7 Mart İstanbul Buluşması- Fotoğraflar :)

Yetkili: G.HEPARSLAN

Re: 7 Mart İstanbul Buluşması- Fotoğraflar :)

İletiYazar: diecast76 » 07 Mar 2010, 22:38

Emeğinize sağlık güzel buluşma olmuş.
En son diecast76 tarafından, 07 Mar 2010, 22:41 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 değişiklik yapıldı.
diecast76
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Rep Puani: 5
diecast76 rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 07 Mar 2010, 22:39

Öncelikle şu fotoğraf karşısında duygulanmamak elde değil!.. :hearth:

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Hepinizi çok seviyorum arkadaşlar, iyiki varsınız... :f:

Kim dedi size gidin de oralarda üşüyün diye!.. :wait: :grin: Mustafa ÇELEBİ dedi yanlış hatırlamıyorsam... :pardon: :grin:
Gelseydiniz ANTALYA' ya, hep beraber Minicity' e gidip terlerdik... 22 derece idi bugün... :sun:
Akşam saatelerinde (19:00' dan sonra) biraz yağmur atıştırdı o kadar... Yine de şu saatte 16-17 derecedeyiz ve pencereler açık oturuyoruz. :pidu2: :nazar: :lol:

İşin şakası bir yana o soğukta ve tahmin ettiğim İstanbul trafiğinde harcadığınız bu zamana ve emeklere kucak dolusu sevgilerimi iletiyorum... Fotoğraflar geldikçe yorumlara devam ve yazın organize edeceğimiz tekrarını iple çekiyorum... :pool:

Ayrıca bugün sanki Cevdet' in o kadar tırla geleceğini hissetmiş gibi ona imza yaptım bu da bilinmeden yapılan ayrı ve hoş bir tesadüftür benim için... PİŞTİ!.. :nazar:

Cevdet' e, bilmeden ama hissederek hazırladığım imza... :lol: :arrow:

Resim

Hepsi birbirinden güzel fotoğraflar içinde ve seçiminde zorlandığım güzellikler... Ellerinize sağlık... :diecastasi:
Şimdilik ve ilk fotoğraflardan favorilerim; :foto: :cup1:

Katılımda bulunan ve şu ana kadar mesaj yazan herkesi repledim... :+1:
Devamı da gelecek... Rep gecesi bugün... :dance5:

:sapka:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 52
1/24 Model Sayısı: 8
1/32 Model Sayısı: 19
1/43 Model Sayısı: 24
1/64 Model sayısı: 78
1/72 Model Sayısı: 235
1/87 Model Sayısı: 82
- / -- Model Sayısı: 25
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 538
Rep Puani: 16906
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: mustafacelebi » 07 Mar 2010, 22:58

Katılan ve bilgisayarı başında ilgi gösteren herkese teşekkür ederim.Çoğumuzun sadece iş ve okul dolayısıyla bir pazar günümüz var.Bu tatil gününü İstanbul'un yoğun trafiğine ve soğuk havasına rağmen bize ayıran arkadaşlara çok teşekkür ederim. Katılamayan abilerim ve kardeşlerimin varlığını inanın yanımızda hissettim.Varlıkları ve destekleri için onlara da teşekkür ederim...

Ben trafik ve elimde olmayan sebeplerle Onur'u (onno) ne yazık ki 1 saat kadar beklettim kendisinden tekrar özür dilerim.Onur ile buluşma alanına giderken yolda geçirdiğimiz süre içinde çok güzel sohbet ettik.Sanki çok defa buluşmuşuz gibi hemen kaynaştık.

Buluşma alanına vardığımızda bizleri karşılayan herkesin üşüdüğü halde gözlerinde ki ışıltı herşeye değerdi.Tanıştıklarımla hasret giderip ilk defa görüştüğümüz kişilerle kaynaşınca çok güzel sohbetler çıktı ortaya...

Cevdet abinin tırları gerçekten çok güzeldi.Ali abiye ciddi bir rakip geliyor haberi olsun.

Sonrasında yaptığımız çay muhabbetinde ise buluşmada ki sohbet iyice koyulaştı.Soğuk havaya inat içtiğimiz sıcak çaylar içimizi ısıttı....

Vakit ayrılık vakti olunca www.diecastr.com ekibi bir sonraki buluşma için sözleşti...

Ben fotoğraf makinası götüremediğim için elimden geldiğince anlatımlarımla o saatleri yaşatmak istedim...

Bu arada EMRE ABİ TEKRAR TEKRAR MERT'E GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİMİ İLETİYORUM...
Resim

mesaj için mustafacelebi teşekkür aldı- 2:
Emre E., Onno
mustafacelebi
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mustafa Çelebi
1/18 Model Sayısı: 20
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 33
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 53
Rep Puani: 1901
mustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yok

İletiYazar: Onno » 07 Mar 2010, 23:04

Çok güzel bir buluşma oldu her zorluğa ve soğuğa rağmen :good2: Buluşma noktasına gidene kadar Mustafa ile baya bir sohbete tutuştuk ama uzun bir yol oldu :gamer: Sinan 2 metre halimi uzaktan görüp el sallayınca yer tespiti manuel gps yaptık :bravo:
Burak kardeşime de çok teşekkürler :smile5: feribotla Hareme geçtik oradan Mustafa ile yolcu ettiler beni. Otobüste dönerkende Emre abiden güzel bir haber aldım. Umarım daha iyi olur Mert :good2: tekrar geçmiş olsun.
Buluşmaya gelen her arkadaşla tanışmak sohbet etmek çok tatlıydı isterdim ki daha uzun sürsün.. İnşallah daha güzelleri olacak buluşmaların. Gökhan abi el salıyorum o resimden sana Antalya'ya nispet :gamer:
:+1: bu rep diecastr.com 'a....

mesaj için Onno arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Onno
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Onur G.
1/18 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 50
Rep Puani: 1840
Onno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yok

İletiYazar: yasar » 07 Mar 2010, 23:10

öncelikle bu toplantıya katılamamaktan dolayı ne kadar üzgün olduğumu belirteyim.sinan ile 2 gün önce paylaştığım sebepler yüzünden katılamadım.görülüyor ki güzel bir buluşma olmuş.katılan herkese selamlar.
bir sonraki toplantıda olabilmek umuduyla.
Resim
Kullanıcı avatarı
yasar
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Halil Yasar Sahinci
1/18 Model Sayısı: 16
1/43 Model Sayısı: 348
Toplam Model Sayısı: 364
Rep Puani: 2770
yasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yok

İletiYazar: mustafacelebi » 07 Mar 2010, 23:13

yasar yazdı:öncelikle bu toplantıya katılamamaktan dolayı ne kadar üzgün olduğumu belirteyim.sinan ile 2 gün önce paylaştığım sebepler yüzünden katılamadım.görülüyor ki güzel bir buluşma olmuş.katılan herkese selamlar.
bir sonraki toplantıda olabilmek umuduyla.

Yaşar abi inan aramızda olmanı en çok isteyenlerden biri bendim.İnşallah bir sonraki buluşmada tanışmak nasip olur.Görüşmek üzere...
Resim
mustafacelebi
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

mustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yok

İletiYazar: Desolator » 07 Mar 2010, 23:27

Ben pek model resmi çekmedim.. Kimsenin haberi olmadan ortalıkta dolanıp o anları çektim.. Photobucket'a atıp yüklüyorum siteye hemen :bb:
Desolator
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: mustafacelebi » 07 Mar 2010, 23:29

Desolator yazdı:Ben pek model resmi çekmedim.. Kimsenin haberi olmadan ortalıkta dolanıp o anları çektim.. Photobucket'a atıp yüklüyorum siteye hemen :bb:

Merakla bekliyorum Sinan.Modelden ziyade bizler nasıl çıkmışız görelim :lol:
Resim
mustafacelebi
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: Onno » 07 Mar 2010, 23:31

mustafacelebi yazdı:
Desolator yazdı:Ben pek model resmi çekmedim.. Kimsenin haberi olmadan ortalıkta dolanıp o anları çektim.. Photobucket'a atıp yüklüyorum siteye hemen :bb:

Kim bilir ne absurd pozlar var :grin: sinan rezil etme bizi :foto:
Onno
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

Onno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yok

İletiYazar: cevdet82 » 07 Mar 2010, 23:33

Admin yazdı:Öncelikle şu fotoğraf karşısında duygulanmamak elde değil!.. :hearth:

Hepinizi çok seviyorum arkadaşlar, iyiki varsınız... :f:

Kim dedi size gidin de oralarda üşüyün diye!.. :wait: :grin: Mustafa ÇELEBİ dedi yanlış hatırlamıyorsam... :pardon: :grin:
Gelseydiniz ANTALYA' ya, hep beraber Minicity' e gidip terlerdik... 22 derece idi bugün... :sun:
Akşam saatelerinde (19:00' dan sonra) biraz yağmur atıştırdı o kadar... Yine de şu saatte 16-17 derecedeyiz ve pencereler açık oturuyoruz. :pidu2: :nazar: :lol:

İşin şakası bir yana o soğukta ve tahmin ettiğim İstanbul trafiğinde harcadığınız bu zamana ve emeklere kucak dolusu sevgilerimi iletiyorum... Fotoğraflar geldikçe yorumlara devam ve yazın organize edeceğimiz tekrarını iple çekiyorum... :pool:

Ayrıca bugün sanki Cevdet' in o kadar tırla geleceğini hissetmiş gibi ona imza yaptım bu da bilinmeden yapılan ayrı ve hoş bir tesadüftür benim için... PİŞTİ!.. :nazar:

Cevdet' e, bilmeden ama hissederek hazırladığım imza... :lol: :arrow:

Resim

Hepsi birbirinden güzel fotoğraflar içinde ve seçiminde zorlandığım güzellikler... Ellerinize sağlık... :diecastasi:
Şimdilik ve ilk fotoğraflardan favorilerim; :foto: :cup1:

Katılımda bulunan ve şu ana kadar mesaj yazan herkesi repledim... :+1:
Devamı da gelecek... Rep gecesi bugün... :dance5:

:sapka:

vala dogmus heralde ıyı olurdu usumezdık en azından ama genede guzeldı senıde beklerız ıstanbula
cevdet82
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: Desolator » 07 Mar 2010, 23:36

Onno yazdı:
mustafacelebi yazdı:

Az kaldı geliyor :fU: Yok yauv merak etmeyin kötü poz yok.. Ama iyiki en son çay içerken ikinci pozu çektirtmişim.. Acayip bulanık çıkmış ilk poz :lol: Garsonun makineye alışma süreci uzun sürdü birazcık :lol:
Desolator
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: Onno » 07 Mar 2010, 23:38

Desolator yazdı:
Onno yazdı:
mustafacelebi yazdı:

Az kaldı geliyor :fU: Yok yauv merak etmeyin kötü poz yok.. Ama iyiki en son çay içerken ikinci pozu çektirtmişim.. Acayip bulanık çıkmış ilk poz :lol: Garsonun makineye alışma süreci uzun sürdü birazcık :lol:

Arkadaş herif 50 kez tuşa bastı yerine gidene kadar dedim pil bitecek. Burak da ayagımı dürtüyo :D gülüyorum bi yandan adama :laughing:
Onno
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 07 Mar 2010, 23:39

Diecastr Comics başlığı için ben de onları bekliyorum zaten... :foto: :punish: :grin:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 52
1/24 Model Sayısı: 8
1/32 Model Sayısı: 19
1/43 Model Sayısı: 24
1/64 Model sayısı: 78
1/72 Model Sayısı: 235
1/87 Model Sayısı: 82
- / -- Model Sayısı: 25
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 538
Rep Puani: 16906
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

ÖncekiSonraki

BULUŞMA FOTOĞRAFLARI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir