2010 YILININ İLK DOĞUM GÜNÜ HEDİYELERİ :))

Modellerinizin Toplu Halde Çekilmiş Fotoğraflarını Bu Başlık Altında Paylaşabilirsiniz...

Re: 2010 YILININ İLK DOĞUM GÜNÜ HEDİYELERİ :))

İletiYazar: tuningbg » 28 Arl 2009, 13:44

:pasta1: Emre abi çok güzel hediyeler :nazar: Alper abiden çok güzel bir jest:)) iyi günlerde sergilemeniz dileğimle

mesaj için tuningbg arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
tuningbg
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Burak
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1650
tuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 28 Arl 2009, 14:49

Emre harika hediyeler almışsın iyi sergilemeler dilerim.
Valla kıskandım ben bana doğum günümde hiç böyle hediye gelmedi; gittim ben kendime almıştım :lol:
İkiside standlarıyla birlikte çok güzeller daha önce paylaştığın ford'un yanında güzel duracaklarını düşünüyorum :y:
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5230
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: masato » 28 Arl 2009, 14:56

Emre ERBASAR yazdı:Beğenmemek ne kelime Alper. Böyle bir jest inana çok duygulandırdı beni. Birincisi Citröen'leri üçledim. İkincisi Opel'leri de üçledim. Daha ne isterim ki. Ama "Benim başka bir isteğim vardı" cümlesinin altındakini çıkaralım beraberce, :call: bilmek isterim güzel düşünceni... :drinksb:

Benim başka bir isteğimi açıklıyorum... :duyuru:
Esasen ben içi halı döşenmiş bir 63 impala ile gelcektim abi ama kısmet olmadı... Halılarınıda hazır etmiştim hatta ama sen modeli idda sonucu kazanınca bende bu modellere döneyim dedim... Böylece hem benden hemde nişanlımdan birer küçük hediye olmuş oldu... Ama Sözüm olsun implayıda bir geniş zamanda kaplayım abi... Hatta bir ufosu olan kafeye gidelimde orada ısıtıa ısıta halederiz...Sevgi ve saygılarımla... :sapka:
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/32 Model Sayısı: 2
1/64 Model sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: gokhan derli » 28 Arl 2009, 15:27

Emre, çok şanslısın. Kesin ''İyi ki doğmuşum'' demişsindir. Opel Ascona'ya özellikle bayıldım. Hayırlı olsun.
Resim

mesaj için gokhan derli arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
gokhan derli
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 1590
Rep Puani: 3930
gokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 28 Arl 2009, 16:16

REVOLUTION yazdı:Emre harika hediyeler almışsın iyi sergilemeler dilerim.
Valla kıskandım ben bana doğum günümde hiç böyle hediye gelmedi; gittim ben kendime almıştım :lol:
İkiside standlarıyla birlikte çok güzeller daha önce paylaştığın ford'un yanında güzel duracaklarını düşünüyorum :y:

Opel'in yanyana daha fıstık gibi duracağı iki Opel daha var Devrim. :lol: Aynısı Xsara için de geçerli.
İyi ki doğmuşuz ve iyi ki böyle dostlar edinmişiz demek geliyor insanın içinden. Dur bakalım daha 1 haftamız var. :yuppi:
Kendi kendime benim de alacağım hediyelerim var, ama biraz daha zaman var gibi. :bb:
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 118
Toplam Model Sayısı: 118
Rep Puani: 19150
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 28 Arl 2009, 16:17

masato yazdı:
Emre ERBASAR yazdı:Beğenmemek ne kelime Alper. Böyle bir jest inana çok duygulandırdı beni. Birincisi Citröen'leri üçledim. İkincisi Opel'leri de üçledim. Daha ne isterim ki. Ama "Benim başka bir isteğim vardı" cümlesinin altındakini çıkaralım beraberce, :call: bilmek isterim güzel düşünceni... :drinksb:

Benim başka bir isteğimi açıklıyorum... :duyuru:
Esasen ben içi halı döşenmiş bir 63 impala ile gelcektim abi ama kısmet olmadı... Halılarınıda hazır etmiştim hatta ama sen modeli idda sonucu kazanınca bende bu modellere döneyim dedim... Böylece hem benden hemde nişanlımdan birer küçük hediye olmuş oldu... Ama Sözüm olsun implayıda bir geniş zamanda kaplayım abi... Hatta bir ufosu olan kafeye gidelimde orada ısıtıa ısıta halederiz...Sevgi ve saygılarımla... :sapka:

Eh madem kalıplar hazır, ben sana Impala'yı ulaştırıyım en iyisi Alper.
Ufo'su olan Cafe... Çok güldürdün beni. :grin: :grin: :grin:
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: mustafacelebi » 29 Arl 2009, 13:00

Çok güzel bir jest olmuş.Yüreğinize sağlık...

Alper abicim beni de yaz aklının bir köşesine... :blush:
Resim
mustafacelebi
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mustafa Çelebi
1/18 Model Sayısı: 20
1/43 Model Sayısı: 33
Toplam Model Sayısı: 53
Rep Puani: 1901
mustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yok

İletiYazar: masato » 29 Arl 2009, 22:20

mustafacelebi yazdı:Çok güzel bir jest olmuş.Yüreğinize sağlık...
Alper abicim beni de yaz aklının bir köşesine... :blush:

tabiki Mustafa'cım ne demek... Yazdım bile... :pasta1:
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/32 Model Sayısı: 2
1/64 Model sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: atesoglu » 30 Arl 2009, 11:21

Çok güzel bir paylaşım :drinksb:
Öncelikle Alper'i zevkli seçimlerinden dolayı kutlarım.Emre kardeşim yeni yaşın,yeni yılın ve yeni modellerin hayırlı olsun.Bol modelli yıllar :drinksb:
Resim

mesaj için atesoglu arkadaşımıza teşekkür edenler:
masato
Kullanıcı avatarı
atesoglu
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ates
1/18 Model Sayısı: 44
1/24 Model Sayısı: 10
1/32 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 10
1/87 Model Sayısı: 14
Toplam Model Sayısı: 82
Rep Puani: 3850
atesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 30 Arl 2009, 12:15

atesoglu yazdı:Çok güzel bir paylaşım :drinksb:
Öncelikle Alper'i zevkli seçimlerinden dolayı kutlarım.Emre kardeşim yeni yaşın,yeni yılın ve yeni modellerin hayırlı olsun.Bol modelli yıllar :drinksb:

Herkesin modelsever arkadaşları, dostları, kardeşleri olması çok güzel bir duygu abi.
İyi dileklerin için ayrıca teşekkürler. :good2:
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 30 Arl 2009, 18:05

Kıskandım vallaha... :wait:
Ben de isterim Alper. 13 Temmuz... :duyuru: :diecastasi:
Unutulmayacak güzellikte bir incelik ve unutulmayacak güzellikte modeller... Bu güzel arkadaşlığa ve paylaşıma daha başka ne denebilir ki Emre' m...
Yüreklerinize sağlık. :hearth: :f: :drinksb:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16811
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 30 Arl 2009, 20:21

Admin yazdı:Kıskandım vallaha... :wait:
Ben de isterim Alper. 13 Temmuz... :duyuru: :diecastasi:
Unutulmayacak güzellikte bir incelik ve unutulmayacak güzellikte modeller... Bu güzel arkadaşlığa ve paylaşıma daha başka ne denebilir ki Emre' m...
Yüreklerinize sağlık. :hearth: :f: :drinksb:

13 Temmuz unutulur mu Gökhan'ım... :pasta1:
İletin ve REP(ler) için teşekkürler kardeşim. :drinksb:
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Bülent Aydoğan » 30 Arl 2009, 21:28

Emre bir kaç gündür siteye bilgisayarımdan birşey yazamıyorum..birdaha deneyeyim..hayırlı olsun..
Resim
Kullanıcı avatarı
Bülent Aydoğan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: bülent
1/18 Model Sayısı: 30
1/24 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 9
1/64 Model sayısı: 2
1/72 Model Sayısı: 17
- / -- Model Sayısı: 5
Motorsiklet Model: 12
Toplam Model Sayısı: 79
Rep Puani: 2794
Bülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yok

ÖncekiSonraki

Üye Modelleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir