VW T1 Pickup

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

Re: VW T1 Pickup

İletiYazar: Kenan Şavklı » 27 Oca 2010, 04:50

Abi bazı Avrupa araçlarını, Avrupa asıllı Türk'ler diye adlandırırım ve bu yüzden de, ülkemizde sempatiyle anımsanan bazı modelleri ben de tercih ediyorum. Bu T1 de onlardan biri kesinlikle! İnanılmaz sevimli ve çok hoş geldi bana, lacivert beyaz renk kombinasyonu da bir o kadar güzel. İyi günlerde sergilemeni dilerim, teşekkürler...
Resim
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: Onur GÜNEY » 27 Oca 2010, 14:51

masato yazdı:Onur abi bir şeyin altını çizmek gerekliki sana raflar dayanmıyor... Nerelerden buluyorsun bu modelleri çok merak ediyorum doğrusu... :tey: İyi günlerde seyireyle abi... :tey:

raf konusunu hiç açma :))
duvalarımda yer kalmadı :)) yakında resimleri çekip paylaşacam teşekürler,iyi forumlar
Resim
Kullanıcı avatarı
Onur GÜNEY
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Onur GÜNEY
1/18 Model Sayısı: 1
1/24 Model Sayısı: 14
1/32 Model Sayısı: 8
1/43 Model Sayısı: 403
1/72 Model Sayısı: 57
1/87 Model Sayısı: 81
- / -- Model Sayısı: 1500
Motorsiklet Model: 6
Toplam Model Sayısı: 2000
Rep Puani: 4250
Onur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yok

İletiYazar: gokhan derli » 27 Oca 2010, 15:23

Bu konuyu nasıl oldu da kaçırdım!. Çok güzel bir seçim yapmışsınız. Hayırlı olsun. Süper bir model..
Resim

mesaj için gokhan derli arkadaşımıza teşekkür edenler:
Onur GÜNEY
Kullanıcı avatarı
gokhan derli
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 1590
Rep Puani: 3930
gokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yok

İletiYazar: Onur GÜNEY » 27 Oca 2010, 22:48

mustafacelebi yazdı:İyi seyirler dilerim...Rengi çok hoş :nazar:

teşekürler

Ali SAMANGÜL yazdı:Onur;
Ticariler serisinde başarılı çalışmalar yapıyorsun.Şahsen ben tebrik ederim seni güzel seçimlerinden dolayıda kutlarım kardeşim.İyi günlerde seyirle.

malikaltindis yazdı:Bende de 2 tane var bundan ancak farklı renk ikisi de.Sendeki renk baya güzelmiş.

Emre ERBASAR yazdı:İyi denk gelmiş Onur.
Bu güzel fıstığı iyi günerde seyretmeni dilerim... :good2:

herkese teşekürler saolun cumartesi pazar çoğunlukla gezerken oyuncak dükkanlarına uğruyorum sonuçta iyi oluyor. çok güzel modeller denk geliyor, tekrar teşekürler ve iyi forumlar dilerim.
Resim
Kullanıcı avatarı
Onur GÜNEY
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Onur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yok

İletiYazar: Onur GÜNEY » 27 Oca 2010, 22:52

Admin yazdı:Hayırlı olsun Onur... Kendime almış kadar sevindim gerçekten de... :pool:
Bu ölçekte açık kasa üretim bulamamıştım ve şanslı olduğunu düşünüyorum... :friends: :nazar:
İyi günlerde sergilemeni dilerim...

Bende de kardeşleri var. :nod:

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

İlk modelin kırmızı & siyah, ikinci modelin turuncusu da elimde olmasına rağmen fotoğraflarını çekmediğimi senin konun sayesinde far ettim. :)) Yoksa onları da ekleyecektim. En kısa zamanda eksik fotoğrafları tamamlamalıyım demektir bu... :foto:
Sevgile, saygılar... :sapka:

teşekkürler. sendekilerde çok güzel abi güle güle sergile bende tesadüf buldum devamlı gittigim bi yerde düşünmediğim bir anda buldum :)) fiyatına bakmadan aldım . iyi forumlar...
Resim
Kullanıcı avatarı
Onur GÜNEY
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Önceki

Yeni Alınan 1/43 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir