UT Models Bmw 328i-Green

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

UT Models Bmw 328i-Green

İletiYazar: ogzhndncl » 01 Nis 2010, 17:48

Herkese merhaba.Yeni bir modelle sizlerleyim yine.2 ay içinde aldığım 3. model oldu bu ve sanırım biraz hızlı gidiyorum.Muhtemelen bundan sonra Türkiye'ye dönene kadar hatta döndükten sonra da bir süre model alamıycam.Aklımda Bmw M5 siyah var ilk olarak.O'nu da alırsam bu yaz seneyi kapatırım sanırım 4 modelle.Az da sayılmaz aslında :) Modeli E-bay'dan aldım ve yanında 1:36 Corgi 5400 limitli üretimden 3025. model olan The Mini One Superchips modeli de aldım aynı satıcadan.Mini ölçek olarak küçük ama ilk limitli modelim oldu bu arada :lol: İki modeli yaklaşık olarak 35 paund gibi bir fiyata aldım kargo dahil.Sanırım ucuza aldım.Türkiye'deki fiyatlarını bilmiyorum Ut modellerinin.Kargo gayet hızlı geldi.Pazartesi günü kargoladı satıcı ve bugün elime ulaştı.İngiltere'den geldi modeller.Modelin rengi hakkında aslında koleksiyonumda renk olarak uyaşan bir model yok.Ancak fiyatı cezbetti ve Bmw Bmw'dir deyip aldım :) Detay olarak sanırım başka seçenek olmadığında tatmin edici denilebilir.Eksikleri var tabiki.Halı kaplaması olmaması,ön ızgaranın çok detaylı olmaması,süspansiyonu olmaması,ön kapılarda ve kaputta it dirseği kullanılması(ilginçtir arka kapılarda it dirseği yok).Artı olarak tekerlerin açılarının gayet iyi olması(Kyosho'yla karşılaştırınca),ön farların tatmin edici oluşu,jantları,gösterge detayları sayılabilir.Her zamanki gibi Finlandiya'dan fotoğraflar olmadan olmaz :dance2: Çok fazla yazdım yine fotoğraflara geçelim.Bu arada 1:18 model sayım 9 oldu.

Bu içkiyi bilen varmı içinizde bilmiyorum ama burda aldığım Alkollü ve Alkolsüz İçkilerin Kullanımı ve Servisi dersinde çok az tatma imkanım oldu.Alkol derecesi nedeniyle Türkiye'de satılmıyor bildiğim kadarıyla.%60 alkol derecesi ve çok sert bir içki.
Resim

Bu fotoğraflar da 2 hafta önce katıldığım mutfak fuarından.
ResimResimResimResimResim

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

ResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResim
En son ogzhndncl tarafından, 01 Nis 2010, 18:02 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 değişiklik yapıldı.
Resim
Kullanıcı avatarı
ogzhndncl
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Oguzhan Dincel
1/18 Model Sayısı: 9
1/24 Model Sayısı: 4
1/32 Model Sayısı: 25
1/43 Model Sayısı: 10
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 2
Toplam Model Sayısı: 52
Rep Puani: 180
ogzhndncl rep puani yok

Re: UT Models Bmw 328i-Green

İletiYazar: ogzhndncl » 01 Nis 2010, 17:55

E91'le fotoğrafları
ResimResimResimResimResimResimResimResim

Corgi The Mini One'dan fotoğraflar.Ahmet'e saygılarımı iletiyorum :yuppi:
ResimResimResimResimResimResimResimResim

Finlandiya'dan Bmw aile fotoğrafları.
ResimResimResimResim
Resim
Kullanıcı avatarı
ogzhndncl
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

ogzhndncl rep puani yok

İletiYazar: srht » 01 Nis 2010, 18:33

Oğuzhan hayırlı olsun.Güzel bir model almışsın.UT olması dolayısıyla şu anda bunların(sanırım) taliplileri çok;o yüzden fiyatı bana uygun gibi geldi.Rengi de hoş doğrusu.Güzel günlerde sergilemen dileğiyle.
+1
Resim

mesaj için srht arkadaşımıza teşekkür edenler:
ogzhndncl
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 5590
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

İletiYazar: ogzhndncl » 01 Nis 2010, 18:43

srht yazdı:Oğuzhan hayırlı olsun.Güzel bir model almışsın.UT olması dolayısıyla şu anda bunların(sanırım) taliplileri çok;o yüzden fiyatı bana uygun gibi geldi.Rengi de hoş doğrusu.Güzel günlerde sergilemen dileğiyle.
+1

Teşekkürler Serhat.Çok fazla bilgim yok UT models hakkında ama bulması biraz zor gibi.En azından Kyosho,Aa kadar kolay değil.
Resim
Kullanıcı avatarı
ogzhndncl
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

ogzhndncl rep puani yok

İletiYazar: ogzhndncl » 01 Nis 2010, 19:35

Ali SAMANGÜL yazdı:Oguzhan;
Hayırlı olsun yeni mo9delin.İyi günlerde seyirle kardeşim.

Teşekkürler Ali abi. :handshake:
Resim
Kullanıcı avatarı
ogzhndncl
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

ogzhndncl rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 01 Nis 2010, 20:05

Model ve rengi çok güzel Oğuzhan, hayırlı olsun. Zevkli bir seçim yapmışsın gerçekten. UT'nin böylesine değişik renklerde üretim yapması çok şaşırtıcı. Kırmızısını da çok seviyorum. Keyifle seyret.
Fuar da güzelmiş hani :lol:
ResimResim

mesaj için BuRaK-B arkadaşımıza teşekkür edenler:
ogzhndncl
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 100
1/64 Model sayısı: 10
1/87 Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 17
Toplam Model Sayısı: 140
Rep Puani: 9985
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: ogzhndncl » 01 Nis 2010, 20:14

BuRaK-B yazdı:Model ve rengi çok güzel Oğuzhan, hayırlı olsun. Zevkli bir seçim yapmışsın gerçekten. UT'nin böylesine değişik renklerde üretim yapması çok şaşırtıcı. Kırmızısını da çok seviyorum. Keyifle seyret.
Fuar da güzelmiş hani :lol:

Teşekkürler Burak abi.Rengi benimde hoşuma gitti.Fuar hakkındaki yorumun içinde ayrıca teşekkürler :)
Resim
Kullanıcı avatarı
ogzhndncl
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

ogzhndncl rep puani yok

İletiYazar: Ahmet » 01 Nis 2010, 20:29

Kardeşim hayırlı olsunlar :tey: Bmw çok şık ama benim gözüm Mini de kaldı gereçkten çok tatlı görünüyor :inlove: Eee buradan da şu sonuç çıkar benim Minilere yenisini eklemek lazım... :yuppi: Tekrar iyi seyirler dilerim... :nazar:
Resim

mesaj için Ahmet arkadaşımıza teşekkür edenler:
ogzhndncl
Kullanıcı avatarı
Ahmet
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ahmet SENSU
1/18 Model Sayısı: 28
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 30
1/72 Model Sayısı: 5
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 287
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 353
Rep Puani: 7528
Ahmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yok

İletiYazar: ogzhndncl » 01 Nis 2010, 21:15

Ahmet yazdı:Kardeşim hayırlı olsunlar :tey: Bmw çok şık ama benim gözüm Mini de kaldı gereçkten çok tatlı görünüyor :inlove: Eee buradan da şu sonuç çıkar benim Minilere yenisini eklemek lazım... :yuppi: Tekrar iyi seyirler dilerim... :nazar:

Teşekkürler Ahmet.Mesajım yerine ulaşmış :yuppi: Adı Mini'de olsa O'da bir Bmw sonuçta. :lol: 1:18 olarak Mini Cooper aklımda ama ne zaman kısmet olur bilmiyorum.Sanada yeni modelin hayırlı olsun diyorum şimdiden :grin:
Resim
Kullanıcı avatarı
ogzhndncl
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

ogzhndncl rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 02 Nis 2010, 08:26

Oğuzhan, yeni modelin hayırlı olsun. Modelin fotoğrafları yanında, Mutfak fuarından eklemiş olduğun fotoğraflar da bayağı ilgimi çekti açıkcası.
Sevgi ve selamlarımla, ellerine sağlık demek istiyorum... :nazar:

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
ogzhndncl
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 134
Toplam Model Sayısı: 134
Rep Puani: 19150
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: masato » 02 Nis 2010, 10:20

Modeller çok şık gerçekten iyi günlerde seyireyle... En sonunda alkol oranını %60a düşürmeleri içilebilir kıvama gelemsine sebebiyet vermiş sanırm... Benim bildiğim kadarıyla daha önce 89 90 larda bir alkol oranı vardı ve satışı yasaktı... Şimdi sertbest olmuştur sanırm bu oranla... Bilinçli tüketmek lazım... Kararında içince güzel... En güzeli yeşil efe... :tey: :tey: :tey:
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan

mesaj için masato arkadaşımıza teşekkür edenler:
ogzhndncl
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: Eran » 02 Nis 2010, 11:13

Oguzhan hayırlı olsun güzel bi model edinmişsin, rengi de çok tatlı duruyo fotolarda iyi günlerde sergile, favorim beyazı tabiki her zaman .. :smile:
Resim

mesaj için Eran arkadaşımıza teşekkür edenler:
ogzhndncl
Kullanıcı avatarı
Eran
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Erhan
1/18 Model Sayısı: 13
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1635
Eran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yok

İletiYazar: ogzhndncl » 02 Nis 2010, 12:04

Emre ERBASAR yazdı:Oğuzhan, yeni modelin hayırlı olsun. Modelin fotoğrafları yanında, Mutfak fuarından eklemiş olduğun fotoğraflar da bayağı ilgimi çekti açıkcası.
Sevgi ve selamlarımla, ellerine sağlık demek istiyorum... :nazar:

Teşekkürler Emre abi.Keşke daha fazla fotoğraf çekseydim.İlginç bir fuardı,arkadaşlarla tanıtım ürünlerinden yedik sürekli :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
ogzhndncl
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ