Basima gelen mukemmel bir olay...VEEE RESIMLERR

1 / 1 Araçların Fotoğraflarını Veya Özelliklerini Bu Başlık Altından Paylaşabilirsiniz.

Basima gelen mukemmel bir olay...VEEE RESIMLERR

İletiYazar: economyst » 26 Oca 2010, 02:23

Dostlarim..

Bir kac gun once cok ilginc bir olaya sahit oldum..Sizinle paylasmak istedim..Roman tadinda olacak sanirim :smile:

Bakirkoy de bir is icin bulunuyordum..Caddede yururken eski bir villanin onunden gecerken villanin bahcesindeki garaja gozum takildi. Garajin kapisi yariya kadar acikti. Iceriden bir aracin stop lambalari gozukuyordu. Stop lambalarini benzettigim arac tam bir fantaziydi benim icin...Kendi kendime gulerek yururken merakimdan garaja dogru yoneldim...Bahcenin demir parmakliklarindan bakinca garajin onunde 3 adam gordum..Bundan sonrasini yasiyormus gibi anlatayim..Konusma neredeyse birebir aktarilacak..

Ben : B Adam : A A2 : Adam 2
B : Selaminaleykum
A : Aleykumselam
B : Afedersiniz bir sey sormak istiyorum
A : Buyur kardesim tabi
B : Garajdaki Espada mi acaba?
A : (Sasirmis bir ifade ile) Sen kimsin
B : Yok yanlis anlamayin benzettim sanirim stop lambalarini
Adam garaja dogru yurudu ve kapiyi kaldirmasiyla ben donakaldim...
Espada...
Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Ayni renk, tamamiyle orjinal...
B : Abi ben sanirim ruya goruyorum...
A : Sen nerden biliyorsun bu arabayi
B : Abi bu benim en sevdigim modellerden biri..Ben Lambo hayraniyim.. Ilk olarak 68 de uretildi bu araba..Miura dan esinlenildi. Hatta Espada, matadorlarin kullandigi kilicin adidir..V12 motorla 1217 adet uretildi...
Adam daha da sasirarak sozu en yaslilarina birakti
A2 : Araba benim...Ben kendimi Lamborghini fanatigi zannederdim ama pes!
B : Abi nolur bir yakindan bakayim
A2 : Gel kocum sen hakettin bunu
B : Abi nedir bu ya..Neredeyse herseyi orjinal
A2 : Nereleri orjinal degil soyle bakalim
B : Cam cerceveleri degismis ve ic dosemelerinin bazi yerleri farkli
A2 : Helal olsun sana be..Gel calistiralim motoru dinle
Inanilmaz bir ses..Ruya gibi..Bahce inliyor resmen
B : Abi cildiracagim ya ne fotograf makinesi var yanimda ne de kamerali cep telefonu (Is telefonum yanimda dandik Samsung)
A2 : Olsun gene gelirsin, bak gecerken bahcede birileri varsa dal iceri...Sana son bir soru
B : Buyur abi
A2 : Lamborghini nin kurucusu kim
B : Kolay oldu abi bu :smile: Sen degilsin dimi :grin: (Gulusmeler) Feruccio Lamborghini tabi ki..
A2 : Bravo
B : Arabayi hediye mi edecen bana yoksa abi
A2 : :grin: Turkiye de 2 tane var ama en orjinali bu...Disari pek cikarmiyorum cunku tipine guluyorlar
B : Abi tekrar gelmek isterim, resimlemem lazim bunu, sitemize koyacagim, inanmazlar bana yoksa, renk olarak bile ayni olan modeli var bende bunun
A2 : Dedigim gibi ne zaman istersen
B : Gorusmek uzere...

Dostlarim tamamen dogrudur..Benim icin mukemmel bir gundu...Resimleri bu topigin altina ekleyecegim...
Sabirla okudugunuz icin tesekkurler
En son economyst tarafından, 20 Şub 2010, 17:35 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 değişiklik yapıldı.
Resim

mesaj için economyst teşekkür aldı- 2:
Emre E., sui_cast
Kullanıcı avatarı
economyst
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Baki KAYAN
1/18 Model Sayısı: 24
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 24
Rep Puani: 310
economyst rep puani yokeconomyst rep puani yok

Re: Basima gelen mukemmel bir olay...

İletiYazar: Onno » 26 Oca 2010, 02:27

economyst yazdı:Dostlarim..

Bir kac gun once cok ilginc bir olaya sahit oldum..Sizinle paylasmak istedim..Roman tadinda olacak sanirim :smile:

Bakirkoy de bir is icin bulunuyordum..Caddede yururken eski bir villanin onunden gecerken villanin bahcesindeki garaja gozum takildi. Garajin kapisi yariya kadar acikti. Iceriden bir aracin stop lambalari gozukuyordu. Stop lambalarini benzettigim arac tam bir fantaziydi benim icin...Kendi kendime gulerek yururken merakimdan garaja dogru yoneldim...Bahcenin demir parmakliklarindan bakinca garajin onunde 3 adam gordum..Bundan sonrasini yasiyormus gibi anlatayim..Konusma neredeyse birebir aktarilacak..

Ben : B Adam : A A2 : Adam 2
B : Selaminaleykum
A : Aleykumselam
B : Afedersiniz bir sey sormak istiyorum
A : Buyur kardesim tabi
B : Garajdaki Espada mi acaba?
A : (Sasirmis bir ifade ile) Sen kimsin
B : Yok yanlis anlamayin benzettim sanirim stop lambalarini
Adam garaja dogru yurudu ve kapiyi kaldirmasiyla ben donakaldim...
Espada...
Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Ayni renk, tamamiyle orjinal...
B : Abi ben sanirim ruya goruyorum...
A : Sen nerden biliyorsun bu arabayi
B : Abi bu benim en sevdigim modellerden biri..Ben Lambo hayraniyim.. Ilk olarak 68 de uretildi bu araba..Miura dan esinlenildi. Hatta Espada, matadorlarin kullandigi kilicin adidir..V12 motorla 1217 adet uretildi...
Adam daha da sasirarak sozu en yaslilarina birakti
A2 : Araba benim...Ben kendimi Lamborghini fanatigi zannederdim ama pes!
B : Abi nolur bir yakindan bakayim
A2 : Gel kocum sen hakettin bunu
B : Abi nedir bu ya..Neredeyse herseyi orjinal
A2 : Nereleri orjinal degil soyle bakalim
B : Cam cerceveleri degismis ve ic dosemelerinin bazi yerleri farkli
A2 : Helal olsun sana be..Gel calistiralim motoru dinle
Inanilmaz bir ses..Ruya gibi..Bahce inliyor resmen
B : Abi cildiracagim ya ne fotograf makinesi var yanimda ne de kamerali cep telefonu (Is telefonum yanimda dandik Samsung)
A2 : Olsun gene gelirsin, bak gecerken bahcede birileri varsa dal iceri...Sana son bir soru
B : Buyur abi
A2 : Lamborghini nin kurucusu kim
B : Kolay oldu abi bu :smile: Sen degilsin dimi :grin: (Gulusmeler) Feruccio Lamborghini tabi ki..
A2 : Bravo
B : Arabayi hediye mi edecen bana yoksa abi
A2 : :grin: Turkiye de 2 tane var ama en orjinali bu...Disari pek cikarmiyorum cunku tipine guluyorlar
B : Abi tekrar gelmek isterim, resimlemem lazim bunu, sitemize koyacagim, inanmazlar bana yoksa, renk olarak bile ayni olan modeli var bende bunun
A2 : Dedigim gibi ne zaman istersen
B : Gorusmek uzere...

Dostlarim tamamen dogrudur..Benim icin mukemmel bir gundu...Resimleri bu topigin altina ekleyecegim...
Sabirla okudugunuz icin tesekkurler

Süper bir heyecanla okudum :smile: sanki yaşadım o anı...
resimleri 4 gözle bekleyeceğim. süper şans abi... :foto:
Onno
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Onur G.
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 50
Rep Puani: 1840
Onno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yok

İletiYazar: Ahmet » 26 Oca 2010, 02:29

Baki abi çok ama çok şanslısın :shocked3: :shocked2: Ne denebilriki bu paylaşımna hayretler içerisindeyim inşallah banada bir gün bir Ferrari denk düşer katalog gibi dökülürüm önüne :lol: :nazar:
Resim
Kullanıcı avatarı
Ahmet
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ahmet SENSU
1/18 Model Sayısı: 28
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 30
1/72 Model Sayısı: 5
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 287
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 353
Rep Puani: 7528
Ahmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 26 Oca 2010, 02:29

1:1 ve 1:18 fotoğraflarını bir arada istiyoruz Baki Abi, duyurulur :tey:
Hem dünyada ilk olmuş olur bu araçlar, hemde bizim forumdan :happy:
Güzel bir anı yaşamışsın, benimde böyle bir Mustang anım vardı :inlove:
Devamı gelir inşallah, bu muhabbet pazar sohbetlerine de sarkar ve daha özellerini de yaşarsın umarım. :nazar:
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 65
1/43 Model Sayısı: 35
1/64 Model sayısı: 25
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 14
Toplam Model Sayısı: 145
Rep Puani: 10045
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: maranello550 » 26 Oca 2010, 02:44

Kardeşim ne mutlu sana. ''Kalbin temizmiş'' denir buna :lol: Hem bu modelin hayranı olup hem de bu kadar temizini inceleme fırsatı bulabilmek ... Ama ne acıdır milletin bu efsanenin tipine gülmesi...Olsun bilen biliyor...
Resim
Kullanıcı avatarı
maranello550
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: onur içöz
1/18 Model Sayısı: 300
Toplam Model Sayısı: 300
Rep Puani: 960
maranello550 rep puani yokmaranello550 rep puani yokmaranello550 rep puani yokmaranello550 rep puani yok

İletiYazar: malikaltindis » 26 Oca 2010, 02:48

güzel bir anı olmuş
Resim
Kullanıcı avatarı
malikaltindis
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: malik
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1160
malikaltindis rep puani yokmalikaltindis rep puani yokmalikaltindis rep puani yokmalikaltindis rep puani yokmalikaltindis rep puani yok

İletiYazar: galengo » 26 Oca 2010, 02:54

Süper bir anı olmuş gerçekten.Ama sanmam peşinizi bırakmazsınız.Bir kere tanışıldı mı uzun dostluklar kuruluyor.Bir ara ben de bir arkadaşımla Caddebostan taraflarında bir evin garajında E24 ile E10 görmüştüm.Gerçekten çok hoşuma gitmişti o araçlar.Parıldıyordu o garajda.Uzun zaman oldu belki hala duruyordur.Sahibinin de ortayaşlı birisi olduğunu düşünüyorum.Şimdi olsa gider konuşurdum sahibiyle ve garaja bir E30 almasını söylerdim :lol:
Şaka maka fotoğrafları merakla bekliyoruz Baki Abi.Lamborghiniler hakkında fazla bilgim olmasa da Espada sevdiğim bir araçtır.1/18 ölçeğini koleksiyonuma katmayı düşünüyorum Uraco ile beraber.Neyse lafı fazla uzattım, :+1: gelsin bakalım :lol:
galengo
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 26 Oca 2010, 03:40

Bu güzel ve özel anı;
Aynı özellik ve güzellikte paylaşarak, yaşadığın olayın heyecanını aktardığın için bizler teşekkür ederiz Baki kardeşim...
Bir an senin yerinde olmak istedim... :nod: Umarım 1/1' ini de görürüz sayende... :foto: :drinksb: :+1:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 52
1/24 Model Sayısı: 8
1/32 Model Sayısı: 19
1/43 Model Sayısı: 24
1/64 Model sayısı: 78
1/72 Model Sayısı: 235
1/87 Model Sayısı: 82
- / -- Model Sayısı: 25
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 538
Rep Puani: 16896
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: ..alper.. » 26 Oca 2010, 05:00

Başlıkta da dediğiniz gibi gerçekten mükemmel bir olay ile karşılaşmışsınız.Sizin adınıza çok sevindim,değerini bilen insanların en azından denk gelmesi daha değerli oluyor.Lamborghini sever olmanızda sizin şansınız herhalde kim bilir garajdan Lamborghini hemde Espada'nın çıkacağını.Türkiye'de böyle koleksiyoncuların da olması hoş.Bende 1:1 fotoğrafları sabırsızlıkla bekliyorum hatta birde videoda koyabilirsiniz böylelikle kulaklarımızın pası silinir.Hayatta hep şansınızın açık olması dileğiyle...
Resim
Kullanıcı avatarı
..alper..
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Alper Hatinoglu
1/18 Model Sayısı: 19
- / -- Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 23
Rep Puani: 1305
..alper.. rep puani yok..alper.. rep puani yok..alper.. rep puani yok..alper.. rep puani yok..alper.. rep puani yok..alper.. rep puani yok

İletiYazar: srht » 26 Oca 2010, 05:00

Heyecanla resimleri bekliyorum..Şaka bir yana dünyadaki çoğu nadir araçtan 1-2 tane de olsa Türkiye'mizde de var.Ve bu o araçların sevenlerine bir şekilde denk geliyor. :f1:
Resim
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 5630
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

İletiYazar: toxic » 26 Oca 2010, 05:29

Büyük tesadüf olmuş senin için Baki abi :smile: 1:18 ve 1:1'ni yanyana görmek istiyoruz :+1:
Kullanıcı avatarı
toxic
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Hüseyin Kayar
1/18 Model Sayısı: 16
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 20
Toplam Model Sayısı: 35
Rep Puani: 840
toxic rep puani yoktoxic rep puani yoktoxic rep puani yoktoxic rep puani yok

İletiYazar: gokhan derli » 26 Oca 2010, 12:16

Baki, bize bu anı yaşarmış gibi anlattın, çok teşekkürler. Bu arabanın açık mavisini ben taksim taraflarında hareket halinde iken görmüştüm. Sesini duyamadım trafikte. Çok hoşuma gitmişti. Millet bu arabaya neden güler anlamadım..Merakla fotoğrafları bekliyoruz.
Resim
Kullanıcı avatarı
gokhan derli
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan
Toplam Model Sayısı: 1590
Rep Puani: 3930
gokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 26 Oca 2010, 12:33

Baki, senin için bu kadar kıymetli bir aracı, 1:1 görmenin ne kadar değerli olduğunu çok iyi anlıyorum. Yaşamış olduklarını bizimle paylaştığın için ayrıca teşekkürler. Fotoğrafları dört gözle bekliyoruz... :good2: :foto:

---
Emre Erbaşar
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 116
1/64 Model sayısı: 500
Toplam Model Sayısı: 116
Rep Puani: 19255
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

Sonraki

1 / 1 Araçlar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir