Vw modelleri

Satın Aldığınız Veya Kendi Yaptığınız Dioramaları Bu Başlık Altında Paylaşabilirsiniz...

Yetkili: tolgatitiz

Vw modelleri

İletiYazar: vos1974 » 07 Mar 2010, 14:15

Herkeze selamlar.Bütün Vw modellerimi bir diorama şeklinde bir araya toplayıp resimledim inşallah beyenirsiniz.Yorumları bekliyorum.Buyurun resimler.

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Plakaya dikkat edelim lütfen.Antalyadan İstanbula gelen aracımızıda bakıma almış bulunmaktayız.
Resim

Gökhan hocama'da teşekkürlerimi sunuyorum bu güzel modeli edinmemi sagladığı için.Ayrıca modellin kutusunun içinden çıkan güzel hediye için'de sizlerin huzurunda tekrar teşekkür ediyorum.Bu hediye beni çok mutlu etti.Hediye gelen iki adet minik vos modeli'nin resimlerini çekmeyi atlamışım.
Resim

mesaj için vos1974 arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
vos1974
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: baris
1/18 Model Sayısı: 24
1/24 Model Sayısı: 21
1/32 Model Sayısı: 11
1/43 Model Sayısı: 45
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 11
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 16
Motorsiklet Model: 2
Toplam Model Sayısı: 131
Rep Puani: 310
vos1974 rep puani yokvos1974 rep puani yok

Re: Vw modelleri

İletiYazar: masato » 07 Mar 2010, 14:34

Modeller çok şık gerçektende... Diorama başlangıç aşamasında sanırm sonrasında eklemeler olacaktır die düşünüyorum... Çok güzel şeyler çıkacağına eminim... Ellerinize sağlık gelişmleri takip edeceğim... :tey:
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: atesoglu » 07 Mar 2010, 16:19

vos1974 yazdı:Herkeze selamlar.Bütün Vw modellerimi bir diorama şeklinde bir araya toplayıp resimledim inşallah beyenirsiniz.Yorumları bekliyorum.Buyurun resimler.

Resim

Benim favori fotografım bu.Tabure detayı özellikle güzel olmuş.Ellerine sağlık :drinksb:
Resim
Kullanıcı avatarı
atesoglu
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ates
1/18 Model Sayısı: 44
1/24 Model Sayısı: 10
1/32 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 10
1/87 Model Sayısı: 14
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 82
Rep Puani: 3850
atesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yok

İletiYazar: Ahmet » 07 Mar 2010, 16:26

Barış abi modellerde dioramada çok hoş olmuş gerçekten ellerine sağlık :nazar: :celeb:
Resim
Kullanıcı avatarı
Ahmet
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ahmet SENSU
1/18 Model Sayısı: 28
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 30
1/72 Model Sayısı: 5
- / -- Model Sayısı: 287
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 353
Rep Puani: 7528
Ahmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 07 Mar 2010, 17:31

Be teşekkür ederim Barış' ım...
Ellerine ve yüreğine sağlık kardeşim. Benden almış olduğun modelleri de bu kadar VW' nin içinde görmekten büyük mutluluk duydum. Arkadaşlarına kavuştuklarına sevindim ve daha çok mutlu olduklarına eminim... :pool: Diğer tüm modelleri de hayranlıkla inceledim ve yaptığın bu çalışmayı çok beğendim.
Karmann' ın yeri ve mizanseni de çok şık olmuş. Hepsi de birbirinden güzel ve özeller. :inlove: :y:
Tamirhane' nin yanındaki boşluğu da kapatıp güzel bir zemin kaplaması ile çok daha zenginleşeceğe benziyor bu büyük çalışma... Zamanla da geliştireceğini tahmin ediyorum. Gelişmeler oldukça da bu paylaşımlardan mahrum etme bizleri sakın ola... :pool:
İki VW tutkunu kişiler olarak keşke aynı şehirde olsaydık da zaman zaman birbirimize uğrayıp berbaberce el atsaydık bu işlere ve keyifli sohbetlerimiz eşliğinde... VW konusu olunca ve böylesine değerli bir çalışma karşısında daha ne söyleyeceğimi ve yazacağımı bilemiyorum. Bir İstanbul ziyaretimde yakından incelemek dileklerim ve sevgilerimle... :cicek:

Favori fotoğraflarım;

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

:+1: :sapka:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16736
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 07 Mar 2010, 18:49

Çok şık bir çalışma olmuş. Zengin VW koleksiyonunuzu arttırmanız dileklerimle... :nazar:
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 134
1/24 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 134
Rep Puani: 19150
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: chrono » 07 Mar 2010, 19:31

vw koleksiyonu çok iyi...e bunu da güzel bir dioramayla süslemek ayrı güzel olmuş.ancak bana başlangıç aşaması gibi geldi :think:
eminim zamanla güzel ve ince detaylar eklenecektir.elinize sağlık.
Kullanıcı avatarı
chrono
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Güney
1/18 Model Sayısı: 80
1/43 Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 16
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 3740
chrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yok

İletiYazar: Akın AYDIN » 07 Mar 2010, 21:30

Çok güzellerrrrrrr :good2:
Güzel bir çalışma olmuş. :+1:
Resim
Kullanıcı avatarı
Akın AYDIN
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: AKIN
1/18 Model Sayısı: 2
1/24 Model Sayısı: 7
1/32 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 17
Rep Puani: 1005
Akın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yok

İletiYazar: malikaltindis » 07 Mar 2010, 21:55

Harika,çok güzel modeller var :) Bu modellerden vazgeçmezsiniz ama hani olur da sıkılırsınız falan :) satılacak modellerden haberdar olmak isterim :)
Resim
Kullanıcı avatarı
malikaltindis
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: malik
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1160
malikaltindis rep puani yokmalikaltindis rep puani yokmalikaltindis rep puani yokmalikaltindis rep puani yokmalikaltindis rep puani yok

İletiYazar: gokhan derli » 08 Mar 2010, 09:49

Çok güzel modelleriniz var. Çok şirinler. Diorama da güzel olmuş. Ellerinize sağlık.
Resim
Kullanıcı avatarı
gokhan derli
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 1590
Rep Puani: 3930
gokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 08 Mar 2010, 20:21

Bayıdım, hepsi harika duruyor bu dioramayla. Benim de favori fotoğrafım:
ResimResim
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 100
1/43 Model Sayısı: 10
1/64 Model sayısı: 10
1/87 Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 17
Toplam Model Sayısı: 140
Rep Puani: 9985
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: vos1974 » 08 Mar 2010, 22:10

masato yazdı:Modeller çok şık gerçektende... Diorama başlangıç aşamasında sanırm sonrasında eklemeler olacaktır die düşünüyorum... Çok güzel şeyler çıkacağına eminim... Ellerinize sağlık gelişmleri takip edeceğim... :tey:

Modelleri beyenmene sevindim.Diorama başlangıç aşamasında değil şimdilik sadece tamirhane yapılmış durumda modelleri resimlemek için böyle bir çalışma yaptım.Fakat birbirine bağlantılı bu şekilde bir diorama çalışması yapmayı planlıyorum mademki bu konuyu açmakla sizlere bir çalışma ümidi göstermiş oldum devamını getirmek gerek çalışmanın temelini sizlerin vasıtasıyla atmış olduk.Buradan sizlerlede aşama aşama gelişmeleri paylaşıcam.
Resim
Kullanıcı avatarı
vos1974
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

- / -- Model Sayısı: 16
Motorsiklet Model: 2
Toplam Model Sayısı: 131
Rep Puani: 310
vos1974 rep puani yokvos1974 rep puani yok

İletiYazar: vos1974 » 08 Mar 2010, 22:13

atesoglu yazdı:
vos1974 yazdı:Herkeze selamlar.Bütün Vw modellerimi bir diorama şeklinde bir araya toplayıp resimledim inşallah beyenirsiniz.Yorumları bekliyorum.Buyurun resimler.

Resim

Benim favori fotografım bu.Tabure detayı özellikle güzel olmuş.Ellerine sağlık :drinksb:

Beyenmenize sevindim çalışmaları güzel kılanda ufak detaylar değilmidir.
Resim
Kullanıcı avatarı
vos1974
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ