RUH İKİZLERİ.. -21-MERCEDES CL AUTOART & MERCEDES CLK KYOSHO

Modellerinizin Toplu Halde Çekilmiş Fotoğraflarını Bu Başlık Altında Paylaşabilirsiniz...

RUH İKİZLERİ.. -21-MERCEDES CL AUTOART & MERCEDES CLK KYOSHO

İletiYazar: maranello550 » 03 Şub 2010, 02:09

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Resim
Kullanıcı avatarı
maranello550
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: onur içöz
1/18 Model Sayısı: 300
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 300
Rep Puani: 960
maranello550 rep puani yokmaranello550 rep puani yokmaranello550 rep puani yokmaranello550 rep puani yok

Re: RUH İKİZLERİ.. -21-MERCEDES CL AUTOART & MERCEDES CLK KYOSHO

İletiYazar: masato » 03 Şub 2010, 02:11

Özletiyosun kendini Onur... Ruh ikizlerinden bizi yoksun bırakıyosun... Güzel paylaşımın için teşekkürler CL çok can alıcı... Nedense mercedesin bu büyük kasalı spor otomobilleri çok güzel...İyi günlerde seyireyle ... :tey:
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan

mesaj için masato arkadaşımıza teşekkür edenler:
maranello550
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: maranello550 » 03 Şub 2010, 02:17

masato yazdı:Özletiyosun kendini Onur... Ruh ikizlerinden bizi yoksun bırakıyosun... Güzel paylaşımın için teşekkürler CL çok can alıcı... Nedense mercedesin bu büyük kasalı spor otomobilleri çok güzel...İyi günlerde seyireyle ... :tey:

Ali SAMANGÜL yazdı:Ruh ikizlerin hayırlı olsun kardeş.İyi günlerde seyirle.Çok şık duruyorlar.

Sevgili Ali ve Alper bu ne hız yaa :lol: Abi fotoğraflar daha soğumadan yakalamışınız hemen :y: Çok çok teşekkür ediyorum değerli yorumlarınız için, saygılarımla...
Resim

mesaj için maranello550 arkadaşımıza teşekkür edenler:
masato
Kullanıcı avatarı
maranello550
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

maranello550 rep puani yokmaranello550 rep puani yokmaranello550 rep puani yokmaranello550 rep puani yok

İletiYazar: Onno » 03 Şub 2010, 02:18

Hayırlı olsun ruh ikizlerin :nazar: mükemmel duruyorlar ellerine sağlık

mesaj için Onno arkadaşımıza teşekkür edenler:
maranello550
Onno
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Onur G.
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 50
Rep Puani: 1840
Onno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yok

İletiYazar: maranello550 » 03 Şub 2010, 02:22

Onno yazdı:Hayırlı olsun ruh ikizlerin :nazar: mükemmel duruyorlar ellerine sağlık

Adaşım çok teşekkür ediyorum. Fotoğraflamaya devam... :foto:
Resim

mesaj için maranello550 arkadaşımıza teşekkür edenler:
Onno
Kullanıcı avatarı
maranello550
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İletiYazar: Kenan Şavklı » 03 Şub 2010, 07:01

Bu nadir ikizler harika görünüyor. Mercedes'leri seri olarak dizmek gerçekten büyük keyif ve CLK Coupe'ye daha önce ben de ev sahipliği etmiştim; aralanabilen sunroofu'u ve açılıp kapanabilen perdesi, ileri - geri hareket edebilen ön koltuklar, Mercedes-Benz kabartmalı paspasları ile Kyosho'nun CLK Cabriolet'lerinden bir dealer edition olarak ayrılıyordu. Tebrik edilecek modeller ve paylaşım için teşekkürler.
Resim

mesaj için Kenan Şavklı arkadaşımıza teşekkür edenler:
maranello550
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 03 Şub 2010, 12:15

Kayserili kardeşim Onur, modellerin ikisi de birbirinden hoş duruyor.
Sunroof detaylarına bayıldım. Şık çekimler için ayrıca tebrikler. :+1: :good2:

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
maranello550
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 134
Toplam Model Sayısı: 134
Rep Puani: 19150
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: maranello550 » 03 Şub 2010, 14:01

Emre ERBASAR yazdı:Kayserili kardeşim Onur, modellerin ikisi de birbirinden hoş duruyor.
Sunroof detaylarına bayıldım. Şık çekimler için ayrıca tebrikler. :+1: :good2:

gearbox yazdı:Bu nadir ikizler harika görünüyor. Mercedes'leri seri olarak dizmek gerçekten büyük keyif ve CLK Coupe'ye daha önce ben de ev sahipliği etmiştim; aralanabilen sunroofu'u ve açılıp kapanabilen perdesi, ileri - geri hareket edebilen ön koltuklar, Mercedes-Benz kabartmalı paspasları ile Kyosho'nun CLK Cabriolet'lerinden bir dealer edition olarak ayrılıyordu. Tebrik edilecek modeller ve paylaşım için teşekkürler.

Sevgili Emre abi ve Kenan kardeşim, çok teşekkür ediyorum sizlere. Ayrıca modelin fotoğraflamadığım çok güzel detaylarını bizimle paylaştığı için Kenan'a ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum. Model ilk geldiğinde detayları ve de özellikle aralanabilen sunroofu beni çok etkilemişti.Çok sevdiğim iki modelim...
Resim
Kullanıcı avatarı
maranello550
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İletiYazar: BuRaK-B » 03 Şub 2010, 15:57

CLK Coupe :whistle:
Ne zamandır Ebay'da da kovaladığım bir araç ama hiç denk gelmiyor. Dealer modelolduğu halde ve Mercedes çalışanı olmama rağmen şirket bunu getirtmiyor. İki önemli modeli bir arada görsemde bu karelerde CL geri planda kalıyor benim için. Harika duruyor küçük dilimi yuttum. Maşallah... :nazar:
ResimResim

mesaj için BuRaK-B arkadaşımıza teşekkür edenler:
maranello550
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 100
1/43 Model Sayısı: 10
1/64 Model sayısı: 10
1/87 Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 17
Toplam Model Sayısı: 140
Rep Puani: 9985
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: maranello550 » 03 Şub 2010, 20:49

BuRaK-B yazdı:CLK Coupe :whistle:
Ne zamandır Ebay'da da kovaladığım bir araç ama hiç denk gelmiyor. Dealer modelolduğu halde ve Mercedes çalışanı olmama rağmen şirket bunu getirtmiyor. İki önemli modeli bir arada görsemde bu karelerde CL geri planda kalıyor benim için. Harika duruyor küçük dilimi yuttum. Maşallah... :nazar:

Burak umarım biyerlerden denk gelir ve koleksiyonuna katarsın bu modeli. CLK gerçekten çok güzel bir model. Özellikle de rengi beni bitiriyo zaten. CL 500 ise coupe bir araç olmasına rağmen boyutları muazzam. İkisine de sahip olmanı diliyorum, sağol yorumun için ....
Resim
Kullanıcı avatarı
maranello550
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İletiYazar: BuRaK-B » 04 Şub 2010, 05:27

maranello550 yazdı:
BuRaK-B yazdı:CLK Coupe :whistle:

Burak umarım biyerlerden denk gelir ve koleksiyonuna katarsın bu modeli. CLK gerçekten çok güzel bir model. Özellikle de rengi beni bitiriyo zaten. CL 500 ise coupe bir araç olmasına rağmen boyutları muazzam. İkisine de sahip olmanı diliyorum, sağol yorumun için ....
zaten ilk gördüğümde rengine vurulmuştum :lol:
ResimResim
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 100
1/43 Model Sayısı: 10
1/64 Model sayısı: 10
1/87 Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 17
Toplam Model Sayısı: 140
Rep Puani: 9985
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 04 Şub 2010, 22:20

RUH İKİZLERİ başlığı ile adın, artık aklımda özdeşleşti Onur... :))
Bu güzel çalışma ve başarılı fotoğraflar için teşekkürler kardeşim... Emeğine sağlık.

mesaj için G.HEPARSLAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
maranello550
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16726
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: maranello550 » 04 Şub 2010, 22:36

Sevgili Adminim, sonsuz saygılar :bow: , ve çok teşekkür ediyorum değerli yorumunuz için Gökhan Abi... Ne mutlu bana, bir şekilde yer edinebildiysem forum camiamızda :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
maranello550
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

Sonraki

Üye Modelleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir