2005 BMW 645ci Coupe Black [1:18 Kyosho]

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

2005 BMW 645ci Coupe Black [1:18 Kyosho]

İletiYazar: BuRaK-B » 14 Şub 2010, 19:44

BMW E21 kasasından sonra istediğim renk kombinasyonuyla BMW 645ci Coupe de garajdaki yerini nihayet aldı.
BMW'lerden geriye 2002tii var sırada, ondan sonra da kapanış Aceleye gelen fotoğraflar için kusurabakmayın.

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

:arrow: 1977 BMW 323i E21 Silver [1:18 Autoart]
http://www.diecastr.com/1-18-modeller-f104/1977-bmw-323i-e21-silver-t4569.html

mesaj için BuRaK-B arkadaşımıza teşekkür edenler:
ali çaglar
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 35
1/64 Model sayısı: 25
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 6
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 14
Toplam Model Sayısı: 145
Rep Puani: 10045
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

Re: 2005 BMW 645ci Coupe Black [1:18 Kyosho]

İletiYazar: ///Okan » 14 Şub 2010, 20:06

Bu kombinasyonun M6sını çok istiyorum.Keşke üretseler ellerine sağlık Burak abi.Sonlanmasın Bmwler :D
Resim
Kullanıcı avatarı
///Okan
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Okan
1/18 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 618
///Okan rep puani yok///Okan rep puani yok///Okan rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 14 Şub 2010, 20:09

Hayırlı olsun Burak... Ford' u bıraktın bu aralar bakıyorum... :lol:
İç mekana bayıldım... :y: Genel anlamda da harika bir model.
Aceleye gelen fotoğraflar bunlarsa konsantre olduğundakileri düşünemiyorum... 10 numara olmuş kardeşim, ellerine sağlık...

Favorim;

:cicek:

mesaj için G.HEPARSLAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 52
1/24 Model Sayısı: 8
1/32 Model Sayısı: 19
1/43 Model Sayısı: 24
1/64 Model sayısı: 78
1/72 Model Sayısı: 235
1/87 Model Sayısı: 82
- / -- Model Sayısı: 25
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 538
Rep Puani: 16906
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: atesoglu » 14 Şub 2010, 20:11

Çok şık ve güzel bir model seçmişsin kutlarım.İçteki detayları çok beğendim. :drinksb:
Resim
Kullanıcı avatarı
atesoglu
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ates
1/18 Model Sayısı: 44
1/24 Model Sayısı: 10
1/32 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 10
1/87 Model Sayısı: 14
Toplam Model Sayısı: 82
Rep Puani: 3850
atesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 14 Şub 2010, 20:32

Tek kelime ile harika bir kasa Burak.
Model detay olarak ön sıralarda yer aldı benim gözümde. Hele iç mekandaki renk kombinasyonu süper yansıtılmış.
:arrow: Her aceleye gelen fotoğraf bu kadar güzel olsa keşke. :foto:
Ben REP'ini yazdım haneye. :+1:

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 116
1/64 Model sayısı: 500
Toplam Model Sayısı: 116
Rep Puani: 19255
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: MAKOSHARK » 14 Şub 2010, 21:20

Kardeşim hayırlı olsun çok güzel bir seçim yapmışsın...fotolarda gayet güzel. :smile: :smile: :smile:
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
1/24 Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

İletiYazar: Ahmet » 14 Şub 2010, 22:01

Hayırlı olsun abicim gerçekten çok hoş bir araç ve bu rengiyle müthiş görünüyor iyi seyirler dilerim. :celeb:
Resim
Kullanıcı avatarı
Ahmet
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ahmet SENSU
1/18 Model Sayısı: 28
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 30
1/72 Model Sayısı: 5
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 287
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 353
Rep Puani: 7528
Ahmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yok

İletiYazar: masato » 14 Şub 2010, 23:34

Güzel bir model gerçekten... Burak... Hırçın avrupalı... Güzel günlerde seyireyle yeni güzelliği... 2002 ide en kısa zamanda gelir inşallah... Bu arada acaba bmw 8 serisi coupesini yenileyecekmi çok merak ediyorum... Bence en güzel coupesi o bmw ama bilemiyorum bakalım ne zaman gelecek yenisi... :tey:
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 15 Şub 2010, 01:03

///Okan yazdı:Bu kombinasyonun M6sını çok istiyorum.Keşke üretseler ellerine sağlık Burak abi.Sonlanmasın Bmwler :D
Okan BMW'ler maalesef sonlanıyor artık, son bir tane kaldı. M6'sı da umarım üretilir istediğin gibi.

Admin yazdı:Hayırlı olsun Burak... Ford' u bıraktın bu aralar bakıyorum... :lol:
İç mekana bayıldım... :y: Genel anlamda da harika bir model. :nazar:
Aceleye gelen fotoğraflar bunlarsa konsantre olduğundakileri düşünemiyorum... 10 numara olmuş kardeşim, ellerine sağlık... :+1: :drinksb:
:cicek:
Gökhan Abi teşekkürler bu güzel yorumun için. Ford'a ara vermedim de artık daha özel gitmek istiyorum o temaya. Bu yüzden renk kombinasyonundan tut diğer modellerle olacak uyumlulukları bile düşünüyor oldum. Yakın zamanda bir aksilik çıkmazsa güzel bombalar patlatabilirim :wasntme:

atesoglu yazdı:Çok şık ve güzel bir model seçmişsin kutlarım.İçteki detayları çok beğendim. :drinksb:
Teşekkürler Abi. Bir zamanlar lotodan çıkacak para hayallerimde Mustang yanındaki diğer otomobil de bu renk kombinasyonuyla BMW 6 serisiydi. 1:1 olamadı ama 1:18'i yeni hayalere kapı açtı :sun:

Emre ERBASAR yazdı:Tek kelime ile harika bir kasa Burak.
Model detay olarak ön sıralarda yer aldı benim gözümde. Hele iç mekandaki renk kombinasyonu süper yansıtılmış.
:arrow: Her aceleye gelen fotoğraf bu kadar güzel olsa keşke. :foto:
Ben REP'ini yazdım haneye. :+1:
Teşekkür ederim abicim. Bu modein bu renk kombinasyonuyla denk gelmesi için neredeyse 2 sene beklemişimdir, kısmet 2010'aymış. Detay açısından iç kısım çok çok iyi, motor renklendirmesi ve kalıbı da çok başarılı. Ama eminim AA çok ama çok daha iyi bir üretim yapardı diye düşünüyorum.

MAKOSHARK yazdı:Kardeşim hayırlı olsun çok güzel bir seçim yapmışsın...fotolarda gayet güzel. :smile: :smile: :smile:
Beğendiğine sevindim Deniz Abi, bugün sanki ortaklaşa karar almış gibi BMW bombaları patlattık forumda :drinksb:

Ahmet yazdı:Hayırlı olsun abicim gerçekten çok hoş bir araç ve bu rengiyle müthiş görünüyor iyi seyirler dilerim. :celeb:
Neyseki şaşkınlığını atlatmışın Ahmet :lol:

masato yazdı:Güzel bir model gerçekten... Burak... Hırçın avrupalı... Güzel günlerde seyireyle yeni güzelliği... 2002 ide en kısa zamanda gelir inşallah... Bu arada acaba bmw 8 serisi coupesini yenileyecekmi çok merak ediyorum... Bence en güzel coupesi o bmw ama bilemiyorum bakalım ne zaman gelecek yenisi... :tey:
Teşekkürler Alper. BMW, 8 serisini yenilemez tahminimce çünkü onun yerine bu kasayla piyasaya epey hakim. Hadi onu geçtim de eski 8 serisini Maisto'nun ve Revell'in elinden hangi marka kurtarıp kalitelisini üretecek çok merak ediyorum. :happy:
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: Onno » 15 Şub 2010, 03:00

Ne desem ki :smile: mükemmel ellerine sağlık bu kaliteyi bize yaşattığın için :good2: :+1:
Onno
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Onur G.
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 50
Rep Puani: 1840
Onno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yok

İletiYazar: masato » 15 Şub 2010, 11:38

BuRaK-B yazdı:
masato yazdı:Güzel bir model gerçekten... Burak... Hırçın avrupalı... Güzel günlerde seyireyle yeni güzelliği... 2002 ide en kısa zamanda gelir inşallah... Bu arada acaba bmw 8 serisi coupesini yenileyecekmi çok merak ediyorum... Bence en güzel coupesi o bmw ama bilemiyorum bakalım ne zaman gelecek yenisi... :tey:
Teşekkürler Alper. BMW, 8 serisini yenilemez tahminimce çünkü onun yerine bu kasayla piyasaya epey hakim. Hadi onu geçtim de eski 8 serisini Maisto'nun ve Revell'in elinden hangi marka kurtarıp kalitelisini üretecek çok merak ediyorum. :happy:
Welly yapsın o zaman :tey:
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 15 Şub 2010, 18:37

Onno yazdı:Ne desem ki :smile: mükemmel ellerine sağlık bu kaliteyi bize yaşattığın için :good2: :+1:
Sağol Onur, gizliden bir BMW hayranlığı seziyorum sende :lol:

masato yazdı:
BuRaK-B yazdı:
Welly yapsın o zaman :tey:
Vallahi eminim çok güzel yapar :good2:
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: maranello550 » 15 Şub 2010, 20:43

Burak güle güle sergile modeli :nazar: . Özellikle iç mekandaki renk kombinasyonu harika. Sıradaki BMW gelsiiiin :lol: :lol: :dance:
Resim
Kullanıcı avatarı
maranello550
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: onur içöz
1/18 Model Sayısı: 300
Toplam Model Sayısı: 300
Rep Puani: 960
maranello550 rep puani yokmaranello550 rep puani yokmaranello550 rep puani yokmaranello550 rep puani yok

Sonraki

Yeni Alınan 1/18 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Google [Bot] ve 14 misafir