İYİ Kİ BU ŞEHİR VAR... CANIM İSTANBUL :))

Yetkili: G.HEPARSLAN

İYİ Kİ BU ŞEHİR VAR... CANIM İSTANBUL :))

İletiYazar: Emre E. » 25 Nis 2010, 13:43

Yorucu geçen 2 günlük İstanbul ziyaretinden sonra tekrar herkese merhaba. Daha önceden bahsettiğim gibi Kuzenimin düğünü için ailecek İstanbul'daydık.
Memleket tabi ki çok güzel. Tekrar aşık olarak döndüm. :inlove:
İstanbul'a vardığımız gün, Burak ile görüşme fırsatımız oldu. CYG koleksiyondan Yücel kardeşimize gittiğim zaman Burak'ı aradım ve sağolsun, hemen geliverdi. 30 dakika da olsa güzel vakit geçirdik. Beraber bir Minichamps Ford Capri aldık, İstanbul'a gitmişken boş gelmek olmazdı. Bu arada süpriz bir-iki model için Yücel'le görüştüm. Kendisine yakın ilgisi için çok teşekkür ederim. Burak'la fotoğrafımız, Burak'ın makinesinde olduğu için ekleyemiyorum, kendisi eminim ekleyecektir. :foto: :good2:
Tam Ortaköy'e varmışken, Mustafa aramaz mı... Kadıköy' dönünce görüşelim diye konuştuk ve öyle de oldu. Kadıköy iskelesinde beraber geçirdiğimiz 15-20 dakikadan hoş bir fotoğraf... Sağol Mustafa... :foto:
Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Ertesi gün sabah saatlerinde Fenerbahçe parkından çıkarken gördüğüm iki yakışıklıyı yan yana fotoğrafladım. Yılların yorgunluğuna rağmen birisi dipdiri, birisi ise çok gençti.

Düğün için Bebek'e geçtik ve Deniz Abi'yi aradım. Kendisi çok hoş bir süprizle bulunduğum yere geldi ve gülmekten bana birşeyler olacağı sırada yanımdan ayrıldılar. Teşekkürler Deniz abi ve Esef Hocam... :foto:

Düğünde ise misafirlerimizden birisi ile canımız oğlumuz Mert'i fotoğrafladım. :nazar: :nazar: :nazar: Cana yakınlığı ve sohbetine doyamadım kendisinin.

Ve aşık olduğum şehirden son bir kare fotoğraf. :tey: :tey: :tey:

Keşke aynı şehirde yaşasak ve istanbul'daki dostlarla sürekli görüşebilsek. Arayamadığım ve göremedğim değerli dostlara selam olsun...
:sapka:

mesaj için Emre E. teşekkür aldı- 3:
BuRaK-B, G.HEPARSLAN, oguzhandincel
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 118
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 118
Rep Puani: 19150
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

Re: İYİ Kİ BU ŞEHİR VAR... CANIM İSTANBUL :))

İletiYazar: oguzhandincel » 25 Nis 2010, 13:54

Emre abi bu samimi paylaşımın ve güzel fotoğraflar için teşekkürler.Fotoğrafların hepsi ayrı güzel.Ne kadar güzel bir aile olduğumuzu açıklıyor kısaca.Beyazıt Öztürk'ün ve Mert kardeşimin olduğu fotoğraf çok güzel bir anı sizler için eminim.Son fotoğrafta benim burdan dönüşte İstanbul'da bir kaç gün kalmama sebep olabilecek nitelikte bir fotoğraf.Tabi zamanım ve imkanım yok.Keşke imkanım olsa da uzun bir zaman kalabilsem doğduğum şehir İstanbul'da.İyi forumlar. :+1: Rep
Resim

mesaj için oguzhandincel arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
oguzhandincel
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Oguzhan DINCEL
1/18 Model Sayısı: 20
1/24 Model Sayısı: 4
1/32 Model Sayısı: 25
1/43 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 2
Toplam Model Sayısı: 65
Rep Puani: 1325
oguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yok

İletiYazar: Bülent Aydoğan » 25 Nis 2010, 15:27

aa beni niye aramadınız..eksi rep vereyimde görün..
Resim
Kullanıcı avatarı
Bülent Aydoğan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: bülent
1/18 Model Sayısı: 30
1/43 Model Sayısı: 9
1/64 Model sayısı: 2
1/72 Model Sayısı: 17
- / -- Model Sayısı: 5
Motorsiklet Model: 12
Toplam Model Sayısı: 79
Rep Puani: 2794
Bülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 25 Nis 2010, 17:41

Telefonda da yanında olmaya çalıştığım bu özel geziye ancak bu kadar çokça güzellikler sığdırılabilirdi. Akşam eğlenceye gittiğinizde telefonla konuşurken de sahnedeki müzisyenin; "Aranızda Müzik Öğretmeni yok mu?.." şeklinde sorusunda ki tesadüfü de asla unutmayacağım... :lol:
Ömer Baba' mın da İstanbul' lardan ve o ortamdan duymak hayli özel oldu benim için...
Bu arada takım elbise de pek yakışmış kardeşime. :y: :friends: 1/1' lerin keyfine ise diyecek yok. :hearth:
Bu arada kankalar da hiç ayrı gezmiyorlar maşallah... :friends: :nazar: :y:
Kıskandırmayın bizi Deniz Hocam ve Esef... Bu kadar da olmaz ki!.. Ne zaman arasam İstanbul' un altını üstüne getiriyorsunuz... :pidu2:
Mert' imin pozu da çok hoş... :smile:
Diğer ayrıntı fotoğrafları da Ankara' ya geldiğimde göreceğim için şimdiden heyecanlanıyorum çünkü 400-500' ü bulmuştur o makine ile çektiklerin... :pool:
Ve ayrıcalıklı yüreklere sahip kişilerle 10 dakika da olsa 20 dakika da olsa yoğun İstanbul yaşantısında görüşebilmen kadar güzel birşey olmasa gerek...
Kendileri ile telefonda da görüşmeme rağmen seni orada yalnız bırakmayan değerli üyelerimize, açtığın konu vesilesi ile de bir kez daha teşekkür ediyorum.
Bunun için kocaman bir aileyiz diyorum. Hobi sebebi ile tanışılan ve ardından aile dostluklarına kadar ilerleyen bu güzellikleri de yine ailemizle paylaştığın için teşekkürler Emre' m... :y: :drinksb: Yoğun geçen iş ortamından 2 günlüğüne bile olsa kurtulup stresini atman güzel olmuş...
Kuzene de tekrar hayırlı olsun diyorum... :evli:
Sevgiler, selamlar... :nazar: :+1:

mesaj için G.HEPARSLAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16736
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: andy1 » 25 Nis 2010, 18:08

Emre Kardeşim,

O kadar güzel herşeyi net açıklamışsınki,fazla yazacak bir şey bırakmamışsın !

Bu forum koskocaman bir aile sizleri tanımak ise muhteşem.Bmw ve 55 ise İstanbul gibi birbirlerine nazire yapar gibi duruyorlar !

Mert ise Gözlerinden belli minik ama yüreği koskocaman bir adam,ALLAH sağlıkla huzurla sevgiyle sevdikleriyle uzun ömürle yaşatsın !

Paylaşım için çok Teşekkürler. :+1:

Emeklerinize Yüreğinize Sağlık

mesaj için andy1 arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
andy1
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Andy
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 525
andy1 rep puani yokandy1 rep puani yokandy1 rep puani yok

İletiYazar: srht » 25 Nis 2010, 18:26

Emre abi çok güzel bir program olmuş senin açından.Ayrıca paylaştığın karelerde de bu belli oluyor.
Yüzyüze de tanışabilmek dileğiyle.
Resim
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 5590
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 25 Nis 2010, 19:25

Bülent Aydoğan yazdı:aa beni niye aramadınız..eksi rep vereyimde görün..

Sen yine de eksi REP verme... :lol:
Bahsettiğim yoğunlukta geçen 2 gündü Bülent. Çok istedim herkesle görüşmeyi. Ama bir buluşma olduğunda -imkanım elverdikçe- mutkala geleceğim. Özledim muhabbetleri... :beer:
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 25 Nis 2010, 19:30

Admin yazdı:Telefonda da yanında olmaya çalıştığım bu özel geziye ancak bu kadar çokça güzellikler sığdırılabilirdi. Akşam eğlenceye gittiğinizde telefonla konuşurken de sahnedeki müzisyenin; "Aranızda Müzik Öğretmeni yok mu?.." şeklinde sorusunda ki tesadüfü de asla unutmayacağım... :lol:
Ömer Baba' mın da İstanbul' lardan ve o ortamdan duymak hayli özel oldu benim için...
Bu arada takım elbise de pek yakışmış kardeşime. :y: :friends: 1/1' lerin keyfine ise diyecek yok. :hearth:
Bu arada kankalar da hiç ayrı gezmiyorlar maşallah... :friends: :nazar: :y:
Kıskandırmayın bizi Deniz Hocam ve Esef... Bu kadar da olmaz ki!.. Ne zaman arasam İstanbul' un altını üstüne getiriyorsunuz... :pidu2:
Mert' imin pozu da çok hoş... :smile:
Diğer ayrıntı fotoğrafları da Ankara' ya geldiğimde göreceğim için şimdiden heyecanlanıyorum çünkü 400-500' ü bulmuştur o makine ile çektiklerin... :pool:
Ve ayrıcalıklı yüreklere sahip kişilerle 10 dakika da olsa 20 dakika da olsa yoğun İstanbul yaşantısında görüşebilmen kadar güzel birşey olmasa gerek...
Kendileri ile telefonda da görüşmeme rağmen seni orada yalnız bırakmayan değerli üyelerimize, açtığın konu vesilesi ile de bir kez daha teşekkür ediyorum.
Bunun için kocaman bir aileyiz diyorum. Hobi sebebi ile tanışılan ve ardından aile dostluklarına kadar ilerleyen bu güzellikleri de yine ailemizle paylaştığın için teşekkürler Emre' m... :y: :drinksb: Yoğun geçen iş ortamından 2 günlüğüne bile olsa kurtulup stresini atman güzel olmuş...
Kuzene de tekrar hayırlı olsun diyorum... :evli:
Sevgiler, selamlar... :nazar: :+1:

Sağol Gökhan'ım. İnsan sevdikleriyle paylaşınca zevk alıyor bu tür paylaşımlardan. Attığım her adımda, telefonla, yanımda olduğun için teşekkürler.
Bahsettiğin gibi, yoğun iş temposundan, yine aynı yoğunlukta sıyrılmak, yorucu da olsa keyifliydi. Gece 02:00'den beri ayaktaydım ve ancak dinlenme fırsatım oldu. Yarın yine akıntıya kapılıp gideceğiz bakalım. :bb:

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Emre E. » 25 Nis 2010, 19:31

andy1 yazdı:Emre Kardeşim,

O kadar güzel herşeyi net açıklamışsınki,fazla yazacak bir şey bırakmamışsın !

Bu forum koskocaman bir aile sizleri tanımak ise muhteşem.Bmw ve 55 ise İstanbul gibi birbirlerine nazire yapar gibi duruyorlar !

Mert ise Gözlerinden belli minik ama yüreği koskocaman bir adam,ALLAH sağlıkla huzurla sevgiyle sevdikleriyle uzun ömürle yaşatsın !

Paylaşım için çok Teşekkürler. :+1:

Emeklerinize Yüreğinize Sağlık

Güzel iletiniz için teşekkürler Erol abi. :sapka:
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Emre E. » 25 Nis 2010, 19:31

srht yazdı:Emre abi çok güzel bir program olmuş senin açından.Ayrıca paylaştığın karelerde de bu belli oluyor.
Yüzyüze de tanışabilmek dileğiyle.

Umarım Serhat, birgün o da olacak... :good2:
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: BuRaK-B » 25 Nis 2010, 21:54

Abim eline ayağına sağlık, kısada olsa görüşebildik ya önemli olan oydu. Nazlı'larımız bile bir araya geldi daha ne olsun :lol: Aileni tanıdığıma, Duracell Mert'in pili bitikken bile olsa gördüğüme çok memnun oldum, bu güzel süpriz için teşekkür ederim. Capri'nin detaylı fotoğraflarını yeni stüdyondan merakla bekliyorum abicim. Nice buluşmalara diyorum :drinksb:

CYG Koleksiyonda güzel bir an
ResimResim

mesaj için BuRaK-B teşekkür aldı- 2:
Emre E., G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 100
1/43 Model Sayısı: 10
1/64 Model sayısı: 10
1/87 Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 17
Toplam Model Sayısı: 140
Rep Puani: 9985
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: MAKOSHARK » 25 Nis 2010, 22:39

Bizim içinde kısa ama çok güzel geçen bir zamandı inşallah en kısa zamanda yine görüşürüz ve kavakta bi rakı-balık yapmadan göndermeyiz seni bu sefer canım kardeşim benim. :smile: :smile: :smile:
Resim

mesaj için MAKOSHARK arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

İletiYazar: masato » 25 Nis 2010, 22:43

Emre abi Cyg koleksionda iyi kendini kaybetmemişsin :tey: Güzel bir amaç için güzel bir gezi olmuş... Güzel dostluklar yarımşar saatde olsa tazelenmiş oldu... Nice buluşmalara olsun inşallah... Yeni modelinde hayırlı olsun abi... En kısa zamanda paylaşımlarını bekliyorum... Şimdiden iyi günlerde seyireyle.... :tey:
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

Sonraki

BULUŞMA FOTOĞRAFLARI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir