!!! MUSTANG DIECAST VE AKSESUAR CENNETİ !!!

Yetkili: BuRaK-B, G.HEPARSLAN

Re: !!! MUSTANG DIECAST VE AKSESUAR CENNETİ !!!

İletiYazar: Rallyci » 28 Arl 2009, 15:12

Çok teşekkürler Burak. Benimde böyle bir bmw garajım olsa hem gerçek 1/1 arabalarım olsa hemde gelmiş geçmiş bütün diecast BMW ler olsa ayrıca üretim bile yapabilsem sırf zevk için. Bencede pek satılık gibi görünmüyor ama aynı modellerden temin ediyordur mutlaka bu yüzden satışınıda yapıyor bizim gibi kısıtlı imkanlara sahip olmadığı için ülkesinde kolayca bulabiliyordur modelleri. Gerçekten bir Mustang aşığı saygı duydum
Resim
Rallyci
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Birol
1/18 Model Sayısı: 77
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 10
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 2
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 91
Rep Puani: 1013
Rallyci rep puani yokRallyci rep puani yokRallyci rep puani yokRallyci rep puani yokRallyci rep puani yok

İletiYazar: mustafacelebi » 28 Arl 2009, 19:22

Mustang ile alakalı herşeyi bünyesinde tutan bir mağaza..Sahibine bence kısa zamanda Allah şifa versin.Çok feci bir hastalık ve sevgi.Ayrıca sevdiği işi yaptığı mağazasında vakit geçirmek ne güzeldir.

Paylaşım için teşekkürler... :+1:
Resim
mustafacelebi
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mustafa Çelebi
1/18 Model Sayısı: 20
1/43 Model Sayısı: 33
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 53
Rep Puani: 1901
mustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yok

İletiYazar: bilobek » 28 Arl 2009, 22:51

Burası nedir böyle valla bir mustang , ford , amerikan otomobili sevenler için cennet gibi biryer teşekkürler burak abi özellikle 1:1 olan mustange bayıldım
Resim
Kullanıcı avatarı
bilobek
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: bilal bektas
1/18 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1190
bilobek rep puani yokbilobek rep puani yokbilobek rep puani yokbilobek rep puani yokbilobek rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 28 Arl 2009, 22:57

bilobek yazdı:Burası nedir böyle valla bir mustang , ford , amerikan otomobili sevenler için cennet gibi biryer teşekkürler burak abi özellikle 1:1 olan mustange bayıldım
Bilal o 1:1 muhtemelen '92-'93 model; yani beğenilmeyen kasaardan ama bence yine bile çok zarif duruyor :wink1:
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 62
1/43 Model Sayısı: 25
1/64 Model sayısı: 24
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 130
Rep Puani: 10025
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: DTR » 28 Arl 2009, 22:59

Mustang bir hastalıksa burasıda hastane herhalde :y:
Resim

mesaj için DTR teşekkür aldı- 2:
BuRaK-B, mustafacelebi
Kullanıcı avatarı
DTR
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Derya
1/18 Model Sayısı: 178
1/24 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 11
- / -- Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 197
Rep Puani: 796
DTR rep puani yokDTR rep puani yokDTR rep puani yokDTR rep puani yok

İletiYazar: atesoglu » 30 Arl 2009, 11:23

DTR yazdı:Mustang bir hastalıksa burasıda hastane herhalde :y:

:+1:
Aynen katılıyorum :drinksb:
Resim
Kullanıcı avatarı
atesoglu
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ates
1/18 Model Sayısı: 44
1/24 Model Sayısı: 10
1/32 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 10
1/87 Model Sayısı: 14
Toplam Model Sayısı: 82
Rep Puani: 3850
atesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yok

İletiYazar: AgREgA » 21 Oca 2010, 18:33

AMAN ALLAHIM!!! :yeah: Burası orası gerçek olamaz!! orası gerçekse benim burada ne işim var!!! :dash1: benim o garajda olmam hatta orda yaşamam gerekiyor!! offf yaa!! kapıldım gittim fotoğraflara bakarken. . . Burak çok çok çok sağol başlığıaçtığın, dahası haberini verdiğin için. . . . herşey bir yana da Mustang çok farklı bir sevda. . diğerleri gibi dört tekerlek üstüne yerleştirilmiş güçlü bir motordan ibaret değil O . . . O'nun bir ruhu var. . . sahip olmadan bile yaşattıkları var.. Mustang gerçekten çok farklı bir araba. . . Burak bu garaj amerikanın tam olrak neresindeymiş?? :whistle: hani olur ya... belki bir gün oynamadığım lotodan para çıkarda buraya gidebilirim :ucak: :delii:
Resim

mesaj için AgREgA arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
AgREgA
FORUM ÜYESİ
FORUM ÜYESİ

İsim: Hakan
1/18 Model Sayısı: 26
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 7
1/72 Model Sayısı: 5
- / -- Model Sayısı: 30
Toplam Model Sayısı: 69
Rep Puani: 20
AgREgA rep puani yok

İletiYazar: Onno » 21 Oca 2010, 19:19

Aman tanrııııııııııııııımmmmmmmmmmmm :dance:
Onno
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Onur G.
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 50
Rep Puani: 1840
Onno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 22 Oca 2010, 05:29

AgREgA yazdı:AMAN ALLAHIM!!! :yeah: Burası orası gerçek olamaz!! orası gerçekse benim burada ne işim var!!! :dash1: benim o garajda olmam hatta orda yaşamam gerekiyor!! offf yaa!! kapıldım gittim fotoğraflara bakarken. . . Burak çok çok çok sağol başlığıaçtığın, dahası haberini verdiğin için. . . . herşey bir yana da Mustang çok farklı bir sevda. . diğerleri gibi dört tekerlek üstüne yerleştirilmiş güçlü bir motordan ibaret değil O . . . O'nun bir ruhu var. . . sahip olmadan bile yaşattıkları var.. Mustang gerçekten çok farklı bir araba. . . Burak bu garaj amerikanın tam olrak neresindeymiş?? :whistle: hani olur ya... belki bir gün oynamadığım lotodan para çıkarda buraya gidebilirim :ucak: :delii:
Orası benim kesinlikle Ruh Hastanem olurdu :smile:
Hakan aracın üzerindeki plakayı tanınmış bir ABD şehir plakasına benzetemedim. Yer de yazmıyordu alıntı yaptığım blog sayfasında, sadece fotoğraflar vardı. Gördükten sonra etkisinden uzun süre kurtulamadığım nadir görüntülerden birisidir bu garaj. Delirmemek elde değil gerçekten :rock2:
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 20 Nis 2011, 19:10

Mustang haftası vesilesiyle, konuyu görmeyenler için tekrardan güncellemek istedim.
Keyifli seyirler dilerim :sapka:

mesaj için BuRaK-B arkadaşımıza teşekkür edenler:
metal gear
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: ozgurs82 » 20 Nis 2011, 20:51

BuRaK-B yazdı:Mustang haftası vesilesiyle, konuyu görmeyenler için tekrardan güncellemek istedim.
Keyifli seyirler dilerim :sapka:

O günlerde bu forumda olmadığımdan ilk defa gördüm.Etkileyici bir sunum olmuş,teşekkürler :d:
Kullanıcı avatarı
ozgurs82
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Ozgur Sahin
1/18 Model Sayısı: 55
Toplam Model Sayısı: 55
Rep Puani: 1980
ozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 20 Nis 2011, 23:42

ozgurs82 yazdı:O günlerde bu forumda olmadığımdan ilk defa gördüm.Etkileyici bir sunum olmuş,teşekkürler :d:

Sağol Özgür, bende ilk gördüğümde çok şaşırmış ve etkilenmiştim. Bu ortamda bulunmak ve saatlerce vakit geçirmek isterdim... :inlove:
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: chrono » 21 Nis 2011, 00:26

ah o dükkanda ben de olsaydım diyesim geldi.
ebayde gezinirken bile mustang parçaları modelleri görmek hoşuma gidiyor bir de canlı canlı gezmek muhteşem olurdu heralde:)
paylaşım benim kaydımdan önce yapılmış ama bu tarz bir şeyin varlığını öğrenmek güzel oldu.
teşekkürler Burak.
Kullanıcı avatarı
chrono
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Güney
1/18 Model Sayısı: 80
1/43 Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 16
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 3740
chrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yok

ÖncekiSonraki

MUSTANG

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir