Hyundai TUCSON

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

Hyundai TUCSON

İletiYazar: Onno » 03 Mar 2010, 01:22

İş yerimden aldığım ilk model arabam =) 1/32 ölçekli Hyundai Tucson eski kasa. Kore üretimi. CM toys ve Hyundai adı altında üretilmiş. Diğer modelleri de zamanla elde edeceğim :think: :lol:

Ayrıca diecastr.com ekibini Hyundai fabrika gezisine davet ediyorum. Mart ayımız dolu ama düşünülürse bağlantıya geçeriz. Adminime duyurulur. En az 10 kişi olmak zorunda. Fabrika'da boya bölümü hariç tüm departmanları geziyorsunuz.
Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

mesaj için Onno arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Onno
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Onur G.
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 50
Rep Puani: 1840
Onno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yok

Re: Hyundai TUCSON

İletiYazar: gokhan derli » 03 Mar 2010, 09:16

Onur, Hyundai'de model bulabileceğin aklıma gelmedi değil aslında. Yakında kokusu çıkar dedim, yanılmamışım:) Değişik bir model. Hayırlı olsun.
Resim

mesaj için gokhan derli arkadaşımıza teşekkür edenler:
Onno
Kullanıcı avatarı
gokhan derli
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan
Toplam Model Sayısı: 1590
Rep Puani: 3930
gokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yok

İletiYazar: masato » 03 Mar 2010, 10:28

Artık bir hundai teması gelir senden rahatlıkla Onur... Yanına yeni modellerin eklenmesi dileği ile iyi günlerde seyireyle modelini... :tey:
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan

mesaj için masato arkadaşımıza teşekkür edenler:
Onno
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: Akın AYDIN » 03 Mar 2010, 16:14

e-bayda görmüştüm abi hyundai modellerini ama gümrük sorunları fln güvenememiştim. Hayırlı olsun. Hyundai fabrikasında olduğunu bilmiyordum. Bi hyundai kullanıcısı olarak bu habere çok sevindim.
Resim

mesaj için Akın AYDIN arkadaşımıza teşekkür edenler:
Onno
Kullanıcı avatarı
Akın AYDIN
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: AKIN
1/18 Model Sayısı: 2
1/24 Model Sayısı: 7
1/32 Model Sayısı: 5
1/72 Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 17
Rep Puani: 1005
Akın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yok

İletiYazar: atesoglu » 03 Mar 2010, 21:26

Yeni modelin hayırlı olsun Onur.Oldukça şık bir model iyi günlerde sergile :drinksb: :+1:
Resim

mesaj için atesoglu arkadaşımıza teşekkür edenler:
Onno
Kullanıcı avatarı
atesoglu
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ates
1/18 Model Sayısı: 44
1/24 Model Sayısı: 10
1/32 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 10
1/87 Model Sayısı: 14
Toplam Model Sayısı: 82
Rep Puani: 3850
atesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 03 Mar 2010, 22:18

Hobiciliğin gerektirdiği bir konu bence Onur... :y: Bu konuya mesaj yazan herkesi ve elbette seni repledim kardeşim. :+1:
Antalya' da servis ve plazaların olduğu Manavgat yolunu bilirsin. Arabayı Renault Servis' e bıraktığım zamanlarda tüm plazaları gezmiştim ama böyle bir modele denk gelmemiştim Hyundai' de... :pool:
Aklıma gelen başıma geldi... :tmi: :lol:
Hobicilik adına verilen mesaj adına bence çok özel ve önemli bir model Onur.
Hyundai / HUNDAYI :)) için özel olarak üretilmiş olması bile modeli farklı kılıyor.
Hayırlı olsun kardeşim. Umarım sen bu işin içinde iken, hiç görmediğimiz, bu güzel ve farklı modelleri senin kamerandan tatma şansını her daim yakalırız. Bu arada hediyemi, fabrikayı gezmeden isterim haberin olsun... :wait: :punish: :yuppi:

Ne güzel ki; bizler hobiciyiz ve böyle güzel paylaşımlarda buluşabiliyoruz ve en önemlisi de bu bence. :friends:
Bu güzel ve samimi paylaşımın için teşekkür ediyorum ve yüreğine sağlık diyorum kardeşim.
Model ile ilgili olarak telefonda konuştuğumuz 15 dakikadan ve bu vesile ile sesini duyduğumdan keyif aldım... :drinksb:

:f:

mesaj için G.HEPARSLAN teşekkür aldı- 2:
gokhan derli, Onno
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16811
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: Onno » 03 Mar 2010, 23:21

Admin yazdı:Hobiciliğin gerektirdiği bir konu bence Onur... :y: Bu konuya mesaj yazan herkesi ve elbette seni repledim kardeşim. :+1:
Antalya' da servis ve plazaların olduğu Manavgat yolunu bilirsin. Arabayı Renault Servis' e bıraktığım zamanlarda tüm plazaları gezmiştim ama böyle bir modele denk gelmemiştim Hyundai' de... :pool:
Aklıma gelen başıma geldi... :tmi: :lol:
Hobicilik adına verilen mesaj adına bence çok özel ve önemli bir model Onur.
Hyundai / HUNDAYI :)) için özel olarak üretilmiş olması bile modeli farklı kılıyor.
Hayırlı olsun kardeşim. Umarım sen bu işin içinde iken, hiç görmediğimiz, bu güzel ve farklı modelleri senin kamerandan tatma şansını her daim yakalırız. Bu arada hediyemi, fabrikayı gezmeden isterim haberin olsun... :wait: :punish: :yuppi:

Ne güzel ki; bizler hobiciyiz ve böyle güzel paylaşımlarda buluşabiliyoruz ve en önemlisi de bu bence. :friends:
Bu güzel ve samimi paylaşımın için teşekkür ediyorum ve yüreğine sağlık diyorum kardeşim.
Model ile ilgili olarak telefonda konuştuğumuz 15 dakikadan ve bu vesile ile sesini duyduğumdan keyif aldım... :drinksb:

:f:

Ne desem bilemedim. Gerçekten Gökhan abimin beni arayıp bu konu üzerine konuşması beni çok duygulandırdı. Hobi budur dedim yeniden yineden..

Ben sizi toplu bekliyorum fabrikaya o zaman modellere bakacagız adminim :smile: hehe :lol:

Ve diğer yorum yazan herkese çok teşekkür ederim. mükemmel bir dostluk mükemmel bir site :nazar:
Onno
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

Onno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yok

İletiYazar: Akın AYDIN » 04 Mar 2010, 21:18

Onur abi 2004 kasa accent admirenin modeli varmı?
Resim
Kullanıcı avatarı
Akın AYDIN
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: AKIN
1/18 Model Sayısı: 2
1/24 Model Sayısı: 7
1/32 Model Sayısı: 5
1/72 Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 17
Rep Puani: 1005
Akın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yok

İletiYazar: Onno » 04 Mar 2010, 23:19

Akın AYDIN yazdı:Onur abi 2004 kasa accent admirenin modeli varmı?

Sanırım yok depoya bakmadım =)
Onno
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: alpjalker » 23 Ağu 2010, 12:38

Fabrikaya gittiniz mi ?
Hyundai Assan Tuzla fabrikasında çalışan tanıdığım abiler var.Eğerki organizasyon düzenlenmediyse bu konuda yardımcı olabilirim.Görüşebilirim Hyundai ile.Ama model verirler mi bilemeyeceğim :) açıkcası.Küçükken 97 modeldi sanırım mor bir Hyundai accent modelim vardı.Orjinal Kore üretimi idi.
alpjalker
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

Yeni Alınan 1/32 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir