Ticari Opel'ler..

Modellerinizin Toplu Halde Çekilmiş Fotoğraflarını Bu Başlık Altında Paylaşabilirsiniz...

Re: Ticari Opel'ler..

İletiYazar: gokhan derli » 10 Nis 2010, 17:33

yabarozz yazdı:Gökhan abi hayırlı olsun,Combo'dan bir zamanlar bende de vardı.Minichamps'in en iyi modellerinden birisi denilebilir hatta benim çok hoşuma gitmişti.Sanırım sendeki limitli versiyonu değil ? Birisinde caddy ile beraber duruyorlardı ondan sonra ben de aldım ama caddy o zamanlar bulamamıştım.Gerçi şimdi eskisi kadar nadir değil,hazır modelissimo'da da indirimdeyken bir çok kişi edinmiştir.Eğer yoksa mutlaka almalısın bence abi.

Norev bazı 43 modellerini çok detaylı üretiyor gerçekten hayran kalıyorum.Movano'da onlardan birisi.Güle güle sergile abi :drinksb:

Ozan'cım Caddy almak istiyorum aslında. Hem Vw olmasından, hem de ticari, ve her gün yollarda gördüğümüz bir model olmasından dolayı. Norev konusuna gelince Norev beni çok şaşırtıyor bugünlerde. Çok sevdiğim bir üretici olmasına rağmen, iç detaylara pek önem vermediğini biliyorum, ama aldığım birkaç modelde çok düzgün çalışmışlar. Bu aracın gaz pedalları bile var. Çok teşekkürler..
Resim
Kullanıcı avatarı
gokhan derli
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 1590
Rep Puani: 3930
gokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yok

İletiYazar: gokhan derli » 10 Nis 2010, 17:35

Emre ERBASAR yazdı:
srht yazdı:"Ticari bekleme yapma devam et.."
:D

Şaka bir yana ikisi de gayet güzel duruyor.Gece aklıma sattığım 1:43 J7 geldi..Sonrasında J7'lere girip baktım nette.Ne kadar çok model varmış J7'nin.Bir dünya dekalli modeli var.Sonra Opel'e,Citroën'e,Fiat'a baktım.3 markanın da uygun fiyatlarla yığınla 43 klasik ticari aracı var ve bir kıvılcıma sabep oldular.Bakalım Allah(c.c.) nasip eder de aklımdaki 18'leri tamamlayabilirsem 1:43 Klasik Ticari serisine de başlayasım var.Senin fotoları görünce yine aklıma geldi bunlar abi..:))

:arrow: Serhat, J7 vitrinde bıraktığın gibi duruyor. :lol: Ne zaman istersen gönderiyim, iki mıncıklayıp geri yolla... :lol:
İşin şakası bir yana, gece akıla gelen modeller pek hayra alamet değil. :angel: Bilmem anlatabildim mi... :grin: :grin: :grin:

:arrow: Gökhan, çok şık minnoşlar bunlar yine. Büyük araç herzaman ilgi çekmiştir biliyorsun.
Selamlarımla. :bow:

Emre'cim çok teşekkür ederim. Bu arada bir Transporter daha katıldı bugün ticarilere:) Nereden acaba?. :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
gokhan derli
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

gokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 10 Nis 2010, 17:39

gokhan derli yazdı:Emre'cim çok teşekkür ederim. Bu arada bir Transporter daha katıldı bugün ticarilere:) Nereden acaba?. :lol:

Hayırlı olsun diyelim o zaman, sağ salim ulaşmasına çok sevindim. :hai:

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
gokhan derli
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 134
Toplam Model Sayısı: 134
Rep Puani: 19150
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: gokhan derli » 12 Nis 2010, 09:00

Emre ERBASAR yazdı:
gokhan derli yazdı:Emre'cim çok teşekkür ederim. Bu arada bir Transporter daha katıldı bugün ticarilere:) Nereden acaba?. :lol:

Hayırlı olsun diyelim o zaman, sağ salim ulaşmasına çok sevindim. :hai:

Emre, çok teşekkür ederim. Düşündüğümden güzellermiş.
Resim
Kullanıcı avatarı
gokhan derli
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: gokhan derli » 12 Nis 2010, 09:03

Ali SAMANGÜL yazdı:Bana hitap ediyor bular Gökhan :lol: Köşe bucagı karıştır bak daha neler çıkacak paylaşmadıgın.Zevkli paylaşım oluyor doğrusu eline yüregine sağlık.

Ali, aslında bugün siteye girdiğimde, benim konuya en son yazan isim olarak gördüm ismini, hemen açayım bakayım diye heyecanlandım. Biliyorum ya senin ticarileri sevdiğini, bir de Diecastufuk aklıma geldi tabii:) Çok teşekkürler.
Resim
Kullanıcı avatarı
gokhan derli
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Ahmet » 12 Nis 2010, 10:18

Ticarilere oldum olası bir ilgim vardır :f: İkiside çok hoş modeller tüm ticarileri bir arada görmek isteriz abi iyi seyirler :drinksb:
Resim

mesaj için Ahmet arkadaşımıza teşekkür edenler:
gokhan derli
Kullanıcı avatarı
Ahmet
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ahmet SENSU
1/18 Model Sayısı: 28
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 30
1/72 Model Sayısı: 5
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 287
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 353
Rep Puani: 7528
Ahmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yok

İletiYazar: atesoglu » 12 Nis 2010, 20:04

Bu zamana kadar neden saklarsın ki?
İkiside birbirinden güzel modeller.İyi günlerde sergile :drinksb:
Resim

mesaj için atesoglu arkadaşımıza teşekkür edenler:
gokhan derli
Kullanıcı avatarı
atesoglu
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ates
1/18 Model Sayısı: 44
1/24 Model Sayısı: 10
1/32 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 10
1/87 Model Sayısı: 14
Toplam Model Sayısı: 82
Rep Puani: 3850
atesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yok

İletiYazar: gokhan derli » 13 Nis 2010, 09:18

Ahmet yazdı:Ticarilere oldum olası bir ilgim vardır :f: İkiside çok hoş modeller tüm ticarileri bir arada görmek isteriz abi iyi seyirler :drinksb:

Ahmet, çok teşekkürler.İnşallah diğerlerini paylaşacağım.
Resim
Kullanıcı avatarı
gokhan derli
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: gokhan derli » 13 Nis 2010, 09:19

atesoglu yazdı:Bu zamana kadar neden saklarsın ki?
İkiside birbirinden güzel modeller.İyi günlerde sergile :drinksb:

Abi aslında bu fotoğrafları pek beğenmemiştim. Daha güzellerini çekersem onları koyayım diye bekliyordum. Ama baktım, makinanın yapılacağı yok. Dedim bari bunları paylaşayım:) Teşekkürler.
Resim
Kullanıcı avatarı
gokhan derli
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Önceki

Üye Modelleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir