ANKARA BULUŞTU... 2. BULUŞMA FOTOĞRAFLARI...

Yetkili: G.HEPARSLAN

Re: ANKARA BULUŞTU... 2. BULUŞMA FOTOĞRAFLARI...

İletiYazar: brsgzl » 15 Mar 2010, 18:34

Gökhan Abi teşekkür ediyorum sana çok zahmet oldu. Ellerine sağlık; o kadar fotoğraf ile üşenmeden tek tek ilgilenmen çok anlamlı emin ol. Kulakların çınladı tabiki. Bu 600 km yol yapan :yol: Corvette değil mi diye açıldı muhabbet. Daha sonra Alper'in ona nasıl özenle iç döşeme yaptığı üzerine yoğunlaştı...Ben zaten neredeyse bütün dikkatimi ona verdim desem yeridir.
Fotoğraflar ile ilgilendiğin için tekrardan teşekkür ediyor bir sonraki buluşmamızda görüşebilmek dileklerimle diyorum.
Sevgiler, saygılar...
Resim

mesaj için brsgzl arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
brsgzl
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Baris GUZEL
1/18 Model Sayısı: 3
1/24 Model Sayısı: 2
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 8
Rep Puani: 475
brsgzl rep puani yokbrsgzl rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 15 Mar 2010, 18:41

brsgzl yazdı:Gökhan Abi teşekkür ediyorum sana çok zahmet oldu. Ellerine sağlık; o kadar fotoğraf ile üşenmeden tek tek ilgilenmen çok anlamlı emin ol. Kulakların çınladı tabiki. Bu 600 km yol yapan :yol: Corvette değil mi diye açıldı muhabbet. Daha sonra Alper'in ona nasıl özenle iç döşeme yaptığı üzerine yoğunlaştı...Ben zaten neredeyse bütün dikkatimi ona verdim desem yeridir.
Fotoğraflar ile ilgilendiğin için tekrardan teşekkür ediyor bir sonraki buluşmamızda görüşebilmek dileklerimle diyorum.
Sevgiler, saygılar...

Sizin harcadığınız emekler ve güzel yüreklerinizin yanında lafı olur mu hiç Barış' ım?..
Keyif alarak ve ilgi duyarak düzenledim hepsini... :keyif:
Tıpkı sizin aldığınız keyif ve ilgi ile yüklediğiniz fotoğraflar gibi... :nod:
Böylesine farklı bir hobiye vaktinizi ayırmanıza ve hobi severlere verdiğiniz değere ben teşekkür ederim kardeşim...

:sapka:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16736
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: Akın AYDIN » 15 Mar 2010, 19:01

Abilerim çok güzel kareler var yine ellerinize sağlık. Nazar çıkmış biraz ama olsun.
Resim

mesaj için Akın AYDIN arkadaşımıza teşekkür edenler:
masato
Kullanıcı avatarı
Akın AYDIN
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: AKIN
1/18 Model Sayısı: 2
1/24 Model Sayısı: 7
1/32 Model Sayısı: 5
1/72 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 17
Rep Puani: 1005
Akın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yok

İletiYazar: masato » 15 Mar 2010, 19:13

Bu corvette ile mustang e bakınca acaba benim modellermi dedim kendi kendime... Barış, Emre abi ile çok farklı yakalamışsınız ve bence çok değişik çıkmış modeller...
Güzel yorumların ve beğenilerin için sonsuz teşekkürler... Elimden geldiğince becerebildiğim kadar birşeyler yapmaya çalışıyorum modellerime... Bunları yapmak bana ayrı bir haz veriyor açıkcası ve çokda hoşuma gidiyor... O yüzde welly i tercih ediyorum... Detaylar az olunca detaylandırmak başka oluyor...
Model araba : 50 TL
Halı Kaplama:~10TL
Tüm işlemler bittikten sonra modeli seyireylemek paha biçilemez...
Barış sana sözüm olsun ilk corvettini eğerki halı kaplamasız olarak alırsan halı kaplamaları benden olsun... Büyük bir zevk ile yapacağımdan kuşkun olmasın... Tekrar değerli yorumların için teşekkürler...

Gökhan abi bazı modeller vardır koleksiyonlarda paha biçilemez... Bazı modeller vardır vazgeçilemez.... Bazı modeller vardır dostları hatırlatır... bu Antalya'dan gelen karaoğlan benim için öyle bir model... Pahada değil ama maneviyatta değeri bambaşka... Ankara'dan onlarca km uzakta akıllara gelmek, hatırlanmak ve senin için birşeyler yapılması insanı nasıl mutlu ediyor, nasıl gururu okşanıyor anlatamam... Tekrar bu modeli koleksiyonuma kazandırdığınız için ve güzel dostluğumuz için teşekkürler....

Emre abi senide unutmadım... Sana ayrıca çok teşekkür ederim ne de olsa modele kavuşmama sen vesile oldun... Bu arada plakalar için seni bekliyorum hala... :tey:
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan

mesaj için masato teşekkür aldı- 2:
Emre E., G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 2
1/64 Model sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 15 Mar 2010, 19:52

masato yazdı:Bu corvette ile mustang e bakınca acaba benim modellermi dedim kendi kendime... Barış, Emre abi ile çok farklı yakalamışsınız ve bence çok değişik çıkmış modeller...
Güzel yorumların ve beğenilerin için sonsuz teşekkürler... Elimden geldiğince becerebildiğim kadar birşeyler yapmaya çalışıyorum modellerime... Bunları yapmak bana ayrı bir haz veriyor açıkcası ve çokda hoşuma gidiyor... O yüzde welly i tercih ediyorum... Detaylar az olunca detaylandırmak başka oluyor...
Model araba : 50 TL
Halı Kaplama:~10TL
Tüm işlemler bittikten sonra modeli seyireylemek paha biçilemez...
Barış sana sözüm olsun ilk corvettini eğerki halı kaplamasız olarak alırsan halı kaplamaları benden olsun... Büyük bir zevk ile yapacağımdan kuşkun olmasın... Tekrar değerli yorumların için teşekkürler...

Gökhan abi bazı modeller vardır koleksiyonlarda paha biçilemez... Bazı modeller vardır vazgeçilemez.... Bazı modeller vardır dostları hatırlatır... bu Antalya'dan gelen karaoğlan benim için öyle bir model... Pahada değil ama maneviyatta değeri bambaşka... Ankara'dan onlarca km uzakta akıllara gelmek, hatırlanmak ve senin için birşeyler yapılması insanı nasıl mutlu ediyor, nasıl gururu okşanıyor anlatamam... Tekrar bu modeli koleksiyonuma kazandırdığınız için ve güzel dostluğumuz için teşekkürler....

Emre abi senide unutmadım... Sana ayrıca çok teşekkür ederim ne de olsa modele kavuşmama sen vesile oldun... Bu arada plakalar için seni bekliyorum hala... :tey:

Teşekkürler Alper kardeşim... :smile:
Amaç budur zaten;
hobiyi anlar-anlatırken, değer vererek ve paylaşımında bulunduğumuz, ayrıca önemini hissettirdiğimiz paylaşımlar... :y:
WELLY' de olsa; modellere verilen önem ve alınış hikayeleri ile kattığımız özellikler farklı olunca, LIMITED EDITION 1 of 1 oluyor bana göre...
4 kişinin buluşmasından bu özetler çıkıyorsa 1/1' de ne özetler çıkar acaba ve tadından yenmez tahminimce!..

:hearth: :f: :hearth:

mesaj için G.HEPARSLAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
masato
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16736
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: ogzhndncl » 15 Mar 2010, 19:58

Admin yazdı:
ogzhndncl yazdı:Fotoğraftaki kuşların bakışları çok şaşkın olmuş :) Acaba ne düşündüler merak ettim.Bu fotoğrafa Gökhan abinin el atması lazım bence. :wait: :lol:

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Bu arada o kadar jeep var ama Bmw yok içlerinde.Yazın buluşma olursa X5 imi getiririm :=) Fotoğraflar için teşekkürler.İyi forumlar.

Bu kuşları konuşturmak gerektiğini harika yakalamışsın Oğuzhan... :y: :lol:
Sırada bekleyen işler arasında ve önce DIECASTR COMICS II ve elbette İstanbul var...
Sonra Ankara' ya da sıra gelecek ve elbette bu kuşlar konuşacak artık... :lol:

:+1: :drinksb:

O zaman beklemedeyiz Gökhan abi :) Özellikle kuşların konuşmalarını büyük bir heyecanla bekliyorum :f1:
Resim
Kullanıcı avatarı
ogzhndncl
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Oguzhan Dincel
1/18 Model Sayısı: 9
1/24 Model Sayısı: 4
1/32 Model Sayısı: 25
1/43 Model Sayısı: 10
1/72 Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 2
Toplam Model Sayısı: 52
Rep Puani: 180
ogzhndncl rep puani yok

İletiYazar: Onno » 15 Mar 2010, 22:42

ooy sımsıcak görüntüler.. Ayagınıza sağlık. Herşeye rağmen her zaman güzel :good2: :nazar:

mesaj için Onno teşekkür aldı- 3:
Emre E., masato, sui_cast
Onno
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Onur G.
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 50
Rep Puani: 1840
Onno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yok

İletiYazar: chrono » 15 Mar 2010, 22:48

alper ellerine sağlık mustang'e resmen can vermişsin...bende hw61 boss 302 var.samimiyetle söylüyorum iç mekanda ondan bile daha can alıcı işler yapmışsın.tebrik ederim.
(corvette'i de unutmayalım abi aynı düşünceler onun için de geçerli...)

mesaj için chrono teşekkür aldı- 2:
masato, sui_cast
Kullanıcı avatarı
chrono
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Güney
1/18 Model Sayısı: 80
1/43 Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 16
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 3740
chrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yok

İletiYazar: gokhan derli » 16 Mar 2010, 10:05

Esas muhabbet kuşları bunlar olsa gerek:P Ne güzel muhabbetin tatlılığına dayanamamışlar. Şaka, maka ellerinize sağlık. Belki sıradan bir laf olacak ama. keşke bende orada olsaydım..
Resim

mesaj için gokhan derli teşekkür aldı- 2:
Emre E., sui_cast
Kullanıcı avatarı
gokhan derli
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan
1/43 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 1590
Rep Puani: 3930
gokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yok

İletiYazar: masato » 16 Mar 2010, 11:21

chrono yazdı:alper ellerine sağlık mustang'e resmen can vermişsin...bende hw61 boss 302 var.samimiyetle söylüyorum iç mekanda ondan bile daha can alıcı işler yapmışsın.tebrik ederim.
(corvette'i de unutmayalım abi aynı düşünceler onun için de geçerli...)

Teşekkür ederim Güney'cim. Beyenmene çok sevindim inan. Elimden geldiğince modellerime birşeyler katmaya çalışıyorum. Yaptıklarımın beğenilmeside benim için ayrı bir mutluluk oluyor inan...Tekrar teşekkürler... :tey:

gokhan derli yazdı:Esas muhabbet kuşları bunlar olsa gerek:P Ne güzel muhabbetin tatlılığına dayanamamışlar. Şaka, maka ellerinize sağlık. Belki sıradan bir laf olacak ama. keşke bende orada olsaydım..

Lafta kalmasın abi ... :tey: Yaza Gökhan abi ile beraber senide görmek isteriz abi... :tey: Olmadı bir bakmışsın biz gelmişiz...Neden olmasın?
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 2
1/64 Model sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: Rallyci » 16 Mar 2010, 12:27

Bazı nedenlerden aranızda olamadığım için üzgünüm. Orada olacağım içn mutluydum son günlerde yaşadığım bazı şeyler yünüden gelmek nasip olmadı.
Bir dahaki buluşmada yanınzda oacağım . Talisizlier yaşanırsa eğer tabikiAlah korusun, yanımda acil ilk yardım ekipmanları da oalcak. ve mümküjse basit kurtrıcı malaemeer değil hmsağlamlık hemde kusursuz görüntü ağlaycak malzemeler. hasarlar için gerçekten üzüldüm böyel ir durumda diğer buluşmada yaşamıştı Gökhan abimin peugeot 407 sinin başına gelen olaydı.
Tüm bu güzel ilişkiler ve tadına doyulmaz fotoğraflar için 40 bine ayrı ayrı teşekkürlşer o günlerde oakadar sıkıntıdan sonra orada olumsuz bir hava oluşturmak istemedim. halada bazı sorunlar var ama katılamadığm halde fotoğrflara yansıyan güzel şeyleri yaşamk isterdim
ileride birşeyler yoluna girerse büyük projelerimi de birlikte buluşmalara getirmek istiyorum. tabiki değil 40 50 bin sınır çizmiyorum
Allah her daim sıkı dostluğunuzu ayrmasın peşi sırada bizlerin
herşey için teşekkürler...
Resim

mesaj için Rallyci arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Rallyci
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Birol
1/18 Model Sayısı: 77
1/43 Model Sayısı: 10
1/72 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 2
Toplam Model Sayısı: 91
Rep Puani: 1013
Rallyci rep puani yokRallyci rep puani yokRallyci rep puani yokRallyci rep puani yokRallyci rep puani yok

İletiYazar: nvrmnd » 16 Mar 2010, 12:56

gerçekten çok güzel bir duygu olmalı benim vosvoslarımın yanında fazla prof kalıyorlar ama olsun... :lol: askerden sonra yani temuzdan sonraki ilk buluşmaya vosvoslarımla ve 1:1 vosvossumla bende katılmak isterim...tüm diecastcılara sevgiler saygılar!

J.er Ozan PEHLİVAN :grin:
Resim

mesaj için nvrmnd arkadaşımıza teşekkür edenler:
sui_cast
Kullanıcı avatarı
nvrmnd
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Ozan
1/43 Model Sayısı: 17
1/72 Model Sayısı: 6
Toplam Model Sayısı: 23
Rep Puani: 35
nvrmnd rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 16 Mar 2010, 16:14

Rallyci yazdı:Bazı nedenlerden aranızda olamadığım için üzgünüm. Orada olacağım içn mutluydum son günlerde yaşadığım bazı şeyler yünüden gelmek nasip olmadı.
Bir dahaki buluşmada yanınzda oacağım . Talisizlier yaşanırsa eğer tabikiAlah korusun, yanımda acil ilk yardım ekipmanları da oalcak. ve mümküjse basit kurtrıcı malaemeer değil hmsağlamlık hemde kusursuz görüntü ağlaycak malzemeler. hasarlar için gerçekten üzüldüm böyel ir durumda diğer buluşmada yaşamıştı Gökhan abimin peugeot 407 sinin başına gelen olaydı.
Tüm bu güzel ilişkiler ve tadına doyulmaz fotoğraflar için 40 bine ayrı ayrı teşekkürlşer o günlerde oakadar sıkıntıdan sonra orada olumsuz bir hava oluşturmak istemedim. halada bazı sorunlar var ama katılamadığm halde fotoğrflara yansıyan güzel şeyleri yaşamk isterdim
ileride birşeyler yoluna girerse büyük projelerimi de birlikte buluşmalara getirmek istiyorum. tabiki değil 40 50 bin sınır çizmiyorum
Allah her daim sıkı dostluğunuzu ayrmasın peşi sırada bizlerin
herşey için teşekkürler...

Ben sana gel kafanı dağıtırsın biraz dedim ama şartlar uygun olmadı sanırım..
Sen daha iyisini bilirsin tabi. Umarım sıkıntıların düzelir tez zamanda.. O zaman benim 530i'nin aynasını onarmıyorum. En kalitelisinden sen onar diye diğer buluşmaya kadar bekleteceğim..
İyi davran kendine.. Biz senin bizimle olduğunu biliyoruz. :friends:
Resim
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 62
1/43 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 65
Rep Puani: 7990
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

ÖncekiSonraki

BULUŞMA FOTOĞRAFLARI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir