gokhan derli
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan
Toplam Model Sayısı: 1590
Rep Puani: 3930
gokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yok

İletiYazar: gokhan derli » 24 May 2010, 19:53

Gökhan hocam, o kadar güzel bir konu açmışsınız ki.. Hissettiğim duyguyu anlatamam. Çoğumuz daha birbirini yüzyüze tanımazken, böylesine bir dostluk ortamı her foruma nasip olmaz.. Ne kadar güzel bir potpori olmuş. Resimlerin herbirini kaydettim. Erol abi'ye buradan bende teşekkür ediyorum. Tabi Ömer kardeşime de. Kendisi geçenlerde, 'Doğum günümde gelen hediyeler' başlığı altında paylaşmış olduğu konuya, benim, 'Bize böyle hediyeler alan olmuyor, yaşımız itibariyle' cevabıma karşılık hemen bir özel mesaj gönderdi. Ve doğum günümün ne zaman olduğunu sordu. Doğum günümü öğrenip, kendisi bana hediye gönderecekti. Daha tanışalı birkaç gün olmuş, ve yüzyüze kesinlikle görüşmedik, sesini bile duymadım.. Ve, o kadar hoşuma gitti ki, yani hala 'Eskide kaldı' dediğimiz bazı insanların aramızda oluşu moralimi düzeltti. Allah hepinize, hepimize gönlüne versin İnşallah. Muhabbetimiz daimi olsun..
Resim
Kullanıcı avatarı
gokhan derli
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan
Toplam Model Sayısı: 1590
Rep Puani: 3930
gokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yok

Sonraki

DIECASTR AİLEMİZ

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir