1977 BMW 323i E21 Silver [1:18 Autoart]

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

1977 BMW 323i E21 Silver [1:18 Autoart]

İletiYazar: BuRaK-B » 31 Oca 2010, 21:10

Her zaman Ford olmaz, bugün birazda başka modeller sunayım istedim :lol: Bu modeli alalı üzerinden biraz zaman geçti, evdeki zorunlu tadilat nedeniyle uzun bir zaman sonra ancak çekim yapma fırsatı yakalayabildim.
En sediğim klasik BMW kasalarından biri E21 kasa 3 serisidir. Yani sadece Ford tutkunu olmadığım diğer hakeden otomobillerin de sevdiğim markaları mevcut hayatımda :lol:
Autoart'a çok büyük sevgilerimi iletiyorum. 1977 model olan bu aracı Autoart gerçekten olabildiğince üst kalitede üretmiş. 60'lı 70'li yıllar avrupa klasiklerime 70'lerin sonu dahi olsa bu model ile bir BMW sokmak çok heyecanlandırdı beni. Şimdilik tek BMW modelim oldu. Birde yanına 2002tii olursa tamamdır, güncellerden de 645ci
Model için söylenecek söz bulamıorum, detaylarıyla göz dolduran, sonuna kadar hayran kaldığım bir üretim ile karşılaştım. Elimden geldiğince çekimlerde detayları yansıttım, yorumları size bırakıyorum...

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

ResimResim

mesaj için BuRaK-B teşekkür aldı- 5:
ali çaglar, Berent TURAN, mustafacelebi, Onno, sui_cast
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 100
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 10
1/64 Model sayısı: 10
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 3
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 17
Toplam Model Sayısı: 140
Rep Puani: 9985
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

Re: 1977 BMW 323i E21 Silver [1:18 Autoart]

İletiYazar: atesoglu » 31 Oca 2010, 21:51

Model çok güzel.İç konsolu özellikle çok beğendim.İyi günlerde sergile :drinksb:
Resim
Kullanıcı avatarı
atesoglu
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ates
1/18 Model Sayısı: 44
1/24 Model Sayısı: 10
1/32 Model Sayısı: 4
1/64 Model sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 14
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 82
Rep Puani: 3850
atesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yok

İletiYazar: MAKOSHARK » 31 Oca 2010, 22:04

Çok güzel bir model Burak,seninde ellerine sağlık resimlerde çok güzel. :smile: :+1:
Resim
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
1/24 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

İletiYazar: Ahmet » 31 Oca 2010, 22:06

Şaşırdım desem yeridir :shocked3: :lol: Ford a Mercedes e alışmıştık ama bu BMW ! :lol: Şaka bir yana gerçekten enfes bir model abicim iyi seyirler dilerim diğer iki kardeşinede en yakın zamanda kavuşman dileğiyle abicim :nazar: :celeb:
Resim
Kullanıcı avatarı
Ahmet
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ahmet SENSU
1/18 Model Sayısı: 28
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 30
1/72 Model Sayısı: 5
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 287
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 353
Rep Puani: 7528
Ahmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 31 Oca 2010, 22:07

Teşekkür ederim Abilerim, beğendiğinize sevindim. Benden faklı bir marka görmeye alışık değilsiniz biliyorum ama bu farklılığı hissettirmek için elimden geldiğince modein detaylarını göstermeye çalıştım. BMW severlere de şiddetle tavsiye ediyorum bu modeli. :good2:
ResimResim
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: Onno » 31 Oca 2010, 22:17

Ellerine sağlık Burak gerçekten mükemmel bir model tuttum bunu :good2: resimlerde şık ;) :+1: repp haketti
Onno
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Onur G.
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 50
Rep Puani: 1840
Onno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yok

İletiYazar: ogzhndncl » 31 Oca 2010, 22:29

Burak abi senden Bmw fotoğrafları görmek çok güzel.Hayırlı olsun şahane bir model.Bagaj,motor ve iç kısımdaki detaylar mükemmel.İyi seyirler. :+1: Rep
Resim
Kullanıcı avatarı
ogzhndncl
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Oguzhan Dincel
1/18 Model Sayısı: 9
1/24 Model Sayısı: 4
1/32 Model Sayısı: 25
1/72 Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 2
Toplam Model Sayısı: 52
Rep Puani: 180
ogzhndncl rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 31 Oca 2010, 22:30

Çok çok çok şık. Bundan sonraki paylaşımım için büyük bir ipucu verdin Burak.
Ben de bir ipucu veriyim: Fıstık yeşili.
Çekimlerin çok özenli. Ellerine sağlık. :nazar: :good2:
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 118
Toplam Model Sayısı: 118
Rep Puani: 19150
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: ///Okan » 31 Oca 2010, 23:32

Abi çekimler süper olmuş.Bir ara beyazını ayarladım ama alamadım gerçekten mükemmel bir araba.Hayırlı olsun abi.
Resim
Kullanıcı avatarı
///Okan
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Okan
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 618
///Okan rep puani yok///Okan rep puani yok///Okan rep puani yok

İletiYazar: masato » 01 Şub 2010, 00:31

Burak yeni modelin bambaşka bir yol sanırm... Demekki her zaman yol fordun olmuyo... Arada değişikliklerde oluyo... :tey: Bu güzel değişikliklere arada açık olmak lazım sanırm... Şık bir modelle fordlara geçici süre ara verildi sanırm... Yeni modelini iyi günlerde seyireyle Burak... :tey:
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: bilobek » 01 Şub 2010, 01:59

burak abi ne denir bilmem bir zamanlar babamda varmış e21 kasa fotoğraflarda bakıyorum hep valla muhteşem bir tasarım harika bir araç süper bir modelll :bravo: :bravo: :bravo: Burak abi msn den eklicem seni birşey sormam lazım..
Resim
Kullanıcı avatarı
bilobek
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: bilal bektas
Rep Puani: 1190
bilobek rep puani yokbilobek rep puani yokbilobek rep puani yokbilobek rep puani yokbilobek rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 01 Şub 2010, 04:56

Onno yazdı:Ellerine sağlık Burak gerçekten mükemmel bir model tuttum bunu :good2: resimlerde şık ;) :+1: repp haketti
Sağol Onur beğendiğine sevindim. Bunun Amerikan versiyonunu daha çok seviyorum ama AA sadece avrupa versiyonunu üretmiş, bende kaptım :smile:

ogzhndncl yazdı:Burak abi senden Bmw fotoğrafları görmek çok güzel.Hayırlı olsun şahane bir model.Bagaj,motor ve iç kısımdaki detaylar mükemmel.İyi seyirler. :+1: Rep
Benden daha neler çıkar kimbilir, yaş daha genç ilerleyen seneler ömrümüz elverdiği sürece daha çok bu işin içinde olacağım gibi :inlove:

Emre ERBASAR yazdı:Çok çok çok şık. Bundan sonraki paylaşımım için büyük bir ipucu verdin Burak.
Ben de bir ipucu veriyim: Fıstık yeşili.
Çekimlerin çok özenli. Ellerine sağlık. :nazar: :good2:
Abicim Kyosho BMW 2002tii deme sakın :inlove: Senin güzel çekimlerinle merakla bekliyorum.

///Okan yazdı:Abi çekimler süper olmuş.Bir ara beyazını ayarladım ama alamadım gerçekten mükemmel bir araba.Hayırlı olsun abi.
Kesinlikle tavsiye ederim, çok seveceğin bir model olacaktır Okan. Ben bile Ford tutkunu olmama rağmen bu aracı çok seviyorum. Çoğu kişi E30 E36'ya bayılırken bu benim gözüme daha cezbedici geliyor. Ama şunuda söylemem gerekli; AA şu renk konusunda neden 2-3 renk ile sınırlı kalıyor ve hep basit renkleri seçiyor anlamıyorum. Şimdilik beyaz ve grisi üretildi sadece ama gri renklisi beyazdan çok daha güzel bence. Keşke diyorum Mavi füme ve bordo renklerinide çkartsaydı diyorum kendi kendime.

masato yazdı:Burak yeni modelin bambaşka bir yol sanırm... Demekki her zaman yol fordun olmuyo... Arada değişikliklerde oluyo... :tey: Bu güzel değişikliklere arada açık olmak lazım sanırm... Şık bir modelle fordlara geçici süre ara verildi sanırm... Yeni modelini iyi günlerde seyireyle Burak... :tey:
Alper benim aynı zamanda Avrupa Klasikleri tutkum yüzünden değişik seçimlere gidiyorum arada :happy: Bu modelde seçimimdeki son yıllara tekabül etsede önceliği olan bir aracı simgeliyor bu yüzden seçimim şimdilik böyle oldu. Ama aynı önemde Ford'lara devam ediyorum, 2009 model bir süpriz planlıyorum şimdilik, bakalım artık zamanın akışına bıraktım :inlove:

bilobek yazdı:burak abi ne denir bilmem bir zamanlar babamda varmış e21 kasa fotoğraflarda bakıyorum hep valla muhteşem bir tasarım harika bir araç süper bir modelll :bravo: :bravo: :bravo: Burak abi msn den eklicem seni birşey sormam lazım..
Bilal ne yalan söyleyeyim bu modeli incelerken ilk sen aklıma geldin. MSN'e bekliyorum ama bana denk gelmen biraz zor şu sıralar :smile:
ResimResim
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Kenan Şavklı » 01 Şub 2010, 06:34

Burak, listemdeki bir kaç klasik BMW'den biri de bu; bunun gri renklisi kısmetse... Geçenlerde CYG modelde karşılaştığımızda, sen almam gereken 190 2.0'ı gözümün önünde kapmıştın; daha sonra ben de edindim, şimdi sıra bunda; önce sen alıyorsun sonra ben... :fiskos: Gerçi daha önce almış olduğum, fakat geri verdiğim bir model; beyazı vardı, motor kapağı mekanizması problemli olduğu için (sağ - sol yapıyordu koca kapak!) geri vermiştim... Modeli çok iyi anlatan fotoların için çok teşekkürler Burak'cm. :+1:
Resim
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

Sonraki

Yeni Alınan 1/18 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 17 misafir