DiecasTR Takvimleri...! (DUVARKAĞIDI)

Diecast Modelcilik ve Model Araçlarla Ilgili Herşeyi Bu Başlık Altında Paylaşabilirsiniz...

Yetkili: resatsirin

Re: DiecasTR Takvimleri...! (DUVARKAĞIDI)

İletiYazar: mustafacelebi » 09 Oca 2010, 14:29

Rallyci yazdı:Emeğine sağlık Mustafa geçekten çok güzel. bir deneme yapmak istiyorum ama işallah olur

hepside birbirinden güzel Ocak ayı bitmesin ama :)

Teşekkürler Birol çalışmalarını merakla bekliyorum..
Resim
mustafacelebi
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mustafa Çelebi
1/18 Model Sayısı: 20
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 33
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 53
Rep Puani: 1901
mustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yok

İletiYazar: mustafacelebi » 09 Oca 2010, 14:30

gearbox yazdı:Mustafa profesyonel alayışla yapmışsın; bu bir gerçek. Son derece duru ve modelleri irdeleyen çalışmalar görüyorum ve gerçekten de insanın takvim olarak kullanabileceği kalitede. Güzel düşünmüşsün tebrik ederim. :+1:

Beğenmene sevindim Kenan.Elimden geldiğince masaüstü zenginleşsin istedim.Teşekkürler..
Resim
mustafacelebi
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

mustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 09 Oca 2010, 15:03

mustafacelebi yazdı:
Admin yazdı:Eline sağlık Mustafa. GErçekten çok hoş bir fikir ve çalışma olmuş kardeşim. Bir boş vaktimde benim de katkılarım olacaktır mutlaka. :drinksb: Repler gelsin bu çalışmaya... :diecastasi: :+1:

Sağol abi.Zaten yaptığın avatar ve bannerlardan sonra bu çalışmalarda harikalar yaratacığna eminim.. :tey:

Teşekkürler Mustafa, utandırıyorsun beni. :blush: En nihayetinde bu güzel düşünce senden çıktı. :cicek:

Şimdilik bir-iki çalışmam oldu. 1329 x 1024 boyutundaki çalışmalarım beğenilerinize...
Bu arada, takvimdeki 13 Nisan' a dikkat... :wait: Forumumuzun yıl dönümü... :drinksb:
1 Ağustos Pazar gününü de kırmızı yapmayı unutmuşum. :tmi: :lol:
Umarım daha iyileri için de vakit bulurum. :smoke1:

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

:sapka:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16726
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: Ahmet » 09 Oca 2010, 19:52

Mustafa abim ellerine sağlık 1 haftadır finaller dolayısıyla yoktum dönüşte bunlar çok hoş süprizler oldu.Çok ama çok hoşlar FERRARİ favorim :blush: Ellerine sağlık abim. :nazar: :syg:
Resim
Kullanıcı avatarı
Ahmet
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ahmet SENSU
1/18 Model Sayısı: 28
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 30
1/72 Model Sayısı: 5
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 287
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 353
Rep Puani: 7528
Ahmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yok

İletiYazar: mustafacelebi » 10 Oca 2010, 02:02

Admin yazdı:
mustafacelebi yazdı:
Admin yazdı:Eline sağlık Mustafa. GErçekten çok hoş bir fikir ve çalışma olmuş kardeşim. Bir boş vaktimde benim de katkılarım olacaktır mutlaka. :drinksb: Repler gelsin bu çalışmaya... :diecastasi: :+1:

Sağol abi.Zaten yaptığın avatar ve bannerlardan sonra bu çalışmalarda harikalar yaratacığna eminim.. :tey:

Teşekkürler Mustafa, utandırıyorsun beni. :blush: En nihayetinde bu güzel düşünce senden çıktı. :cicek:

Şimdilik bir-iki çalışmam oldu. 1329 x 1024 boyutundaki çalışmalarım beğenilerinize...
Bu arada, takvimdeki 13 Nisan' a dikkat... :wait: Forumumuzun yıl dönümü... :drinksb:

Gökhan abi bu çalışmaları çok beğendim.İnan yanıltmadın beni.Çok şık ve karizma olmuş.Ayrıca siyah zemin kullanman Sinan'ın da dediği gibi gözü yormayan düşünce olmuş.Ellerine sağlık.Rep puanın hanene işlendi bile.... :+1:
Resim
mustafacelebi
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: mustafacelebi » 10 Oca 2010, 02:04

Ahmet yazdı:Mustafa abim ellerine sağlık 1 haftadır finaller dolayısıyla yoktum dönüşte bunlar çok hoş süprizler oldu.Çok ama çok hoşlar FERRARİ favorim :blush: Ellerine sağlık abim. :nazar: :syg:

Ahmet beğenmene çok sevindim.Ayrıca çektiğin güzel kare için de teşekkür ederim.
Resim
mustafacelebi
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 10 Oca 2010, 02:21

mustafacelebi yazdı:
Admin yazdı:
mustafacelebi yazdı:

Gökhan abi bu çalışmaları çok beğendim.İnan yanıltmadın beni.Çok şık ve karizma olmuş.Ayrıca siyah zemin kullanman Sinan'ın da dediği gibi gözü yormayan düşünce olmuş.Ellerine sağlık.Rep puanın hanene işlendi bile.... :+1:

Sağol abim... 1196' a da olmuşum bu arada... Bakalım 1200' lere geçeceğim ilk 5 puanı kim verecek? :lol:
İşin şakası tabi Mustafa' m. Beğendiğine sevindim... :nod:
Bu arada yarışmalar konusunda yakın zamanda bir aşı yapmakta fayda var... :diecastasi: :friends: :bb: :cup1:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16726
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: mustafacelebi » 10 Oca 2010, 03:28

Resim
mustafacelebi
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: Akın AYDIN » 10 Oca 2010, 15:10

Ben atlamışım bu konuyu. Herkesin ellerine sağlık. Çok güzel olmuş hepsi.
Resim

mesaj için Akın AYDIN arkadaşımıza teşekkür edenler:
Onno
Kullanıcı avatarı
Akın AYDIN
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: AKIN
1/18 Model Sayısı: 2
1/24 Model Sayısı: 7
1/32 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 17
Rep Puani: 1005
Akın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yok

İletiYazar: ogzhndncl » 10 Oca 2010, 16:36

Elinize sağlık hepsi birbirinden güzel olmuş.Bu arada E60 M5 ın bu şekilde bir fotoğrafını da eklerseniz çok sevinirim.Teşekkürler.
Resim
Kullanıcı avatarı
ogzhndncl
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Oguzhan Dincel
1/18 Model Sayısı: 9
1/24 Model Sayısı: 4
1/32 Model Sayısı: 25
1/43 Model Sayısı: 10
1/72 Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 2
Toplam Model Sayısı: 52
Rep Puani: 180
ogzhndncl rep puani yok

İletiYazar: chutluck » 18 Oca 2010, 21:38

abi rica ederim bizim arkadş var cok güzel photoshop uyguluo plymt bi tan böle hafif karanlık bi hava versen arabaya valla bastırır odaya asarım sırf plymt var die (((: normalde zamanla pek işim olmaz ama ((:
Kullanıcı avatarı
chutluck
FORUM ÜYESİ
FORUM ÜYESİ

İsim: asaf
1/18 Model Sayısı: 1
1/24 Model Sayısı: 12
1/32 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 5