RENAULT PLAZA

Satın Aldığınız Veya Kendi Yaptığınız Dioramaları Bu Başlık Altında Paylaşabilirsiniz...

Yetkili: tolgatitiz

Re: RENAULT PLAZA

İletiYazar: mrty » 14 Tem 2009, 11:43

bir renault sever olarak hayran oldum, linki tüm arkadaşlarıma gönderdim. mükemmel bir çalışma olmuş gökhan abi.
mrty
FORUM ÜYESİ
FORUM ÜYESİ

İsim: Murat
1/18 Model Sayısı: 3
1/24 Model Sayısı: 2
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 16
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 21
Rep Puani: 0
mrty rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 18 Tem 2009, 22:44

yabaroz yazdı:Her Bakışta Biz kez daha Hayran Kalıyorum Bu çalışmaya :yeah: Eline Sağlık Gökhan Abi :smile:

Teşekkürler Ozan.

selçuk0703 yazdı:abi helal olsun tamamıyla bir sanat eseri olmuş ayakta alkışlamak lazım bravo üstad :nazar: :good2: :yeah:

Teşekkürler Selçuk kardeşim. Böylesine bir vakti tekrar yaratma imkanım olursa Renault Servis çalışması da yapmayı düşünüyorum ama ne zamana denk gelir bilinmez. :))

mrty yazdı:bir renault sever olarak hayran oldum, linki tüm arkadaşlarıma gönderdim. mükemmel bir çalışma olmuş gökhan abi.

İlgine teşekkürler Murat.
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16811
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: Desolator » 19 Tem 2009, 10:20

:mor: Ben bu konuyu atlamışım yaa :megas:

Yok yok daha önce fikirlerimi bildirmiştim galiba. Neyse bir kez daha söyleyeyim. Abi senin bu dioramaların can yakacak cinsten oluyor. Ellerine sağlık abim. :cup1: :nazar:

Katotopark'ta böyleydi. Aylarca yapsam mı diye düşündüm ama sonra yapamayacağıma kanaat getirip vazgeçmiştim.

Artık yeni bir dioramanında zamanı gelmiş abi.. Şöyle değişik bir şeyler bekliyorum senden.. :rock2:
Resim
Kullanıcı avatarı
Desolator
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Sinan Ates
1/18 Model Sayısı: 20
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 22
Rep Puani: 630
Desolator rep puani yokDesolator rep puani yokDesolator rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 19 Tem 2009, 16:33

HA-Rİ-KA... :good2:
Nedense bende atlamışım. :sad1:
Muhteşem olmuş Gökhan Abi
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 62
1/24 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 25
1/64 Model sayısı: 24
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 130
Rep Puani: 10025
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: canaaronian » 22 Ağu 2009, 20:51

En küçük görsel ayrıntıya bile yer verilmiş...Çok başarılı bir çalışma olmuş.Tebrikler :handshake:
canaaronian
FORUM ÜYESİ
FORUM ÜYESİ

İsim: Can CELIKKOL
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 10
canaaronian rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 22 Ağu 2009, 20:59

burakk yazdı:Bende yeni gördüm,abim napmışın ya,tam bi şaheser olmuş,inanamadım bakarken :shocked2:

görmeyen kalmamıştı diye düşünmüştüm ama kalmış demekki... :lol: İlgine teşekkürler kardeşim... :f:

BuRaK-B yazdı:HA-Rİ-KA... :good2:
Nedense bende atlamışım. :sad1:
Muhteşem olmuş Gökhan Abi

TE-ŞEK-KÜR :lol: Bir an sesini duyar gibi oldum ve aynı ses ile cevabımı vereyim istedim kardeşim. :))
İmza attığın güzel çalışmalarını biliyorum ve beğenerek izlediğimiz bu detay çalışmaların sahibi olarak bu yorumda bulunuyorsan sorun yoktur demketir... Sevgiler... :f:

canaaronian yazdı:En küçük görsel ayrıntıya bile yer verilmiş...Çok başarılı bir çalışma olmuş.Tebrikler :handshake:

İlginize ve beğeni mesajınıza teşekkür ederim...
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: diecastufuk » 22 Ağu 2009, 21:49

Gökhan abi birşey sormak istiyorum.Belki sorulmuştur ama üs kata arabayı nasıl çıkardın? :lol:
Resim
PERFORMANCE IN ACTION
Kullanıcı avatarı
diecastufuk
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: UFUK
1/18 Model Sayısı: 5
1/24 Model Sayısı: 9
1/32 Model Sayısı: 70
1/43 Model Sayısı: 94
1/72 Model Sayısı: 31
1/87 Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 3
Rep Puani: 877
diecastufuk rep puani yokdiecastufuk rep puani yokdiecastufuk rep puani yokdiecastufuk rep puani yok

İletiYazar: mustafacelebi » 21 Oca 2010, 15:54

Bu çalışma ciddi bir emek ve çalışmanın ürünüdür.Admin'im üstadım eline sağlık :nazar:

Konuyu güncelleyeyim dedim. :sapka:
Resim
mustafacelebi
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mustafa Çelebi
1/43 Model Sayısı: 33
Toplam Model Sayısı: 53
Rep Puani: 1901
mustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yok

İletiYazar: AgREgA » 21 Oca 2010, 16:02

Gökhan abi bunu gerçekten sen mi yaptın!! :shocked2: olağanüstü olmuş!! bu sanat eserinin fotoğraflarını renault a yollasan heralde sana açık çek yada istediğin bir modelin anahtarını felan verirlerdi gösterdiğin vefadan dolayı :) görünce direk tepkim şu şekilde oldu :yeah:
muhteşem olmuş gerçekten!!
Resim
Kullanıcı avatarı
AgREgA
FORUM ÜYESİ
FORUM ÜYESİ

İsim: Hakan
1/18 Model Sayısı: 26
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 7
1/72 Model Sayısı: 5
- / -- Model Sayısı: 30
Toplam Model Sayısı: 69
Rep Puani: 20
AgREgA rep puani yok

İletiYazar: mustafacelebi » 21 Oca 2010, 16:09

AgREgA yazdı:Gökhan abi bunu gerçekten sen mi yaptın!! :shocked2: olağanüstü olmuş!! bu sanat eserinin fotoğraflarını renault a yollasan heralde sana açık çek yada istediğin bir modelin anahtarını felan verirlerdi gösterdiğin vefadan dolayı :) görünce direk tepkim şu şekilde oldu :yeah:

Aynı şokları yıllar geçsede baktıkça hala yaşıyorum :lol:
Resim
mustafacelebi
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mustafa Çelebi
1/43 Model Sayısı: 33
Toplam Model Sayısı: 53
Rep Puani: 1901
mustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 24 Oca 2010, 15:54

AgREgA yazdı:Gökhan abi bunu gerçekten sen mi yaptın!! :shocked2: olağanüstü olmuş!! bu sanat eserinin fotoğraflarını renault a yollasan heralde sana açık çek yada istediğin bir modelin anahtarını felan verirlerdi gösterdiğin vefadan dolayı :) görünce direk tepkim şu şekilde oldu :yeah:

İlgine ve beğeni yorumuna teşekkürler kardeşim. Fotoğrafları Renault' a gönderdim ve ne yazık ki araba anahtarı falan vermediler... :mor: :grin:
"Çalışmanızı çok beğendik. Renault markasına duyduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz."
şeklinde bir cevap geldi. :drinksb:

mesaj için G.HEPARSLAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
Onno
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: chrono » 13 Şub 2010, 11:30

gerçekten çok başarılı ve güzel bir diorama...sanırım 1/43 diorama için en ideal boyut.

mesaj için chrono arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
chrono
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Güney
1/18 Model Sayısı: 80
1/43 Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 16
Rep Puani: 3740
chrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yok

İletiYazar: srht » 13 Şub 2010, 11:33

Abi eline,emeğine sağlık.Ama 12'leri araç azlığından ötürü mü koydun yoksa sevdiğin için filan mı?Çünkü yeni nesil Megané'ların yanında plazada durmaları pek rastlanılan birşey değil.O yüzden soruyorum.
Resim

mesaj için srht arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
1/18 Model Sayısı: 0
Rep Puani: 5595
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

ÖncekiSonraki

Diorama Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir