1968 FORD MUSTANG GT/CALIFORNIA SPECIAL - Çok Özel

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

Re: 1968 FORD MUSTANG GT/CALIFORNIA SPECIAL - Çok Özel

İletiYazar: BuRaK-B » 31 Mar 2010, 20:29

REVOLUTION yazdı:Bu paylaşımını kaçırdığımı sanmadın değilmi ?
Bence MÜKEMMEL bir araba Greenlight Collectibles firması gayet kaliteli yapmış. Özellikle arka farlarına ve jantlarına bayıldım.
Ayrıca görüldüğü üzere içi kaliteside AA'yı aratmıyor. Bu modelin beyaz rengi en güzeli zaten seninde yazdığın gibi az bulunur olmasından çok 1500 limitli olması zaten değerine değer katıyor. Bu arabayı ne kadar çok istediğinşi ve ne kadar çok aradığımızı bildiğimden; kavuşmana çok sevindim Burak'çığım.
Birde 1500 den 246. olmasıda ayrı bir bonus olmış :happy:
İyi günlerde kardeşiyle birlikte sergilemen dileğimle.
:+1: :+1: :+1: :+1: :+1:
Abi dediğin gibi gerçekten ayrıcalığını hissettiriyor diğer araçların arasında. Herşeyiyle çok beğendim bende ancak torpidosu hoşuma gitmedi açıkçası; ön cam ile kademeli duruyor. Diğer kırmızı ve mavi olan GT/CS'lere göre onlaran içi sonradan üretim olduğundan daha farklı ve kaliteli yapılmış vede orta konsol vites konsoluna kadar indirilmiş. Onun haricinde güncel versiyon ile ikili olmaları adına harika oldu bu model. Tabi senin yardımınla :handshake: :drinksb:
ResimResim
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 100
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 10
1/64 Model sayısı: 10
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 3
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 17
Toplam Model Sayısı: 140
Rep Puani: 9985
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

Re: 1968 FORD MUSTANG GT/CALIFORNIA SPECIAL - Çok Özel

İletiYazar: REVOLUTION » 01 Nis 2010, 03:13

BuRaK-B yazdı:
REVOLUTION yazdı:Bu paylaşımını kaçırdığımı sanmadın değilmi ?
Bence MÜKEMMEL bir araba Greenlight Collectibles firması gayet kaliteli yapmış. Özellikle arka farlarına ve jantlarına bayıldım.
Ayrıca görüldüğü üzere içi kaliteside AA'yı aratmıyor. Bu modelin beyaz rengi en güzeli zaten seninde yazdığın gibi az bulunur olmasından çok 1500 limitli olması zaten değerine değer katıyor. Bu arabayı ne kadar çok istediğinşi ve ne kadar çok aradığımızı bildiğimden; kavuşmana çok sevindim Burak'çığım.
Birde 1500 den 246. olmasıda ayrı bir bonus olmış :happy:
İyi günlerde kardeşiyle birlikte sergilemen dileğimle.
:+1: :+1: :+1: :+1: :+1:
Abi dediğin gibi gerçekten ayrıcalığını hissettiriyor diğer araçların arasında. Herşeyiyle çok beğendim bende ancak torpidosu hoşuma gitmedi açıkçası; ön cam ile kademeli duruyor. Diğer kırmızı ve mavi olan GT/CS'lere göre onlaran içi sonradan üretim olduğundan daha farklı ve kaliteli yapılmış vede orta konsol vites konsoluna kadar indirilmiş. Onun haricinde güncel versiyon ile ikili olmaları adına harika oldu bu model. Tabi senin yardımınla :handshake: :drinksb:

Rica ederim Burak'cığım ne yaptımki taş mı taşıdım sadece sipariş verdik; daima zevkle yardım ederim :handshake:
Resim

mesaj için REVOLUTION arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 12
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5230
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

Önceki

Yeni Alınan 1/18 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Google [Bot] ve 10 misafir