Mercedes-Benz S-Klasse 560 SEL(W126) Dealer Edition

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

Re: Mercedes-Benz S-Klasse 560 SEL(W126) Dealer Edition

İletiYazar: BuRaK-B » 10 Nis 2010, 01:04

Bence çok şık duruyor Serhat. Keyifle sergile, hem rengiyle hemde kasa yapısıyla güzel seçim yapmışsın.

mesaj için BuRaK-B arkadaşımıza teşekkür edenler:
srht
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 62
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 25
1/64 Model sayısı: 24
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 6
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 130
Rep Puani: 10025
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: srht » 10 Nis 2010, 01:06

Çok teşekkür ederim Burak.Beğenmene sevindim açıkçası ve yorumlarınız doğrultusunda güzel bir seçim yaptığımın da farkına varıyorum..:)
Resim
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
1/18 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 5595
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

İletiYazar: gokhan derli » 10 Nis 2010, 09:00

Serhat, çok güzel bir model. Bende internette ilk gördüğümde bu kadar beğenmemiştim, ama pek fotojenik olmadığını anlamaya başladım şimdi. Göründüğünden çok daha güzelmiş. Detaylar güzel, anlatımın çok açıklayıcı olmuş. :+1:
Bu arada Erol abinin dediklerine harfiyen katılıyorum. Norev benim sevdiğim markalardan biridir. Ve elimde şu an çok sayıda Norev var.Sadece bazılarında iç kısımda gösterge çıkartmaları yok. Kalıp, duruş konusunda oldukça başarılılar. Bir de Hongwell var. Mesela bu marka, çoğu ünlü markaya model üretiyor. Aynı modeli altına atıyorum 'Ahmet 'diyen daha pahalıya satıyor. Ama bizim ülkeimizde beğenilmiyor bu marka. Neyse ben konuyu dağıtmayayım. Serhat'çım sonuç olarak çok güzel bir model, hayırlı olsun.
Resim

mesaj için gokhan derli arkadaşımıza teşekkür edenler:
srht
Kullanıcı avatarı
gokhan derli
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan
Toplam Model Sayısı: 1590
Rep Puani: 3930
gokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yok

İletiYazar: yasar » 10 Nis 2010, 10:14

ben bu güzel ve önemli modeli nasıl görmemişim forumda hayret.
serhat bu model bence önemli bir model.450 den sonra mercedes toplayanlardaki önemli bir açığı dolduran ve parasının karşılığını veren iyi bir model.
kutlarım.erol bey bazı şeyleri ne de güzel yazmış.çıkar uğruna tapılan markalar ve yine çıkar uğruna lanetlenen markalar.yazık yani ileve edilecek yok.
tekrar iyi günlerde seninle olsun model.
Resim

mesaj için yasar arkadaşımıza teşekkür edenler:
srht
Kullanıcı avatarı
yasar
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Halil Yasar Sahinci
1/18 Model Sayısı: 16
1/43 Model Sayısı: 348
Toplam Model Sayısı: 364
Rep Puani: 2770
yasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yok

İletiYazar: masato » 10 Nis 2010, 10:34

Güzel bir kasa, güzel bir merco... Güzel detaylar... Benimde sevdiğim kasalardan kendisi... Çokda güzel modellenmiş bence... İyi günlerde seyireyle yeni modelini Serhat...
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan

mesaj için masato arkadaşımıza teşekkür edenler:
srht
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: srht » 10 Nis 2010, 13:36

Gökhan abi çok teşekkür ederim.Gerçekten göründüğü gibi değil araç.Bir de nette ilk gördüğümüz fotolarında arka stop ve ön far kenarlarında nikelaj vardı acayip derecede hoşlanmamaıştım ama modeli elime aldım ve onları göremedim..Şu anda en çok lastik yanakları ile jantına da keşke braz daha iyi olsalarmış diyorum.Onun haricinde model (bence)kesinlikle parasını hak eden bir model.Bilhassa ilk sayfada da yazdığım "artı"lar bu aracı benim daha çok sevmemi sağladı.

Yaşar abi sana da teşekkür ederim.Doğru bir karar verdiğimin farkındayım.Açıkçası bu aracı almakla beraber bundan sonra diğer markalara da bakılması gerektiğini anladım.Sonuçta sayısal olarak eşit olmasak ta hepimizin de bir "koleksiyonu" var..:)

Alper abi sana da teşekkür ederim.
:)
Resim
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

İletiYazar: andy1 » 10 Nis 2010, 13:54

Serhat kardeşim,

Norev'in modeli Mercedes'in resmi sitesindede konusu mevcut zaten,yanılmıyorsam 1400 adet olarak üretilmiştir !

Bir haylide NOREV'e bu modeli için övgüler çok fazla !

Mercedes bu model için birde lakap eklemiş ''PORCHE KATİLİ'' neden eklenmiş orasını araştırmak lazım :)

Resim
Resimler Mercedes Benz resmi sitesinden alıntıdır !
Resim
Norev'in modeli resimler Mercedes Benz resmi sitesine aittir !

Serhat kardeşim,modelini Gül Güle sağlıkla izle,gerçekten müthiş seçim ve bu rengi bulduğun içinde şanslısın !

Saygılar
andy1
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Andy
Rep Puani: 525
andy1 rep puani yokandy1 rep puani yokandy1 rep puani yok

İletiYazar: srht » 10 Nis 2010, 14:10

Verdiğin bilgiler için teşekkür ederim Erol abi.Renk konusunda şanslı,ballı;artık neyse o,olduğumu düşünüyorum.Çünkü aracın rengi gerçekten çok güzel.

Porsche Katili denmesinin sebebi ise motorunda ötürü olabilir..Zira üzerinde koca 5.5 litre 300 Hp'lik V8 motor var(mış)..:)
Resim
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Önceki

Yeni Alınan 1/18 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 16 misafir