RUH İKİZLERİ.. -19- MERCEDES S500 W220

Modellerinizin Toplu Halde Çekilmiş Fotoğraflarını Bu Başlık Altında Paylaşabilirsiniz...

RUH İKİZLERİ.. -19- MERCEDES S500 W220

İletiYazar: maranello550 » 26 Arl 2009, 04:29

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Resim

mesaj için maranello550 arkadaşımıza teşekkür edenler:
sui_cast
Kullanıcı avatarı
maranello550
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: onur içöz
1/18 Model Sayısı: 300
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 300
Rep Puani: 960
maranello550 rep puani yokmaranello550 rep puani yokmaranello550 rep puani yokmaranello550 rep puani yok

Re: RUH İKİZLERİ.. -19- MERCEDES S500 W220

İletiYazar: BuRaK-B » 26 Arl 2009, 04:49

Mercedes koleksiyonerleri birini bulamazken sende iki adet var, hemde en özel renkleriyle, harika vallaha, zevkle seyret... :good2:
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 62
1/43 Model Sayısı: 25
1/64 Model sayısı: 24
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 130
Rep Puani: 10040
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: Kenan Şavklı » 26 Arl 2009, 05:30

Fotoğraf açıları, modelleri çok güzel biçimde irdelemiş. ilk 4 foto, 6. ve 8. fotolara bayıldım. Açık konuşmak gerekirse, w220 ve öncesindeki S serileri görsel anlamda tatminkarlığı çok yüksekti. "S" serisi sınıfının son temsilcisini -her ne kadar Aa 'larını edinimş olsam da- w220 ve öncekileri kadar değerli, asaletli ve ağır bulmuyorum. Ama w220 kadar başarılı bir yapımdan sonra, açık ara daha iyisini yapabilmek ne kadar kolay olabilirdi ki zaten? Belki de, 1998'de tanıtılan w220 S Serisi, olması gerekenden daha erken çıktı!

Maisto'nun çıkış trendinde olduğu dönemlerdeki yapımlarından biri... İlk çıktığında çok koyu tonda yeşil rengi gelmişti. Hayran olmuş ve şoke olmuştum modele! İç mekanda koltuklar, direksiyon ve konsol; ahşap görünümler o kadar doyurucuydu ki, aynı aracın dergi testini okuyarak modeli incelemenin keyfi bambaşkaydı. Siyahı "Dealer" sanırım ve O açık ara gümüşten daha başarılı görünüyor. Benim modellerde en dikkat ettiğim kriterlerin başında hep farlar ve jantlar gelir; ondan sonra da gövdenin modellemesi. Ben arka farları söküp, far yuvalarından taşmayacak biçimde beyaz kağıt kesip koymuştum ve farlar koyu renk araçta -tıpkı gerçeğindeki gibi- daha canlı durmuştu. Siyah renkli aracın boyası, arka farları koyultmuş ama bu da bir beğeni biçimi olabilir tabi ki... Masito o dönem için büyük bir başarıya imza atmış; bu harika aracın hakkını vererek üretmişti. Mükemmel bir seçim yapmışsınız Onur hocam. Paylaşım ve fotoğraflar için teşekkürler...
Resim
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 26 Arl 2009, 14:50

Çok güzel ikizler bunlar. :friends:
Harika modeller ve fotoğraflar. Eline sağlık Onur. :foto:
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 118
Toplam Model Sayısı: 118
Rep Puani: 19165
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 26 Arl 2009, 16:09

Sevdigim bir kasa.. bende de bordosu var.. Siyahı ya da mavisini almak nasip olmadı diger modelleri aramaktan.. Bu açıdan takdir ediyorum..

Guzel gunlerde sergileyin..
Resim
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 62
1/43 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 65
Rep Puani: 8055
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: maranello550 » 26 Arl 2009, 22:00

BuRaK-B yazdı:Mercedes koleksiyonerleri birini bulamazken sende iki adet var, hemde en özel renkleriyle, harika vallaha, zevkle seyret... :good2:

Burak beğenmene sevindim. Maisto' nun çok aranan modellerinden. O yüzden ben de çok aradım. Laciverti çok önce almama rağmen açık mavisi de kısmet oldu. Yan yana çok yakıştıklarını düşünüyorum. Darısı bütün Mercedescilere...
Resim
Kullanıcı avatarı
maranello550
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

maranello550 rep puani yokmaranello550 rep puani yokmaranello550 rep puani yokmaranello550 rep puani yok

İletiYazar: maranello550 » 26 Arl 2009, 22:18

gearbox yazdı:Fotoğraf açıları, modelleri çok güzel biçimde irdelemiş. ilk 4 foto, 6. ve 8. fotolara bayıldım. Açık konuşmak gerekirse, w220 ve öncesindeki S serileri görsel anlamda tatminkarlığı çok yüksekti. "S" serisi sınıfının son temsilcisini -her ne kadar Aa 'larını edinimş olsam da- w220 ve öncekileri kadar değerli, asaletli ve ağır bulmuyorum. Ama w220 kadar başarılı bir yapımdan sonra, açık ara daha iyisini yapabilmek ne kadar kolay olabilirdi ki zaten? Belki de, 1998'de tanıtılan w220 S Serisi, olması gerekenden daha erken çıktı!

Maisto'nun çıkış trendinde olduğu dönemlerdeki yapımlarından biri... İlk çıktığında çok koyu tonda yeşil rengi gelmişti. Hayran olmuş ve şoke olmuştum modele! İç mekanda koltuklar, direksiyon ve konsol; ahşap görünümler o kadar doyurucuydu ki, aynı aracın dergi testini okuyarak modeli incelemenin keyfi bambaşkaydı. Siyahı "Dealer" sanırım ve O açık ara gümüşten daha başarılı görünüyor. Benim modellerde en dikkat ettiğim kriterlerin başında hep farlar ve jantlar gelir; ondan sonra da gövdenin modellemesi. Ben arka farları söküp, far yuvalarından taşmayacak biçimde beyaz kağıt kesip koymuştum ve farlar koyu renk araçta -tıpkı gerçeğindeki gibi- daha canlı durmuştu. Siyah renkli aracın boyası, arka farları koyultmuş ama bu da bir beğeni biçimi olabilir tabi ki... Masito o dönem için büyük bir başarıya imza atmış; bu harika aracın hakkını vererek üretmişti. Mükemmel bir seçim yapmışsınız Onur hocam. Paylaşım ve fotoğraflar için teşekkürler...

Kenan yorumun ve verdiğin bilgiler için çok çok teşekkür ederim. Sanırım sen de benim gibi w220 kasanın fanatiklerindensin :lol: Bu modeli ilk elime aldığımda gayet tatmin edici geldi ama içimden de geçirmedim diil keşke aa veya kyo üretseydi bunu diye. Maistonun bu modelinde jant, far ve krom çıtalar ve ön ızgara oldukça başarılı bana göre ( Farlarda siyah nokta olması dezavantaj tabi). Bu kasanın ben de senin gibi ayrı bir asaleti olduğuna inanıyorum. jantlar da tatmin edici olmasına rağmen ben resimdekinin daha çok yakışacağını tahmin ediyorum. :arrow:

Bu arad resmi ararken galeri tesadüfi denk geldi.Geminin bu rengine ise diyecek hiçbişey bulamıyorum :lol: :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
maranello550
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İletiYazar: maranello550 » 26 Arl 2009, 22:23

sui_cast yazdı:Sevdigim bir kasa.. bende de bordosu var.. Siyahı ya da mavisini almak nasip olmadı diger modelleri aramaktan.. Bu açıdan takdir ediyorum..

Guzel gunlerde sergileyin..

Bahadır teşekkür ediyorum. Bordosunun da çok hoş durduğuna eminim ama açık mavinin yerini hiçbir rengin tutamayacağını düşünüyorum bu modelde...Bence bu modele sahip olmak bir modelsever ya da koleksiyoner için ayrıcalık...
Resim
Kullanıcı avatarı
maranello550
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İletiYazar: maranello550 » 26 Arl 2009, 22:26

Emre ERBASAR yazdı:Çok güzel ikizler bunlar. :friends:
Harika modeller ve fotoğraflar. Eline sağlık Onur. :foto:

Beğendiğine sevindim Emre Abi :handshake: Bu gemilere binip uzaklara açılmak gerek... :lol: :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
maranello550
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İletiYazar: atesoglu » 26 Arl 2009, 22:35

Güzel seçimler Onur kardeşim.Fotografların ise 10 numara .İyi seyirler :drinksb: :+1:
Resim
Kullanıcı avatarı
atesoglu
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ates
1/18 Model Sayısı: 44
1/24 Model Sayısı: 10
1/32 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 10
1/87 Model Sayısı: 14
Toplam Model Sayısı: 82
Rep Puani: 3850
atesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yok

İletiYazar: maranello550 » 27 Arl 2009, 01:33

Ali SAMANGÜL yazdı:Onur;
Güzel modelleri güzel karelerle sergilemişsin.Bu güzel paylaşımın için teşekürler.İyi günlerde seyirle kardeşim.

Teşekkür ederim Ali. Mercedeslerde sıra birgün Actros lara da gelir inşallah :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
maranello550
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İletiYazar: maranello550 » 27 Arl 2009, 01:42

atesoglu yazdı:Güzel seçimler Onur kardeşim.Fotografların ise 10 numara .İyi seyirler :drinksb: :+1:

Teşekkürlerimi sunarım Ateş Abi. Umarım beğenilmiştir...
Resim
Kullanıcı avatarı
maranello550
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İletiYazar: Kenan Şavklı » 27 Arl 2009, 01:52

maranello550 yazdı:
gearbox yazdı:Fotoğraf açıları, modelleri çok güzel biçimde irdelemiş. ilk 4 foto, 6. ve 8. fotolara bayıldım. Açık konuşmak gerekirse, w220 ve öncesindeki S serileri görsel anlamda tatminkarlığı çok yüksekti. "S" serisi sınıfının son temsilcisini -her ne kadar Aa 'larını edinimş olsam da- w220 ve öncekileri kadar değerli, asaletli ve ağır bulmuyorum. Ama w220 kadar başarılı bir yapımdan sonra, açık ara daha iyisini yapabilmek ne kadar kolay olabilirdi ki zaten? Belki de, 1998'de tanıtılan w220 S Serisi, olması gerekenden daha erken çıktı!

Kenan yorumun ve verdiğin bilgiler için çok çok teşekkür ederim. Sanırım sen de benim gibi w220 kasanın fanatiklerindensin :lol: Bu modeli ilk elime aldığımda gayet tatmin edici geldi ama içimden de geçirmedim diil keşke aa veya kyo üretseydi bunu diye. Maistonun bu modelinde jant, far ve krom çıtalar ve ön ızgara oldukça başarılı bana göre ( Farlarda siyah nokta olması dezavantaj tabi). Bu kasanın ben de senin gibi ayrı bir asaleti olduğuna inanıyorum. jantlar da tatmin edici olmasına rağmen ben resimdekinin daha çok yakışacağını tahmin ediyorum. :arrow:

Bu arad resmi ararken galeri tesadüfi denk geldi.Geminin bu rengine ise diyecek hiçbişey bulamıyorum :lol: :lol:

Onur hocam renk konusunda çok haklısın. Böyle pudra - pastel tonlar beni benden alan güzellikteler... Ama, jant konusunda Maisto'nun yaptığı jantı -çok başarılı bulduğum gibi- seçmelerinin daha iyi olduğunu düşünüyorum. Çünkü krom kapklamalı olan, 1996 - 97 döneminde CLK ve SLK ilk çıktığında kullanılmış -çok da yakışmıştı- hafif tonajlı araçlar için. Bu jant görüldüğü gibi w220'de de var ama basic modellerinde; yani S320'lerde yer aldı. Çünkü, S500 gibi yüksek motor hacimli bir araca; ağır tonaja ek olarak inanılmaz büyük bir kuvvette sahip olan motor da eklenince, jantın daha maliyetli olan, daha dayanıklı versiyonunu kullanıyorlar malum. Ama Maisto'nun S 350 olarak, makyajlı kasayı da üretmiş olmasını ve bu krom kaplama jantlarla üretmesini isterdim. Makyajlı 2003 kasa üretti ama O da S 500'dü...

Bu arada, evet ben de bu kasanın fanatiği seviyesinde olmasa da, çok seveniyim diyebilirim! Özellikle fiyatlarının epey düşmesi de buna etken. Sevgiler...
Resim
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

Sonraki

Üye Modelleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir