50.Modelim GMP Mustang [BuRaK-B]

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

50.Modelim GMP Mustang [BuRaK-B]

İletiYazar: BuRaK-B » 03 Oca 2010, 04:48

Bu model yılbaşından birgün önce geldi ve yeni yıl hediyem odu. Araç GMP'nin 500 adet limitli ürettiği 1993 Ford Mustang GT modeli, 396 seri numaralı model. Aslında mavi renkli olanını istiyordum ve öyle sipariş vermiştik ancak şansıma yanlış renk kargolamışlar. Ancak bu rengi de çok hoşuma gittiği için kabullendim ve model bende kalacak. Mavisini de birebir görmek isterdim açıkçası.

İlk GMP modelimin 50. 1:18 modelime denk gelmesi ve 50x10=500 limitli olması gerçekten çok güzel oldu.

Model gördüğüm diğer GMP'ler gibi detaylı, ve kaliteli üretimlerindeki tüm standartlara fazlasıyla sahip.
+ Kapılar mıknatıslı,
+ Bagaj kapağı teleskoplu,
+ Ön kaput destek çubuğu var,
+ Dişli direksiyon sistemi,
+ Yaylı Süspansiyon,
+ Hareketli ön koltuklar,
+ Kabartmalı logolar,
+ Sökülebilir radyo anteni,
+ Siyah renkli ilave ön koltuk paspasları (sökülüp temizlenebilir).

Sizleri fotoğraflarla başbaşa bırakıyorum. İyi seyirler... :movie:

Resim

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

mesaj için BuRaK-B teşekkür aldı- 2:
ali çaglar, Antikacı
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 62
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 25
1/64 Model sayısı: 24
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 6
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 130
Rep Puani: 10025
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

Re: 50.Modelim GMP Mustang [BuRaK-B]

İletiYazar: Kenan Şavklı » 03 Oca 2010, 05:21

Burak GMP'nin bu Mustang'i yaptığını ben bilmiyordum! :shocked2: Ayrıca, GMP'nin yüksek seviyedeki işlevsel detay seviyesüine sahip bir model olmasına da çok sevindim. Bir minyatür modeli değerli yapan, alt alta sıraladığın öğelerdir gerçekten. Böyle olduğu zaman, bu hobiye saygımız bile daha da artmıyor mu? Tebrik ederim yeni mdoelini; bu arada Nişasntaşı City's çekimlerin de süper olmuş. O garaj yapımına da ayrı hayranım Burak; çok nizami işler çıkartıyorsun ve bu cam güneşliğinde bile apaçık görülüyor. Teşekkürler paylaşımın için...
Resim
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
1/18 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: Evolutıonnn » 03 Oca 2010, 07:30

Çok güzel bir model Burak hayırlı,uğurlu ve sıradakilerin yol açıcısı olsun inşallah.Detaylar seninde bahsettiğin gibi keyif verici duruyor.Otoparkada epey yakışmış.İyi günlerde sergileyesin... :celeb:
Resim
Kullanıcı avatarı
Evolutıonnn
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Cihat Gökhan
1/18 Model Sayısı: 3
- / -- Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 4
Rep Puani: 40
Evolutıonnn rep puani yok

İletiYazar: Desolator » 03 Oca 2010, 12:12

Hayırlı olsun dostum.. Siyahı kabullenmen güzel olmuş.. Bende olsam direk siyahını isterdim zaten :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
Desolator
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Sinan Ates
1/18 Model Sayısı: 20
1/24 Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 22
Rep Puani: 630
Desolator rep puani yokDesolator rep puani yokDesolator rep puani yok

İletiYazar: Onur GÜNEY » 03 Oca 2010, 14:50

hayırlı olsun kardeşim,garajına hava katmış, siyah yakışmış.
güle güle sergile,iyi forumlar.
Resim
Kullanıcı avatarı
Onur GÜNEY
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Onur GÜNEY
1/18 Model Sayısı: 1
1/24 Model Sayısı: 14
1/32 Model Sayısı: 8
1/43 Model Sayısı: 403
1/72 Model Sayısı: 57
1/87 Model Sayısı: 81
- / -- Model Sayısı: 1500
Motorsiklet Model: 6
Toplam Model Sayısı: 2000
Rep Puani: 4250
Onur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 03 Oca 2010, 14:57

gearbox yazdı:Burak GMP'nin bu Mustang'i yaptığını ben bilmiyordum! :shocked2: Ayrıca, GMP'nin yüksek seviyedeki işlevsel detay seviyesüine sahip bir model olmasına da çok sevindim. Bir minyatür modeli değerli yapan, alt alta sıraladığın öğelerdir gerçekten. Böyle olduğu zaman, bu hobiye saygımız bile daha da artmıyor mu? Tebrik ederim yeni mdoelini; bu arada Nişasntaşı City's çekimlerin de süper olmuş. O garaj yapımına da ayrı hayranım Burak; çok nizami işler çıkartıyorsun ve bu cam güneşliğinde bile apaçık görülüyor. Teşekkürler paylaşımın için...
Bu güzel ve şımartan düşüncelerin için teşekkür ederim :blush: GMP bu kasanın neredeyse tüm versiyonlarını çıkartmış ancak limiteri çok çok az. Aynı kasadan iki model isteğim daha var (SVT ve Cabrio) kısmet nezamana bakalım :smile:

Evolutıonnn yazdı:Çok güzel bir model Burak hayırlı,uğurlu ve sıradakilerin yol açıcısı olsun inşallah.Detaylar seninde bahsettiğin gibi keyif verici duruyor.Otoparkada epey yakışmış.İyi günlerde sergileyesin... :celeb:
Teşekkürler Cİhat, amin diyorum :pray1:

Desolator yazdı:Hayırlı olsun dostum.. Siyahı kabullenmen güzel olmuş.. Bende olsam direk siyahını isterdim zaten :lol:
Bendekide şans işte Sinan. Yaz başından beri mavi renklisinin peşine düşmüştüm, sonunda fayda kriterlerime göre aradığımı buldum dedim ama yanlış rengi geldi bu seferde. Neyseki bu da çok güzel görünüyor. İlk başta çok üzülmüştüm ama Devrim Abi olsun, sorduğum birkaç kişi daha siyahı daha güzel duruyor deyince kabullendim, zaten yapacak birşey de yok. Geriye keyifle seyretmek kalıyor :smile:

onurgny yazdı:hayırlı olsun kardeşim,garajına hava katmış, siyah yakışmış.
güle güle sergile,iyi forumlar.
Teşekkürler :syg:
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: maranello550 » 03 Oca 2010, 15:54

Burak öncelikle hayırlı olsun yeni modelin, çok beğendim gerçekten çok güzel görünüyo. Ayrıca otopark dioraman ve yanındaki SVO ile çok şık bi ikili olmuşlar.Mavi rengi ben de senin gibi merak ettim ama tercihim siyah olurdu yine de :lol: Güle güle seyret kardeşim... :+1:
Resim
Kullanıcı avatarı
maranello550
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: onur içöz
1/18 Model Sayısı: 300
Toplam Model Sayısı: 300
Rep Puani: 960
maranello550 rep puani yokmaranello550 rep puani yokmaranello550 rep puani yokmaranello550 rep puani yok

İletiYazar: ROD » 03 Oca 2010, 16:09

Hayırlı olsun Burak iyi günlerde sergile :drinksb: model gerçekten çok güzel ve kaliteli detaylara sahip ama 1:1 olarak hiç beğenmediğim bir Mustang kasası.
ROD
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: GÖKHAN
1/18 Model Sayısı: 14
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1415
ROD rep puani yokROD rep puani yokROD rep puani yokROD rep puani yokROD rep puani yokROD rep puani yok

İletiYazar: MAKOSHARK » 03 Oca 2010, 16:09

Hayırlı olsun Burak kardeşim sabah sabah iyi geldi bu güzellik,sevdiğim bir model ve mavisi gelmedi diye sıkılma bence siyahta çok güzel duruyor. :smile: :smile: :smile:
Resim
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
1/24 Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 03 Oca 2010, 17:57

Çok kaliteli ve güzel bir model :y: Seninde yazdığın gibi zaten ben o istediğin rengi beğenmiyordum Bu siyah üzerine kırmızı çıtalı çok yakışıklı gözüküyor :+1:
Model çok beğendiğim yerler;
1.motor detay ve kalitesi
2.kemerler
3.Bagaj açılış mekanizması
İleride benimde sahip olmak istediğim bir model güle güle sergile Burak'cığım :handshake:
Resim

mesaj için REVOLUTION arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5230
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 03 Oca 2010, 18:16

maranello550 yazdı:Burak öncelikle hayırlı olsun yeni modelin, çok beğendim gerçekten çok güzel görünüyo. Ayrıca otopark dioraman ve yanındaki SVO ile çok şık bi ikili olmuşlar.Mavi rengi ben de senin gibi merak ettim ama tercihim siyah olurdu yine de :lol: Güle güle seyret kardeşim... :+1:
Çok teşekkür ederim bu güzel yorumun için. Neyseki absürt bir rengi olmadığı için sorun olmadı, bu rengini de çok beğendim. Herkesin izlenimi olumlu anlaşılan :wink1:

ROD yazdı:Hayırlı olsun Burak iyi günlerde sergile :drinksb: model gerçekten çok güzel ve kaliteli detaylara sahip ama 1:1 olarak hiç beğenmediğim bir Mustang kasası.
Teşekkürler Gökhan, detayları beğendiğine sevindim.
Aslında benimde çok önceeri beğenmediğim bir araçtı ancak sonrasında kanım kaynadı. Dizayn açısından bazı beğenmediğim yönler görsem de sevmediğim bir Mustang kasası yok şimdilik, hatta '77 modeli bile hoşuma gidiyor, yadırgamıyorum (çünkü döneminin dizaynına sahip).
Ancak bu kasalarda şöyle ilginç bir durum var; araçlarda Mustang (at) ve Shelby (yılan) logolarının makyajlı versiyonlar haricinde orjinal üretimlerde olmaması, yerine sadece yazının yer alması sözkonusu. Ford bu konuda ne düşündü bilmiyorum; acaba beğenilmeyeceğini tahmin edip sadece seri devam etsin diye bir Mustang çıkartmış olabilirler. Ancak Ford'un o dönem dizaynlarıyla (Sierra, Taurus, Falcon Avrupalı abilerinden Scorpio vb. gibi) aynı çizgiyi taşıdığı için artık garip gelmiyor bana. Hatta izlediğim bir yabancı filmde bu aracın fotojenik açılarla kullanılması vede sade bir otomobil olması cezbettirdi diyebilirim. GMP gerçekten iyi iş çıkartmış bu modelde diyebilirim, tek kusuru sanırım açık olan camları vede direksiyon dişli sisteminin sıkı çalışması.
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: BuRaK-B » 03 Oca 2010, 18:23

MAKOSHARK yazdı:Hayırlı olsun Burak kardeşim sabah sabah iyi geldi bu güzellik,sevdiğim bir model ve mavisi gelmedi diye sıkılma bence siyahta çok güzel duruyor. :smile: :smile: :smile:
Teşekkürler Deniz Abi, beğendiğine sevindim. Sende de birkaç versiyonu var bunun yanlış hatırlamıyorsam, hatta Drag Modelini ilk sende görmüştüm :hearth:

REVOLUTION yazdı:Çok kaliteli ve güzel bir model :y: Seninde yazdığın gibi zaten ben o istediğin rengi beğenmiyordum Bu siyah üzerine kırmızı çıtalı çok yakışıklı gözüküyor :+1:
Model çok beğendiğim yerler;
1.motor detay ve kalitesi
2.kemerler
3.Bagaj açılış mekanizması
İleride benimde sahip olmak istediğim bir model güle güle sergile Burak'cığım :handshake:
Teşekkürler Devrim Abi, baştan senin gibi bir Mustangsever beğendiği için içim rahat. Neyseki evdekilerde bu rengini beğendi (annem siyahı fazla sevmemesine rağmen :lol: ) Detayları umarım iyi fotoğraflamışımdır çünkü diğer markaların modellerinden farklı yapıldığı aşikar. Umarım sende istediğin versiyonunu koleksiyonuna katarsın. Şu vitrin camı bir gelsin güle güle sergileyeceğim kısmetse. Eee sayende tabikide :drinksb: Emeğin için tekrardan teşekkürlerimi sunuyorum abicim :sapka:
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: REVOLUTION » 03 Oca 2010, 19:20

BuRaK-B yazdı:Teşekkürler Devrim Abi, baştan senin gibi bir Mustangsever beğendiği için içim rahat. Neyseki evdekilerde bu rengini beğendi (annem siyahı fazla sevmemesine rağmen :lol: ) Detayları umarım iyi fotoğraflamışımdır çünkü diğer markaların modellerinden farklı yapıldığı aşikar. Umarım sende istediğin versiyonunu koleksiyonuna katarsın. Şu vitrin camı bir gelsin güle güle sergileyeceğim kısmetse. Eee sayende tabikide :drinksb: Emeğin için tekrardan teşekkürlerimi sunuyorum abicim :sapka:

Rica ederim kardeşim ne yaptımki sadece birbirimiz gaza getirip duruyoruz işte :lol: Son gösterdiğin modeller beni kötü yaptığını tekrar söylemek isterim. şimdi parada yok almadan nasıl duracağım bilmiyorum... Tekrar hayırlı olsun; iyi sergilemeler dilerim.
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5230
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

Sonraki

Yeni Alınan 1/18 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir