Merhabalar diecastr.com

Yetkili: G.HEPARSLAN

Re: Merhabalar diecastr.com

İletiYazar: Kenan Şavklı » 04 Oca 2010, 18:06

Onur aramıza hoşgeldin. Minyatür olup da ilgi görmeyen bir şey yok burada. İçleri minyaür aşkı ile yanan -özellikle ben- bir sıkı topluluğuz ve aramızda senin gibi arkadaşların da bulunuyor olmasından çok mutluyuz. Otomotiv sektörü içerisinde yeralıyor olman; bizlere takıldığımız noktalarda ışık tutabileceğin anlamına da taşıyor aynı zamanda; bilgilerinnden mahrum etmemen dileklerimle, iyi forumlar diliyorum.

Bu arada, bulamadığın Revell, Tamiye vs. pilastik maketlerin burada bol çeşitle satıldığı yerler var. Sna İstanbul'dan elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız...
Resim

mesaj için Kenan Şavklı arkadaşımıza teşekkür edenler:
Onno
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: Onno » 04 Oca 2010, 19:46

gearbox yazdı:Onur aramıza hoşgeldin. Minyatür olup da ilgi görmeyen bir şey yok burada. İçleri minyaür aşkı ile yanan -özellikle ben- bir sıkı topluluğuz ve aramızda senin gibi arkadaşların da bulunuyor olmasından çok mutluyuz. Otomotiv sektörü içerisinde yeralıyor olman; bizlere takıldığımız noktalarda ışık tutabileceğin anlamına da taşıyor aynı zamanda; bilgilerinnden mahrum etmemen dileklerimle, iyi forumlar diliyorum.

Bu arada, bulamadığın Revell, Tamiye vs. pilastik maketlerin burada bol çeşitle satıldığı yerler var. Sna İstanbul'dan elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız...

Çok teşekkür ederim. Elbetteki bilgilerimi sizlerle sonuna kadar paylaşırım. Plastik modellerde yardımcı olmanız ise beni çok sevindirdi. tekrardan herkese teşekkürler.
Onno
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Onur G.
Toplam Model Sayısı: 50
Rep Puani: 1840
Onno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yok

İletiYazar: ogzhndncl » 04 Oca 2010, 21:06

Onno yazdı: Revell 'in uçak modelleri üzerine çalışmalarım mevcut. Fakat araba konusunda piyasada bulamadığım tamiya vb. kaliteli plastik maketler ve ekipmanları sıkıntı yaratıyor. İnanın 4 gündür Antalya'yı dolaştım. Tam istediğim gibi bir yer bulamadım.

Onur

Onur abi hoş geldin aramıza.Koleksiyonlarımız hafiften benzerlik gösteriyor.Bende önceden 1:32 topluyordum ve halen arada gözüme hoş gelenleri alıyorum.1:24 lerde var koleksiyonumda.Uçak modellerini bilemiycem ancak plastik araba kitleri Alanya'daki Alanyum alışveriş merkezindeki Toyz shop da var.Önceki sene ordan hem birkaç model hemde maket kit almıştım.Antalya'da bulunmadım hiç o yüzden bişey diyemiyeceğim ancak eğer yolun Alanya'ya düşerse bi uğra derim Alanyum'a.Tekrar aramıza hoşgeldin.Paylaşımlarını bekliyoruz.
Resim

mesaj için ogzhndncl arkadaşımıza teşekkür edenler:
Onno
Kullanıcı avatarı
ogzhndncl
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Oguzhan Dincel
1/18 Model Sayısı: 9
1/24 Model Sayısı: 4
1/32 Model Sayısı: 25
1/43 Model Sayısı: 10
1/72 Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 2
Toplam Model Sayısı: 52
Rep Puani: 180
ogzhndncl rep puani yok

İletiYazar: Akın AYDIN » 04 Oca 2010, 21:32

Hoşgeldin aramıza. Bende kendimi yanlız hissediyordum maket uçak konusunda. İyi oldu aramıza katılman. Rewellin kitleriyle ilgileniyorum bende. Uçakları iyi ama arabalarını yapma fırsatım olmadı daha. İlk fırsatta bi GT 500 denemek istiyorum. Paylaşımlarını bekleriz.
Resim

mesaj için Akın AYDIN arkadaşımıza teşekkür edenler:
Onno
Kullanıcı avatarı
Akın AYDIN
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: AKIN
1/18 Model Sayısı: 2
1/24 Model Sayısı: 7
1/32 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 17
Rep Puani: 1005
Akın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yok

İletiYazar: Desolator » 04 Oca 2010, 23:14

Onur aramıza hoşgeldin.. Kısa süre içinde ortama uyum sağlayacağına eminim.. Keyifli forumlar. :drinksb:
Resim
Kullanıcı avatarı
Desolator
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Sinan Ates
1/18 Model Sayısı: 20
1/24 Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 22
Rep Puani: 630
Desolator rep puani yokDesolator rep puani yokDesolator rep puani yok

İletiYazar: Onno » 04 Oca 2010, 23:24

Hoşbulduk arkadaşlar :smile: :sapka:
Onno
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

Onno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 04 Oca 2010, 23:30

Ailemize ve aramıza hoş geldin Onur...
Özellikle forumumuza Antalya' dan katılıyor olman benim için ayrı bir mutluluk... Umarım en kısa zamanda tabışır ve görüşürüz. Bahsettiğin gibi modelcilik anlamında Antalya kısır bir şehir...
Bu anlamda Kıdemli Forum Üyemiz Derya ve Forum Özel Üyemiz Gökhan Derli ile; ufak da olsa kendi çapımızda hayata geçiremediğimiz projelerimiz var... Umarım; ilerleyen zamanlarda diecast olsun, plastik modelcilik olsun, senin de katılımlarınla, yaklaşımlarımız ve tanıtımlarımız çerçevesinde bu hobiyi sevdiririz Antalya' lılara ve böyle bir hobinin farkında olmayan herkese... :diecastasi:
Sevgiler, saygılar... :sapka:

mesaj için G.HEPARSLAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
Onno
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16726
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: Onno » 04 Oca 2010, 23:55

Admin yazdı:Ailemize ve aramıza hoş geldin Onur...
Özellikle forumumuza Antalya' dan katılıyor olman benim için ayrı bir mutluluk... Umarım en kısa zamanda tabışır ve görüşürüz. Bahsettiğin gibi modelcilik anlamında Antalya kısır bir şehir...
Bu anlamda Kıdemli Forum Üyemiz Derya ve Forum Özel Üyemiz Gökhan Derli ile; ufak da olsa kendi çapımızda hayata geçiremediğimiz projelerimiz var... Umarım; ilerleyen zamanlarda diecast olsun, plastik modelcilik olsun, senin de katılımlarınla, yaklaşımlarımız ve tanıtımlarımız çerçevesinde bu hobiyi sevdiririz Antalya' lılara ve böyle bir hobinin farkında olmayan herkese... :diecastasi:
Sevgiler, saygılar... :sapka:

Öncelikle teşekkürler , ve hoşbulduk. Sizinde Antalyada olmanız benim için bir ayrıcalık oldu. Antalyada model araç sevenlerin sayısını gördükçe hoşuma gidiyor yüzüm gülüyor. Maket olsun Model olsun temin etme açısından birbirimize destek olacagımıza inanıyorum çünkü ben bu konuda biraz kısırım. Ancak online satın alınabiliyor belli başlı ürünler fakat Tr de bulunmayan yada zor bulunan ürünleri elde etmek ise sıkıntılı. Ama bu uğraşın bu hobinin verdiği zevk kusursuz... :nazar:

saygılar :good2:
Onno
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

Önceki

TANIŞMA

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir