Şehri Antalya'ya Panaromik Bakış ve Bonusu...

Şehri Antalya'ya Panaromik Bakış ve Bonusu...

İletiYazar: masato » 30 Oca 2010, 02:29

Değerli Diecastr ailesi... Bugün kıdem aldığım forumuma, ilk kıdemli mesajımı yeni bir konu ile başlamak istedim... Uzun uğraşlar ve dil dökmeler sonucunda gaddar adminimizin beni kıdemli üye vasfına yükseltmesini fırsat bilerek yeni bir konu ve bence başarılı olan panoramik çalışmalarım ve bonusunu sizlerle paylaşmak istedim... :tey: Antalya'da çekmiş olduğum fotoğrafları lafı fazla uzatmadan sizlerle paylaşmak isterim... :tey:

:movie: :foto: :movie: :foto:
:exc: Resimler basık çıktı lütfen açıp bakın :exc:

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

:arrow: BONUS :exc:

Beğenilerinize... :sapka:
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan

mesaj için masato arkadaşımıza teşekkür edenler:
gokhan derli
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

Re: Şehri Antalya'ya Panaromik Bakış ve Bonusu...

İletiYazar: Desolator » 30 Oca 2010, 02:53

2. resim harika olmuş kardeşim... :bravo: Benim caponları şöyle geniş açıyla dizip çekelim yauv :friends:
Resim
Kullanıcı avatarı
Desolator
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Sinan Ates
1/18 Model Sayısı: 20
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 22
Rep Puani: 630
Desolator rep puani yokDesolator rep puani yokDesolator rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 30 Oca 2010, 10:41

Alper, harika panaromikler bunlar.
Ben en çok bonusu sevdim... :+1: REP.
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 118
1/24 Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 118
Rep Puani: 19150
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: masato » 30 Oca 2010, 12:14

Desolator yazdı:2. resim harika olmuş kardeşim... :bravo: Benim caponları şöyle geniş açıyla dizip çekelim yauv :friends:

Teşekkürler Sinan beüenmene çok sevindim... En kısa bir zaman içinde japonları dizelim yan yana :dance2:

Emre ERBASAR yazdı:Alper, harika panaromikler bunlar.
Ben en çok bonusu sevdim... :+1: REP.

Teşekkürler Emre abi... Esasen birde sizin evden Ankara panaroması yapmak lazım sanırm... Bonus özel çalışmasını bir gün g55 e yapalım abi... Rep için ayrıca teşekkür ederim...
Resim
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: mustafacelebi » 30 Oca 2010, 13:06

Bonus harika olmuş.Sayın Kıdemli üye :rock2:

REP'lerim bu çalışmayı.. :+1:
Resim
mustafacelebi
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mustafa Çelebi
1/18 Model Sayısı: 20
1/43 Model Sayısı: 33
Toplam Model Sayısı: 53
Rep Puani: 1901
mustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yok

İletiYazar: Onno » 30 Oca 2010, 13:56

Ellerine sağlıkk :smile: Kıdeminde hayırlı olsunn :dance2: nice tırmanışlara :bravo:
Onno
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Onur G.
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 50
Rep Puani: 1840
Onno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yok

İletiYazar: ogzhndncl » 30 Oca 2010, 15:53

Alper abi ilk 2 fotoğrafa bayıldım.Panaroma fotoğrafları çok seviyorum ancak boyutları genelde küçük oluyor.Fotoğraf çekilen bölgeyi tam anlamıyla göstermek için çok güzel bir yöntem.Teşekkürler abi. :bravo:
Resim
Kullanıcı avatarı
ogzhndncl
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Oguzhan Dincel
1/18 Model Sayısı: 9
1/24 Model Sayısı: 4
1/32 Model Sayısı: 25
1/43 Model Sayısı: 10
1/72 Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 2
Toplam Model Sayısı: 52
Rep Puani: 180
ogzhndncl rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 30 Oca 2010, 16:31

Hepsi çok güzel Alper.
2.fotoğrafta ne model çekimi yapılır ama :dance2:
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 62
1/43 Model Sayısı: 25
1/64 Model sayısı: 24
1/87 Model Sayısı: 6
Toplam Model Sayısı: 130
Rep Puani: 10025
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: gokhan derli » 30 Oca 2010, 18:53

Alper, çook güzel. Bayıldım, sanki birebir görüyormuşum gibi. Harika.. :+1:
Resim
Kullanıcı avatarı
gokhan derli
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 1590
Rep Puani: 3930
gokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 31 Oca 2010, 01:05

Kıdemin hayırlı olsun Alper' ciğim... Şehrimiz ve bonus harika... :+1:
Bir dahaki gelişinde haberli gel de beraber bonuslayalım... :foto: :sun:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16811
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: masato » 31 Oca 2010, 01:47

mustafacelebi yazdı:Bonus harika olmuş.Sayın Kıdemli üye :rock2:

REP'lerim bu çalışmayı.. :+1:

Teşekkürler Mustafa'cım.... Beğenmene çok sevindim.... Rep için ayrıca teşekkür ederim... :tey:

Onno yazdı:Ellerine sağlıkk :smile: Kıdeminde hayırlı olsunn :dance2: nice tırmanışlara :bravo:

Teşekkürler Onur... Darısı sana olsun kıdemlerin... :tey:

ogzhndncl yazdı:Alper abi ilk 2 fotoğrafa bayıldım.Panaroma fotoğrafları çok seviyorum ancak boyutları genelde küçük oluyor.Fotoğraf çekilen bölgeyi tam anlamıyla göstermek için çok güzel bir yöntem.Teşekkürler abi. :bravo:

Teşekkürler Oğuzhan'cım... Boyutlar ende dar olmak zorunda çünkü monitörün boyu yetmediğinden yoksa yakınlaştığında oldukça geniş bir fotoğraf esasında bunları bastırmayı bile düşünür oldum... Çok hoşuma giden bir panaromik çalışma oldu çünkü... :tey:

BuRaK-B yazdı:Hepsi çok güzel Alper.
2.fotoğrafta ne model çekimi yapılır ama :dance2:

Teşekkürler Burak... 2. Fotoğraf için Gökhan abi ile beraber gidip fazla model taşımacılığı yapmamak gerek şehirler arası... Nasılsa onda götürebileceğimiz çoğu model vardır nasılsa diye düşünüyorum... Rep için ayrıca teşekkür ederim... :tey:

gokhan derli yazdı:Alper, çook güzel. Bayıldım, sanki birebir görüyormuşum gibi. Harika.. :+1:

Teşekkürler Gökhan abi ... Beğenmenize çok sevindim... Tek açıdan heryeri görmek istersiniz diye düşündüm abi... :tey:

Admin yazdı:Kıdemin hayırlı olsun Alper' ciğim... Şehrimiz ve bonus harika... :+1:
Bir dahaki gelişinde haberli gel de beraber bonuslayalım... :foto: :sun:

Teşekkürler Gökhan abi... (Bir dilekmi tutsam acaba 2 Gökhan 2 abi 2 Antalya'lı... :quest: ) Beğenmene çok sevindim... Bir dahakine inşallah daha bol zaman ve haberli geleceğim abi.. O zaman minicity ile Antalya'da modellerle fotoğraflanmadık köşe bırakmayalım diyorum... :tey: Rep için ayrıca teşekkür ederim abi...
Resim
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: masato » 31 Oca 2010, 20:28

Ali SAMANGÜL yazdı:Ah şu yıllık iznimi yazın kullandırmayan insanlar; bu güzellikleri sizin sayenizde göremiyoz (en güzel karadeniz ama böyle yerleri merak ediyorum işte) kulak ver sesime :lol:
Alper'cim;
Samimi yaklaşımın ve güzel konun için teşekürler.İnsan'ın gidesi geliyor valla kardeşim.eline sağlık.

Teşekkürler Ali abi...Karadeniz ayrı bir güzel... batısı haricinde gitme fırsatım olmadı ama sen ne kadar merak ediyosan Akdeniz'i ben Karadeniz'i belki 5 kat daha fazla merak ediyorum gerçekten orada görülecek ne güzellikler vardır kim bilir? Rep için ayrıca teşekkür ederim Ali abi...
Resim
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: MAKOSHARK » 31 Oca 2010, 21:00

Kutlarım Alper kardeşim ve ellerine sağlık diyorum...Memleketimizin her yeri harika güzelliklere sahip gerçekten. :smile:
Resim
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
1/24 Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

Sonraki

SİZİN ÇEKTİKLERİNİZ

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir