MERCEDES-BENZ 280SE bilobek (yeni detay fotoları eklendi)

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

MERCEDES-BENZ 280SE bilobek (yeni detay fotoları eklendi)

İletiYazar: bilobek » 14 Nis 2010, 20:35

Merhaba abilerim ve arkadaşlarım;

geçenlerde sahibindende buldum ve hemen aldım temsili foto vardı adamla anlaştık falan modeli getirmeden bir gün önce aradı beni modelin üstünde kendi yaptığım plaka var dedi bende ne dedim 34 MRT 34 diye plaka yaptım dedi bende tamam falan önemli değil dedim , aslında 280se ninde plakasına bayılıyorum yeni Aa üretimlerinin plakalıkları çok hoşuma gidiyor niye öyle bir plaka yapmış anlamadım neyse adamla buluştuk aldım baktım harbi çok kötü :lol: ama ben ayıp olmasın diye güzel falan dedim eve gittim bu ne yaa dedim direk ön plakalığı söktüm ve bir baktımki SL600 PLAKASI çıktı :devil: harbi moralim bozuldu bu ne ya dedim zaten vitrinde SL600 plakası vardı bende hay sökmez oyaldım dedim neyse tekrar koydum artık sonralarda güzel ve eski tip bi alman plakası yaparım...

şimdilik öylesine foto çektim hiçbiri hoşuma gitmedi akşamdı ve odamda sarı ışık vardı fotolar çok bulanık çıktı bende üç tane fotoyu koyim dedim..model Aa üretimi 280se 1969 model bana göre harika bir merso klasiği yanına bej rengini bile düşünüyorum çok sevdiğim kasalardan aslında bu coupe si üretilmeden önce 1967 de cabriolet'i üretilmiş Aa onuda yapsada coupe cabrio koysak neyse buyrun yakında güneşte güzel ve detay fotolarını eklicem cidden detayları çok güzel kalitede şimdilik bu resimleri ekliyeyim.. :search:

bugün fırsat bulup çektiğim 280se nin detay ve dış çekimleri buyrun resimler..

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

En son bilobek tarafından, 03 May 2010, 16:11 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 değişiklik yapıldı.
Resim

mesaj için bilobek arkadaşımıza teşekkür edenler:
ali çaglar
Kullanıcı avatarı
bilobek
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: bilal bektas
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1190
bilobek rep puani yokbilobek rep puani yokbilobek rep puani yokbilobek rep puani yokbilobek rep puani yok

Re: MERCEDES-BENZ 280SE bilobek

İletiYazar: andy1 » 14 Nis 2010, 22:42

Hayırlı uğurlu olsun,Güle Güle sağlıkla izle.
andy1
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Andy
Rep Puani: 525
andy1 rep puani yokandy1 rep puani yokandy1 rep puani yok

İletiYazar: Kenan Şavklı » 15 Nis 2010, 00:50

Bilal bu modeli kaparak çok iyi etmişsin. Umarım plaka unsuru göz önünde bulundurulur biçimde uygunca bir fiyata almışsındır çünkü dediğin gibi; model özellikle Mercedes klasiği olunca, Aa 'ın üzerine taktığı plaka çok orijinal oluyor. Bence yine normalde ne plaka varsa onu taratıp eskisi gibi uygula derim. Çıktığını duyunca sevinçten uçmuştum ama, kısmetse 1/43 olarak devam edeceğim bu klasiklere artık... Aa olarak 1/43'ü yok ama Aa'ın sağı solu belli olmuyor, umulmadık anda çıkartıverir. 1/43 oalrak E30 M3 sportevo'nun siyahı da çıktı ki kesinlikle alınası bir araç. İç mekan, motor, alt aksam gibi ince detayları da içeren detayları da, senin anlatımından bekleriz Bilal'cim. Plaka için canını sıkma fazla, telafi edilmeyecek birşey değil, ama edersen de iyi olur senin için. Paylaşımın için teşekürler...
Resim
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: masato » 15 Nis 2010, 08:39

YEni modelini iyi günlerde seyireyle Bilal... Güzel bir klasik... Esassen plaka düzgün çalışılsa o döneme ait bir plaka olacakmış tam olarak... Kötü çalışma biraz morat bozuyor tabii... En kısa zamanda güzel plakasına kavuşması ve ağız tadıyla seyireylemen dielği ile...:tey:
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: srht » 16 Nis 2010, 23:43

Bilal hayırlı olsun.Çok güzel bir model almışsın doğrusu.Güzel günlerde sergilemen dileğiyle.Detaylarıyla beni epey memnun eden bir modeldir.Umarım seni de aynı şekilde memnun eder.
Plaka olayı ise iyi olmamış ama çok ta önemli değil.Zira plakanın da orijinalinde;bagaj kaputundaki yazı karakteriyle aynı olan "280 SE" yazıyor.Olmadı taratırsın yine çıkarırsın o yazıdan.
Resim
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
Rep Puani: 5590
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

İletiYazar: static_x07 » 17 Nis 2010, 09:25

Hayırlı olsun Bilal. İleride benimde koleksiyonuma katmak istediğim modellerden bir tanesi. :) Umarım aldığına değmiştir . (Plaka sorunu yüzünden ) . İyi seyirler.
Resim
Kullanıcı avatarı
static_x07
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Ali NURDOGAN
1/18 Model Sayısı: 25
1/24 Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 8
Toplam Model Sayısı: 42
Rep Puani: 830
static_x07 rep puani yokstatic_x07 rep puani yokstatic_x07 rep puani yokstatic_x07 rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 17 Nis 2010, 15:25

Bilal kardeşim hayırlı olsun. Tek kelime ile muhteşem bir klasiğin modeline sahip olmuşsun. Harika bir duygu olsa gerek.
Bir gün iş çıkışı bu güzelliğin 1/1' ne denk gelmiştim ve kendisine hayran bırakan bu güzellikten gözlerimi alamamıştım. :pool:
Plakası da, kendi gibi özel... İyi günlerde sergilemeni dilerim... :nazar:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16731
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: bilobek » 22 Nis 2010, 21:31

andy1 yazdı:Hayırlı uğurlu olsun,Güle Güle sağlıkla izle.

çok teşekkür ederim..

gearbox yazdı:Bilal bu modeli kaparak çok iyi etmişsin. Umarım plaka unsuru göz önünde bulundurulur biçimde uygunca bir fiyata almışsındır çünkü dediğin gibi; model özellikle Mercedes klasiği olunca, Aa 'ın üzerine taktığı plaka çok orijinal oluyor. Bence yine normalde ne plaka varsa onu taratıp eskisi gibi uygula derim. Çıktığını duyunca sevinçten uçmuştum ama, kısmetse 1/43 olarak devam edeceğim bu klasiklere artık... Aa olarak 1/43'ü yok ama Aa'ın sağı solu belli olmuyor, umulmadık anda çıkartıverir. 1/43 oalrak E30 M3 sportevo'nun siyahı da çıktı ki kesinlikle alınası bir araç. İç mekan, motor, alt aksam gibi ince detayları da içeren detayları da, senin anlatımından bekleriz Bilal'cim. Plaka için canını sıkma fazla, telafi edilmeyecek birşey değil, ama edersen de iyi olur senin için. Paylaşımın için teşekürler...

kenan abim plakayı halledicezde kolay olmucak gibi valla sende tam zamanında bozdum temanı neyse 43 de güzel onlarda devam et bencede bende öylesine çekim yaptım esas detay ve anlatımlı çekimler gelicek abi yorumun için çok sağol abim..

masato yazdı:YEni modelini iyi günlerde seyireyle Bilal... Güzel bir klasik... Esassen plaka düzgün çalışılsa o döneme ait bir plaka olacakmış tam olarak... Kötü çalışma biraz morat bozuyor tabii... En kısa zamanda güzel plakasına kavuşması ve ağız tadıyla seyireylemen dielği ile...:tey:

teşekkürler alper abi yapıcaz bişeler artık..

srht yazdı:Bilal hayırlı olsun.Çok güzel bir model almışsın doğrusu.Güzel günlerde sergilemen dileğiyle.Detaylarıyla beni epey memnun eden bir modeldir.Umarım seni de aynı şekilde memnun eder.
Plaka olayı ise iyi olmamış ama çok ta önemli değil.Zira plakanın da orijinalinde;bagaj kaputundaki yazı karakteriyle aynı olan "280 SE" yazıyor.Olmadı taratırsın yine çıkarırsın o yazıdan.

öyle düşünüyorum zaten aynısını yada eski alman plakası artık seninde modelin hayırlı olsun aynısı var galiba çok teşekkürler...
Resim
Kullanıcı avatarı
bilobek
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

bilobek rep puani yokbilobek rep puani yokbilobek rep puani yokbilobek rep puani yokbilobek rep puani yok

İletiYazar: Onno » 22 Nis 2010, 21:49

Dediğim gibi mükemmel, hep siyahı mı beyazımı arasında kalıyorum =)
Onno
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Onur G.
Toplam Model Sayısı: 50
Rep Puani: 1840
Onno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yok

İletiYazar: srht » 23 Nis 2010, 02:04

Bence siyah.Beyazını bire bir inceledim.Tavan rengi gerçekten güzel ama içi cırtlak kırmızı;çok yavan duruyor.Ayrıca beyazla aramda sanki görünmez bir duvar vardı onu sevmemi,beğenmemi engelleyen.Bir şekilde siyahta bulduğum ağırlığı,asaleti bulamadım..
Halbuki birkaç ay önce beyaz için siyahımı satıyordum ama iyiki beyazı canlı incelemişim diyorum.Akabinde hemen ilanı kaldırdım zaten..:)
Resim

mesaj için srht arkadaşımıza teşekkür edenler:
Onno
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
Rep Puani: 5590
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

İletiYazar: Desolator » 23 Nis 2010, 08:50

Plakayı eliyle yazsa daha güzel olurmuş :lol: Modeli aldığın arkadaş kendini modelciyim diye tanıtmıyordur inşallah..

Hayırlı olsun Bilalcim.. Bu modelden bize harika resimler geleceğine eminim.. :foto: İyi günlerde sergile.. :drinksb:
Resim
Kullanıcı avatarı
Desolator
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Sinan Ates
1/18 Model Sayısı: 20
1/24 Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 22
Rep Puani: 630
Desolator rep puani yokDesolator rep puani yokDesolator rep puani yok

Re: MERCEDES-BENZ 280SE bilobek (yeni detay fotoları eklendi

İletiYazar: bilobek » 03 May 2010, 16:13

abilerim çok teşekkür ederim güzel yorumlarınız için sağolun... :smile:
Resim
Kullanıcı avatarı
bilobek
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

Re: MERCEDES-BENZ 280SE bilobek (yeni detay fotoları eklendi

İletiYazar: BuRaK-B » 03 May 2010, 20:28

Aman aman aman, ben bu konuyu nasıl da atlamışım :dash1:
Bilal yeni çekimlerin harika ötesi, modelin detaylarını çok iyi yansıtmışsın, ellerine sağlık... :+1:
Bu zevkli seçim olan modelini keyifle seyret... :nazar:
ResimResim
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 100
1/43 Model Sayısı: 10
1/64 Model sayısı: 10
1/87 Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 17
Toplam Model Sayısı: 140
Rep Puani: 9985
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

Sonraki

Yeni Alınan 1/18 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 16 misafir