Özensiz ve Önemsiz OYUNCAKLARIM 1/18

Modellerinizin Toplu Halde Çekilmiş Fotoğraflarını Bu Başlık Altında Paylaşabilirsiniz...

Re: Özensiz ve Önemsiz OYUNCAKLARIM 1/18

İletiYazar: maranello550 » 21 Oca 2010, 15:12

Eline sağlık Bahadır. Siyah E30 ve E36 M3 ler mükemmel görünüyorlar. Çok güzel bir koleksiyon, devamı da böyle güzel gider umarım...
Resim

mesaj için maranello550 arkadaşımıza teşekkür edenler:
sui_cast
Kullanıcı avatarı
maranello550
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: onur içöz
1/18 Model Sayısı: 300
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 300
Rep Puani: 960
maranello550 rep puani yokmaranello550 rep puani yokmaranello550 rep puani yokmaranello550 rep puani yok

İletiYazar: Rallyci » 22 Oca 2010, 14:30

Ne özensiz ve önemsiz oyuncakalr ama ! Hiç te nadir ve değerli modeller değiller zaten sat gitsin ucuzdan foruma özel tabi :devil:
modellerin gibi paylaşımların da nadir Bahadır. bu güzellikleri hepimiz görmek istiyoruz zaten yorumlardan belli değilmi ? Kısa süre sonra diğerleride gelsin bir zahmet artık :grin:
sarı m3 ü sattığnı biliyorum bizzat ta konuşmuştuk keşke dursaydı detaylı far için birşeyler yapacağım ben hatta estoril için planlar yapmak lazım şimdiden. birtane de bende var böyle farlı olan hala birşey yapamadım nedeni aracın orjianl parçasını bozmadan yenisini oraya kolayca uygulayabilmek bu yüzden uğraştırıyor zamanda yok
Benim kısa dönemi planlarım içinde edinmek istediğim ilk model e 92 ve beyaz işallah şartlşar mümkün olursa edinirim.
Barış' a da ayrıca teşekkürler sonraki çekimelriin dha güzel oalcağına eminim madem özensiz çektiniz çekimler bile zevk veriyor insana yanında :friends: olunca şmdiden merakla bekelyeme başladım tü mmdolelrini görmek istiyorum Bahadır Ne cevherler var daha sende :grin:
Resim

mesaj için Rallyci arkadaşımıza teşekkür edenler:
sui_cast
Rallyci
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Birol
1/18 Model Sayısı: 77
1/43 Model Sayısı: 10
1/72 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 2
Toplam Model Sayısı: 91
Rep Puani: 1013
Rallyci rep puani yokRallyci rep puani yokRallyci rep puani yokRallyci rep puani yokRallyci rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 23 Oca 2010, 15:47

BuRaK-B yazdı:Her ne kadar marka temalı koleksiyon yapılsın yapılmasın birşey farkettim; Hepimizin koleksiyonunda ilerleyen zamanlarda mutlaka bir Ford ekleniyor :grin: Expedition'un bu rengi çok hoşuma gitti, ilerde bir Mustang de ekersin belki. Tekrardan keyifli seyirlerdilerim.
Bu arada zaman bulunca Estoril Mavi ile Mor olanın arasındaki farkları karşılaştırma bölümünde paylaşabilir misin? İkiside aynı araç ancak detay farkları olduğunu bende duymuştum. Bir BMW E36 kasa sever olarak izlenimlerin önemli olacaktır seçim konusunda.

çok içine girmemek konusunda mustang ve 1-2 tane daha sevdiğim amerikanı katmayı düşünüyorum koleksiyona ilerleyen zamanlarda..

Geniş bir zamanda detaylı fotoğraflayabilirsem karşılaştırmasını da yapabilirim evet neden olmasın?

Tekrar teşekkürler..
:smile:

maranello550 yazdı:Eline sağlık Bahadır. Siyah E30 ve E36 M3 ler mükemmel görünüyorlar. Çok güzel bir koleksiyon, devamı da böyle güzel gider umarım...

Teşekkür ederim umarım istediğim gibi genişletebilrim bu koleksiyonu.. :handshake:

Rallyci yazdı:Ne özensiz ve önemsiz oyuncakalr ama ! Hiç te nadir ve değerli modeller değiller zaten sat gitsin ucuzdan foruma özel tabi :devil:
modellerin gibi paylaşımların da nadir Bahadır. bu güzellikleri hepimiz görmek istiyoruz zaten yorumlardan belli değilmi ? Kısa süre sonra diğerleride gelsin bir zahmet artık :grin:
sarı m3 ü sattığnı biliyorum bizzat ta konuşmuştuk keşke dursaydı detaylı far için birşeyler yapacağım ben hatta estoril için planlar yapmak lazım şimdiden. birtane de bende var böyle farlı olan hala birşey yapamadım nedeni aracın orjianl parçasını bozmadan yenisini oraya kolayca uygulayabilmek bu yüzden uğraştırıyor zamanda yok
Benim kısa dönemi planlarım içinde edinmek istediğim ilk model e 92 ve beyaz işallah şartlşar mümkün olursa edinirim.
Barış' a da ayrıca teşekkürler sonraki çekimelriin dha güzel oalcağına eminim madem özensiz çektiniz çekimler bile zevk veriyor insana yanında :friends: olunca şmdiden merakla bekelyeme başladım tü mmdolelrini görmek istiyorum Bahadır Ne cevherler var daha sende :grin:

Teşekkürler Birol.. biz zaten msnde konuşuyoruz bol bol oradan konuşuruz projeler hakkında :good2:
Resim
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 62
1/43 Model Sayısı: 2
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 65
Rep Puani: 7995
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

Önceki

Üye Modelleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir