Beklediğim kar yağdı...(okeye dördüncüde geldiii)

Dış Mekan Çekimlerinizi Bu Başlık Altında Paylaşabilirsiniz..

Yetkili: G.HEPARSLAN

Beklediğim kar yağdı...(okeye dördüncüde geldiii)

İletiYazar: Akın AYDIN » 28 Oca 2010, 16:35

Sonuında Eskişehir Eskişehire benzedi .Geçen cumada kar yağmıştı ama bu kadar etkili olmamıştı. Şimdi ise sokak bembeyaz ve arabalar kara saplanıyo demekki bu kar iyi kar. Hazır böyle bi fırsat yakalamışken dedimki volkswagenler dışarı çıksın. Çekim yapalım koyalım dedim ama Emre abi kadar hızlı olamamışım. Neyse artık bidahaki kara kısmet. Çekimleri bahçede yaptım.

Resim

Resim

Resim

Resim

bide misafirim vardı çekimler sırasında oturdu izledi duvarın üzerinden

Resim

Resim

Resim

Resim

golf kaymış sanki biraz

Resim

iyi araba ama kara alışık değil bozuldu

Resim

Resim

Resim

çalışmadı çekme halatına kuvvet

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim
En son Akın AYDIN tarafından, 01 Şub 2010, 23:08 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 değişiklik yapıldı.
Resim
Kullanıcı avatarı
Akın AYDIN
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: AKIN
1/18 Model Sayısı: 2
1/24 Model Sayısı: 7
1/32 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 1
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 17
Rep Puani: 1005
Akın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yok

Re: Beklediğim kar yağdı...

İletiYazar: Ahmet » 28 Oca 2010, 16:42

Ellerine sağlık kardeşim benim :happy: Estantaneler süper olmuş Eos un sahibi şaşırmış olmalı bu havada bide üstü açık geziyor :lol: Seni Vw işine bulaştırdığım için çok mutluyum diyebilirim beklediğim toplu çekimdi bu tekrar emeğine sağlık :+1:

Aman kedilere dikkat :grin: :lol:
Resim

mesaj için Ahmet arkadaşımıza teşekkür edenler:
Akın AYDIN
Kullanıcı avatarı
Ahmet
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ahmet SENSU
1/18 Model Sayısı: 28
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 30
1/72 Model Sayısı: 5
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 287
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 353
Rep Puani: 7528
Ahmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yok

İletiYazar: toxic » 28 Oca 2010, 16:43

Eylenceli kareler omuş :+1:

mesaj için toxic arkadaşımıza teşekkür edenler:
Akın AYDIN
Kullanıcı avatarı
toxic
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Hüseyin Kayar
1/18 Model Sayısı: 16
1/32 Model Sayısı: 20
1/43 Model Sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 35
Rep Puani: 840
toxic rep puani yoktoxic rep puani yoktoxic rep puani yoktoxic rep puani yok

İletiYazar: Akın AYDIN » 28 Oca 2010, 16:55

Ahmet yazdı:Ellerine sağlık kardeşim benim :happy: Estantaneler süper olmuş Eos un sahibi şaşırmış olmalı bu havada bide üstü açık geziyor :lol: Seni Vw işine bulaştırdığım için çok mutluyum diyebilirim beklediğim toplu çekimdi bu tekrar emeğine sağlık :+1:

Aman kedilere dikkat :grin: :lol:

Eyvallah kardeşim.Kedi süperdi oturdu izledi böle gel dedim senide çekiyim modellerle saf saf baktı bana.
Resim
Kullanıcı avatarı
Akın AYDIN
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

Akın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yok

İletiYazar: Onno » 28 Oca 2010, 16:58

eğlenmişsin bizide eğlendirdin hem yazıların hem resimlerinle :good2: ellerine sağlık bu soğukta :foto: Zincirsiz yola çıkma aman diyim

mesaj için Onno arkadaşımıza teşekkür edenler:
Akın AYDIN
Onno
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Onur G.
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 50
Rep Puani: 1840
Onno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 28 Oca 2010, 17:13

Ahmet'e katılıyorum EOS konusunda. :lol:

Akın'cım çok güzel kareler yakalamışsın kardeşim. Lastik izleri ve çekiş sahnesine bayıldım.
Bu arada ufak ziyaretçiyi çok iyi görüntülemişsin. Her dış mekan çekiminde meraklı gözler gelecek değil ya. Azcık da bu tür meraklılar gelsin... :toivo:

Sonuçta modelleri sağ salim evde görmek güzel. Ellerine sağlık. :good2:
:+1: REP

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
Akın AYDIN
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 118
Toplam Model Sayısı: 118
Rep Puani: 19150
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 28 Oca 2010, 20:38

Hahaha :grin: Benim dış mekan çekimlerimde de kediler olmazsa olmaz misafirlerim, sanada denk gelmiş Akın. Çekimlerini çok beğendim kurgu ve senaryo da güzel, eline sağlık :bravo:

mesaj için BuRaK-B arkadaşımıza teşekkür edenler:
Akın AYDIN
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 62
1/43 Model Sayısı: 25
1/64 Model sayısı: 24
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 130
Rep Puani: 10025
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: Desolator » 28 Oca 2010, 23:05

Ellerine sağlık Akın.. Yalnız o golf kardan kaymamıştır.. Normal gidişidir o :lol: Yanlaya yanlaya :f1:
Resim

mesaj için Desolator arkadaşımıza teşekkür edenler:
Akın AYDIN
Kullanıcı avatarı
Desolator
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Sinan Ates
1/18 Model Sayısı: 20
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 22
Rep Puani: 630
Desolator rep puani yokDesolator rep puani yokDesolator rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 28 Oca 2010, 23:56

Antalya gibi yerde bulamadığımız kareler ve kıskandırmaya devam edin bakalım... :tey:
Elbet havalar ısınacak ve ben de deniz kenarı fotoğraflarım ile kıskandırcağım sizleri... :lol:
Ellerine sağlık kardeşim. Çekme halatı ve iz ayrıntısı hoş olmuş... Rep geldi bile... :+1:
Yalnız beni tek düşündüren o havada kimin üstü açık arabaya bidiği ve yolda kaldığı... :lol:
:drinksb:

mesaj için G.HEPARSLAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
Akın AYDIN
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16811
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: atesoglu » 29 Oca 2010, 00:41

Ellerine sağlık güzel çekimler.Kar sizede soğuk yüzünü fena göstermiş. :drinksb:
Resim

mesaj için atesoglu arkadaşımıza teşekkür edenler:
Akın AYDIN
Kullanıcı avatarı
atesoglu
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ates
1/18 Model Sayısı: 44
1/24 Model Sayısı: 10
1/32 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 10
1/87 Model Sayısı: 14
Toplam Model Sayısı: 82
Rep Puani: 3850
atesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yok

İletiYazar: masato » 29 Oca 2010, 00:54

Vosvoslar karda başka güzel... Herne kadar bir tanesi bugün beni 5m den kara bulasada genede severim vosvosları... İyi günlerde seyireyle Akın... Güzel çalışmalarının devamını bekliyoruz...
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan

mesaj için masato arkadaşımıza teşekkür edenler:
Akın AYDIN
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/32 Model Sayısı: 2
1/64 Model sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: Akın AYDIN » 29 Oca 2010, 01:02

Onno yazdı:eğlenmişsin bizide eğlendirdin hem yazıların hem resimlerinle :good2: ellerine sağlık bu soğukta :foto: Zincirsiz yola çıkma aman diyim

Saol Onur haklısın zincir konusunda. İki tane araba ittirdim bu yüzden bugün.

Emre ERBASAR yazdı:Ahmet'e katılıyorum EOS konusunda. :lol:

Akın'cım çok güzel kareler yakalamışsın kardeşim. Lastik izleri ve çekiş sahnesine bayıldım.
Bu arada ufak ziyaretçiyi çok iyi görüntülemişsin. Her dış mekan çekiminde meraklı gözler gelecek değil ya. Azcık da bu tür meraklılar gelsin... :toivo:

Sonuçta modelleri sağ salim evde görmek güzel. Ellerine sağlık. :good2:
:+1: REP

Saol Emre abicim yorum ve rep için eosçu sanırım güneyden gelmiş eskişehire acemi olsa gerek.

BuRaK-B yazdı:Hahaha :grin: Benim dış mekan çekimlerimde de kediler olmazsa olmaz misafirlerim, sanada denk gelmiş Akın. Çekimlerini çok beğendim kurgu ve senaryo da güzel, eline sağlık :bravo:

Teşekkürler Burak abi. Oturdu izledi bütün çekimi duvardan sonrada yavaş yavaş çekildi ortalıktan

Desolator yazdı:Ellerine sağlık Akın.. Yalnız o golf kardan kaymamıştır.. Normal gidişidir o :lol: Yanlaya yanlaya :f1:

Olabilir Sinan abi ortamda hazır kaymaya elverişliyken....

Admin yazdı:Antalya gibi yerde bulamadığımız kareler ve kıskandırmaya devam edin bakalım... :tey:
Elbet havalar ısınacak ve ben de deniz kenarı fotoğraflarım ile kıskandırcağım sizleri... :lol:
Ellerine sağlık kardeşim. Çekme halatı ve iz ayrıntısı hoş olmuş... Rep geldi bile... :+1:
Yalnız beni tek düşündüren o havada kimin üstü açık arabaya bidiği ve yolda kaldığı... :lol:
:drinksb:

Saol Gökhan abi. Yaz geldiğindede plaj kenarında çekimler yaparız abi artık eskişehirdede plaj var. Eosu kullanan acemiymiş yağmış bi cahillik

atesoglu yazdı:Ellerine sağlık güzel çekimler.Kar sizede soğuk yüzünü fena göstermiş. :drinksb:

Ateş abi bu az gibi geldi bana biz liseye başladığımız sene 2 ay arabayı yerinden çıkaramamıştık onu hatırlıyorum ben. Karı temizleyip açıyoduk arkasından bi daha kar yağıp kapatıyodu.

masato yazdı:Vosvoslar karda başka güzel... Herne kadar bir tanesi bugün beni 5m den kara bulasada genede severim vosvosları... İyi günlerde seyireyle Akın... Güzel çalışmalarının devamını bekliyoruz...

Saol Alper abi.
Resim
Kullanıcı avatarı
Akın AYDIN
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: srht » 29 Oca 2010, 01:12

Akın tebrik ederim.Beni kandırmayı başardın. :grin:
Yazıyı okurken arabalar kara filan saplandı demişsin;ikinci fotoğrafta baktım Passat Variant hafif yanlamış gibi durmuş yolda dedim baya etkili yağmış heralde.Sonra jeton düştü diğer fotoğraflara da bakınca.. :whistle:

Bu arada kar bugün Bucak'a da yağdı;öğlen 12'den 2'ye kadar evin önündeki betonu temizledim gece buzlamasın diye..Felaket yoruldum.Karın bir de bu yönü olmasa.. :emo3:
Resim

mesaj için srht arkadaşımıza teşekkür edenler:
Akın AYDIN
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 5595
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

Sonraki

Dış Mekan Çekimleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir