e-dergi (diecastr)

Forum Hakkındaki Görüş Ve Önerilerinizi Bu Bölümden Paylaşınız.

Yetkili: Emre E., G.HEPARSLAN, resatsirin

Re: e-dergi (diecastr)

İletiYazar: Onno » 17 Şub 2010, 23:18

DASTOK yazdı:dergi olayı çok güzel ama bence önce yayılma politası izlenmesinden yanayım yani yeni katılımın artması

Elbette bir yandan yayılma politikası izlenirken bir yandan kendimizi geliştirmek zorundayız. Detaylı tanıtım ve yayılma hakkında admin ve ekibinin elbette projeleri vardır. Elimizde olanlar bizi daha çabuk genişletir görüşündeyim :wink1:
Kim bilir belki aylar sonra baskıya dökerek üniversite ve otomobil kulüblerine dağıtım yaparız :y:
Onno
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Onur G.
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 50
Rep Puani: 1840
Onno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yok

Re: e-dergi (diecastr) -Gönüllü Ekip Listesi-

İletiYazar: Onno » 18 Şub 2010, 18:16

Ekip liste günceli..
Onno
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

Onno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yok

İletiYazar: Whitepower » 18 Şub 2010, 23:05

Ben ygs v lys'ye girdikten sonra ekibe dahil olabilirim. :smile: uygun görürseniz tabi :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
Whitepower
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Emin
1/18 Model Sayısı: 7
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 11
Rep Puani: 55
Whitepower rep puani yok

İletiYazar: Onno » 18 Şub 2010, 23:49

Whitepower yazdı:Ben ygs v lys'ye girdikten sonra ekibe dahil olabilirim. :smile: uygun görürseniz tabi :lol:

Tamam :grin: sınavda başarılı olanları alıyoruz. diecastr katsayısı daha yüksek :duyuru:
Onno
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: mustafacelebi » 19 Şub 2010, 09:08

Piyasada olan birçok websitesi ve kişisel blok sayfasının müdavimi olarakşunları söylemek istiyorum.Bizim yani diecastr.com'da verdiğimiz emek ve hobi adına yaptığımız paylaşımların benzerini ne yazık ki hiç bir web sitesinde göremedim.Diecast model forumu açmak sadece kalın cüzdan sahibi insanların pahalı modellerini sergilediği ve kendi tayfasından olan şakşakçılarının alkışladığı geride kalan modellerin ve paylaşımların tüü kaka olarak görüldüğü yerler olmamalıdır.Diecastr ailesi olarak Yurt dışından ve yurt içinden olan hobidaşlarımıza ait forumlardan ve blog sitelerinden onlarca güzel haberi KAYNAK belirterek gururla sayfamıza taşıdık.Hiç kimsenin emeğini unutmadık,biz hobiye emek verip daha iyi yerlere nasıl taşırız diye projeler üretirken,samimiyetimizle yaptığımız dost sohbetlerimiz dolayısıyla HAMSİ FORUMU adını aldık.

Kimse kusura bakmasın,yönetim kadrosu başta olmak üzere tüm üyelerin belirli bir birikime sahip olduğu diecastr.com sayfasında asla ama asla emek hırsızlığı ve saygısızlık yoktur.

Kıymet ve emeğe saygının es geçildiğini düşünen herkesin bizleri olumsuz yönde eleştirmesinden önce bence ilk önce takipçisi oldukları sanal mekanlara çeki düzen vermeye ön ayak olması ve piyasada ki forum sayfaları içerisinde ki (BİZCE) tatlı rekabeti ileri taşıması gerekmektedir...

Saygılarımla

GLOBAL MODERATÖR
Mustafa Çelebi
Resim

mesaj için mustafacelebi teşekkür aldı- 4:
Desolator, Emre E., masato, Onno
mustafacelebi
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mustafa Çelebi
1/18 Model Sayısı: 20
1/43 Model Sayısı: 33
Toplam Model Sayısı: 53
Rep Puani: 1901
mustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yok

İletiYazar: ogzhndncl » 19 Şub 2010, 15:04

mustafacelebi yazdı:Kimse kusura bakmasın,yönetim kadrosu başta olmak üzere tüm üyelerin belirli bir birikime sahip olduğu diecastr.com sayfasında asla ama asla emek hırsızlığı ve saygısızlık yoktur.

Kıymet ve emeğe saygının es geçildiğini düşünen herkesin bizleri olumsuz yönde eleştirmesinden önce bence ilk önce takipçisi oldukları sanal mekanlara çeki düzen vermeye ön ayak olması ve piyasada ki forum sayfaları içerisinde ki (BİZCE) tatlı rekabeti ileri taşıması gerekmektedir...

Saygılarımla

GLOBAL MODERATÖR
Mustafa Çelebi

Mustafa abi yazdiklarinin hepsine katiliyorum ancak alinti yaptigim kisima daha cok katiliyorum.Bende surekli forumlarda dolasan,bos zamanlarimi teknoloji,cep telefonlari,modeller,arabalar vs. hakkinda daha fazla bilgi sahibi olmak icin harciyorum.Hatta bazen bos olmayan zamanimi bile harciyorum.Gezdigim forumlarin icinde sayginin,karsilikli sevginin,abi-kardes iliskisinin ve arkadasligi en iyi hissettigim ve cok rahat oldugum forum Diecastr dir.Bu konuda kimse bu foruma herhangi birsey soylemeye kalkmasin dedigin gibi.Onur abi gonullu olmak isteyenlerin ismini istemis,bende gonullu olurum ancak ne sekilde ve ne kadar faydali olabilirim bilmiyorum.Aksamlari genelde bosum,sinavim veya ozel isim olmadigi surelerde.Bu bos zamanlarimda yardimci olabilirim ancak dedigim gibi ne sekilde olur bilmiyorum.Elimden geleni yapmaya calisirim 3000 km uzaktan :grin: Umarim e-dergi konusunda ortaya cok guzel seyler cikarir ve forumumuzu daha ileri seviyelere tasiriz.Iyi forumlar.
Resim

mesaj için ogzhndncl teşekkür aldı- 2:
mustafacelebi, Onno
Kullanıcı avatarı
ogzhndncl
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Oguzhan Dincel
1/18 Model Sayısı: 9
1/24 Model Sayısı: 4
1/32 Model Sayısı: 25
1/43 Model Sayısı: 10
1/72 Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 2
Toplam Model Sayısı: 52
Rep Puani: 180
ogzhndncl rep puani yok

İletiYazar: srht » 19 Şub 2010, 21:22

Ben olayı anlayamadım;herhangi tat kaçıracak bir durum mu oldu?

Bu arada Onur;bilgisayardan pek anlamıyorum doğrusu.Yani bilgisayar ile yapabileceğim işler baya baya bir sınırlı.Ama buna rağmen bu e-dergi işinde tekrarlıyorum;bana da bir iş düşerse elimden geldiğince yapmaya çalışırım.Mesela tanıtılan aracın bilgilerini,fotolarını bulmak gibi..Ne zaman üretilmiş vs.Bu gibi aracın gerçeği hakkında ulaşılacak bilgiler.
Resim

mesaj için srht teşekkür aldı- 2:
mustafacelebi, Onno
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 5595
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

İletiYazar: Ahmet » 19 Şub 2010, 21:57

Tüm diecast alemi haberlerini bugüne kadar sizlerle buluşturduğumu göz önüne alarak beni bu projenin dışında düşünemezsiniz heralde gönüllü olmama gerek bile yok :tey: Tabiki bende varım bu işte...... :bb:
Resim
Kullanıcı avatarı
Ahmet
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ahmet SENSU
1/18 Model Sayısı: 28
1/43 Model Sayısı: 30
1/72 Model Sayısı: 5
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 287
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 353
Rep Puani: 7528
Ahmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yok

İletiYazar: Onno » 19 Şub 2010, 22:03

Ahmet yazdı:Tüm diecast alemi haberlerini bugüne kadar sizlerle buluşturduğumu göz önüne alarak beni bu projenin dışında düşünemezsiniz heralde gönüllü olmama gerek bile yok:tey: Tabiki bende varım bu işte...... :bb:

Herhalde Ahmet bende sen ne zaman yazıcaksın diye 4 gözle bekliyordum :lol: hehe
Onno
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: mustafacelebi » 19 Şub 2010, 23:29

Ne iş olsa yaparım..!

Karın tokluğuna :selam:
Resim
mustafacelebi
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mustafa Çelebi
1/43 Model Sayısı: 33
Toplam Model Sayısı: 53
Rep Puani: 1901
mustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yok

İletiYazar: chrono » 20 Şub 2010, 13:31

bu kadar seri ve güzel organize olmanızdan dolayı hepinizi tebrik ederim.bana da görev verilirse imkanlarım dahilinde yardımcı olmaya çalışırım.misal mustang modelleri ile ilgili bir inceleme olacak olursa model listemi yollayabilirim.istenilen modelle ilgili inceleme yazısı yazabilirim.(tabi ki burak balıkçı arkadaşımın da koleksiyonunu göz ardı etmiyorum)ancak konu mustang olursa her türlü yardıma hazırım.umarım bu işten forum olarak alnımızın akıyla çıkarız...
:sapka:

mesaj için chrono arkadaşımıza teşekkür edenler:
Onno
Kullanıcı avatarı
chrono
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Güney
1/18 Model Sayısı: 80
1/43 Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 16
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 3740
chrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yok

İletiYazar: Desolator » 20 Şub 2010, 20:01

Buraya ismimi yazdırmamış olmak yardım etmeyeceğim anlamına gelmesin. İşe yeni başlamış olmamdan dolayı daha tempoya pek ayak uyduramadım. Pek fazla vaktim kalmıyor o yüzden. Ama elimden gelebilecek birşey olduğunda söylemeniz yeterli olacaktır. :drinksb:

Mesela benimle röportaj yapmak isterseniz seve seve yardım ederim.. :smile7:
Resim
Kullanıcı avatarı
Desolator
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Sinan Ates
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 22
Rep Puani: 630
Desolator rep puani yokDesolator rep puani yokDesolator rep puani yok

İletiYazar: masato » 20 Şub 2010, 22:42

Eğerki bir gün bir üniversitede topluluk olmak isteyen varsa ... Küçük bir afiş çalışması yaptım... Resimleri şimdilik benim en çok sevdiğim 2 model ile süsledim elbette değişmesi mümkündür... :sapka:

Resim
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan

mesaj için masato arkadaşımıza teşekkür edenler:
Onno
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

ÖncekiSonraki

Görüşler / Öneriler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir