Vespa PX200

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

Vespa PX200

İletiYazar: srht » 26 Mar 2010, 05:34

Kenan abi'nin Vespa TAP konusunda bahsettiğim Vespa'nın fotolarını bu gece çekebildim.Pro makine ile çektim.Güzel oldu gibi..:) :ucak:

Model New-Ray marka.1:12 ölçek.Ben 18 sanarak aldım ama Mercedes'lerin yanına bir koydum;sırıttı kaldı resmen.Ama yine de dursun dedim.Hayırlısıyla bununla beraber büyük Vespa'lara da başladım 32'lerle beraber.Hedefim 18 ölçek olarak klasik Vespa'ların tamamnını da koleksiyonuma eklemek.

Bu arada aynalar yamuk duruyor;farkındayım.Söksem mi;sökmesem mi onları karar veremedim açıkçası..Bıraktım öylece.

Fazla yazıp ta sizi de sıkmayayım.Buyrun bizim 200'lük Gümüş Grisi Eşek Arısı..! :moto2:

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Resim
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 5590
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

Re: Vespa PX200

İletiYazar: masato » 26 Mar 2010, 09:42

Vespa motorsikletde bir tutkudur sanırm... Çok güzel bir model ... İyi günlerde seyireyle yeni modelini...
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan

mesaj için masato arkadaşımıza teşekkür edenler:
srht
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: gokhan derli » 26 Mar 2010, 10:17

Serhat, hayırlı olsun. Benim de çok sevdiğim, ve temasını yapmak istediğim marka. İnşallah hepsini tamamlarsın. Bu arada aklıma hemen, başlığı görünce Kenan (Gearbox) geldi:)
Resim

mesaj için gokhan derli teşekkür aldı- 2:
Kenan Şavklı, srht
Kullanıcı avatarı
gokhan derli
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan
Toplam Model Sayısı: 1590
Rep Puani: 3930
gokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yok

İletiYazar: mustafacelebi » 26 Mar 2010, 10:40

Vespa deyince Aklıma direk olarak Kenan geliyor.

Çok şık fotoğraflar olmuş.Aynalara dokunma bence.Devamını dilerim..
Resim

mesaj için mustafacelebi teşekkür aldı- 2:
Kenan Şavklı, srht
mustafacelebi
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mustafa Çelebi
1/18 Model Sayısı: 20
1/43 Model Sayısı: 33
Toplam Model Sayısı: 53
Rep Puani: 1901
mustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 26 Mar 2010, 13:16

Kenan'la özdeşleşmiş bir model.
İyi günlerde sergilemeni dilerim Serhat. :bravo:

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
srht
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 118
Toplam Model Sayısı: 118
Rep Puani: 19150
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: srht » 26 Mar 2010, 18:32

Teşekkür ederim Alper abi.

Gökhan abi şayet bulduğun anda başla derim bunlara.Hem bütçeyi sarsmıyorlarhem de çok şirin duruyorlar..:)

Emre abi&Mustafa abi..Konuyu açarken Kenan abyi yad edeceğimizden emindim ve öyle de oldu..:)Beğenmenize sevindim.
Aynalar duruyor ama;öyle de kaldır.Doğrulmuyor da..
Resim

mesaj için srht teşekkür aldı- 2:
gokhan derli, Kenan Şavklı
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 26 Mar 2010, 21:14

Uzun zamandır Motor, Motorsiklet, Scooter vs. paylaşımları yoktu. Çok güzel bir model gerçekten. Ölçek nedenyle epey detaylı yapılmış, çok beğendim. Keyifle seyret Serhat, umarım devamı gelir.
ResimResim

mesaj için BuRaK-B arkadaşımıza teşekkür edenler:
srht
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 100
1/43 Model Sayısı: 10
1/64 Model sayısı: 10
1/87 Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 17
Toplam Model Sayısı: 140
Rep Puani: 9985
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: Kenan Şavklı » 26 Mar 2010, 22:56

Serhat eline sağlık fotolar için; o kadar güzel açılardan çekmişsin ki, modelin tüm şirinliği apaçık meydana çıkmış. 1/12 olması bir handikap değil bence dursun; hatta bulursan aynı boylarda farklı şirinlikleri de ekle derim. 1/18'den gitsen bile, motosikletler 1/12 olarak da hoş duruyor kanısındayım. Bende de siyah ET4 tipi bir adet 1/12 Vespa var; Aa yapımı. Daha önce de paylaşmıştım ama, şu an o konuya tekrar baktığımda, fotoların ne kadar berbat olduğunu görüyorum; makine almaarefesinde olduğum için özellikle O'nu yeniden paylaşma niyetindeyim, çünkü yeni renklerini de düşünüyorum. 1/18 olarak da bir kaç model var, onları da kısa sürede paylaşmak niyetindeyim Serhat. Uzun yazdım ama, konu vespa olunca malum :moto2:

Bu arada ne kadar da çok kişi beni anmış! :blush: Hem çok mahcup oldum hem de gurur duydum; eksik olmayın çok teşekkür ederim. Paylaşımın için teşekkürler Serhat, iyi günlerde sergile...
Resim

mesaj için Kenan Şavklı teşekkür aldı- 3:
Emre E., gokhan derli, srht
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: srht » 27 Mar 2010, 03:18

Ali abi teşekkür ederim.

Burak kısmetse;bulduğum sürece devamı gelecek..Ama sanırım piyasada 1:18 Klasik Vespa sıkıntısı çekiliyor gibi..:))

Kenan abi senin de beğenmene sevindim.Uzun filan oldu demişsin ama istersen ferman yaz abi.Okuması zevkli oluyor senin mesajları.Dediğin gibi kaliteli bir makine ile amatör makine arasında gerçekten fark var.Bunu kullandıktan sonra çok daha iyi anladım.Şayet imkanlar elverirse ben de düşünüyorum pro bir makine.İnşallah alırsın ve ET4'le beraber diğer Vespa'ları da tekrar gösterirsin bizlere.Bu arada sevenin var abi sonuçta bu forumda..:))
Resim
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Ahmet » 27 Mar 2010, 11:04

Serhat abi hayırlı olsun Vespa gibi bir ikonun modelide apayrı bir güzellik doğrusu :nazar: Diğer modellerinde tez zamanda kardeşlerine kavuşması dileklerimle... :celeb:
Resim
Kullanıcı avatarı
Ahmet
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ahmet SENSU
1/18 Model Sayısı: 28
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 30
1/72 Model Sayısı: 5
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 287
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 353
Rep Puani: 7528
Ahmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yok

İletiYazar: srht » 27 Mar 2010, 16:24

Çok teşekkür ederim Ahmet.Bakalım;arıyorum nette filan.Denk gelirse hemen atlayacağım üstüne..:D
Resim
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Yeni Alınan / Diğer Ölçekler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir