İYİ Kİ BU ŞEHİR VAR... CANIM İSTANBUL :))

Yetkili: G.HEPARSLAN

İYİ Kİ BU ŞEHİR VAR... CANIM İSTANBUL :))

İletiYazar: Emre E. » 25 Nis 2010, 13:43

Yorucu geçen 2 günlük İstanbul ziyaretinden sonra tekrar herkese merhaba. Daha önceden bahsettiğim gibi Kuzenimin düğünü için ailecek İstanbul'daydık.
Memleket tabi ki çok güzel. Tekrar aşık olarak döndüm. :inlove:
İstanbul'a vardığımız gün, Burak ile görüşme fırsatımız oldu. CYG koleksiyondan Yücel kardeşimize gittiğim zaman Burak'ı aradım ve sağolsun, hemen geliverdi. 30 dakika da olsa güzel vakit geçirdik. Beraber bir Minichamps Ford Capri aldık, İstanbul'a gitmişken boş gelmek olmazdı. Bu arada süpriz bir-iki model için Yücel'le görüştüm. Kendisine yakın ilgisi için çok teşekkür ederim. Burak'la fotoğrafımız, Burak'ın makinesinde olduğu için ekleyemiyorum, kendisi eminim ekleyecektir. :foto: :good2:
Tam Ortaköy'e varmışken, Mustafa aramaz mı... Kadıköy' dönünce görüşelim diye konuştuk ve öyle de oldu. Kadıköy iskelesinde beraber geçirdiğimiz 15-20 dakikadan hoş bir fotoğraf... Sağol Mustafa... :foto:
Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Ertesi gün sabah saatlerinde Fenerbahçe parkından çıkarken gördüğüm iki yakışıklıyı yan yana fotoğrafladım. Yılların yorgunluğuna rağmen birisi dipdiri, birisi ise çok gençti.
Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Düğün için Bebek'e geçtik ve Deniz Abi'yi aradım. Kendisi çok hoş bir süprizle bulunduğum yere geldi ve gülmekten bana birşeyler olacağı sırada yanımdan ayrıldılar. Teşekkürler Deniz abi ve Esef Hocam... :foto:
Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Düğünde ise misafirlerimizden birisi ile canımız oğlumuz Mert'i fotoğrafladım. :nazar: :nazar: :nazar: Cana yakınlığı ve sohbetine doyamadım kendisinin.
Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Ve aşık olduğum şehirden son bir kare fotoğraf. :tey: :tey: :tey:
Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Keşke aynı şehirde yaşasak ve istanbul'daki dostlarla sürekli görüşebilsek. Arayamadığım ve göremedğim değerli dostlara selam olsun...
:sapka:

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. teşekkür aldı- 3:
BuRaK-B, G.HEPARSLAN, oguzhandincel
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE
 
İleti: 14496
Kayıt: 21 May 2008, 16:34
Konum: ANKARA
İsim: Emre
Yaş: 45
1/18 Model Sayısı: 116
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 500
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 116
Rep Puani: 19255
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

Re: İYİ Kİ BU ŞEHİR VAR... CANIM İSTANBUL :))

İletiYazar: oguzhandincel » 25 Nis 2010, 13:54

Emre abi bu samimi paylaşımın ve güzel fotoğraflar için teşekkürler.Fotoğrafların hepsi ayrı güzel.Ne kadar güzel bir aile olduğumuzu açıklıyor kısaca.Beyazıt Öztürk'ün ve Mert kardeşimin olduğu fotoğraf çok güzel bir anı sizler için eminim.Son fotoğrafta benim burdan dönüşte İstanbul'da bir kaç gün kalmama sebep olabilecek nitelikte bir fotoğraf.Tabi zamanım ve imkanım yok.Keşke imkanım olsa da uzun bir zaman kalabilsem doğduğum şehir İstanbul'da.İyi forumlar. :+1: Rep
Resim

mesaj için oguzhandincel arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
oguzhandincel
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
 
İleti: 990
Kayıt: 15 Nis 2010, 19:44
Konum: Çorum
İsim: Oguzhan DINCEL
Yaş: 22
1/18 Model Sayısı: 20
1/24 Model Sayısı: 4
1/32 Model Sayısı: 25
1/43 Model Sayısı: 12
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 2
Toplam Model Sayısı: 65
Rep Puani: 1325
oguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yok

Re: İYİ Kİ BU ŞEHİR VAR... CANIM İSTANBUL :))

İletiYazar: Bülent Aydoğan » 25 Nis 2010, 15:27

aa beni niye aramadınız..eksi rep vereyimde görün..
Resim
Kullanıcı avatarı
Bülent Aydoğan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE
 
İleti: 2368
Kayıt: 14 Eyl 2008, 20:31
İsim: bülent
Yaş: 42
1/18 Model Sayısı: 30
1/24 Model Sayısı: 4
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 9
1/64 Model sayısı: 2
1/72 Model Sayısı: 17
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 5
Motorsiklet Model: 12
Toplam Model Sayısı: 79
Rep Puani: 2834
Bülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yok

Re: İYİ Kİ BU ŞEHİR VAR... CANIM İSTANBUL :))

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 25 Nis 2010, 17:41

Telefonda da yanında olmaya çalıştığım bu özel geziye ancak bu kadar çokça güzellikler sığdırılabilirdi. Akşam eğlenceye gittiğinizde telefonla konuşurken de sahnedeki müzisyenin; "Aranızda Müzik Öğretmeni yok mu?.." şeklinde sorusunda ki tesadüfü de asla unutmayacağım... :lol:
Ömer Baba' mın da İstanbul' lardan ve o ortamdan duymak hayli özel oldu benim için...
Bu arada takım elbise de pek yakışmış kardeşime. :y: :friends: 1/1' lerin keyfine ise diyecek yok. :hearth:
Bu arada kankalar da hiç ayrı gezmiyorlar maşallah... :friends: :nazar: :y:
Kıskandırmayın bizi Deniz Hocam ve Esef... Bu kadar da olmaz ki!.. Ne zaman arasam İstanbul' un altını üstüne getiriyorsunuz... :pidu2:
Mert' imin pozu da çok hoş... :smile:
Diğer ayrıntı fotoğrafları da Ankara' ya geldiğimde göreceğim için şimdiden heyecanlanıyorum çünkü 400-500' ü bulmuştur o makine ile çektiklerin... :pool:
Ve ayrıcalıklı yüreklere sahip kişilerle 10 dakika da olsa 20 dakika da olsa yoğun İstanbul yaşantısında görüşebilmen kadar güzel birşey olmasa gerek...
Kendileri ile telefonda da görüşmeme rağmen seni orada yalnız bırakmayan değerli üyelerimize, açtığın konu vesilesi ile de bir kez daha teşekkür ediyorum.
Bunun için kocaman bir aileyiz diyorum. Hobi sebebi ile tanışılan ve ardından aile dostluklarına kadar ilerleyen bu güzellikleri de yine ailemizle paylaştığın için teşekkürler Emre' m... :y: :drinksb: Yoğun geçen iş ortamından 2 günlüğüne bile olsa kurtulup stresini atman güzel olmuş...
Kuzene de tekrar hayırlı olsun diyorum... :evli:
Sevgiler, selamlar... :nazar: :+1:

mesaj için G.HEPARSLAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE
 
İleti: 14744
Kayıt: 13 Nis 2008, 22:41
Konum: ANTALYA-ANKARA
İsim: Gökhan HEPARSLAN
Yaş: 45
1/18 Model Sayısı: 52
1/24 Model Sayısı: 8
1/32 Model Sayısı: 19
1/43 Model Sayısı: 24
1/64 Model sayısı: 78
1/72 Model Sayısı: 235
1/87 Model Sayısı: 82
- / -- Model Sayısı: 25
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 538
Rep Puani: 16931
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

Re: İYİ Kİ BU ŞEHİR VAR... CANIM İSTANBUL :))

İletiYazar: andy1 » 25 Nis 2010, 18:08

Emre Kardeşim,

O kadar güzel herşeyi net açıklamışsınki,fazla yazacak bir şey bırakmamışsın !

Bu forum koskocaman bir aile sizleri tanımak ise muhteşem.Bmw ve 55 ise İstanbul gibi birbirlerine nazire yapar gibi duruyorlar !

Mert ise Gözlerinden belli minik ama yüreği koskocaman bir adam,ALLAH sağlıkla huzurla sevgiyle sevdikleriyle uzun ömürle yaşatsın !

Paylaşım için çok Teşekkürler. :+1:

Emeklerinize Yüreğinize Sağlık

andy1
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE
 

Re: İYİ Kİ BU ŞEHİR VAR... CANIM İSTANBUL :))

İletiYazar: srht » 25 Nis 2010, 18:26

Emre abi çok güzel bir program olmuş senin açından.Ayrıca paylaştığın karelerde de bu belli oluyor.
Yüzyüze de tanışabilmek dileğiyle.
Resim
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE
 
İleti: 5419
Kayıt: 03 Oca 2010, 10:49
Konum: Bucak/BURDUR-İSTANBUL
İsim: Serhat
Yaş: 30
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 5630
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

Re: İYİ Kİ BU ŞEHİR VAR... CANIM İSTANBUL :))

İletiYazar: Emre E. » 25 Nis 2010, 19:25

Bülent Aydoğan yazdı:aa beni niye aramadınız..eksi rep vereyimde görün..


Sen yine de eksi REP verme... :lol:
Bahsettiğim yoğunlukta geçen 2 gündü Bülent. Çok istedim herkesle görüşmeyi. Ama bir buluşma olduğunda -imkanım elverdikçe- mutkala geleceğim. Özledim muhabbetleri... :beer:

---
Emre Erbaşar
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE
 
İleti: 14496
Kayıt: 21 May 2008, 16:34
Konum: ANKARA
İsim: Emre
Yaş: 45
1/18 Model Sayısı: 116
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 500
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 116
Rep Puani: 19255
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

Re: İYİ Kİ BU ŞEHİR VAR... CANIM İSTANBUL :))

İletiYazar: Emre E. » 25 Nis 2010, 19:30

Admin yazdı:Telefonda da yanında olmaya çalıştığım bu özel geziye ancak bu kadar çokça güzellikler sığdırılabilirdi. Akşam eğlenceye gittiğinizde telefonla konuşurken de sahnedeki müzisyenin; "Aranızda Müzik Öğretmeni yok mu?.." şeklinde sorusunda ki tesadüfü de asla unutmayacağım... :lol:
Ömer Baba' mın da İstanbul' lardan ve o ortamdan duymak hayli özel oldu benim için...
Bu arada takım elbise de pek yakışmış kardeşime. :y: :friends: 1/1' lerin keyfine ise diyecek yok. :hearth:
Bu arada kankalar da hiç ayrı gezmiyorlar maşallah... :friends: :nazar: :y:
Kıskandırmayın bizi Deniz Hocam ve Esef... Bu kadar da olmaz ki!.. Ne zaman arasam İstanbul' un altını üstüne getiriyorsunuz... :pidu2:
Mert' imin pozu da çok hoş... :smile:
Diğer ayrıntı fotoğrafları da Ankara' ya geldiğimde göreceğim için şimdiden heyecanlanıyorum çünkü 400-500' ü bulmuştur o makine ile çektiklerin... :pool:
Ve ayrıcalıklı yüreklere sahip kişilerle 10 dakika da olsa 20 dakika da olsa yoğun İstanbul yaşantısında görüşebilmen kadar güzel birşey olmasa gerek...
Kendileri ile telefonda da görüşmeme rağmen seni orada yalnız bırakmayan değerli üyelerimize, açtığın konu vesilesi ile de bir kez daha teşekkür ediyorum.
Bunun için kocaman bir aileyiz diyorum. Hobi sebebi ile tanışılan ve ardından aile dostluklarına kadar ilerleyen bu güzellikleri de yine ailemizle paylaştığın için teşekkürler Emre' m... :y: :drinksb: Yoğun geçen iş ortamından 2 günlüğüne bile olsa kurtulup stresini atman güzel olmuş...
Kuzene de tekrar hayırlı olsun diyorum... :evli:
Sevgiler, selamlar... :nazar: :+1:


Sağol Gökhan'ım. İnsan sevdikleriyle paylaşınca zevk alıyor bu tür paylaşımlardan. Attığım her adımda, telefonla, yanımda olduğun için teşekkürler.
Bahsettiğin gibi, yoğun iş temposundan, yine aynı yoğunlukta sıyrılmak, yorucu da olsa keyifliydi. Gece 02:00'den beri ayaktaydım ve ancak dinlenme fırsatım oldu. Yarın yine akıntıya kapılıp gideceğiz bakalım. :bb:

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE
 
İleti: 14496
Kayıt: 21 May 2008, 16:34
Konum: ANKARA
İsim: Emre
Yaş: 45
1/18 Model Sayısı: 116
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 500
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 116
Rep Puani: 19255
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

Re: İYİ Kİ BU ŞEHİR VAR... CANIM İSTANBUL :))

İletiYazar: Emre E. » 25 Nis 2010, 19:31

andy1 yazdı:Emre Kardeşim,

O kadar güzel herşeyi net açıklamışsınki,fazla yazacak bir şey bırakmamışsın !

Bu forum koskocaman bir aile sizleri tanımak ise muhteşem.Bmw ve 55 ise İstanbul gibi birbirlerine nazire yapar gibi duruyorlar !

Mert ise Gözlerinden belli minik ama yüreği koskocaman bir adam,ALLAH sağlıkla huzurla sevgiyle sevdikleriyle uzun ömürle yaşatsın !

Paylaşım için çok Teşekkürler. :+1:

Emeklerinize Yüreğinize Sağlık


Güzel iletiniz için teşekkürler Erol abi. :sapka:

---
Emre Erbaşar
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE
 
İleti: 14496
Kayıt: 21 May 2008, 16:34
Konum: ANKARA
İsim: Emre
Yaş: 45
1/18 Model Sayısı: 116
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 500
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 116
Rep Puani: 19255
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

Re: İYİ Kİ BU ŞEHİR VAR... CANIM İSTANBUL :))

İletiYazar: Emre E. » 25 Nis 2010, 19:31

srht yazdı:Emre abi çok güzel bir program olmuş senin açından.Ayrıca paylaştığın karelerde de bu belli oluyor.
Yüzyüze de tanışabilmek dileğiyle.


Umarım Serhat, birgün o da olacak... :good2:

---
Emre Erbaşar
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE
 
İleti: 14496
Kayıt: 21 May 2008, 16:34
Konum: ANKARA
İsim: Emre
Yaş: 45
1/18 Model Sayısı: 116
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 500
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 116
Rep Puani: 19255
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

Re: İYİ Kİ BU ŞEHİR VAR... CANIM İSTANBUL :))

İletiYazar: BuRaK-B » 25 Nis 2010, 21:54

Abim eline ayağına sağlık, kısada olsa görüşebildik ya önemli olan oydu. Nazlı'larımız bile bir araya geldi daha ne olsun :lol: Aileni tanıdığıma, Duracell Mert'in pili bitikken bile olsa gördüğüme çok memnun oldum, bu güzel süpriz için teşekkür ederim. Capri'nin detaylı fotoğraflarını yeni stüdyondan merakla bekliyorum abicim. Nice buluşmalara diyorum :drinksb:

CYG Koleksiyonda güzel bir an
Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

mesaj için BuRaK-B teşekkür aldı- 2:
Emre E., G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE
 
İleti: 7365
Kayıt: 02 Nis 2009, 01:46
Konum: İstanbul
İsim: Burak BALIKÇI
Yaş: 33
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 35
1/64 Model sayısı: 25
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 6
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 14
Toplam Model Sayısı: 145
Rep Puani: 10045
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

Re: İYİ Kİ BU ŞEHİR VAR... CANIM İSTANBUL :))

İletiYazar: MAKOSHARK » 25 Nis 2010, 22:39

Bizim içinde kısa ama çok güzel geçen bir zamandı inşallah en kısa zamanda yine görüşürüz ve kavakta bi rakı-balık yapmadan göndermeyiz seni bu sefer canım kardeşim benim. :smile: :smile: :smile:

mesaj için MAKOSHARK arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE
 
İleti: 10848
Kayıt: 15 Haz 2008, 12:16
Konum: İSTANBUL
İsim: Deniz ÇAGLIYAN
Yaş: 47
1/18 Model Sayısı: 851
1/24 Model Sayısı: 4
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

Re: İYİ Kİ BU ŞEHİR VAR... CANIM İSTANBUL :))

İletiYazar: masato » 25 Nis 2010, 22:43

Emre abi Cyg koleksionda iyi kendini kaybetmemişsin :tey: Güzel bir amaç için güzel bir gezi olmuş... Güzel dostluklar yarımşar saatde olsa tazelenmiş oldu... Nice buluşmalara olsun inşallah... Yeni modelinde hayırlı olsun abi... En kısa zamanda paylaşımlarını bekliyorum... Şimdiden iyi günlerde seyireyle.... :tey:
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE
 
İleti: 7611
Kayıt: 13 May 2009, 13:22
Konum: Ankara-Bartın
İsim: M.Alper ESATOGLU
Yaş: 34
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

Sonraki

BULUŞMA FOTOĞRAFLARI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir