ANTALYA BULUŞTU!.. / YEMEKTEYİZ!... :))

Yetkili: G.HEPARSLAN

ANTALYA BULUŞTU!.. / YEMEKTEYİZ!... :))

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 28 Oca 2010, 03:10

Bugün güzel dostlarımı ağarlayacağım diye tatlı bir telaş ile başladım yemek yapmaya... :drinksb:

:movie:

Sözleştiğimiz saat olan 18:00' dan sonra ilk gelen Derya abi oldu ve başladık sohbete... :fiskos:
Nazik ve özel davranışı içilmeye değerdi ve içtik... :y: :friends:

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Peşine Onur kardeşimiz de yine hoş bir incelikle sohbetimize katıldı...

Bu sürprizlerin peşine, Gökhan Derli' nin de katılımı ile kadro tamamlanmış oldu ve oturduk masaya... :friends:

Elbette gitar da çaldım kendilerine ve onlar da keyifle dinledi sağ olsunlar... :emo:

Odaya girerken de bir poz alalım. :nod:

Odaya elbette ulaştık ve detaylar sizlerle...

Bu güzel sohbetimizi; sevgili Deniz ÇAĞLIYAN' ı da telefon ile aramıza katarak sonlandırdık...

Davetime karşılık veren bu güzel insanlara sonsuz sevgilerimi iletiyiorum... :drinksb:

Son iki fotoğraf da sizler için ve böylesine buluşmaların nicesine olsun... :kamyon:

ANTALYA' dan selam ve sevgilerimizle... :sapka:

mesaj için G.HEPARSLAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
masato
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16726
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

Re: ANTALAY BULUŞTU!.. / BEKARLIK SULTANLIK... :))

İletiYazar: Kenan Şavklı » 28 Oca 2010, 04:18

Yine çok güzel bir organizasyon sözkonusu Gökhan abi. Emre abinin de olduğu bayram ziyaretinden sonra, yine Diecast kokan bir toplant olmuş; getirilen armağanlar ortama müthiş kalite katmış... Yeni arkadaşımız Onur'un da katılımı ve aynı ilde olmanızdan mütevellit çabuk kaynaşma durumu; Derya abinin ve Gökhan Derli abinin de ortama katılmaları harika bir dostluk ortamı yaratmış. :ok1: Forum ortamımızdan ve yeni alınacaklardan bolca bahsedildiğine adım gibi eminim. Gökhan abi senin enfes sofrana nail olan herkesi şanslı görüyorum bu arada... :celeb: Son resimde tüm araçalrın bir arada bulunması; sanki siz evde yemekte iken; onlar da garajda sohbet ediyormuş gibi bir izlenim yaratmış! Her buluşmanın sonunda, buluşanların araçlarının da yanyana farlarını yakarak fotolara selam vermesi çok hoş oluyor.

Muhterem abilerime ve Onur kardeşime yaratıkları ortam için; Gökhan abiye de bu organize için teşekkürler. Orada olmuş kadar olduk...
Resim

mesaj için Kenan Şavklı arkadaşımıza teşekkür edenler:
Onno
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

Re: ANTALYA BULUŞTU!.. / YEMEKTEYİZ!... :))

İletiYazar: srht » 28 Oca 2010, 05:03

Abilerim;arkadaşlarım hepinizin de yüreğine sağlık doğrusu.Enfes bir buluşma olmuş.Keşke haberim olsaydı.Belki de forumda bu duuyuruldu,ben görmedim.Tatil sebebiyle Bucak'taydım ve gelirdim.İnşallah bir daha ki sefer Antalya ekibiyle güzel bir buluşmada olmak dileğiyle.

En çok da modellerin olduğu odayımerak ettim yahu.. :hosp:
Resim
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 5590
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

İletiYazar: economyst » 28 Oca 2010, 10:31

Harika! Ellerine yuregine saglik Gokhan abi...
Resim
Kullanıcı avatarı
economyst
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Baki KAYAN
1/18 Model Sayısı: 24
Toplam Model Sayısı: 24
Rep Puani: 310
economyst rep puani yokeconomyst rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 28 Oca 2010, 11:00

Sizleri özlemişim.
Derya abi, Gökhan Derli ve Dostum Gökhan. Onur'u bayramda geldiğimde tanıma fırsatım olmamıştı ama, tanımış kadar oldum. O ortamda bulunmayı çok istersim inanın.
Hepinizin yüreğine sağlık.
Model bahane, dostluk şahane... :nazar: :friends:
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 134
Toplam Model Sayısı: 134
Rep Puani: 19150
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: Onno » 28 Oca 2010, 12:17

Bu güzel gece için başta gökhan abim daha sonra derya abiye ve gökhan derli'ye(eğlenceli kişilik) :whistle: teşekkürler ederim. Ellerine sağlık. Yemekteyiz puanın: :+1: 10 da 10 :good2: Geceye, hoş şarkılara beraber eşlik ederek söyledik ve sohbetimiz çok güzeldi... sohbete birazda diecast odasında devam ettik. Tabi mükemmel bir tad bir doku yaşadım o odada :diecastasi: Ayrıca telefonla bizleri yanlız bırakmayan herkese teşekkür ederim. :drinksb: Daha nicelerine hep beraber diyorum. İyiki varsınız arkadaşlar.

Bu resimdeki kereta 3.20i v6 ise çok yakın arkadaşımın geçen gün satın aldığı araç. Sağolsunlar uzun süredir görüşemiyorduk ve 5dk kısa bir sohbetimiz oldu Gökhan abinin evinin önünde. Derya abi için ufak bi test sürüşü yaparak sesini dinlettik e36'nın.. :whistle:

Resim
Resim

mesaj için Onno arkadaşımıza teşekkür edenler:
masato
Onno
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Onur G.
Toplam Model Sayısı: 50
Rep Puani: 1840
Onno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yok

İletiYazar: gokhan derli » 28 Oca 2010, 12:37

Arkadaşlarıma bu güzel gün için çok teşekkür ederim. Gökhan'ın yemekteki ustalığını da böylece öğrenmiş olduk. Ben şahsen çok güzel bir gün geçirdim. Beraber şarkılar söyledik. Eğlendik. Emre'nin dediği gibi, model bahane, dostluk şahane.. Onur'u daha yeni tanıdım, yaşının çok üzerinde bir olgunluğa sahip. Bu arada Serhat, üzüldüm şimdi. Keşke sen de olsaydın. Gökhan'da Bucak'ta olabileceğini bilseydi, kesin haber verirdi..
Resim

mesaj için gokhan derli arkadaşımıza teşekkür edenler:
masato
Kullanıcı avatarı
gokhan derli
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan
Toplam Model Sayısı: 1590
Rep Puani: 3930
gokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yok

İletiYazar: Ahmet » 28 Oca 2010, 13:10

Abilerim ellerinize,emeğinize,yüreğinize sağlık diyorum tek kelimeyle harika bir buluşma olmuş.... :nazar: :nazar:
Resim
Kullanıcı avatarı
Ahmet
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ahmet SENSU
1/18 Model Sayısı: 28
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 30
1/72 Model Sayısı: 5
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 287
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 353
Rep Puani: 7528
Ahmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yok

İletiYazar: mustafacelebi » 28 Oca 2010, 14:18

Gökhan abi yine döktürmüşsün.Şöyle bir baktım sofraya maşallah dedim...! :y:

Hepinizin yüreğine sağlık.Ben hiçbir forumda veya ortamda bu kadar sıcak bir diyalog örneği olacağına inanmıyorum.Hepinizin yüreğine sağlık.
Resim
mustafacelebi
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mustafa Çelebi
1/18 Model Sayısı: 20
1/43 Model Sayısı: 33
Toplam Model Sayısı: 53
Rep Puani: 1901
mustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 28 Oca 2010, 15:38

Onno yazdı:Bu resimdeki kereta 3.20i v6 ise çok yakın arkadaşımın geçen gün satın aldığı araç. Sağolsunlar uzun süredir görüşemiyorduk ve 5dk kısa bir sohbetimiz oldu Gökhan abinin evinin önünde. Derya abi için ufak bi test sürüşü yaparak sesini dinlettik e36'nın.. :whistle:

Önce bilgi: 320i V6 değil sıralı 6 Onurcum..

Herkese afiyet olmuş olsun inşallah..

Allah muhabbetinizi artırsın..
Resim
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 62
1/43 Model Sayısı: 2
Toplam Model Sayısı: 65
Rep Puani: 7990
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: Onno » 28 Oca 2010, 15:43

sui_cast yazdı:
Onno yazdı:Bu resimdeki kereta 3.20i v6 ise çok yakın arkadaşımın geçen gün satın aldığı araç. Sağolsunlar uzun süredir görüşemiyorduk ve 5dk kısa bir sohbetimiz oldu Gökhan abinin evinin önünde. Derya abi için ufak bi test sürüşü yaparak sesini dinlettik e36'nın.. :whistle:

Önce bilgi: 320i V6 değil sıralı 6 Onurcum..

Herkese afiyet olmuş olsun inşallah..

Allah muhabbetinizi artırsın..

:lol: artık amerikanlardan kalan "V" alışkanlığı sanırım 6 yada 8 i görünce koyuveriyorum önüne kusura kalmayın :smile5:
Onno
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Onur G.
Toplam Model Sayısı: 50
Rep Puani: 1840
Onno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 28 Oca 2010, 15:47

Onno yazdı: :lol: artık amerikanlardan kalan "V" alışkanlığı sanırım 6 yada 8 i görünce koyuveriyorum önüne kusura kalmayın :smile5:

Estağfurullah ne kusuru Onurcum.. Maksat yanlış bilinmesin.. :friends:
Resim
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 62
1/43 Model Sayısı: 2
Toplam Model Sayısı: 65
Rep Puani: 7990
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: Akın AYDIN » 28 Oca 2010, 16:48

yine çok güzel bir buluşma olmuş ellerinize sağlık.
Resim
Kullanıcı avatarı
Akın AYDIN
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: AKIN
1/18 Model Sayısı: 2
1/24 Model Sayısı: 7
1/32 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 17
Rep Puani: 1005
Akın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yok

Sonraki

BULUŞMA FOTOĞRAFLARI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir