9 Mayıs 2010 İstanbul buluşmadan görüntüler

Yetkili: G.HEPARSLAN

Re: 9 Mayıs 2010 İstanbul buluşmadan görüntüler

İletiYazar: gokhan derli » 10 May 2010, 09:07

Arkadaşlar, ne güzel muhabbet etmişsiniz öyle. Toplu olarak masada çekildiğiniz fotoğraf çok hoşuma gitti. ''Keşke bende orada olsaydım ''dedim bir an. Çok güzel kareler var. Özellikle Mach 1 çok fotojenik çıkmış. Ellerinize sağlık. Allah muhabbetimizi artırsın İnşallah.
Resim
Kullanıcı avatarı
gokhan derli
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 1590
Rep Puani: 3930
gokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yok

İletiYazar: mustafacelebi » 10 May 2010, 09:33

Uzun zamandır model fotosu çekmemiştim.Ellerim açıldı ya :lol:

Daha kalabalık ve daha bol modelli bir buluşma olması dileklerimle..

Tekrar herkesin ayağına sağlık...
Resim
mustafacelebi
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mustafa Çelebi
1/18 Model Sayısı: 20
1/43 Model Sayısı: 33
Toplam Model Sayısı: 53
Rep Puani: 1901
mustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yok

İletiYazar: masato » 10 May 2010, 10:43

Güzel insanların güzel buluşması... :tey: Güzel bir model harmonisi olmuş ... Resimler de çok şık... Darısı sonraki buluşmalara... Katılan herkesin yüreğine ellerine sağlık...:tey:
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan

mesaj için masato arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: Onno » 10 May 2010, 11:37

Çok güzel bir buluşma olmuş, katılamadığım için üzgünüm arkadaşlar. Burak, sırf şu fiestayı görmek için geleceğim yanına :p :smile5: huaeha

mesaj için Onno arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Onno
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Onur G.
Toplam Model Sayısı: 50
Rep Puani: 1840
Onno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yok

İletiYazar: yabaroz » 10 May 2010, 13:25

Güzel bir buluşma olmuş.Yazın daha kapsamlı bir buluşma daha olur inşallah.Bu kez gelmeye çalışırım :smile:

Bu arada Laguna Seca M3 GTR kimin ? :punish: :grin:

O modeli de çok istiyorum,bakalım ilerleyen zamanlarda katarım inşallah koleksiyona.

Ama genelde modelleri çekmişsiniz yok mu toplu bir foto sizden ?
Resim
Kullanıcı avatarı
yabaroz
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Ozan Berke Yabar
1/18 Model Sayısı: 90
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 2225
yabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yok

İletiYazar: srht » 10 May 2010, 17:29

.alhas. yazdı:
srht yazdı:C DTM'in de ne seveni varmış öyle.. :lol:

Aklım kaldı onda Abi. Ben de farklı dekallisini alayım yine toplu foto için buluşalım :lol:

Ne demek Alhas'cım.İyi ki dün tanıştık&konuştuk.Senin gibi saygılı;efendi bir insanla da beraber olmak hepimiz için iyiydi.
Sen hele AMG dekalliyi al;ben gelemesem bile sana modeli yollar yine yaparım gönlünü.. :drinksb:
Resim

mesaj için srht teşekkür aldı- 2:
.alhas., G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
Rep Puani: 5590
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

İletiYazar: mustafacelebi » 10 May 2010, 17:35

Valla Alhas Serhat'a katılıyorum çok efendi bir kardeşimizsin.Çok memnun oldum kardeşim benim..
Resim

mesaj için mustafacelebi teşekkür aldı- 2:
G.HEPARSLAN, srht
mustafacelebi
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mustafa Çelebi
1/18 Model Sayısı: 20
1/43 Model Sayısı: 33
Toplam Model Sayısı: 53
Rep Puani: 1901
mustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yok

İletiYazar: .alhas. » 10 May 2010, 17:43

mustafacelebi yazdı:Valla Alhas Serhat'a katılıyorum çok efendi bir kardeşimizsin.Çok memnun oldum kardeşim benim..

esas ben memnun oldum sizlerle tanıştığım için :drinksb: birsürü abim oldu :grin: sanal ortamın soğukluğundan kurtulup böyle sıcak bir buluşma yaptık gerçekten katılım çok daha fazla olmalıydı :smile:
srht yazdı:
.alhas. yazdı:
srht yazdı:C DTM'in de ne seveni varmış öyle.. :lol:

Aklım kaldı onda Abi. Ben de farklı dekallisini alayım yine toplu foto için buluşalım :lol:

Ne demek Alhas'cım.İyi ki dün tanıştık&konuştuk.Senin gibi saygılı;efendi bir insanla da beraber olmak hepimiz için iyiydi.
Sen hele AMG dekalliyi al;ben gelemesem bile sana modeli yollar yine yaparım gönlünü.. :drinksb:

Amaç birlikte olmak Abi.Yoksa model bahane muhabbet şahane :smile: yine de sağolasın düşündüğün için :smile:
Resim BMW olur, Volvo olur herşeyi biriktiren koleksiyoner...

mesaj için .alhas. teşekkür aldı- 2:
G.HEPARSLAN, srht
.alhas.
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Alhas YALÇINKAYA
Rep Puani: 3825
.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok

İletiYazar: MAKOSHARK » 10 May 2010, 18:35

Sanırım bize ileride buluşmalarımız için bir kulüp binası gerekecek,herkezin yüreğine sağlık. :smile: :smile: :smile:
Resim

mesaj için MAKOSHARK teşekkür aldı- 2:
BuRaK-B, G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
1/24 Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 10 May 2010, 18:44

Gece 23:00' de konu açarsan olacağı buydu; :punish:
Fotoğraflara baktım ve tam bu konuya mesaj yazıyordum ki, elenktürünkler kesildi... :yab:
Bekledim, bekledim ve gelmeyince ve malum pazartesi yoğun olacağından yattım. :smile:
Eve yeni girdim ve mesaj bu güne kısmetmiş... :f:
Dün buluşma sırasında Mustafa ile telefondan görüştüğümde de sesi baya bir keyifli geliyordu...
Bu ortamda ve bu güzel insanlarla aynı dili konuşmak ve fotoğraflardan şahit olmak elbette bana da çok keyifli geldi... :drinksb:
Rep' ler havada uçuştu... :)) :denizci:
Ellerinize, ayaklarınıza ve yüreklerinize sağlık değerli arkadaşlar. Darısı, Temmuz' dan sonra beraber olur umarım... :foto: :friends: :sapka:

mustafacelebi yazdı:Valla Alhas Serhat'a katılıyorum çok efendi bir kardeşimizsin.Çok memnun oldum kardeşim benim..

Efendi olmayanı aramıza almıyoruz zaten... :wait: :punish: :friends:
İşin şakası/doğrusu bir yana böyle bir aile ortamında bu güzellikleri yaşatan herkese tekrar ve tekrar teşekkürlerimle... :hearth: :f: :hearth:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16731
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 10 May 2010, 18:50

Yüreği kocaman insanlardan, yüreği kocaman bir buluşma.
Katılan herkese ve çekilen pozlara tek tek teşekkürler.
Keşke aranızda olma imkanım olsaydı. Ama bu üçüncü oluyor. Artık yeter, bir daha ki buluşmaya tam organize bir şekilde geleceğim inşallah.
Herkesi tek tek REP'lerim. :+1:
:nazar: :nazar: :nazar:
En son Emre E. tarafından, 15 May 2010, 09:59 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 değişiklik yapıldı.
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 134
Toplam Model Sayısı: 134
Rep Puani: 19150
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: atesoglu » 10 May 2010, 19:04

Çok güzel kareler çıkmış.Toplantıya katılan tüm arkadaşlarımı, buluşmaya ön ayak olan Mustafa Çelebi kardeşim başta olmak üzere yürekten kutluyorum.Hobimiz ve forumumuz bu güzel organizasyonlarla gelişecektir.
Resim

mesaj için atesoglu arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
atesoglu
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ates
1/18 Model Sayısı: 44
1/24 Model Sayısı: 10
1/32 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 10
1/87 Model Sayısı: 14
Toplam Model Sayısı: 82
Rep Puani: 3850
atesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 10 May 2010, 20:42

Bu güzel yorumların hepsine kendi adıma, buluşma adına ve hobi adına teşekkürlerimi sunuyorum. Yaz aylarında sağlam bir organizasyon yapmayı bende çok istiyorum, umarım yapabiliriz.

@Onur:
Onur müsait olabildiğimiz herzaman beklerim kardeşim :drinksb:
ResimResim

mesaj için BuRaK-B teşekkür aldı- 2:
G.HEPARSLAN, Onno
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 100
1/43 Model Sayısı: 10
1/64 Model sayısı: 10
1/87 Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 17
Toplam Model Sayısı: 140
Rep Puani: 9985
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

ÖncekiSonraki

BULUŞMA FOTOĞRAFLARI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir