e-dergi (diecastr)

Forum Hakkındaki Görüş Ve Önerilerinizi Bu Bölümden Paylaşınız.

Yetkili: Emre E., G.HEPARSLAN, resatsirin

Re: e-dergi (diecastr)

İletiYazar: mustafacelebi » 16 Şub 2010, 13:41

DASTOK yazdı:
masato yazdı: Serhan bence öncelikle kendi üniversitende bunu araştır derim. :sapka:
alper abi bu fikir zaten aklımda çoktan var büyük ihtimallede gidince eskişehirde üniversitemde bir kulüp kuracağım(tabiki rektörlük izin verirse)

Anadolu üniversitesinde okuyor isen bende Anadolu Üniversitesi öğrencisiyim (Açık Öğretim)
Bildiğim kadarı ile AÖF öğrencileri de klüplere üye olabiliyor.Bende İstanbul'dan destek veriririm...
Resim
mustafacelebi
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mustafa Çelebi
1/18 Model Sayısı: 20
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 33
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 53
Rep Puani: 1901
mustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yok

İletiYazar: S.CANKILIC » 16 Şub 2010, 13:45

yok mustafa ben osmangazi üniversitesindeyim kendi üniversitemde halledersem anadoluda arkadaşlar var onlarıda bir şekilde bir araya getiririz tabi sende onlardan moderatör olarak yardımlarını esirgemezsin :good2:
S.CANKILIC
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: Onno » 16 Şub 2010, 14:16

srht yazdı:Fikir gerçekten güzel ve etkileyici.

Ancak üyelerle röportaj,sohbet denilmiş.Ben orayı anlayamadım pek.Daha doğrusu anladım ama nasıl olucak bu?Farklı şehirlerden de üyelerimiz var ki;okulum da bitince(nihayetinde 1.5-2 sene sonra)ben de İstanbul'da olmayacağım.Msn ya da mesaj diyebilirsiniz ama ne derece etkili olur bu?

İkinci olarak model incelemeri olacak.Bu da gayet güzel ama inceleme için de detaylı ve kaliteli fotolar gerekiyor.Keza açıklamalar ve yorumlar da.Hadi açıklamalar bulunur.Ehh;buradaki herkes te modeli hakkında olumlu/olumsuz yorum yapabilir.Ancak foto işi ne olacak?Bildiğim kadarıyla Onur pro foto çekimi ile uğraşıyor.Ancak onun da her model elinde yok ki..

Son olarak hepimizin bildiğini düşündüğüm bir site var zaten böyle ülkemizde de ve aylık olarak yayın yapıyorlar.Orası bizim için bir örnek teşkil edebilir ama röportajlar konusunda bilhassa kısıtlı o dergi.Fotolar ve açıklamalar yeterli düzeyde.Ancak içerik herkese açık.Bu da ben dahil birçok kişinin girip bakmasına olanak sağlıyor.Bizim dergi de (çıkarsa) içerik olarak sadece üyelere özel değil;herkese açık olmalı bence.Böylelikle örneğin bir model incelemesinde hem derginin görüşleri hem de model sahibinin düşünceleri olabilir.Bu sayede kişi model hakkında 2 tarafın da fikirlerini öğrenmiş olur.

E tabi;benim de üzerime birşey düşerse ben de yapmaya hazırım..

Değerli görüşlerin için teşekkür ederim Serhat. Fikrimin değiştiği nokta , evet , herkese açık olmalı katılıyorum. Diğer yandan anket - röportaj ve fotoğraflamaya gelince; Bunu msn üzerinden önceden hazırlanmış sorularla yazışarak daha sonra da word'e dökerek olabilir. 2. seçenek ise telefon yöntemi -ses kayıt ile (bu yöntemleri ben üniversitedeyken genç kulüb diye bir grup kullanıyordu dergisinde). Buna ek olarak tabiki de aynı şehirde olan üyelerin birbirleriyle buluşarak bunu yaratması.. Fotografları çekebilen üyeler mail ile gönderebilir. Tabi profesyonel çekim kalitesinde olmazsa temsili - yoruma göre açısı olan fotoğraflar kullanılabilir. O ay seçilen modeller, ellerinde olan üyelerle bağlantıya geçilerek yaratılabilir. Aslında keşke "sinyal, 0'dan 100'e" tv programları gibi test amaçlı model temin edebilecek bir mağaza olsa! :smile: ama hayal tahminimce.Belki ileride meşhur olursak olabilir. :lol:
Bu herkesin bildiği web sitesinin adı nedir? Yoksa ben kaçırdım mı? :doh2:
Onno
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Onur G.
1/18 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 50
Rep Puani: 1840
Onno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yok

İletiYazar: Onno » 16 Şub 2010, 14:23

mustafacelebi yazdı:Bence pc de tasarımından önce içerik olarak nelerin olacağı kararlaştırılmalı.Bir diecast dergsinden beklentiniz nedir? sorusunu soralım kendimize ve kendimize verdiğimiz cevap doğrultusunda içerik hazırlayalım..

Bence diecast dergisinde incelemeler ön planda olmalı.Belirli bir format ve standarta sahip fotoğraf kareleri ile beraber model sahibinin görüşlerini içeren bir tanıtım yazısı ve her ay her segmentten her ölçekten en az 1 sayfa görsel+yazı ve 10 model.

Diecast dergisi içerik beklentisi adı altında bir konu açılabilir :ok1: Türkiye ve Dünyadan örnekler - yapılan yerli yabancı fuar ve aktiviteler, faydalı linkler yeni keşfedilen satın alma siteleri, 1/1 otomobili ve sahibi ile sohbet, değindiğin gibi model tanıtımı ve resimler. :good2:
Onno
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

Onno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yok

İletiYazar: ck77 » 17 Şub 2010, 16:24

Sevgili dostlar,

Sanırım gözden kaçırdığınız bir nokta var... Türkiye'de zaten bir diecast modelcilikle ilgili bir e-dergi mevcut. Yeni bir dergi de tabii ki hareket katacaktır ama, sanki hiç yokmuş gibi konuşmak da orada emek veren arkadaşlarımıza biraz haksızlık oluyor gibi geldi bana:

http://www.ankaramodel.com/

Sevgiler
ck77
FORUM ÜYESİ
FORUM ÜYESİ

İsim: Cem Koronel
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 20
ck77 rep puani yok

İletiYazar: Onno » 17 Şub 2010, 16:34

ck77 yazdı:Sevgili dostlar,

Sanırım gözden kaçırdığınız bir nokta var... Türkiye'de zaten bir diecast modelcilikle ilgili bir e-dergi mevcut. Yeni bir dergi de tabii ki hareket katacaktır ama, sanki hiç yokmuş gibi konuşmak da orada emek veren arkadaşlarımıza biraz haksızlık oluyor gibi geldi bana:

http://www.ankaramodel.com/

Sevgiler

Evet bu web sitesini biliyor arkadaşlarımız. Biz hiç kimsenin emeğine laf atmıyoruz yada önemsiz demiyoruz. En son ağustos 2009' da inceleme yapmış dr.diecast.. Biz kendi sitemizce ve faydalı olacak şekilde pdf formatında güzel bir dergi oluşturmak istiyoruz. :dikkat:
Onno
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: ck77 » 17 Şub 2010, 16:40

Zaten kimsenin yapacağınız çalışmayla ilgili bir negatif düşüncesi olduğunu sanmıyorum. Belirttiğim gibi ikinci bir e-dergi hareket ve çeşitlilik katacaktır. Ancak bu konunun başında yazıldığı gibi bu şekilde çalışmaları olan bu değerli arkadaşlarımızın ve emeklerinin unutulmaması gerektiğini düşünüyorum.

mesaj için ck77 teşekkür aldı- 2:
G.HEPARSLAN, Onno
ck77
FORUM ÜYESİ
FORUM ÜYESİ

İsim: Cem Koronel
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 20
ck77 rep puani yok

İletiYazar: masato » 17 Şub 2010, 19:21

ck77 yazdı:Zaten kimsenin yapacağınız çalışmayla ilgili bir negatif düşüncesi olduğunu sanmıyorum. Belirttiğim gibi ikinci bir e-dergi hareket ve çeşitlilik katacaktır. Ancak bu konunun başında yazıldığı gibi bu şekilde çalışmaları olan bu değerli arkadaşlarımızın ve emeklerinin unutulmaması gerektiğini düşünüyorum.

Bence Ankara modele pek bir şey söylenmiyor. Zaten bu koleksiyona gönül veren hiç kimsenin bölesine bir saygısızlık yapağını düşünmüyorum... En nihayetinde bu kolyeksiyona gönül verenler tarz olarak, anlayış olarak, aile terbiyesi olarak birbirerine çok yakın insanlardır. Keşke Ankaramodel deki değerli üstatlarda bu forumda da aktif olsalarda bizde onların bilgierinden faydalansak. Belkide bizim isteklerimizle, onların yaptıklarını birleştirip e-dergiyi çok daha ilerilere taşıma fırsatlarına nail oluruz.
Bu konuda kimse kendine yapılmış bir saygısızlık olarak algılamasını istemem açıkcası. Bu konyu kendi içinde değerlendirip bir forum dergisi olarak nitelendirmek gerektiğine inanıyorum. Zaten takip ettiğim forumlarda marka bazında bir gruplaşma varken birde forum bazında olursa bu gruplaşma sanırm az olan sayımızı birde bölünerek azalma yolunda hılza ilerleyecektir. Bence birleşip bu güzel hobiyi daha büyük kitlelere yaymanın yolunu aramak gerektiği inancındayım.
Nacizene görüşlerimdir... Katılan katılmayyan herkese saygı ve sevgilerimle... :sapka:
En son masato tarafından, 19 Şub 2010, 14:26 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 değişiklik yapıldı.
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan

mesaj için masato arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: Onno » 17 Şub 2010, 19:32

masato yazdı:
ck77 yazdı:Zaten kimsenin yapacağınız çalışmayla ilgili bir negatif düşüncesi olduğunu sanmıyorum. Belirttiğim gibi ikinci bir e-dergi hareket ve çeşitlilik katacaktır. Ancak bu konunun başında yazıldığı gibi bu şekilde çalışmaları olan bu değerli arkadaşlarımızın ve emeklerinin unutulmaması gerektiğini düşünüyorum.

Bence ankara modele pek bir şey söylenmiyor. Zaten bu koleksiyona gönül veren hiç kimsenin bölesine bir saygısızlık yapağını düşünmüyorum... En nihayetinde bu kolyeksiyona gönül verenler tarz olarak anlayış olarak, aile terbiyesi olarak birbirerine çok yakın insanlardır. Keşke ankaramodeldek değerli üstatlarda bu forumda da aktif olsalarda bizde onların bilgierinde faydalansak. Belkide bizim isteklerimizle onların yatıklarını birleştirip e-dergiyi çok daha ilerilere taşıma fırsatlarına nail oluruz.
Bu konuda kimse kendine yapılmış bir saygısızlık olarak algılamasını istemem açıkcası. Bu konyu kendi içinde değerlendirip bir forum dergisi olrak nitelendirek gerektiğine inanıyorum. Zaten takip ettiğim forumlarda marka bazında bir gruplaşma varken birde forum bazında olursa bu gruplaşma sanırm az olan sayımızı birde bölerek azaltma yolunda ılza ilerleyecektir. Bence birleşip bu güzelhoiyi daha büyük kitlelere yaymanın yolunu aramak gerektiği inanındayım.
Nacizene görüşlerimdir... Katılan katılmayyan herkese saygı ve sevgilerimle... :sapka:

Sonuna kadar katılıyorum +1

mesaj için Onno arkadaşımıza teşekkür edenler:
masato
Onno
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 17 Şub 2010, 20:21

Öncelikle bu konuda ve hobi adına bir ilki gerçekleştiren değerli arkadaşım ve Forum Özel Üyemiz Sarim SEMERKANT ve Eray kardeşimin ismini anmadan edemeyeceğim. Benim de Ankara' da olduğum dönemlerde, böyle bir çalışmanın alt yapısını oluştumak için ne kadar çaba sarf ettiklerini ve ne kadar emek verdiklerini bilenlerdenim ve uzunca süren bir alt yapı hazırlığından sonra bu işe giriştiler ve güzel çalışmalara imza attılar...
Hobimiz adına kendilerine buradan bir kez daha teşekkür ediyorum ve sevgilerimi iletiyorum... :y: :f:
Forum sayfamız içinde böyle bir çalışma yapmak da çok güzel bir düşünce Onur ve destekleyen herkese teşekkürlerimi iletiyorum.
Yalnız Yaşar Hocam' ın fikirlerini de es geçmemek lazım. O da tüm samimiyet ve içtenliği ile konuyu değerlendirmiş.
Siteyi açtığımdan bugüne tüm moderatör arkadaşlarımla güzel çalışmalar yaptık ve sürekli diyalog içinde olduğumuz ve hala taslak halinde bekleyen çalışmalarımız da mevcut. Mustafa' da bilir... :fiskos: :blush:
Bu taslakların arasında elbette yer alabilecek bir düşünce ve en başta bu işle ilgilenecek, zaman ayıracabilecek/devamını sıkılmadan getirebilecek bir kadro oluşturmak gerekiyor...
Yine bu konuda senin daha önceki sitenden olan tecrübelerini ve konuyu en iyi şekilde üstleneceğine de eminim. Yardımcı olabilecek arkadaşların da oluşu büyük avantaj.
Sıkılmadan yapabilecek sözünü özellikle söyledim çünkü bu tip çalışmalar mecburiyete girdiği zaman, değerini ve özenini yitirir.
Benim bu konuda ve açtığın konu başlığında sana yardımcı olabileceklerini söyleyen arkadaşlarıma güvenim tam.
En kısa zamanda kadroyu oluşturup bu keyifli işe başlamak dileklerimle... :friends:
Önümüzdeki iki hafta çok yoğunum ve ondan sonra da esas yoğunluklarım başlıyor.
Bu aralar forumda açılan konulara bile çoğu zaman yetişemezken yine de elimden geleni yapmaya çalışırım diyeyim. Dediğim gibi kadro kurulup yapılacak işler konusunda bir görev dağılımı yapıldığında işler yürümeye başlar ve düşüncesi bile heyecanlandırmaya yetiyor beni... Hazırlayacağın alt yapı çalışmalarını ve değerlendirmelerini bana özel mesaj veya email ile gönder ve kadro belirleyerek çalışmalara bir an önce başlayalım. :sapka:

Öneriler/Başlıklar
Hayat ve Hobi...
Her sayıda; hobi ne demek konusu ufak tefek değişkenlerle ele alınabilir ve her sayıda farklı hobiler ve kategoriler tanıtılabilir...
Çünkü insanların önce hobi hakkında bilgilendirilmesi gerekiyor.
diecast, maket modelcilik, plastik, RC, müzik, akvaryum, spor v.b.
Bazı kişiler 1/1 araba biriktierek hobi yapıyor... :lol:
Kimlere ne fayda sağlıyor...
Konuların hepsi ele alınabilir.

DIECASTR MAGAZİN vazgeçilmezlerden bence... Hamsi forumuyuz ya hani!.. :grin:
Malesefr ki insanlarımızın bazıları dedikodulara ve birbirini çekiştirmeye ihtiyaç duyuyor ve tüm Türkiye toplumunda olduğu gibi MAGAZİN dergilerine her daim ilgi duyuluyor... 3-5 satırda olsa dedikodulara yer vermekte ve o insanlarımızı unutmamakta da fayda var diye düşünüyorum. Kısacası her konudan ve hayatın içinden ve yaşanmışlıklardan olmalı bu dergi...
En iyi ve en yeni üyeler...
Sitemizde bir ay boyunca neler oldu?
En çok ziyaret edilen konular, yeni üyeler, duyurular, istatistikler...
Ayrıca DIECASTR COMICS başlığını da kesinlikle her ay uyarlamak lazım... :))
AYIN HOBİCİSİ
AYIN MODİFİYECİSİ
V.b. neler, neler...
Başlıklar geniş...
Ne güzel ki; aramızda konuşup biz bunu yaptık; yerseniz!.. demiyoruz... :punish: :grin:
Her şeyi ortaya döküp ve tüm açıklığı ile sergiliyoruz.
Gelecek olan tüm olumlu ve olumsuz yorumlarla da bir sentez yapmakta fayda var diye düşünüyorum... :diecastasi:

En basitinden DIECASTR COMICS fikri; yazın yaptığımız İSTANBUL BULUŞMASI' nda ortaya çıkmıştı ve bu günde konuşulan yeni e-dergimize yine bir fikir alt yapı oluşturmuş olur umarım...

:arrow: BİLİNMEYEN YÖNLERİ İLE İSTANBUL BULUŞMASI :))

Bu mizanseni oluşturmak için 8-10 saat uğraşmıştım... Ayda bir bulunur böyle bir vakit elbette. :))

Aklıma gelen şeyler olursa yine paylaşırım ve kadrodan da önce başlıkları oluşturmak da fayda var...
Alt yapıyı sağlam hazırlarsak ve sonrasında zaten güvendiğim sağlam kadro ile ve zamanla heşeyin en güzelini yapacağımıza şüphem yok... Değerlendirmeye ve fikir alış-verişinde bulunmaya başlayalım...

mesaj için G.HEPARSLAN teşekkür aldı- 2:
masato, Onno
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16736
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: Desolator » 17 Şub 2010, 21:26

Admin yazdı:Öneriler/Başlıklar
Sitemizde bir ay boyunca neler oldu?
En çok ziyaret edilen konular, yeni üyeler, duyurular, istatistikler...
Ayrıca DIECASTR COMICS başlığını da kesinlikle her ay uyarlamak lazım... :))

Sevgili adminim bu fikirler harika bir hava katar bence forumumuza.. :good2: :drinksb:

Ayrıca Onur'un e-Dergi için düşündüğü şeylerden de olan üyelerle röportaj gibi bir olayı forum sayfalarınada dökebiliriz.. Üstadlarımızla başlanıp her ay bir üyeyle röportaj yapılabilir. Hayat ve modelcilik tecrübelerinin paylaşılması yeni üyeler başta olmak üzere herkese çok faydalı olabilir... :ok1: ...Diye düşünüyorum bilmiyorum sizler ne düşünürsünüz..

E-Dergi içinde fikir beyan etmek gerekirse Gökhan abinin de bahsettigi "Ankara Model" sitesi için ne kadar çaba sarfedildiğine bizzat bende şahit oldum.. Ve bu işe girişmeyi düşünürsek bu işle ciddi anlamda uğraşacak bir kadro kurmamız gerekir. Üyelerden tabiki fotoğraf ve fikir anlamında destek gelecektir ama sayfa düzenleri, yazı düzenlemeleri gerçekten zahmetli olacaktır. İyi düşünülüp karar verilmesi gereken bir iş..

Şahsi fikrim sitenin geliştirilmesi için çalışma yönünde şu anda.. :drinksb:
Resim
Kullanıcı avatarı
Desolator
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Sinan Ates
1/18 Model Sayısı: 20
1/24 Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 22
Rep Puani: 630
Desolator rep puani yokDesolator rep puani yokDesolator rep puani yok

İletiYazar: Onno » 17 Şub 2010, 22:27

Bu güzel düşünceler çerçevesinde herkesin de fikrini baz alarak ortak güzellikler çıkaracağımıza eminim. :drinksb:
Önce konular üzerinde çalışmak çok iyi bir fikir Adminim. Ayrıca bu konuda bize hem sitenin background - tarihçesini bilen hem de aktif bir ekip gerekiyor. Adım adım elbette herşey.

Gönüllü EKİP ARKADAŞLARI kimler olacak? İsteyen ismini pm olarak göndersin. 1.sayfada konumu editleyip Ekip adı altında liste yapacağım. Elbette msn gibi iletişim bilgilerimiz de olmak zorunda.
Taslak aşamasında ;konu başlıklarını belirlemek istiyorum. Elbette Gökhan abiye atacağım ve denetlemeli eklemeli çıkarmalı bir sonuç, Ardından ekip ile birlikte yeniden düzenleme ve detay...

mesaj için Onno arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Onno
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: S.CANKILIC » 17 Şub 2010, 22:34

dergi olayı çok güzel ama bence önce yayılma politası izlenmesinden yanayım yani yeni katılımın artması
S.CANKILIC
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

ÖncekiSonraki

Görüşler / Öneriler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir