Hyundai ONUR ANTALYA' da!.. :))

Yetkili: G.HEPARSLAN

Hyundai ONUR ANTALYA' da!.. :))

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 02 May 2010, 20:27

Dün telefonum çalmış!.. Cevapsızlar; Ateş Hocam ve Onur...
Hali hazırda ve Cumartesi günü, gündüz uyumaktaydım... :lol:
Yoğun geçen günlerin yorgunlukları çıkıyor diyebilirim... :bow:
Kıdemli olarak Ateş Hocam' ı aradım öncelikle... :wasntme: Bülent kardeşimle yemektelermiş ve kulaklarımı çınlatmışlar...
Bu özel anılma ve nazik arama için Ateş Hocam ile konuştuk ve geri dönüşümünde sohbet etmiş olduk... :lol:

Diğer cevapsız olan Onur' u aradığımda ise, direk şunu sordum; "Onur, sakın Antalya' dayım deme" dedim ve O da; "Antalyada' yım abi!.." dedi... :fU:

Kalp kalbe karşı derler diyerek bu güne sözleştik ve sözleşme saatimizden önce beni Migros' ta gezerken yakaladı... Bir baktım karşımda 1.90' lık Onur duruyor, "Abi merhaba..." şeklinde... :grin:
"Abim ben seni 17:00 gibi bekliyordum, nerden çıktın?" derken sözleştiğimiz saatte yanımda olma sözü verdi... :handshake:
Daha önce ki bir Antalya buluşmasından ve yemek yapmaktaki marifetlerimi bilen kardeşim, evde kendisine özel kısır yapıldığının da haberini alınca yanımda oluverdi... :lol: :drinksb:
Hyundai konusunda bu kadar ısrarcı olmaması gerektiğinden başladı sohbet... :lol:

2 günlüğüne memlekitine gelen kardeşimin bana ayırdığı özel vakte teşekkür ederek fotoğraflara geçiyorum... :foto:

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Yemek ve tatlı sohbetten sonra odaya alıverdim ve hemen 3 modeli, saniyesinde kakaladım kendisine... :friends: :grin:

Arabamın önüne park etmek de neymiş?.. Hemen aldım 100 BG' lik Fiat' ın kontak anahtarını... :f1: :lol:

"Abi, ben de senin arabaya bir bakayım!.." derken, bu kareler/dikdörtgenler ortaya çıktı ve 1/1 sohbete geçtik elbette... :talk: :nod:

:friends: :nazar: :bye:

Model arabaları severek kurduğumuz bu dostluklar daim ve yolun açık olsun kardeşim... :bye:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 52
1/24 Model Sayısı: 8
1/32 Model Sayısı: 19
1/43 Model Sayısı: 24
1/64 Model sayısı: 78
1/72 Model Sayısı: 235
1/87 Model Sayısı: 82
- / -- Model Sayısı: 25
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 538
Rep Puani: 16906
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

Re: Hyundai ONUR ANTALYA' da!.. :))

İletiYazar: atesoglu » 02 May 2010, 21:19

Biz buralarda hala kalorifer yakıyoruz.Kısa kolluları özledim valla...
Gökhan Hocam modelleri yakından görme fırsatını umarım bende bulurum.Onur kardeşime de artık kırmızı bir i30 yakışır diyorum. :drinksb:
Resim
Kullanıcı avatarı
atesoglu
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ates
1/18 Model Sayısı: 44
1/24 Model Sayısı: 10
1/32 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 10
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 14
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 82
Rep Puani: 3850
atesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yok

İletiYazar: oguzhandincel » 02 May 2010, 21:56

Gökhan abi paylaşım ve güzel anlatım için teşekkürler.Ufak ama güzel bir buluşma olduğu fotoğraflardan belli.Ateş abiyede katılıyorum bu arada hava konusunda.Bizde burda kalorifer yakmayı geçtik halen mont giyiyoruz.Isınmadı gitti bi türlü Finlandiya. :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
oguzhandincel
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Oguzhan DINCEL
1/18 Model Sayısı: 20
1/24 Model Sayısı: 4
1/32 Model Sayısı: 25
1/43 Model Sayısı: 12
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 2
Toplam Model Sayısı: 65
Rep Puani: 1325
oguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yok

İletiYazar: .alhas. » 02 May 2010, 23:34

Vay be özendim şimdi. Keşke ben de böyle bir muhabbete dahil olsaydım. Bu arada 1/1 saohbeti dışında herşeye varım :smile: ve bütün üyelerimize kapım açık hele şu fotolardan sonra :grin:
Resim BMW olur, Volvo olur herşeyi biriktiren koleksiyoner...
.alhas.
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Alhas YALÇINKAYA
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 3825
.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok

İletiYazar: srht » 03 May 2010, 00:26

Gökhan abi şu okul bi bitsin;tatile döneyim Bucak'a..Yanına gelecem bi ben de..:D

Bu arada güzel bir buluşma daha olmuş;belli hani..:)
Resim
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 5630
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

İletiYazar: gokhan derli » 03 May 2010, 09:23

Vay, vay, vay.. Bensiz buluşma haaa?.. Onur hoşgeldin bu arada.. İnşallah birkaç gün kalacaksındır da, seni görürüz..
Resim
Kullanıcı avatarı
gokhan derli
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan
Toplam Model Sayısı: 1590
Rep Puani: 3930
gokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yok

İletiYazar: mustafacelebi » 03 May 2010, 10:47

Çok güzel bir gün geçirmişsiniz.Yüreğinize sağlık.
Bu ortam sayesinde kurulan dostlukları ve çekilen karelerde ki tebessümleri gördükçe doğru yolda olduğumuza bir kez daha inanıyorum.
Resim

mesaj için mustafacelebi arkadaşımıza teşekkür edenler:
Onno
mustafacelebi
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mustafa Çelebi
1/18 Model Sayısı: 20
1/43 Model Sayısı: 33
Toplam Model Sayısı: 53
Rep Puani: 1901
mustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yok

İletiYazar: Onno » 03 May 2010, 13:20

Abi çok güzel bir gün geçirdim hatta haftasonum süperdi. :smile: kısır a diyecek yok süper oldu. Mis gibi güzel havada en tatlı sohbetlere dakikalar saatler dayanmadı malum... Hatıralarımla ayrıldım =) akşama süpriz yapacağım aldıgım modelleri :wink1:

Gökhan Derli': Abi =) ne yazıkki bu konu açılırken ben dönüyordum İzmite.. =(

Güzel bir ortam daim olsun dileklerimle

Teşekkürler adminim :f: :coffee:
Onno
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Onur G.
Toplam Model Sayısı: 50
Rep Puani: 1840
Onno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 03 May 2010, 14:22

Çok güzel hareketler bunlar... :lol:
İşte daimi dostluk budur. Yüreğinize sağlık. :hearth:

---
Emre Erbaşar
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 116
1/64 Model sayısı: 500
Toplam Model Sayısı: 116
Rep Puani: 19255
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 03 May 2010, 20:31

Oh böyle güzel değilmi sürekli Antalya buluşmaları. :lol:
Biz Gökhan Abi'ye telefonda ulaşamıyorken birebir görüşmüşsün Onur vallaha helal olsun :grin: Nice güzel ve keyifli sohbetlere... :coffee:
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 65
1/43 Model Sayısı: 35
1/64 Model sayısı: 25
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 14
Toplam Model Sayısı: 145
Rep Puani: 10045
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: Onno » 03 May 2010, 20:39

BuRaK-B yazdı:Oh böyle güzel değilmi sürekli Antalya buluşmaları. :lol:
Biz Gökhan Abi'ye telefonda ulaşamıyorken birebir görüşmüşsün Onur vallaha helal olsun :grin: Nice güzel ve keyifli sohbetlere... :coffee:

:D hehe sorma Burak seninde kulagını çınlattık eçenki telefon sohbetimizden bahsettim. Keşke herkes aynı sofrada olsa dedim bir an :y:

mesaj için Onno arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Onno
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Onur G.
Toplam Model Sayısı: 50
Rep Puani: 1840
Onno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 03 May 2010, 21:45

atesoglu yazdı:Biz buralarda hala kalorifer yakıyoruz.Kısa kolluları özledim valla...
Gökhan Hocam modelleri yakından görme fırsatını umarım bende bulurum.Onur kardeşime de artık kırmızı bir i30 yakışır diyorum. :drinksb:

Her zaman beklerim... :syg:
Yazın da siz serin serin otutrurken biz burada kavrulacağız Ateş Hocam merak etme sen. :lol: En fazla bu ayın sonuna kadar kıskandırabilirim. Haziran olduğu zaman durulmuyor buralarda... :sweat: :sun: :whew: :fU:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 03 May 2010, 21:47

oguzhandincel yazdı:Gökhan abi paylaşım ve güzel anlatım için teşekkürler.Ufak ama güzel bir buluşma olduğu fotoğraflardan belli.Ateş abiyede katılıyorum bu arada hava konusunda.Bizde burda kalorifer yakmayı geçtik halen mont giyiyoruz.Isınmadı gitti bi türlü Finlandiya. :lol:

İlgine teşekkürler kardeşim. Antalya' nın bu ayları gerçekten de harika ve yaşanacak memleket olduğunu anlıyorsun ama yazın da kaçacak yer arıyoruz Oğuzhan... :lol:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Sonraki

BULUŞMA FOTOĞRAFLARI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir