İKİNCİ VİTRİNİM ve 4 YENİ ÜYE -1:18- :))

Modellerinizin Toplu Halde Çekilmiş Fotoğraflarını Bu Başlık Altında Paylaşabilirsiniz...

İKİNCİ VİTRİNİM ve 4 YENİ ÜYE -1:18- :))

İletiYazar: Emre E. » 05 Mar 2010, 16:02

Herkese selam,
Yapım başlangıcına yaklaşık 20 gün önce start verdiğim vitrinim, pazar günü, kendi sevkiyatım sayesinde evimize ulaştı. Ancak, birkaç arkadaşımın bildiği üzere, işlerin yoğunluğundan dolayı, ne bir paylaşımda bulunabildim, ne de vitrinimi düzenleyebildim.
En nihayetinde, değerli kardeşim Alper (masato) ile telefonlaşmalarımız sonucunda, bu sabah kahvaltı için bize geldi ve modellerimi, ikizi olan vitrine bölüştürdük.
(Bu arada, -nihayet- 1 hafta izin alabildim.)
Paylaşım yapamadığım süre zarfında, aramıza yeni katılan ve sizlere detaylı çekimlerini sunamadığım 4 modelimi de bu başlık altında bulabilirsiniz.
Yeni modellerimin hepsi 1:18 ve YATMING ROAD SIGNATURE serisinden...
1959 CHEVROLET® IMPALA?
1971 BUICK(T) RIVIERA? GS
1969 PONTIAC® FIREBIRD® TRANS AM?
1992 TOYOTA LAND CRUISER

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

1959 CHEVROLET® IMPALA?

1971 BUICK(T) RIVIERA? GS

1969 PONTIAC® FIREBIRD® TRANS AM?

1992 TOYOTA LAND CRUISER

REP'lerinizi esirgemeyin lütfen... :lol:
İyi seyirler.

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
Rallyci
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 134
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 134
Rep Puani: 19150
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

Re: İKİNCİ VİTRİNİM ve 4 YENİ ÜYE -1:18- :))

İletiYazar: srht » 05 Mar 2010, 16:09

Hayırlı olsun Emra abi.Maşallah.Çok hoş.

Bir de Impala'ya bayıldım.Çok güzel görünüyor.
:+1:
Resim
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 5590
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

İletiYazar: ogzhndncl » 05 Mar 2010, 16:15

Emre abi hayırlı olsun.Vitrin ve modeller çok güzeller.Dönüşte Ankara'ya gelebilirsem tatil için veya akraba ziyareti için Alper abi,sen ve Ankara'da olan diğer arkadaşlarla buluşmayı çok isterim.İyi seyirler. +Rep :+1:
Resim
Kullanıcı avatarı
ogzhndncl
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Oguzhan Dincel
1/18 Model Sayısı: 9
1/24 Model Sayısı: 4
1/32 Model Sayısı: 25
1/43 Model Sayısı: 10
1/72 Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 2
Toplam Model Sayısı: 52
Rep Puani: 180
ogzhndncl rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 05 Mar 2010, 16:15

srht yazdı:Hayırlı olsun Emra abi.Maşallah.Çok hoş.

Bir de Impala'ya bayıldım.Çok güzel görünüyor.
:+1:

Teşekkür ederim Serhat. Beğendiğine senindim. IMPALA'nın 1960 modeli vardı elimde. Çok benziyorlar ama, stepne farkıyla bu da koleksiyona katıldı... :angel:
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 05 Mar 2010, 16:21

ogzhndncl yazdı:Emre abi hayırlı olsun.Vitrin ve modeller çok güzeller.Dönüşte Ankara'ya gelebilirsem tatil için veya akraba ziyareti için Alper abi,sen ve Ankara'da olan diğer arkadaşlarla buluşmayı çok isterim.İyi seyirler. +Rep :+1:

Tabi ki Oğuzhan, biz de seninle tanışmayı çok isteriz.
REP'e teşekkürler... :good2:
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: bigshark » 05 Mar 2010, 17:41

Emre selam,
Yeni vitrininin hayirli ugurlu olsun.. Yeni modellerin de oyle.. 1959'un rengi cok guzel masallah, Yatming'den baska ureten yok zaten, bir ara hic bulunmuyordu, simdi masallah heryerde var.. 1960 ile benzeseler de aralarinda cok buyuk farklar var aslinda...59'da Continental Kit var (orjinal Fabrikasyon aksesuar olarak) ama 60'da yok, kelebek kuyruk 59'da tamdir, 60 'da daha koseli ve dortgen stildedir.. Buick Riviera'dan ayni renginden bugun ben de aldim, ne zamandir aradigim bir modeldi, siyah rengi bana gore cok yakisiyor...Gule gule sergile modellerini kardesim. Emeklerine saglik..

:nazar: :nazar: :celeb: :ok1: :+1: :+1: :+1:
Resim
Kullanıcı avatarı
bigshark
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Serdar GENC
1/18 Model Sayısı: 102
Motorsiklet Model: 7
Toplam Model Sayısı: 113
Rep Puani: 2405
bigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 05 Mar 2010, 18:12

bigshark yazdı:Emre selam,
Yeni vitrininin hayirli ugurlu olsun.. Yeni modellerin de oyle.. 1959'un rengi cok guzel masallah, Yatming'den baska ureten yok zaten, bir ara hic bulunmuyordu, simdi masallah heryerde var.. 1960 ile benzeseler de aralarinda cok buyuk farklar var aslinda...59'da Continental Kit var (orjinal Fabrikasyon aksesuar olarak) ama 60'da yok, kelebek kuyruk 59'da tamdir, 60 'da daha koseli ve dortgen stildedir.. Buick Riviera'dan ayni renginden bugun ben de aldim, ne zamandir aradigim bir modeldi, siyah rengi bana gore cok yakisiyor...Gule gule sergile modellerini kardesim. Emeklerine saglik..

:nazar: :nazar: :celeb: :ok1: :+1: :+1: :+1:

Abicim, güzel iletiniz için teşekkürler.
Modelleri aldığım gün ilk gören, yeni üyelerimizden Kadir (beyz66) olmuştu. :friends:
Buick'i sizin de aldığınıza sevindim. :good2:
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: chutluck » 05 Mar 2010, 19:11

abi hayırlı uğurlu olsun cok sağlam görünüo güle güle sergile ((:

mesaj için chutluck arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
chutluck
FORUM ÜYESİ
FORUM ÜYESİ

İsim: asaf
1/18 Model Sayısı: 1
1/24 Model Sayısı: 12
1/32 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 5
Motorsiklet Model: 4
Toplam Model Sayısı: 27
Rep Puani: 15
chutluck rep puani yok

İletiYazar: Rallyci » 05 Mar 2010, 21:25

Emre abi kendi el emeğin olunca daha bir güzel oluyor En zevkilside modelleri dizerken hissedilen şeyler herhalde. Yeni modellerin hayırlı olsun. RS' nin en detaylı üretimleri eskisinden çok daha güzeller araya signature serisi de çok yakışırdı .
izi n durmu çok güel olmuş tatilsiz olmuyor abi benim işim olamdığı halde bile eskisi çok vakitm de olmuyor başka işler dolayısı ile . Bu tatil fırsatı ile yeni virinde modelleri izlemek oldukça dinlendirir insanı.
Emre abi Amerikanlar 5, Avrupa güncel 1 artıyor ama daha fazla Avrupa istiyoruz 3,5,7, m... hangisi olursa o güzel suvların yanına çok yakışacak ve yeni vitrine de
Güzel günlerde izle
Resim
Rallyci
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Birol
1/18 Model Sayısı: 77
1/43 Model Sayısı: 10
1/72 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 2
Toplam Model Sayısı: 91
Rep Puani: 1013
Rallyci rep puani yokRallyci rep puani yokRallyci rep puani yokRallyci rep puani yokRallyci rep puani yok

İletiYazar: MAKOSHARK » 05 Mar 2010, 21:58

Süper olmuş diyorum kardeşim...Güle güle izle dostum. :smile: :smile: :smile:
Resim
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 05 Mar 2010, 23:20

Ne emeklerle, samimiyet ve sohbetlerle bu vinin bu şeklini aldığını iyi bilenlerdenim...
Kahvaltıya katılamadığım ve model diziminde yardımda bulunamadığım için üzgünüm...
Arada 600 km. olunca böyle oluyor. :kamyon:
O değil de yoğun iş tempomda sitye giremediğim zamanlardan kaçırdığıma üzüldüğüm bir model yakaladım en üst sağ köşede; AA Mercedes Gold tek kapı bana baktı, ben ona baktım 10 dakika!.. :pool:
Fırsat bulduğumda özürü ile beraber hayırlayacağım. :bb: :friends:

Son alınan modeller ve harcanan tüm emekler 10 numara kardeşim... Ellerine sağlık. :nazar:
Bu güzel konuya Alper' in de ortak olması ve katkıda bulunmasından dolayı keyif aldım...
Bu arada ve elbette repledim konuyu ve her ne hikmet ise 1907' ye denk geldi rep' in...
FB' den olsa gerek... :selam:

Selam ve sevgilerle... :bye:

:sapka:

mesaj için G.HEPARSLAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16731
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: Akın AYDIN » 06 Mar 2010, 00:38

Yeni vitrine yeni modeller...
Hayırlı olsun Emre abicim güle güle sergile :+1: :nazar:
Resim

mesaj için Akın AYDIN arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
Akın AYDIN
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: AKIN
1/18 Model Sayısı: 2
1/24 Model Sayısı: 7
1/32 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 17
Rep Puani: 1005
Akın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 06 Mar 2010, 00:39

Rallyci yazdı:Emre abi kendi el emeğin olunca daha bir güzel oluyor En zevkilside modelleri dizerken hissedilen şeyler herhalde. Yeni modellerin hayırlı olsun. RS' nin en detaylı üretimleri eskisinden çok daha güzeller araya signature serisi de çok yakışırdı .
izi n durmu çok güel olmuş tatilsiz olmuyor abi benim işim olamdığı halde bile eskisi çok vakitm de olmuyor başka işler dolayısı ile . Bu tatil fırsatı ile yeni virinde modelleri izlemek oldukça dinlendirir insanı.
Emre abi Amerikanlar 5, Avrupa güncel 1 artıyor ama daha fazla Avrupa istiyoruz 3,5,7, m... hangisi olursa o güzel suvların yanına çok yakışacak ve yeni vitrine de
Güzel günlerde izle

Teşekkürler Birol'cum.
Ben de isterim Avrupa'lar önde olsun, ama Amerikan'lar daha ağır bastı bu sefer... :lol:
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Sonraki

Üye Modelleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir